Nog net geen vakantie instuif

08-07-2011

Jongens Junioren A : 3000m

NaamVerenigingPrestatie
Tim RoodAV Hylas11.47.20

Jongens Junioren A : 600m

NaamVerenigingPrestatie
Menno MunsterAV Hylas1.30.83

Jongens Junioren B : 100m

NaamVerenigingPrestatie
Robert VerschurenAV Haarlem12.57 (+3.0 m/s)

Jongens Junioren B : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Eric StamSV Noordkop12.66
Robert VerschurenAV Haarlem8.83

Jongens Junioren B : speer

NaamVerenigingPrestatie
Robert VerschurenAV Haarlem37.32

Jongens Junioren B : ver

NaamVerenigingPrestatie
Eric StamSV Noordkop6.03

Mannen Masters : 1 mijl

NaamVerenigingPrestatie
Ger KragtenAV Atos5.21.84
Marc GelukAV Hera6.41.89

Mannen Masters : 100m

NaamVerenigingPrestatie
Appie RietveldAV Hollandia17.41 (+0.5 m/s)

Mannen Masters : 3000m

NaamVerenigingPrestatie
Harald van DoornAV Lycurgus9.09.90
Ruud van BreukelenAV Hollandia10.49.35
Rene BouwmeesterAV Zaanland11.28.37
Arie PostAV Atos11.35.60
Gert van DorthAV Hylas12.15.39
Siem TesselaarAV Hylas12.19.31

Mannen Masters : 400mh

NaamVerenigingPrestatie
Dirk-Jan GiskesAV NOVA75.81
Niels SchagerAV 1923107.43

Mannen Masters : 600m

NaamVerenigingPrestatie
Theo van der SchaafAV Hylas1.59.11

Mannen Masters : speer

NaamVerenigingPrestatie
Theo van der SchaafAV Hylas24.63

Mannen Masters : ver

NaamVerenigingPrestatie
Korstiaan WassenaarAV DEM4.99

Mannen Senioren : 1 mijl

NaamVerenigingPrestatie
Tom HeslopEngeland4.29.75
I. MurdochAV Hylas4.30.73

Mannen Senioren : 100m

NaamVerenigingPrestatie
Bas WinkelsAV '5511.32 (+3.0 m/s)
Robin LagrandAV Lycurgus11.63 (+3.0 m/s)
Remco BruinAV Hylas11.90 (+3.0 m/s)
Joris de RuiterDEM12.24 (+3.0 m/s)

Mannen Senioren : 3000m

NaamVerenigingPrestatie
Patrick MoeskopsAV Hylas9.27.21
Alex BouwmeesterAV Zaanland9.39.08
Jamel AchourAV Hera10.03.65
Harm WeidenaarAV Hylas10.39.35

Mannen Senioren : 3000m steeple

NaamVerenigingPrestatie
I. MurdochAV Hylas9.23.85
Pim MolenaarAV Hera9.52.36

Mannen Senioren : 400mh

NaamVerenigingPrestatie
Niels RosRotterdam Atletiek58.13

Mannen Senioren : 600m

NaamVerenigingPrestatie
Willem DudinkSAV1.24.24
Koen SelieSAV1.26.90
Kars van der GragtAV Hylas1.28.55
Paul v.d. GragtAV Hylas1.29.42
Remco BruinAV Hylas1.30.44
Bart van der GragtAV Hylas1.35.79

Mannen Senioren : ver

NaamVerenigingPrestatie
Tom HeijensAV Hylas6.86
Robin LagrandAV Lycurgus6.65
Joris de RuiterDEM5.59

Meisjes Junioren A : ver

NaamVerenigingPrestatie
Melanie WassenaarDEM4.92

Meisjes Junioren B : 600m

NaamVerenigingPrestatie
Floortje van KampenAV Hera1.42.11
D.A.E. KruijerAV Hylas1.59.53

Meisjes Junioren B : kogel

NaamVerenigingPrestatie
D. FlandersAV Hylas7.27

Vrouwen Masters : 100m

NaamVerenigingPrestatie
Els DekkerAV Hera15.17 (+0.5 m/s)
Olga MullerDEM15.99 (+0.5 m/s)

Vrouwen Masters : 3000m

NaamVerenigingPrestatie
Fatiha AddaAV 192310.34.39
Marleen HeemelsAV Zaanland11.21.22

Vrouwen Masters : 400mh

NaamVerenigingPrestatie
Jenny CardolAV Hera69.89

Vrouwen Masters : 600m

NaamVerenigingPrestatie
Lilian Koelemeij-JansenAV Hera1.57.69
Afra KruijerAV Hera2.00.91

Vrouwen Masters : speer

NaamVerenigingPrestatie
Weia ReinboudHellas Utrecht32.96
Lilian Koelemeij-JansenAV Hera22.30

Vrouwen Masters : ver

NaamVerenigingPrestatie
Olga MullerDEM3.71

Vrouwen Senioren : 100m

NaamVerenigingPrestatie
Amy BurgerAV Hylas13.45 (+0.5 m/s)
Sophia KlinkenbergAV Hylas15.10 (+0.5 m/s)

Vrouwen Senioren : speer

NaamVerenigingPrestatie
Martiena MoesSV Noordkop27.28