Clubkampioenschappen Cross

14-03-2010

Jongens junioren A : 4500m

NaamVerenigingPrestatie
Tim RoodAV Hylas20.53.5

Jongens junioren B : 4500m

NaamVerenigingPrestatie
Menno MunsterAV Hylas17.27.6

Jongens junioren C : 3000m

NaamVerenigingPrestatie
Tyko KieskampAV Hylas13.42.4
Marco GhiglioniAV Hylas13.53.0
Niek ReijmersAV Hylas14.48.6

Jongens junioren D(1e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Simon SwinkelsAV Hylas7.21.6
Cas de BoorderAV Hylas7.22.7
Thijs LangendijkAV Hylas7.53.4
Dave VisserAV Hylas8.14.1
Jasper van HuisstedenAV Hylas8.19.0
Nino Perez PerezAV Hylas8.22.8
Ricardo JanmaatAV Hylas8.31.6
Stijn SwartAV Hylas9.07.9
Stijn HoogstadtAV Hylas9.35.2

Jongens junioren D(2e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Floris DoedensAV Hylas6.52.9
Jeff LeegwaterAV Hylas8.53.3
Olivier TanAV Hylas9.12.3

Jongens pupillen A(1e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Vincent BuringaAV Hylas7.58.9
Jeroen de WolfAV Hylas8.20.9
Bram PiersmaAV Hylas8.24.2
Sem VisserAV Hylas9.13.2
Tim DriestAV Hylas9.56.3
Ronaldo JanmaatAV Hylasdnf

Jongens pupillen A(2e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Sem VerweijAV Hylas7.25.9
Willem GrapendaalAV Hylas7.42.2
Anthony RichardsonAV Hylas8.12.9
Huub BloklandAV Hylas8.27.9
Mathijs de WolfAV Hylas8.58.4
Justin NaardenAV Hylas8.59.9
Mark DijkstraAV Hylas9.28.2

Jongens pupillen B : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Luuk VeldmanAV Hylas4.49.1
Dennis AgafonovAV Hylas4.50.9
Mark DekkerAV Hylas5.21.4
Timo SchottenAV Hylas5.34.2
Alain JanssenAV Hylas5.35.9
Sam HendriksenAV Hylas5.42.5
Jeroen EillebrechtAV Hylas7.08.9

Jongens pupillen C : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Kelvin BotermanAV Hylas5.24.3
Justin GrootAV Hylas5.31.9
Karsten de RooAV Hylas5.43.3

Mannen Masters : 4500m

NaamVerenigingPrestatie
Roger BellordAV Hylas21.14.0
Theo v.d. SchaafAV Hylas21.39.9
Gert van DorthAV Hylas21.42.3

Mannen Senioren : 4500m

NaamVerenigingPrestatie
Tom BellordAV Hylas17.18.1

Meisjes junioren C : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Emma VennekerAV Hylas6.58.5
Daniƫlle van DorthAV Hylas7.02.9
Mira GrootAV Hylas7.43.3
Demi FloorAV Hylas7.44.2
Melissa KooyAV Hylas8.57.4

Meisjes junioren D(1e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Maaike WittinkAV Hylas7.42.4
Eva NijssenAV Hylas8.55.5
Evelien MolenaarAV Hylas9.28.9
Milou NijssenAV Hylas9.32.4
Beaudine AbboAV Hylas10.02.9

Meisjes junioren D(2e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Demi KruijerAV Hylas7.33.3

Meisjes pupillen A(1e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Evelien BoumaAV Hylas7.29.4
Fleur HuibertsAV Hylas8.19.9
Michelle van DorthAV Hylas8.25.9
Lieve TazelaarAV Hylas8.27.8
Lisanne de WildeAV Hylas9.06.7
Mette VolkersAV Hylas9.21.4
Julia KeyserAV Hylas9.32.5
Babet SluijsAV Hylas10.14.8

Meisjes pupillen A(2e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Julia VinnichenkoAV Hylas8.04.6
Rochelle EntiusAV Hylas8.28.2

Meisjes pupillen B : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Julia KrajenbrinkAV Hylas4.52.2
Zoe EmmanouilidisAV Hylas5.50.4
Yiva van LancelotAV Hylas6.08.9
Laura van GalenAV Hylas7.02.4
Maaike GrootAV Hylas7.07.8

Meisjes pupillen C : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Nora VerweijAV Hylas5.32.7
Eva VisserAV Hylas5.33.2
Ida BloklandAV Hylas6.07.5

mini jongens : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Koen GrapendaalAV Hylas5.34.4
Quinn VisserAV Hylas6.12.8

recreanten mannen : 4500m

NaamVerenigingPrestatie
Martin NautaAV Hylas22.54.9