Clubcross

06-03-2011


Mini meisjes

900 m
1 Amy Driesse 6.34.3



Jongens pupillen C

900 m
1 Koen Grapendaal 4.09.8
2 Milan Bouwer 4.09.9
3 Justin Dijkstra 4.30.5
4 Quinn Visser 4.35.4
5 Gijs Dekker 4.36.2
6 Dwight Leegwater 5.07.2
7 Daan van Dorp 7.03.0



Meisjes pupillen C

900 m
1 Nina Kruijer 4.20.9
2 Dunsi Schuurman 5.38.5
3 Bodi Mayenburg 6.55.3



Jongens pupillen B

900 m
1 Kelvin Boterman 4.19.5
2 Indy Capricorne 4.29.8
3 Jelle Wittink 5.03.2
4 Justin Groot 5.05.5
5 Thomas Geuzebroek 6.58.1





Jongens pupillen A(1e jrs)

1600 m
1 Mark Dekker 7.14.3
2 Luuk Veldman 7.22.6
3 Emiel Heilig 7.42.8
4 Arne de Jong 8.20.2
5 Dante van Lancelot 8.35.5
6 Robin Boxma 8.37.8
7 Luuk Nijssen 9.25.9
8 Jeroen Eillebrecht 9.37.0
9 Timo Scholten 10.00.4



Jongens pupillen A(2e jrs)

1600 m
1 Vincent Buringa 7.02.0
2 Patrijk Cieplik 7.13.0
3 Wessel Oud 7.38.9
4 Jeroen de Wolf 7.39.7
5 Salvador Perez Perez 7.46.4
6 Maarten Schouten 9.04.4
7 Jesse Jongerden 10.01.3



Meisjes pupillen A(1e jrs)

1600 m
1 Julia Krajenbrink 6.56.9
2 Su Abdullahi 7.19.0
3 Britt Honig 8.36.1
4 Yiva van Lancelot 8.56.3
5 Laura van Galen 10.02.8



900 m

Eva Visser 5.06.8



Meisjes pupillen A(2e jrs)

1600 m
1 Evelien Bouma 6.55.4
2 Michelle van Dorth 7.35.6
3 Lieve Tazelaar 7.39.4
4 Mette Volkers 7.46.9



Jongens junioren D(1e jrs)

2500 m
1 Huub Blokland 13.12.4
2 Mathijs de Wolf 13.55.3
3 Scott Leegwater 14.16.9



Jongens junioren D(2e jrs)

2500 m
1 Matthew Boerman 10.37.6
2 Cas de Boorder 10.52.0
3 Simon Swinkels 11.55.1
4 Nino Perez Perez 12.25.1
5 Daaf Pinkster 13.05.2
6 Jasper van Huissteden 13.07.4



Meisjes junioren D(2e jrs)

2500 m
1 Maaike Wittink 13.00.3



Jongens junioren C

2900 m
1 Tyko Kieskamp 11.49.6
2 Floris Doedens 11.53.7
3 Niek Reijmers 12.22.9
4 Caspar Sagarajah 12.33.4
5 Joep Oud 13.52.6
6 Jasper Woudenberg 14.06.6
7 Jeff Leegwater 15.58.1



Meisjes junioren C

2900 m
1 Danielle van Dorth 13.06.6
2 Demi Kruijer 14.35.4
3 Rosa Steltenpool 14.48.9
4 Esmee Kruizinga 14.51.6
5 Laura Stokx 15.34.5
6 Noortje Wittink 16.01.4
7 Isabella de Wit 16.53.3



Jongens junioren B

2900 m
1 Marco Ghiglioni 11.39.6



Jongens junioren A

2900 m
1 Menno Munster 11.25.9



Mannen Senioren

2900 m
1 Tom Bellord 10.46.9



Mannen Masters

2900 m
1 Roger Bellord 12.39.1
2 Theo van der Schaaf 14.01.0