Seniorencompetitie 3e divisie

06-06-2010

Mannen Senioren 3e div 3e : Eindstand

PlaatsVereniging100m200m400m800m5000m110mhzweedsehoogverhsskogeldiscusspeerPunten
1Haarlem6576508117315615378196347297015005195058354
2SAV5226317487176086028363945675107857086778305
3Lycurgus6266267247096786038195404815986725601817817
4Hylas6105896225204656117958576955024373865357624
5Pijnenburg5015266297406435378035875855754224545677569
6Almere '817226846745703147487896806293702724084397299
7NOVA5094926597773636287735874675485533135297198
8Zuidwal3585094797667194297386344985153974693876898
9DEM5976256606687083846802945575804464766675
10AAC7066552617048194925877255414394646393
11Waterland5115346316684937524923693924686083696287
12Castricum6817435084964723216885403318245604
13Phanos3365235954696017172933714292631294455171
14AKU5605965187814817913075004855019
15Nea Volharding5076165075183556824583775594579
16Startbaan4975175845346686345823384354
17Atos5627045285043394274833547

Vrouwen Senioren 3e div 3e : Eindstand

PlaatsVereniging100m200m400m1500m100mhzweedsehoogverkogelspeerPunten
1Trias7117886976314349888325945385156728
2Zaanland4666967756484729447796366026676685
3Noordkop4897768313913368848326845475766346
4Almere '817477217296013809456155914974886314
5Phanos6647217675063909298323095816146313
6AV '235485465903724927456154685403585274
7Startbaan6156056175197476724555303985158
8Castricum4724436052751347766724865076064976
9AKU3553896294977027937265612824934
10GAC-Hilversum466489532584357663485636705834910
11KAV Holland5565694266334845893925714220
12Waterland4545074664083768014844123908
13Zuidwal4125015357265714445293718
14AAC5726423566602230

Vrouwen Senioren 3e Div 3e : zweedse

NaamVerenigingPrestatie
312,313,315,317Trias2.21.37
328,329,330,337Almere '812.24.68
418,421,422,423Zaanland2.24.76
293,296,297,299Phanos2.26.02
425,426,430,431Noordkop2.29.78
366,367,368,369Waterland2.37.16
117,118,119,120AKU2.37.93
277,279,282,283Castricum2.39.57
253,255,256,257GAC-Hilversum2.40.61
189,193,190,186Startbaan2.42.51
152,151,153,157AV '232.42.63
391,392,394,395KAV Holland2.54.83
160,162,163,164ZuidwalDNS

Mannen Senioren 3e Div 3e : zweedse

NaamVerenigingPrestatie
197,198,199,200SAV2.06.29
140,141,144,148Lycurgus2.07.36
410,413,409,408AAC2.07.36
103,105,106,109Haarlem2.07.38
285,286,287,291Pijnenburg2.08.44
397,398,401,405Hylas2.08.98
122,124,125,127AKU2.09.22
321,323,325,327Almere '812.09.36
212,213,216,217NOVA2.10.45
346,348,349,361Waterland2.11.91
167,168,173,172Zuidwal2.12.91
306,307,309,310Phanos2.14.41
265,274,262,264Castricum2.16.56
339,341,342,345Startbaan2.18.08
229,248,249,246AtosDNS
370,371,379,382DEMDQ
383,384,385,388Nea VolhardingDNS

Mannen Senioren 3e Div 3e : speer

NaamVerenigingPrestatie
Kay OlofsenSAV53.30
Niels KleijwegtPijnenburg45.23
Michiel BakNea Volharding44.63
Kars v.d. GragtHylas42.96
Jorg OotjersNOVA42.55
Tim RomboutHaarlem40.93
Ivo van LeeuwenAtos39.47
Robert MoenDEM38.99
Leo VeenstraAAC38.23
Bas MastelingPhanos36.96
Michael LigthartAlmere '8136.61
Tim JansenZuidwal33.38
Ilja RijpkemaWaterland32.27
Tom VerdockStartbaan30.46
Sander BleekerLycurgus22.03
Sibren de WeerdCastricumDNS

Vrouwen Senioren 3e Div 3e : 200m

NaamVerenigingPrestatie
Lisanne de WitteTrias25.69
Charissa CzechNoordkop25.83
Maaike EkenPhanos26.52
Marije van HuigenboschAlmere '8126.52
Rebecca RijkenZaanland26.84
Elizabeth ZwerverAAC27.57
Maxime OrmskirkStartbaan28.10
Lianne LangendamKAV Holland28.63
Arlette HorstAV '2328.98
Alma van der HeijdenWaterland29.58
Fiona SinooZuidwal29.68
Floor van RijnGAC-Hilversum29.88
Melissa KragtingZaanland30.25
Marleen RamGAC-Hilversum30.26
Latoya SweetAV '2330.43
Anja Akkerman-SmitsCastricum30.64
Manon RosendalZuidwal31.08
Mieke KoningsPhanos31.26
Vanity PlasmeijerAKU31.60
Loes van EschCastricum31.67
Rianne van VelzenStartbaan32.75
Merei LigteringenTriasDNS

Mannen Senioren 3e Div 3e : 200m

NaamVerenigingPrestatie
Bas de VosCastricum22.97
Joris SinnigeCastricum23.02
Antoine de VriesAlmere '8123.58
Wouter van GorselenHaarlem23.94
Roy BotmanSAV24.15
Brian BosLycurgus24.21
Danny DreijerDEM24.22
Bren Simon MeijerNea Volharding24.32
Thom de WildtAKU24.54
Sean LindayaHylas24.62
Dino SontropAKU24.70
Joris de RuiterDEM24.76
Nicander KemperWaterland25.27
Dominique AndriessenPijnenburg25.37
Sam VerheijenPhanos25.41
Tom VerdockStartbaan25.48
Rick JansenZuidwal25.58
Tiemen SmitNOVA25.80
Remy CornetHaarlem26.27
Gijs RoosWaterland26.45
Ben BakkerLycurgus26.46
Maarten HaegensPijnenburg27.39
Jesse SmitNOVA27.41
Eric SinnigeSAVDNS
Tarik BayoumiAACDNS

Mannen Senioren 3e Div 3e : 5000m

NaamVerenigingPrestatie
Pim GouwZuidwal15.58.24
Ralph ApeldoornDEM16.03.92
Harald van DoornLycurgus16.20.09
Timo van BeekPijnenburg16.38.99
Koen SelieSAV16.58.83
Gerard HollestellePhanos17.03.24
Rob de WitHaarlem17.26.78
Mohamed MohammadiAtos17.47.51
Mart ReilingPijnenburg17.55.85
Niels SlaghterSAV18.07.49
Bob de DoodWaterland18.10.45
Karel BrasserHaarlem18.12.38
Ger KragtenAtos18.14.77
Johan ArtmannieDEM18.18.55
Theo van RossumAKU18.18.78
Krijn SchagenCastricum18.24.38
Jasja van der HorstHylas18.29.57
Marco RoosWaterland18.41.04
Piet de WaardNOVA19.44.57
Dennis GeertmanNea Volharding19.50.97
Jaap BouwmeesterAKU19.52.61
Thierry van ZandvoortAlmere '8120.24.65
Tim RoodHylas20.24.76
Marcel van RijnNea Volharding20.42.80
Peter PronkNOVA21.00.07
Cees GroenlandAAC21.10.37

Mannen Senioren 3e Div 3e : ver

NaamVerenigingPrestatie
Niels RanHaarlem6.57
Tom HeijensHylas6.41
Bart LatourAlmere '816.11
Björn VennemaAAC5.92
Marco JansenPijnenburg5.91
Patrick BolwijnStartbaan5.90
Jeroen te StroeteSAV5.83
Igor RutkaZuidwal5.53
Bas LokLycurgus5.46
Matthijs de GrootNOVA5.40
Ernst NoordravenPhanos5.00
Peter van der HeijdenWaterland4.99
Benno KoopstraAKU4.74
Harley HagedoornDEM4.69
Uli FlüchtNea VolhardingDNS

Vrouwen Senioren 3e Div 3e : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Albertine VermeerPhanos1.60
Nancy KarelsTrias1.60
Leonie NuyensNoordkop1.60
Jacky van SplunterenZaanland1.55
Myrthe NanningaZuidwal1.50
Helen van RossumAKU1.50
Melissa SinkeldamStartbaan1.45
Jeske WalgersCastricum1.45
Madeleine KenterAlmere '811.40
Jennifer FritzscheAV '231.40
Hanneke van DongenKAV Holland1.30
Rosa VermeulenWaterland1.30
Floor van RijnGAC-Hilversum1.20

Vrouwen Senioren 3e Div 3e : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Jill HoltermanZaanland5.04.62
Eileen GroenlandTrias5.07.41
Marloes JongeneelAlmere '815.12.70
Annika MontowskiPhanos5.30.24
Cora SistermansZaanland5.31.55
Mandy PlasmeijerAKU5.32.03
Lisa RoosWaterland5.50.60
Jessica VisserNoordkop5.54.46
Margot van DiemenAV '235.58.76
Nathalie BartelsAAC6.02.52
Zwaan LakmakerAV '236.07.22
Annemarie KoopmanCastricum6.22.48
Ria StamCastricum6.37.15
Wendy VetGAC-Hilversum7.29.51
Floor de VriesPhanosDNS

Vrouwen Senioren 3e Div 3e : 400m

NaamVerenigingPrestatie
Charissa CzechNoordkop58.32
Rianne BreedijkZaanland60.06
Albertine VermeerPhanos60.31
Madeleine KenterAlmere '8161.60
Lenneke StamTrias62.68
Maaike KoopstraAKU65.19
Roanne BruinTrias65.43
Melissa VerkaikStartbaan65.65
Simone de JongAKU65.89
Marlies HurkmansCastricum66.11
Latoya SweetAV '2366.69
Lianne KoopmanCastricum67.39
Yvonne BeumerPhanos67.58
Fiona SinooZuidwal68.96
Monique HennipmanGAC-Hilversum69.08
Jelijn van BarneveldZaanland69.43
Marije van der KampZuidwal69.58
Sally FritscheAV '2371.08
Tessa HornWaterland72.03
Renske HoltzerStartbaan73.32
Sandra KoekkoekGAC-Hilversum79.64

Mannen Senioren 3e Div 3e : discus

NaamVerenigingPrestatie
Paul OlofsenSAV41.12
Ivo KloosterWaterland36.14
Marco OplanicLycurgus33.90
Peter MarkwatHaarlem32.01
Marcel de JongAKU30.46
Casper van der PloegZuidwal29.79
Niels KleijwegtPijnenburg29.10
Dennis GüntherDEM28.78
Ferry MarmoushAAC28.46
Vincent van LeeuwenAtos27.95
Sander StokmanAlmere '8127.17
Bart van der GragtHylas26.25
Michiel BakNea Volharding25.90
Dirk-Jan GiskesNOVA23.34
John GlastraPhanos16.76
Sibren de WeerdCastricumDNS

Mannen Senioren 3e Div 3e : 400m

NaamVerenigingPrestatie
Jurgen WielartHaarlem49.87
Addis RietSAV51.31
Richard JanssensLycurgus51.87
Randy van GeenenAlmere '8153.10
Jaap de WitDEM53.47
Jim KruiverNOVA53.48
Dimitri KemperWaterland54.21
Koen SwartPijnenburg54.26
Kars v.d. GragtHylas54.45
Bas MastelingPhanos55.17
Ivo BouwmanStartbaan55.47
Ayoub BenchaabaneAtos56.10
Tom HaakmanLycurgus56.74
Remy CornetHaarlem56.96
Harley HagedoornDEM57.26
Benno KoopstraAKU57.36
Frank StamCastricum57.66
Andre van WortNea Volharding57.69
Maarten HaegensPijnenburg58.15
Rick JansenZuidwal58.52
Tim RoosWaterland58.82
Uli FlüchtNea Volharding60.69
Jesse SmitNOVA61.89
Cees MeijerSAV62.47
Tarik BayoumiAACDNS
Stefan van StraatenAACDNS

Vrouwen Senioren 3e Div 3e : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Lara IJsselstijnGAC-Hilversum11.22
Yvette Stuvel-KooiZaanland10.19
Yvonne BeumerPhanos9.88
Ciska BosmaNoordkop9.39
Jennifer FritzscheAV '239.28
Marjolein KnaapTrias9.26
Melissa SinkeldamStartbaan9.14
Marlies HurkmansCastricum8.82
Wendy VetGAC-Hilversum8.74
Sabine SchaapherderAlmere '818.68
Manon RosendalZuidwal7.97
Sally FritscheAV '237.80
Hanneke van DongenKAV Holland7.30
Marieke SteverinkPhanos7.13
Cindy RavelliKAV Holland7.12
Tessa HarderwijkZuidwal6.79
Vera SchoonackersStartbaan6.77
Laura van HuygenvoortNoordkop6.28
Mandy PlasmeijerAKU5.98

Vrouwen Senioren 3e Div 3e : 100m

NaamVerenigingPrestatie
Daphne MieropAlmere '8112.62
Lisanne de WitteTrias12.81
Maaike EkenPhanos13.07
Maxime OrmskirkStartbaan13.35
Lilian ten WoldeAAC13.60
Lianne LangendamKAV Holland13.70
Kimm ScholtenAV '2313.75
Marieke SteverinkPhanos13.88
Michelle KretéNoordkop14.12
Jeske WalgersCastricum14.23
Melissa KragtingZaanland14.27
Ruth VerhoeffGAC-Hilversum14.27
Alma van der HeijdenWaterland14.35
Jelijn van BarneveldZaanland14.60
Marije van der KampZuidwal14.64
Joëlle WalgersCastricum14.70
Tessa HarderwijkZuidwal14.98
Vanity PlasmeijerAKU15.05
Rianne van VelzenStartbaan15.35
Laura van HuygenvoortNoordkop16.18
Cindy RavelliKAV Holland16.25
Sandra KoekkoekGAC-Hilversum16.45
Rinke OostraAV '2316.53
Tamara OudwaterAACDNS

Mannen Senioren 3e Div 3e : hss

NaamVerenigingPrestatie
Almo DavedAAC13.47
Niels RanHaarlem13.24
Bren Simon MeijerNea Volharding13.06
Bas LokLycurgus12.28
Marco JansenPijnenburg12.07
Joris de RuiterDEM11.90
Hugo VaderNOVA11.82
Ewout ReversZuidwal11.53
Mark BentvelsenSAV11.48
Vincent van LeeuwenAtos11.43
Hans v.d. GragtHylas11.41
Sander van der KruijssenPhanos10.77
Wietse SchmidtWaterland10.46
Sander StokmanAlmere '8110.27
Joris HollanderCastricum9.95

Mannen Senioren 3e Div 3e : 100m

NaamVerenigingPrestatie
Antoine de VriesAlmere '8111.35
Bart LatourAlmere '8111.41
Almo DavedAAC11.42
Joris SinnigeCastricum11.53
Wouter van GorselenHaarlem11.64
Richard JanssensLycurgus11.78
Sean LindayaHylas11.86
Danny DreijerDEM11.92
Jaap de WitDEM11.92
Brian BosLycurgus12.03
Dino SontropAKU12.10
Jeroen te StroeteSAV12.29
Dimitri KemperWaterland12.35
Tiemen SmitNOVA12.36
Andre van WortNea Volharding12.37
Dominique AndriessenPijnenburg12.40
Ivo BouwmanStartbaan12.42
Ilja RijpkemaWaterland12.72
Jerno ViergeverHylas12.84
Mart ReilingPijnenburg12.89
Willem SchooneNOVA13.07
Richard RosendalZuidwal13.19
John GlastraPhanos13.32
Dwayne MonselsAtosDNS

Mannen Senioren 3e Div 3e : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Marcel de JongAKU1.58.08
Leon InekeNOVA1.58.33
David VonkZuidwal1.58.91
Vincent HofmannPijnenburg2.00.41
Simon NijlandHaarlem2.00.95
Willem DudinkSAV2.01.81
André DiemeerLycurgus2.02.26
Ayoub BenchaabaneAtos2.02.59
Ronald PoelDEM2.04.77
Nicander KemperWaterland2.04.82
Piet de ReuverAAC2.05.58
Jeroen BüllerHaarlem2.10.07
Michael LigthartAlmere '812.11.25
Daniël de LoozeStartbaan2.13.81
Oscar WokkeHylas2.14.80
Jos GrootNea Volharding2.14.97
Marco EskesWaterland2.16.21
Anton van RooijCastricum2.16.58
Lars DignumNOVA2.17.49
Joël de BreePijnenburg2.17.58
Ernst NoordravenPhanos2.18.62
Jozef NgendakumanaAAC2.23.66
Florentijn ProostZuidwalDNS
Frank van LieshoutSAVDNS
Nizar SalamatNea VolhardingDNS

Mannen Senioren 3e Div 3e : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Tom HeijensHylas2.00
Joris BruinsmaAlmere '811.80
Koen AmseDEM1.80
Richard RosendalZuidwal1.75
Patrick BolwijnStartbaan1.75
Gydo van de PietermanHaarlem1.75
Koen SwartPijnenburg1.70
Hugo VaderNOVA1.70
Sven van DoodewaerdLycurgus1.65
Krijn SchagenCastricum1.65
Gijs RoosWaterland1.60
Leo VeenstraAAC1.60
Kjell HeinsiusSAV1.50
Sander van der KruijssenPhanos1.40
Dwayne MonselsAtosdns

Mannen Senioren 3e Div 3e : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Bas de VosCastricum15.60
Paul OlofsenSAV14.94
Marco OplanicLycurgus13.11
Kjell HeinsiusSAV13.00
Robert MoenDEM11.70
Jorg OotjersNOVA11.31
Ferry MarmoushAAC11.14
Peter MarkwatHaarlem10.55
Thom de WildtAKU10.55
Ivo KloosterWaterland10.11
Danny RoukemaNea Volharding9.97
Tim RomboutHaarlem9.72
Edwin van der SchaafHylas9.69
Bart van der GragtHylas9.69
Dennis GüntherDEM9.63
Vincent HofmannPijnenburg9.48
Casper van der PloegZuidwal9.15
Martijn KunstZuidwal9.07
Ivo van LeeuwenAtos8.41
Ad LigthartNOVA8.38
Joris BruinsmaAlmere '817.59
Sam VerheijenPhanos7.49
Jesse HeppenerAACDNS

Vrouwen Senioren 3e Div 3e : ver

NaamVerenigingPrestatie
Leonie NuyensNoordkop5.03
Lilian ten WoldeAAC4.93
Rianne BreedijkZaanland4.83
Lenneke BeeldmanTrias4.66
Marije van HuigenboschAlmere '814.65
Anna MulderKAV Holland4.64
Myrthe NanningaZuidwal4.57
Marleen RamGAC-Hilversum4.54
Simone de JongAKU4.53
Anja Akkerman-SmitsCastricum4.24
Jacquemine van der WeidenAV '234.17
Suzanne MarselisStartbaan4.12
Tessa HornWaterland3.96
Mieke KoningsPhanos3.59

Vrouwen Senioren 3e Div 3e : speer

NaamVerenigingPrestatie
Jacky van SplunterenZaanland33.89
Suzie NotenPhanos30.83
Inge RolCastricum30.40
Lara IJsselstijnGAC-Hilversum29.11
Martiena MoesNoordkop28.76
Carlijn VogelaarKAV Holland28.48
Esmay FrankingZuidwal26.25
Lenneke BeeldmanTrias25.56
Sabine SchaapherderAlmere '8124.15
Vera SchoonackersStartbaan19.92
Rinke OostraAV '2318.15
Elizabeth ZwerverAACDNS

Mannen Senioren 3e Div 3e : 110mh

NaamVerenigingPrestatie
Randy van GeenenAlmere '8116.01
Björn VennemaAAC16.49
Matthijs de GrootNOVA17.40
Hans v.d. GragtHylas17.62
Sven van DoodewaerdLycurgus17.73
Roy BotmanSAV17.74
Rob de WitHaarlem18.63
Joël de BreePijnenburg18.63
Gydo van de PietermanHaarlem19.12
Ewout ReversZuidwal20.35
Bart van RookhuizenDEM21.15
Joris HollanderCastricum22.41
Jerno ViergeverHylasDQ
Frank van LieshoutSAVDNS
Rene TijmNOVADNS

Vrouwen Senioren 3e Div 3e : 100mh

NaamVerenigingPrestatie
Helen van RossumAKU15.44
Melissa VerkaikStartbaan17.43
Arlette HorstAV '2317.78
Rebecca RijkenZaanland18.04
Monique HennipmanGAC-Hilversum18.53
Tessa MolenaarTrias18.55
Anna MulderKAV Holland18.66
Ruth VerhoeffGAC-Hilversum18.75
Nadine SmitStartbaan19.17
Suzie NotenPhanos19.18
Marloes JongeneelAlmere '8119.34
Rosa VermeulenWaterland19.39
Jessica VisserNoordkop20.02
Margot van DiemenAV '2320.30
Lianne KoopmanCastricum23.95