Viaanse Molenloop

9 april 2000

plaats   naam               vereniging  woonplaats        tijd

2 km jongens tot en met 11 jaar
       1 Paul van der Gragt Hylas       Alkmaar              8.02
       2 Emiel Admiraal                 Egmond aan Zee       8.10
       3 Quinten Zwaga      Trias       Egmond aan den Hoe   8.33
       4 Kars van der Gragt Hylas       Alkmaar              8.42
       5 Mark Veldhoen      Hylas       Alkmaar              8.51
       6 Floris Hageman     Hylas       Alkmaar             10.30
       7 Tim Veldhoen       Hylas       Alkmaar             10.42
       8 Andre de Maaijer               Lutjewinkel         11.35

2 km meisjes tot en met 11 jaar
       1 Carola van WagtendoHylas       St. Pancras          8.47
       2 Cindy Kiekens      Hylas       Alkmaar              9.41
       3 Lisa Admiraal                  Egmond aan Zee      11.45
       4 Sonja de Maaijer               Lutjewinkel         11.48

2 km ouder dan 11 jaar
       1 Raika Lenaarts     Hylas       Alkmaar              7.17
       2 Rene Albrink                   Uitgeest             7.21
       3 Esther Schipper    Hylas       Alkmaar              7.47
       4 Ineke Admiraal     Trias       Egmond aan Zee       8.13
       5 Tanja de Roo       Hylas       Alkmaar              8.57

5 km jongens tot en met 15 jaar
       1 Tim de Gelder      Hylas       Alkmaar            19.24
       2 Tom Bellord        Hylas       Alkmaar            20.26
       3 Michel Butter                  Beverwijk          20.44
       4 Bart Bloemsma      Hylas       Alkmaar            21.42
       5 Erik Veldhoen      Hylas       Alkmaar            21.51
       6 Leon Dekker        Hylas       Alkmaar            21.59
       7 Joost Commandeur   Hylas       Alkmaar            22.46
       8 Bart van der Gragt Hylas       Alkmaar            23.44
       9 Remco Bruin        Hylas       Alkmaar            24.20
      10 Jelle Opstal       Hylas       Alkmaar            24.41
      11 Oscar van WagtendonHylas       St. Pancras        24.48
      12 Sven Schneider                 Bergen             27.05
      13 Dennis de Winter               Bergen             27.20

5 km meisjes tot en met 15 jaar
       1 Yvonne Hak         Hylas       Alkmaar            23.28
       2 Iris Zuidhoek      Hylas       Alkmaar            25.26
       3 Anne Baljeu        Hylas       Alkmaar            26.51

5 km ouder dan 15 jaar
       1 Theo van Grevenhof Dem         Heemskerk          19.03
       2 Martijn Bakker     Hylas       Koedijk            19.24
       3 Peter Groen        Hylas       Heerhugowaard      21.12
       4 Ben van Liemt      Hylas       Alkmaar            21.34
       5 Tanja de Groot     Zaanland    Zaandam            21.55
       6 Frank Hilberts                 Alkmaar            22.38
       7 Jerven Kaptein                 Alkmaar            22.50
       8 Lya de Groot                   Zaandam            25.43
       9 Hillebrand VerkroosHylas       Alkmaar            27.07
      10 Carlo Schneider    Hylas       Bergen             27.22
      11 Pieter de Heer     Hylas       Alkmaar            27.30
      12 Antje Olthof       Hylas       Alkmaar            28.12
      13 Brigitte SchakenbosHylas       Alkmaar            29.22
      14 Ria Klaassen       Hylas       Alkmaar            30.24
      15 Ben Wassenaar      Skilo       Alkmaar            30.28
      16 Anita van Lieshout             Alkmaar            31.53
      17 Simone Tromp       Hylas       Alkmaar            31.53
      18 Joke Timmerman     Skilo       Alkmaar            32.09
      19 Chris Weeling                  Midwoud            33.37
      20 Lotte Holwerda                 Bergen             37.22
      21 Maaike Solleveld               Bergen             37.22

10 km trimloop - dames
       1 Thea Bruin         Skilo       Alkmaar            42.25
       2 Ineke Opstal       Run Fit     Alkmaar            47.03
       3 M. Wielinga        Skilo       Schoorl            47.47
       4 Annelies Bourdon               Egmond aan Zee     48.13
       5 Wiepie Brouwer     Hylas       Alkmaar            51.27
       6 Vonnie van Gerwen  Hylas       Alkmaar            51.36
       7 Marion van Ederen              Alkmaar            53.02
       8 Wieske v.d. Schans Hylas       Alkmaar            53.04
       9 Danielle Appelman  Hylas       Alkmaar            55.22
      10 Marry Bos          Skilo       Alkmaar            58.57
      11 Annemieke Klijn    Skilo       Alkmaar            59.22
      12 Sandra Kooij                   St. Pancras        59.40
      13 Hedy Strabbing-PaasSkilo       Stompetoren        59.40

10 km trimloop - heren
       1 Jos Kaptein        Trias       Amsterdam          37.08
       2 A.R. Borgers       TAS '82     Schagerbrug        38.21
       3 Kees Albrink                   Uitgeest           38.51
       4 Nick Dekker        Hylas       Alkmaar            40.24
       5 Marcel Laan                    Blokker            40.37
       6 Peter Oldenburg    Hylas       Alkmaar            40.52
       7 Rob Lengers                    Alkmaar            41.04
       8 Peter Luijk        Hylas       Alkmaar            41.19
       9 Johan Joinking     Hylas       Alkmaar            41.55
      10 M. Visser          DTC         Heerhugowaard      41.59
      11 Paul Hak                       Alkmaar            42.04
      12 Hugo Janssen                   Alkmaar            42.16
      13 Jan Bak                        Heerhugowaard      44.19
      14 Jan van Hout       DEM         Beverwijk          45.00
      15 Ben Langendijk                 Alkmaar            45.10
      16 Wager Zuidhoek                 Alkmaar            45.20
      17 E. Rodermond       Run Fit     Alkmaar            45.30
      18 John Kaget         Skilo       Alkmaar            45.50
      19 Hugo Koeman                    Alkmaar            46.00
      20 Jan de Roo                     Alkmaar            46.10
      21 J.M. Wit                       Heerhugowaard      46.22
      22 Theo Vink          Hollandia   Blokker            46.33
      23 Henk Steur                     Alkmaar            46.41
      24 Rits Baron         Hylas       Alkmaar            46.55
      25 J. van Amersfoort              Hoorn              46.56
      26 M.J. Tesselaar                 Heerhugowaard      46.59
      27 J. Rotgans                     Alkmaar            47.15
      28 Arnold Beentjes    Skilo       Alkmaar            47.33
      29 Koos Kramer                    Alkmaar            47.35
      30 Ked Nooij          Skilo       Alkmaar            47.36
      31 Claes van Ederen               Alkmaar            47.41
      32 Ben Oud            SAV         Grootebroek        47.58
      33 Herman Westerveld  Hylas       Alkmaar            48.03
      34 Rob Noordhoff      Hylas       Egmond aan Zee     48.34
      35 Luuk Klaassen      Hylas       Alkmaar            49.03
      36 Wim Jonker         Hylas       Alkmaar            49.09
      37 Th. Delemarre                  Avenhorn           49.30
      38 Peter Brakenhoff   Hylas       Alkmaar            49.46
      39 Cors van den Brink Hylas       Alkmaar            50.07
      40 Siem Kooij         Hylas       Alkmaar            50.23
      41 Boy Norder                     Alkmaar            52.28
      42 J. Besselink       Le Champion Egmond aan Zee     55.05
      43 Rob Duvivier       Skilo       Warmenhuizen       55.14
      44 Wim de Cloo        Skilo       Alkmaar            55.43
      45 O.P.M. De Maaijer              Lutjewinkel        56.07
      46 Rinus Visser       DTC         Alkmaar            56.17
      47 Henk Jan Strabbing Skilo       Stompetoren        59.14
      48 W. Jongkind                    Heerhugowaard      60.40


N.B. Tijden 45.50 tot en met 46.20 zijn geschat op basis van volgorde van binnenkomst
i.v.m.het uitvallen van de tijdprinter.

10 km wedstrijdloop KNAU - heren senioren
       1 Gerard van den BergHylas       Alkmaar            36.03
       2 Nico Schotten      Hylas       Alkmaar            36.25
       3 Jasja v.d. Horst   Hylas       Alkmaar            36.33
       4 Marinus Siemons    TAS '82     Schagen            36.42
       5 Robert Tonkes      Hylas       Heiloo             36.51
       6 Ramon Morrien      Zuidwal     Bussum             37.40
       7 Rene Tuynman       Hollandia   Hoorn              37.42
       8 Eric Outhoff                   Heiloo             38.33

10 km wedstrijdloop KNAU - heren veteranen
       1 Willem van Beek    Trias       Alkmaar            39.16
       2 Walter van 't Hoff Hylas       Alkmaar            41.10
       3 Herman Admiraal    Loopgroep PKEgmond aan Zee     36.47
       4 Eric Nederhorst    Hera        Schoorl            37.26
       5 Nico de Graaf      Loopgroep PKBreezand           37.41
       6 Roald de Waard     Hylas       Heerhugowaard      38.40
       7 Jan H. Elhorst     Noordkop    Den Helder         39.22
       8 Bram v.d. Brabes   Hollandia   Hoorn              39.25
       9 Ab Norder          Hera        Heerhugowaard      39.46
      10 Jan de Winter      Hylas       Alkmaar            39.50
      11 Henk Lebbing       Hylas       Alkmaar            40.19
      12 Gert-Jan OosterveenHylas       Alkmaar            40.25
      13 Alex de Vries      Suomi       Santpoort Zuid     40.45
      14 Rob Dekker         Hylas       Alkmaar            41.48
      15 Cedo Paic          Hylas       Beverwijk          41.58
      16 Peter de Greeuw    Hylas       Alkmaar            42.24
      17 Ron Kabel          Hylas       Alkmaar            43.09
      18 Eelke Slootheer    Hylas       Alkmaar            43.49
      19 Jan Kooij          Hylas       Broek op Langedijk 44.53
      20 Chris Best         Suomi       Haarlem            45.40
      21 Kees Hoeben        Hylas       Alkmaar            46.50
      22 Peter Groeneveld   Hylas       Alkmaar            49.34
      23 Paul v.d. Meulen   Hylas       Alkmaar            50.49

10 km wedstrijdloop KNAU - dames
       1 Marja Bak          Nova        Heerhugowaard      42.08