Runnersworld Indoor Gala

12-12-2009

Jongens junioren A : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Jerno ViergeverAV Hylas10.78

Jongens junioren A : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Jerno ViergeverAV Hylas1.60

Jongens junioren A : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Pieter van de VenVAV10.10

Jongens junioren B : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Wout KliekAV Texel7.49
Menno van der SteenAV Suomi7.54
Bram BruinAV Hera8.14
Julian KunstAV Hylas8.23
Igor SmitsAV Hollandia8.25
Wouter PietersAV Suomi8.35
Ricardo AberkromAV Edam8.75
Melvin van den DungenAV Wieringermeer8.97
Jorrit van den BornAV '409.01
Frank PotterAV Hera9.11
Jelle LagerweijAV Hera9.22

Jongens junioren B : 60m - finale

NaamVerenigingPrestatie
Igor SmitsAV Hollandia7.45
Menno van der SteenAV Suomi7.63
Bram BruinAV Hera8.02
Wouter PietersAV Suomi8.32
Julian KunstAV Hylas8.32
Wout KliekAV TexelDNS

Jongens junioren B : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Wesley ZschöttcheAV Zaanland9.61
Jorrit van den BornAV '4010.77
Jos de GrootSV Noordkop10.88
Frank PotterAV Hera20.21

Jongens junioren B : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Ralf LoozePhanos2.23.23
Jeroen BüllerAV Haarlem2.26.64
Frank PotterAV Hera3.02.34
Melvin van den DungenAV Wieringermeer3.08.81

Jongens junioren B : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Wesley ZschöttcheAV Zaanland1.75
Menno van der SteenAV Suomi1.75
Styn BurkelsAV Trias1.60

Jongens junioren B : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Menno van der SteenAV Suomi12.31
Sven OlofsenSAV11.23
Jorrit van den BornAV '4010.49
Tim UitslagerAV Zaanland10.41
Ricardo AberkromAV Edam10.19
Wouter PietersAV Suomi9.52
Frank PotterAV Hera7.42
Melvin van den DungenAV Wieringermeer6.28

Jongens junioren C(1e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Tyko KieskampAV Hylas5.26.77
Jasper WoudenbergAV Hylas5.51.00
Roy RuijterSAV6.04.30
Caspar SagarajahAV Hylas6.27.81
Jesse de BruyneAV Lycurgus6.27.85

Jongens junioren C(1e jrs) : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Emiel RigterBAV8.20
Ilan LangedijkAV Suomi8.20
Lucas LeemhuisAV Hera8.22
Thijs de SterkeVAV8.91
Koen ZahradnikBAV9.01
Aron van den OosterkampTAS '829.05
Pieter RotgansAV Wieringermeer9.09
Roel TeelingDe Spartaan9.10
Timber van TilburgAV Startbaan9.12
Jesse van der MeeSV Noordkop9.14
Lucas van DijkDe Spartaan9.33
Wouter AartsAV 19239.35
Christiaan BosAV Wieringermeer9.38
Lennart de LoozeAV Startbaan9.45
Folkert BoersmaAV Horror9.49
Matthijs JongSAV9.51
Fabian SneijderAKU9.57
Lesley LangeveldDEM9.62
Barry KöhneAV Hera9.63
Nathan van der LeiAV Startbaan9.66
Roy RuijterSAV9.69
Niek ReijmersAV Hylas9.80
Floris FrugteAV Startbaan9.81
Kevin MensingaAV Hera11.15
Kevin PostAV Wieringermeer11.62

Jongens junioren C(1e jrs) : 60m - finale

NaamVerenigingPrestatie
Ilan LangedijkAV Suomi8.19
Lucas LeemhuisAV Hera8.20
Emiel RigterBAV8.32
Thijs de SterkeVAV8.79
Koen ZahradnikBAV8.95
Aron van den OosterkampTAS '829.19

Jongens junioren C(1e jrs) : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Emiel RigterBAV9.27
Lucas LeemhuisAV Hera9.44
Lucas van DijkDe Spartaan10.99
Roel HuijsmansAV Flevo Delta11.08
Lennart de LoozeAV Startbaan11.19
Nathan van der LeiAV Startbaan11.61
Wouter AartsAV 192311.61
Koen ZahradnikBAV11.65
Aron van den OosterkampTAS '8211.66
Floris FrugteAV Startbaan11.79
Timber van TilburgAV Startbaan11.87
Roy RuijterSAV11.95
Tyko KieskampAV Hylas12.04
Jesse de BruyneAV Lycurgus12.16
Bas PortegijsAV DOKEV12.27
Lesley LangeveldDEM12.39
Barry KöhneAV Hera12.74

Jongens junioren C(1e jrs) : 60mh - finale

NaamVerenigingPrestatie
Lucas LeemhuisAV Hera9.27
Emiel RigterBAV9.31
Lucas van DijkDe Spartaan10.83
Lennart de LoozeAV Startbaan11.10
Roel HuijsmansAV Flevo Delta11.28
Nathan van der LeiAV Startbaan11.50

Jongens junioren C(1e jrs) : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Jasper KoopmansHellas Utrecht2.23.03
Rutger TiesmaHellas Utrecht2.32.19
Aron van den OosterkampTAS '822.35.22
Roel HuijsmansAV Flevo Delta2.37.21
Pieter RotgansAV Wieringermeer2.42.92
Lucas van DijkDe Spartaan2.43.55
Joris BosAV Castricum2.53.54
Niek ReijmersAV Hylas2.56.43
Lesley LangeveldDEM2.56.46
Jesse van der MeeSV Noordkop2.59.06
Jesse KrabbenborgVAV3.00.82
Kevin PostAV Wieringermeer3.29.51
Kevin MensingaAV Hera3.48.64

Jongens junioren C(1e jrs) : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Roel TeelingDe Spartaan1.50
Emiel RigterBAV1.50
Niek ReijmersAV Hylas1.50
Matthijs JongSAV1.45
Roy RuijterSAV1.45
Fabian SneijderAKU1.45
Jesse KrabbenborgVAV1.40
Nathan van der LeiAV Startbaan1.40
Barry KöhneAV Hera1.35
Thijs de SterkeVAV1.35
Jesse de BruyneAV Lycurgus1.35
Lucas van DijkDe Spartaan1.35
Luuk StalDEM1.30
Wouter AartsAV 19231.25
Christiaan BosAV Wieringermeer1.25
Joris BosAV Castricum1.25
Jesse van der MeeSV Noordkop1.25

Jongens junioren C(1e jrs) : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Emiel RigterBAV12.95
Lucas LeemhuisAV Hera12.44
Joris van den HovenAV Hera10.94
Pieter RotgansAV Wieringermeer10.07
Ilan LangedijkAV Suomi8.94
Matthijs JongSAV8.86
Nathan van der LeiAV Startbaan8.40
Wouter AartsAV 19238.10
Timber van TilburgAV Startbaan7.29
Barry KöhneAV Hera7.12
Folkert BoersmaAV Horror6.59
Luuk StalDEM6.58
Koen ZahradnikBAV5.97
Kevin MensingaAV Hera5.68
Lesley LangeveldDEM5.54
Christiaan BosAV Wieringermeer5.42
Kevin PostAV Wieringermeer3.68

Jongens junioren C(2e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Jorik van EgdomVAV4.41.19
Jelle HamersmaVAV5.25.03
Marco GhiglioniAV Hylas5.28.99

Jongens junioren C(2e jrs) : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Job BeintemaAV Trias8.01
Maarten StuivenbergVAV8.02
Noah HeijnenAV Delta Sport8.28
Jelle ten HarkelAV Atverni8.33
Robbert VerschurenAV Haarlem8.51
Mark RigterBAV8.53
Ronan SmithAlmere '818.56
Tom VonkDe Spartaan8.61
Levi SchuchardAV NEA-Volharding8.62
Dylan JansenBAV8.76
Jorik van EgdomVAV8.81
Mathijs KrabbenborgVAV8.93
Luc TreebuschAV Sparta9.14
Max de BruijnAV Zuidwal9.14
Joost TeelingDe Spartaan9.18
Jelle HamersmaVAV9.58
Maico TimmermanAV Hera9.74

Jongens junioren C(2e jrs) : 60m - finale

NaamVerenigingPrestatie
Maarten StuivenbergVAV7.95
Job BeintemaAV Trias7.95
Noah HeijnenAV Delta Sport8.05
Mark RigterBAV8.27
Jelle ten HarkelAV Atverni8.42
Robbert VerschurenAV Haarlem8.54

Jongens junioren C(2e jrs) : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Job BeintemaAV Trias9.24
Max van der VoetDe Spartaan9.53
Dylan JansenBAV9.67
Noah HeijnenAV Delta Sport9.93
Levi SchuchardAV NEA-Volharding9.95
Tom VonkDe Spartaan10.19
Ronan SmithAlmere '8110.26
Mark RigterBAV10.59
Joost TeelingDe Spartaan10.67
Max de BruijnAV Zuidwal11.12
Rick StigterAV Atverni11.21
Robbert VerschurenAV Haarlem12.26

Jongens junioren C(2e jrs) : 60mh - finale

NaamVerenigingPrestatie
Job BeintemaAV Trias9.14
Max van der VoetDe Spartaan9.37
Noah HeijnenAV Delta Sport9.64
Dylan JansenBAV9.84
Levi SchuchardAV NEA-Volharding10.03
Tom VonkDe Spartaan10.08

Jongens junioren C(2e jrs) : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Tom VonkDe Spartaan2.18.48
Jorik van EgdomVAV2.19.61
Jelle ten HarkelAV Atverni2.33.45
Mark RigterBAV2.35.73
Robbert VerschurenAV Haarlem2.37.01
Mathijs KrabbenborgVAV2.42.79
Luc TreebuschAV Sparta2.42.80
Marco GhiglioniAV Hylas2.45.35
Maarten StuivenbergVAV2.54.54

Jongens junioren C(2e jrs) : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Dylan JansenBAV1.60
Dave BrandhoffSAV1.60
Max van der VoetDe Spartaan1.50
Mathijs KrabbenborgVAV1.50
Levi SchuchardAV NEA-Volharding1.45
Erwin de VorVAV1.45
Ronan SmithAlmere '811.45
Jelle ten HarkelAV Atverni1.40
Joost TeelingDe Spartaan1.35
Tom HoekemaDe Spartaan1.35
Maico TimmermanAV Hera1.35
Jelle HamersmaVAV1.20

Jongens junioren C(2e jrs) : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Max van der VoetDe Spartaan10.97
Mark RigterBAV10.68
Martin SchokkerAV Edam10.34
Jelle ten HarkelAV Atverni9.63
Jorik van EgdomVAV9.55
Maarten StuivenbergVAV9.22
Tom HoekemaDe Spartaan8.88
Dave BrandhoffSAV7.39
Maico TimmermanAV Hera6.05

Jongens junioren D(1e jrs) : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Emile LammersSV Noordkop3.31.10
Sven van MiltenburgBAV3.31.20
Alexander SoethoutDEM3.31.96
Niek TelAV Lycurgus3.39.16
Jason KomenAV Haarlem3.50.17
Sean TuinstraDEM3.55.62
Berend JakAV Lycurgus4.23.83
Mitchel MensingaAV Hera4.24.56
Loek van SchellenAV Lycurgus4.44.72
Daaf PinksterAV Hylas4.45.76

Jongens junioren D(1e jrs) : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Jamal AartsenSV Noordkop8.81
Alexander SoethoutDEM9.04
Sven van MerodeARV Achilles9.32
Gijs MouritsVAV9.32
Sven van MiltenburgBAV9.35
Pim PauelAV Haarlem9.36
Niels KuilBAV9.39
Emile LammersSV Noordkop9.41
Niek TelAV Lycurgus9.42
Onno AertsSV Noordkop9.47
Lars van OossanenSV Noordkop9.55
Sean TuinstraDEM9.78
Sijmen SchoonderwoerdDe Spartaan9.88
Luuk KlaverAV DOKEV9.93
Jason KomenAV Haarlem9.94
Floris AartsAV 19239.95
Berend JakAV Lycurgus10.18
Niels KestingAV Castricum10.37
Mitchel MensingaAV Hera10.39
Lars HierckAV Hera10.40
Kenneth DirkerSV Noordkop11.13
Loek van SchellenAV Lycurgus11.65

Jongens junioren D(1e jrs) : 60m - finale

NaamVerenigingPrestatie
Jamal AartsenSV Noordkop8.77
Alexander SoethoutDEM9.04
Pim PauelAV Haarlem9.16
Sven van MerodeARV Achilles9.16
Gijs MouritsVAV9.16
Sven van MiltenburgBAV9.47

Jongens junioren D(1e jrs) : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Nick van DijkDK en AV Hercules11.57
Sven van MiltenburgBAV11.95
Alexander SoethoutDEM12.39
Lars HierckAV Hera12.53
Niels KestingAV Castricum12.58
Sem HijnenDEM12.83
Jason KomenAV Haarlem13.08
Floris AartsAV 192313.10
Pim PauelAV Haarlem13.36
Calvin AndringaDEM14.10
Stijn HoogstadtAV Hylas14.70
Sijmen SchoonderwoerdDe Spartaan15.42
Daaf PinksterAV Hylas15.56

Jongens junioren D(1e jrs) : 60mh - finale

NaamVerenigingPrestatie
Nick van DijkDK en AV Hercules11.41
Sven van MiltenburgBAV11.70
Niels KestingAV Castricum11.80
Alexander SoethoutDEM11.81
Sem HijnenDEM12.55
Lars HierckAV Hera13.01

Jongens junioren D(1e jrs) : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Lars van OossanenSV Noordkop1.40
Nick van DijkDK en AV Hercules1.35
Jamal AartsenSV Noordkop1.30
Sven van MerodeARV Achilles1.30
Gijs MouritsVAV1.30
Pim PauelAV Haarlem1.30
Calvin AndringaDEM1.30
Niels KuilBAV1.30
Luuk KlaverAV DOKEV1.25
Floris AartsAV 19231.25
Niek TelAV Lycurgus1.25
Lars HierckAV Hera1.20
Jason KomenAV Haarlem1.15
Sem HijnenDEM1.15
Mitchel MensingaAV Hera1.15
Loek van SchellenAV Lycurgus1.10
Sven van MiltenburgBAV1.05

Jongens junioren D(1e jrs) : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Onno AertsSV Noordkop9.49
Nick van DijkDK en AV Hercules8.24
Niek TelAV Lycurgus7.95
Calvin AndringaDEM7.83
Lars HierckAV Hera7.38
Sven van MiltenburgBAV7.13
Niels KuilBAV7.13
Floris AartsAV 19236.99
Mitchel MensingaAV Hera6.86
Sijmen SchoonderwoerdDe Spartaan6.22
Sean TuinstraDEM6.01
Matthew BoermanAV Hylas5.72
Berend JakAV Lycurgus5.69
Luuk KlaverAV DOKEV5.52
Kenneth DirkerSV Noordkop5.32
Stijn HoogstadtAV Hylas4.92
Sem HijnenDEM4.79
Loek van SchellenAV Lycurgus4.38

Jongens junioren D(2e jrs) : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Ryan ClarkeAV Castricum3.18.53
Thijmen DofferhoffDe Spartaan3.19.43
Robin SchutterAV Suomi3.28.78
Floris DoedensAV Hylas3.29.17
Luc de JongBAV3.29.51
Sven SchoonebeekAV Castricum3.36.07
Ruben den BoerAV Edam3.38.08
Robbert LeenenDEM3.56.48
Twan NoordhoekSV Noordkop3.56.66

Jongens junioren D(2e jrs) : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Jelle van SunderAV Suomi8.69
Jochem DobberAV Suomi8.89
Ryan ClarkeAV Castricum9.00
Morris JansenAV Castricum9.32
Sven SchoonebeekAV Castricum9.43
Luc de JongBAV9.51
Mart KroonDe Spartaan9.64
Robin SchutterAV Suomi9.65
Stefan BakkerAV Suomi9.80
Marijn van den BornAV '4010.10
Tim GroeneveldAV Suomi10.37
Jasper van ManenAV '4710.37
Arno GoodijkVAV11.24

Jongens junioren D(2e jrs) : 60m - finale

NaamVerenigingPrestatie
Jelle van SunderAV Suomi8.60
Jochem DobberAV Suomi8.72
Ryan ClarkeAV Castricum9.00
Luc de JongBAV9.60
Morris JansenAV Castricum9.66
Sven SchoonebeekAV Castricum9.70

Jongens junioren D(2e jrs) : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Rik TaamAV NEA-Volharding10.36
Jesse VerdoesDe Spartaan10.85
Mart KroonDe Spartaan11.02
Jelle van SunderAV Suomi11.27
Ryan ClarkeAV Castricum11.43
Thijmen DofferhoffDe Spartaan11.51
Morris JansenAV Castricum12.28
Ruben den BoerAV Edam12.31
Luc de JongBAV12.39
Marijn van den BornAV '4012.39
Jasper van ManenAV '4712.84
Kees NijenhuisAV Hera12.94
Robbert LeenenDEM13.14
Tim GroeneveldAV Suomi13.14
Jelle ScheperAV Startbaan13.35
David QuakkelaarVAV13.54
Robin SchutterAV Suomi13.72
Bart GroeneveldAV Suomi16.56

Jongens junioren D(2e jrs) : 60mh - finale

NaamVerenigingPrestatie
Rik TaamAV NEA-Volharding10.16
Jesse VerdoesDe Spartaan10.82
Jelle van SunderAV Suomi10.88
Mart KroonDe Spartaan11.00
Ryan ClarkeAV Castricum11.35
Thijmen DofferhoffDe Spartaan11.79

Jongens junioren D(2e jrs) : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Rik TaamAV NEA-Volharding1.55
Jesse VerdoesDe Spartaan1.45
Ryan ClarkeAV Castricum1.35
Jochem DobberAV Suomi1.35
Mart KroonDe Spartaan1.35
Ruben den BoerAV Edam1.30
Timo KorsenAV Suomi1.30
Kees NijenhuisAV Hera1.30
Robbert LeenenDEM1.30
Stefan BakkerAV Suomi1.30
Jelle ScheperAV Startbaan1.25
Luc de JongBAV1.25
Twan NoordhoekSV Noordkop1.20
Floris DoedensAV Hylas1.20
Sven SchoonebeekAV Castricum1.15
Jasper van ManenAV '471.10
David QuakkelaarVAV1.05

Jongens junioren D(2e jrs) : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Rik TaamAV NEA-Volharding10.57
Marijn van den BornAV '409.78
Timo KorsenAV Suomi8.77
Stefan BakkerAV Suomi8.55
Ryan ClarkeAV Castricum7.94
Bart GroeneveldAV Suomi7.81
Thijmen DofferhoffDe Spartaan7.81
Tim GroeneveldAV Suomi7.18
Jesse VerdoesDe Spartaan7.11
Sven SchoonebeekAV Castricum6.96
Robbert LeenenDEM6.25
Twan NoordhoekSV Noordkop6.22
Arno GoodijkVAV5.70
Jasper van ManenAV '475.66

jongens pup. C : 600m

NaamVerenigingPrestatie
Mathijs van WesselBAV2.27.59
Jochem van DijkAV Dokev2.29.01
Rowan TuinstraDEM2.30.70
Casper PeterseAV Trias2.32.70
Tim BuschmanAV Dokev2.35.46
Jeffrey JonkmanKAV Holland2.37.21
Lucas BeckeringhBAV2.37.26
Bram KlapAV Lycurgus2.37.27
Tijmen JansenAV Dokev2.39.17
Karsten de RooAV Hylas2.47.66
Tim MisiewiczDEM2.48.88
Mees ter BuurkesAV Trias2.54.24
Sam van DijkAV Lycurgus2.57.05
Jordy DrijfhoutAV Lycurgus3.05.92
Jens HierckAV Hera3.08.10
Mika LinnebankAV Dokev3.08.46
Roan van BlankenAV SuomiDNS
Bram de JongAV WieringermeerDNS
Boaz MulderAV TexelDNS

jongens pup. C : meerkamp

NaamVereniging40mHoogKogelPunten
Justin GrootAV Hylas7.890.955.051028 ptn
Rowan TuinstraDEM7.910.855.27964 ptn
Tijmen JansenAV Dokev7.540.755.26958 ptn
Mathijs van WesselBAV8.010.854.85919 ptn
Jochem van DijkAV Dokev7.810.755.26909 ptn
Lucas BeckeringhBAV8.320.855.14889 ptn
Bram KlapAV Lycurgus8.620.855.52868 ptn
Jens HierckAV Hera8.360.804.76820 ptn
Sam van DijkAV Lycurgus9.000.855.26798 ptn
Karsten de RooAV Hylas8.050.754.25796 ptn
Jeffrey JonkmanKAV Holland7.830.654.58785 ptn
Casper PeterseAV Trias7.950.753.64766 ptn
Tim MisiewiczDEM8.760.804.75760 ptn
Dimitry van MarisAV Hylas8.100.704.15744 ptn
Roan van BlankenAV Suomi8.490.803.63717 ptn
Tim BuschmanAV Dokev8.320.653.83648 ptn
Boaz MulderAV Texel8.940.703.40559 ptn
Mees ter BuurkesAV Trias9.080.653.44508 ptn
Mika LinnebankAV Dokev8.980.702.74497 ptn
Bram de JongAV Wieringermeer10.070.605.17481 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs) : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Justin BalmAV Suomi3.36.69
Kimmo TaalAV '403.48.63
Michel van den HovenAV Trias3.49.10
Bas HoonhoutAV NEA-Volharding3.54.23
Onyema AdigidaAV Startbaan3.56.07
Thomas ArensmanAV NEA-Volharding3.58.47
Casper van den TopAV Lycurgus3.59.59
Ide FokkinkAV Suomi4.04.64
Mika TaagKAV Holland4.06.53
Mike van DijkAV Haarlem4.07.47
Kyle MossingAV NEA-Volharding4.08.64
Max LaanAV Hollandia4.09.22
Remco van WoerkomAV Startbaan4.10.25
Max BindaAV Startbaan4.10.47
Sil NegenmanKAV Holland4.15.21
Koen KroepAV Suomi4.16.72
Jeroen de WolfAV Hylas4.19.03
Jamy HooglandAV Haarlem4.21.35
Hanke PijlmanAV Castricum4.23.39
Vince van DalenSV Noordkop4.28.11
Joran TimmermanAV Hera4.31.63
Bas van DijkAV Lycurgus4.38.33
Joep van der WulpSV Noordkop4.40.01
Ad UrsemARO '884.40.73
Tijn GielenTAS '824.46.24
Jasper AvisAV Trias4.48.05
Bob VisserAV Startbaan5.05.41
Jari SijtsmaAV WieringermeerDNS
Joost GlasAV HollandiaDNS

Jongens pupillen A(1e jrs) : meerkamp

NaamVereniging60mHoogKogelPunten
Onyema AdigidaAV Startbaan9.821.256.481467 ptn
Sil NegenmanKAV Holland9.791.155.471335 ptn
Remco van WoerkomAV Startbaan10.141.105.681259 ptn
Viktor BakkerAV Suomi10.421.106.341259 ptn
Justin BalmAV Suomi10.151.154.931243 ptn
Joran TimmermanAV Hera10.011.005.231175 ptn
Casper van den TopAV Lycurgus10.050.955.841172 ptn
Max LaanAV Hollandia10.711.055.971159 ptn
Bas HoonhoutAV NEA-Volharding10.030.905.981147 ptn
Frank van der LansAV Hera10.361.054.871136 ptn
Jasper AvisAV Trias10.761.055.701135 ptn
Michel van den HovenAV Trias10.190.955.481128 ptn
Mika TaagKAV Holland10.681.104.761121 ptn
Thomas ArensmanAV NEA-Volharding9.900.904.451066 ptn
Kimmo TaalAV '4010.561.004.501045 ptn
Bas van DijkAV Lycurgus10.430.905.061029 ptn
Joep van der WulpSV Noordkop10.941.103.921025 ptn
Jari SijtsmaAV Wieringermeer10.800.955.171023 ptn
Ide FokkinkAV Suomi10.110.804.92993 ptn
Vince van DalenSV Noordkop10.810.905.07978 ptn
Koen KroepAV Suomi11.331.004.47944 ptn
Kyle MossingAV NEA-Volharding10.700.854.56920 ptn
Max BindaAV Startbaan10.910.904.41919 ptn
Tijn GielenTAS '8212.110.904.91814 ptn
Bob VisserAV Startbaan12.600.905.44800 ptn
Daniël GenetAV Trias12.510.905.02782 ptn
Ad UrsemARO '8811.860.854.37766 ptn
Hanke PijlmanAV Castricum12.090.953.60756 ptn
Jeroen de WolfAV Hylas12.470.953.99749 ptn
Mike van DijkAV HaarlemDNS1.004.81670 ptn
Janek RijkeAV Lycurgus10.54DNSDNS399 ptn
Jamy HooglandAV Haarlem10.84DNSDNS359 ptn
Joost GlasAV Hollandia12.54DNSDNS167 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs) : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Glenn KunstHaag Atletiek3.38.90
Joost SchipperARO '883.42.81
Nick SchoemakerARO '883.50.44
Luc van WesselBAV3.53.65
Djulyan van der MeeSV Noordkop3.54.82
Jens van GorpAV Hylas3.55.64
Kiowa RoukemaAV NEA-Volharding3.56.74
David van den OosterkampTAS '823.58.49
Sem VerweijAV Hylas3.59.44
Stein OvertoomAV Startbaan3.59.59
Bryan TuinstraDEM4.03.06
Koen de RooijAAC4.08.81
Willem GrapendaalAV Hylas4.13.12
Jelmer van DiepenAV Lycurgus4.18.01
Huib BloklandAV Hylas4.25.11
Sam CoehoornAV NEA-Volharding4.25.25
Teun PutmanAV Lycurgus4.29.17
Antony RichardsonAV Hylas4.31.04
Mathijs de WolfAV Hylas5.09.71
Mark DijkstraAV Hylas5.12.91
Jelle de JongAV Edam6.52.65
Hidde HeckersAV CastricumDNS
Jesse van GentAV SuomiDNS
Youri WeertsAV HaarlemDNS

Jongens pupillen A(2e jrs) : meerkamp

NaamVereniging60mHoogKogelPunten
Sjoerd WezelenburgAV Lycurgus9.281.308.621713 ptn
Jelle de JongAV Edam10.191.409.291678 ptn
Glenn KunstHaag Atletiek9.911.207.801491 ptn
Sam CoehoornAV NEA-Volharding9.601.058.231454 ptn
Ruben RigterBAV10.631.158.561390 ptn
Kiowa RoukemaAV NEA-Volharding10.150.959.461357 ptn
Huib BloklandAV Hylas9.811.056.951350 ptn
Stein OvertoomAV Startbaan9.781.106.231349 ptn
Sem VerweijAV Hylas9.561.105.641348 ptn
Björn HoogeveenAV DOKEV10.161.205.261302 ptn
Djulyan van der MeeSV Noordkop10.141.056.731286 ptn
Teun PutmanAV Lycurgus10.091.105.781272 ptn
Joost SchipperARO '8810.131.055.981242 ptn
David van den OosterkampTAS '8210.351.056.111218 ptn
Willem GrapendaalAV Hylas10.811.057.171217 ptn
Antony RichardsonAV Hylas10.841.155.811205 ptn
Jens van GorpAV Hylas10.961.056.551161 ptn
Luc van WesselBAV10.531.005.491117 ptn
Nick SchoemakerARO '8810.871.055.081081 ptn
Hidde HeckersAV Castricum11.471.006.781076 ptn
Koen de RooijAAC11.341.105.251070 ptn
Jesse van GentAV Suomi9.780.854.381043 ptn
Mathijs de WolfAV Hylas11.121.054.641018 ptn
Youri WeertsAV Haarlem10.990.955.281006 ptn
Jelmer van DiepenAV LycurgusDNS1.106.78869 ptn
Mark DijkstraAV Hylas12.460.954.41781 ptn
Bryan TuinstraDEM10.08DNSDNS466 ptn

Jongens pupillen B : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Raoul van de LaarAV NEA-Volharding4.00.22
Djoao LoblesSV Noordkop4.00.88
Thijs van MiltenburgBAV4.01.89
Kevin van HoutAV DOKEV4.04.22
Stan HuitingAV Trias4.07.29
Jeremy van der MeeSV Noordkop4.08.44
Thomas MolAV Lycurgus4.12.27
Dennis AgafonovAV Hylas4.13.57
Kasper VrolijkAV Castricum4.14.36
Kick van LeeuwenAV DOKEV4.16.36
Jan KalverdijkAV Hera4.19.95
Dylan LangeveldDEM4.20.83
Sjoerd ScheperAV Startbaan4.22.01
Luuk VeldmanAV Hylas4.26.04
Stan RooksAV Suomi4.28.19
Viggo OveresAKU4.29.87
Ify AdigidaAV Startbaan4.31.72
Lars JanssenDEM4.37.14
Gijs HopmanAV Trias4.37.22
Jarno GilissenAV Lycurgus4.41.10
Dave SchoemakerARO '884.43.16
Bas de KortAV Trias4.46.37
Cas HoornsmanSV Noordkop4.54.81
Scott van TilburgAV StartbaanDNS
Floris BelleAV TriasDNS

Jongens pupillen B : meerkamp

NaamVereniging40mHoogKogelPunten
Djoao LoblesSV Noordkop6.971.054.611251 ptn
Kevin van HoutAV DOKEV7.390.954.931112 ptn
Gijs HopmanAV Trias7.240.954.401105 ptn
Ify AdigidaAV Startbaan7.600.905.581077 ptn
Stan HuitingAV Trias7.600.954.881068 ptn
Scott van TilburgAV Startbaan7.160.805.181066 ptn
Raoul van de LaarAV NEA-Volharding7.050.854.331066 ptn
Jeremy van der MeeSV Noordkop7.300.904.321050 ptn
Jarno GilissenAV Lycurgus7.430.855.161046 ptn
Twan BosschaartAV Trias7.650.954.571037 ptn
Cas HoornsmanSV Noordkop7.560.855.321032 ptn
Thomas MolAV Lycurgus7.581.003.741024 ptn
Thijs van MiltenburgBAV7.670.904.58997 ptn
Stan RooksAV Suomi7.460.903.91988 ptn
Floris BelleAV Trias7.460.854.15969 ptn
Jan KalverdijkAV Hera7.570.804.35926 ptn
Kick van LeeuwenAV DOKEV7.400.754.13906 ptn
Kasper VrolijkAV Castricum7.730.903.35892 ptn
Lars JanssenDEM7.850.854.09892 ptn
Dylan LangeveldDEM8.130.904.19889 ptn
Viggo OveresAKU8.110.854.59884 ptn
Benjamin van GastelenAKU7.420.753.82879 ptn
Dennis AgafonovAV Hylas7.460.902.56873 ptn
Luuk VeldmanAV Hylas7.730.853.42861 ptn
Sjoerd ScheperAV Startbaan8.890.806.48853 ptn
Dave SchoemakerARO '888.040.853.36802 ptn
Bas de KortAV Trias8.000.703.76731 ptn
Daan StoffelsAKU8.590.853.26707 ptn

Mannen Masters : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Michel DrijfhoutAV Lycurgus4.53.24
Harm BakkerAV Start '785.28.93

Mannen Masters : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Eric SinnigeSAV8.14
Jim van der MeeSV Noordkop8.21
Wim GrapendaalAV Hylas8.77
Harm BakkerAV Start '7810.02

Mannen Masters : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Roel CaratiDutch Gay & Lesbian Athl.2.23.39
Harm BakkerAV Start '782.40.53
Edwin OoyevaarAV Hera2.55.72

Mannen Masters : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Erwin BökenkampAV Edam12.34
Jim van der MeeSV Noordkop11.22
Wim GrapendaalAV Hylas8.92
Roel CaratiDutch Gay & Lesbian Athl.8.11
Gerrit TigchelaarDEM7.21

Mannen Senioren : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Niels RanAV Haarlem7.69
Hesdey FlandersAV Hylas7.72
René TijmAV NOVA7.74
Timo StamPhanos7.98
André LaanSAV8.07

Mannen Senioren : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Paul v.d. GragtAV Hylas9.40
René TijmAV NOVA9.68

Mannen Senioren : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Edward AppelmanAV Trias2.09.94
Timo StamPhanos2.15.70

Mannen Senioren : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Niels RanAV Haarlem1.75
Martijn KoopsAV Flevo Delta1.75
René TijmAV NOVA1.70

Mannen Senioren : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Paul OlofsenSAV14.21

Meisjes junioren A : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Sharda ZuurbierAV Hera8.05
Wilmke BoersmaAV Horror8.30
Evelien BosAV Wieringermeer8.37
Anna LindayaAV Hylas8.67
Sara PaterAV Hera9.09
Hilda LaanSAV9.15
Eva van den BornAV '409.21
Natascha WijnkerAV Hera9.23
Joyce WehrmanAV Wieringermeer9.27

Meisjes junioren A : 60m - finale

NaamVerenigingPrestatie
Sharda ZuurbierAV Hera8.01
Wilmke BoersmaAV Horror8.30
Evelien BosAV Wieringermeer8.39
Anna LindayaAV Hylas8.86
Sara PaterAV Hera8.91
Hilda LaanSAV9.23

Meisjes junioren A : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Eva van den BornAV '4011.03
Hilda LaanSAV11.51
Joyce WehrmanAV Wieringermeer11.94
Jeske WalgersAV Castricum12.00

Meisjes junioren A : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Sara PaterAV Hera2.48.95

Meisjes junioren A : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Jeske WalgersAV Castricum1.35
Joyce WehrmanAV Wieringermeer1.30

Meisjes junioren A : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Eva van den BornAV '4010.38
Evelien BosAV Wieringermeer9.40
Trischa AberkromAV Edam7.93

Meisjes junioren B : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Fiona LindayaAV Hylas8.95
Willie VogelAV Suomi9.05
Valerie BeukemaAV Suomi9.06
Loes KistemakerDe Spartaan9.16
Demy ZahradnikBAV9.23
Kim EssenSAV9.35
Désiree KosterAV Suomi9.44

Meisjes junioren B : 60m - finale

NaamVerenigingPrestatie
Fiona LindayaAV Hylas8.94
Valerie BeukemaAV Suomi9.00
Willie VogelAV Suomi9.01
Loes KistemakerDe Spartaan9.22
Demy ZahradnikBAV9.27
Désiree KosterAV Suomi9.50

Meisjes junioren B : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Kim EssenSAV10.44
Tessa MolenaarAV Trias10.94
Leny LigthartSAV11.64

Meisjes junioren B : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Naiomi AndringaDEM2.40.46
Demy ZahradnikBAV3.04.85

Meisjes junioren B : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Zoey SikkengaAV Hollandia1.45
Kim EssenSAV1.40
Valerie BeukemaAV Suomi1.40
Willie VogelAV Suomi1.40
Tessa MolenaarAV Trias1.35
Désiree KosterAV Suomi1.30

Meisjes junioren B : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Vivian BrandhoffSAV12.12
Mandy van der MeerARV Ilion10.40
Alissa OlofsenSAV10.26
Amber CommadeurAV Hera9.68
Fiona LindayaAV Hylas9.40
Willie VogelAV Suomi9.29
Demy ZahradnikBAV9.19
Loes KistemakerDe Spartaan9.17
Valerie BeukemaAV Suomi8.35
Tessa MolenaarAV Trias7.99
Désiree KosterAV Suomi7.29

Meisjes junioren C(1e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Danielle van DorthAV Hylas5.40.32
Emma VennekerAV Hylas5.44.84
Demi FloorAV Hylas6.14.52

Meisjes junioren C(1e jrs) : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Zola van ZwolAV Hollandia8.62
Chantal van WissenPhanos8.69
Melissa KooyAV Hylas8.75
Demi FloorAV Hylas8.86
Nienke HuismanAV NEA-Volharding8.86
Brenda BohleAV Hollandia8.86
Sarah JeboseAAC8.89
Esmay KosterAV Atverni8.94
Iris Schlundt BodienDEM9.03
Jet van der MeulenAV NEA-Volharding9.07
Daphne WillemsAV 19239.10
Daphne van HoveAV Trias9.16
Laura StokxAV Hylas9.18
Anneroos van LeijenAV Hera9.28
Rosalie HoekVAV9.32
Madelief HesterAV Hera9.41
Lindsay BrandsAV Hera9.72
Gwennan SmitskampAV Startbaan9.78
Evelien KnijnAV Lycurgus9.84
Danielle van DorthAV Hylas9.91
Denise FlandersAV Hylas9.99

Meisjes junioren C(1e jrs) : 60m - finale

NaamVerenigingPrestatie
Zola van ZwolAV Hollandia8.65
Melissa KooyAV Hylas8.67
Chantal van WissenPhanos8.71
Nienke HuismanAV NEA-Volharding8.79
Brenda BohleAV Hollandia8.81
Demi FloorAV Hylas9.06

Meisjes junioren C(1e jrs) : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Tünde BrinkerhofDe Spartaan10.29
Zola van ZwolAV Hollandia10.32
Sarah JeboseAAC10.48
Michelle OudSAV10.50
Rémi van DijkDe Spartaan10.73
Astrid EkelmansAV Hollandia10.82
Melissa KooyAV Hylas11.04
Iris Schlundt BodienDEM11.39
Daphne WillemsAV 192311.48
Demi FloorAV Hylas11.52
Ilona PoelDEM11.57
Laura StokxAV Hylas11.87
Gwennan SmitskampAV Startbaan11.88
Emma VennekerAV Hylas12.10
Danielle van DorthAV Hylas12.67
Noortje WittinkAV Hylas12.94
Denise FlandersAV Hylas13.11
Femke KazemierVAV13.42

Meisjes junioren C(1e jrs) : 60mh - finale

NaamVerenigingPrestatie
Tünde BrinkerhofDe Spartaan10.10
Astrid EkelmansAV Hollandia10.22
Zola van ZwolAV Hollandia10.25
Michelle OudSAV10.32
Sarah JeboseAAC10.51

Meisjes junioren C(1e jrs) : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Michelle OudSAV2.37.44
Kaylee van BeelenDe Spartaan2.40.66
Ilona PoelDEM2.41.34
Celine RuiterAV Trias2.45.32
Lisette van der KolkARV Ilion2.59.36
Anneroos van LeijenAV Hera3.02.73
Laura StokxAV Hylas3.04.05
Demi FloorAV Hylas3.04.84
Rosalie HoekVAV3.04.98
Noortje WittinkAV Hylas3.05.79
Lindsay BrandsAV Hera3.09.64

Meisjes junioren C(1e jrs) : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Michelle OudSAV1.50
Daphne van HoveAV Trias1.40
Melissa KooyAV Hylas1.35
Rémi van DijkDe Spartaan1.30
Tünde BrinkerhofDe Spartaan1.30
Nienke HuismanAV NEA-Volharding1.30
Djessie LigthartTAS '821.30
Daphne WillemsAV 19231.30
Brenda BohleAV Hollandia1.30
Sarah JeboseAAC1.30
Danielle van DorthAV Hylas1.25
Femke KazemierVAV1.25
Astrid EkelmansAV Hollandia1.20
Madelief HesterAV Hera1.20
Demi FloorAV Hylas1.20
Emma VennekerAV Hylas1.15
Anneroos van LeijenAV Hera1.15
Evelien KnijnAV Lycurgus1.15
Gwennan SmitskampAV Startbaan1.10

Meisjes junioren C(1e jrs) : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Brenda BohleAV Hollandia9.07
Kaylee van BeelenDe Spartaan8.56
Lisette van der KolkARV Ilion8.09
Esmay KosterAV Atverni7.94
Rémi van DijkDe Spartaan7.91
Nienke HuismanAV NEA-Volharding7.59
Jet van der MeulenAV NEA-Volharding7.44
Madelief HesterAV Hera7.43
Gwennan SmitskampAV Startbaan7.34
Daphne van HoveAV Trias7.08
Anneroos van LeijenAV Hera6.98
Evelien KnijnAV Lycurgus6.86
Iris Schlundt BodienDEM6.24
Ilona PoelDEM6.09
Lindsay BrandsAV Hera6.05
Danielle van DorthAV Hylas5.81
Denise FlandersAV Hylas5.69
Noortje WittinkAV Hylas5.07

Meisjes junioren C(2e jrs) : 1500m

NaamVerenigingPrestatie
Eva van EeAV Aalsmeer5.20.69
Lisanne van HuigenboschAlmere '815.36.01
Lisanne van ManenAV '476.16.17

Meisjes junioren C(2e jrs) : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Anne Sjoukje RuniaSAV8.37
Djanne van KootenVAV8.62
Laura de WitteAV Trias8.66
Judith KokSAV8.82
Lisanne VedderAV Hera9.02
Nina MoggréAV Trias9.08
Kaylee ElfringAV Wieringermeer9.26
Lisanne van der ZwetDe Spartaan9.32
Nina van GastelenAKU9.96
Lisanne van ManenAV '479.97
Iris KorverAV Suomi10.42

Meisjes junioren C(2e jrs) : 60m - finale

NaamVerenigingPrestatie
Anne Sjoukje RuniaSAV8.43
Djanne van KootenVAV8.62
Laura de WitteAV Trias8.71
Judith KokSAV8.83
Lisanne VedderAV Hera9.12
Nina MoggréAV Trias9.24

Meisjes junioren C(2e jrs) : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Nadine VisserSAV9.14
Anne Sjoukje RuniaSAV9.48
Judith KokSAV10.39
Saskia GootjesAV Flevo delta10.42
Maaike BoonDe Spartaan10.43
Laura de WitteAV Trias10.61
Lisanne van der ZwetDe Spartaan10.85
Janine de WitAV Atverni11.69

Meisjes junioren C(2e jrs) : 60mh - finale

NaamVerenigingPrestatie
Nadine VisserSAV9.19
Anne Sjoukje RuniaSAV9.43
Maaike BoonDe Spartaan10.28
Saskia GootjesAV Flevo delta10.51
Judith KokSAV10.51
Laura de WitteAV Trias10.72

Meisjes junioren C(2e jrs) : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Dana van VeldeAV Hera2.33.19
Marije DoddemaAV Zaanland2.33.22
Maaike BoonDe Spartaan2.34.31
Djanne van KootenVAV2.37.25
Nina MoggréAV Trias2.44.79
Saskia GootjesAV Flevo delta2.49.80
Kaylee ElfringAV Wieringermeer2.56.56
Rachel MeinAV Suomi2.57.89
Iris KorverAV Suomi3.27.15

Meisjes junioren C(2e jrs) : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Nadine VisserSAV1.60
Judith KokSAV1.45
Anne Sjoukje RuniaSAV1.45
Djanne van KootenVAV1.45
Lisanne VedderAV Hera1.45
Saskia GootjesAV Flevo delta1.40
Lisanne van ManenAV '471.35
Kaylee ElfringAV Wieringermeer1.30
Janine de WitAV Atverni1.30

Meisjes junioren C(2e jrs) : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Nadine VisserSAV10.56
Janine de WitAV Atverni10.04
Saskia GootjesAV Flevo delta9.64
Lisanne van der ZwetDe Spartaan9.34
Rachel MeinAV Suomi8.21
Laura de WitteAV Trias7.92
Lisanne VedderAV Hera7.78
Lisanne van ManenAV '477.04

Meisjes junioren D(1e jrs) : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Jeanine OudSAV3.44.10
Janna VisserAV Startbaan3.45.03
Jetske van KampenAV Hollandia3.46.28
Floor NoelsAV Hylas3.48.74
Zoë de JongAV Trias3.54.39
Maartje van AsseltAV Suomi3.56.29
Renee van RookhuizenDEM4.00.06
Maaike WittinkAV Hylas4.01.85
Lee-Ann van der GeugtenAV Lycurgus4.02.52
Jessica van MolAV Hera4.11.81
Luca van EttenAV Hollandia4.13.58
Irene FaasDe Spartaan4.15.19
Melanie van der MostAV Trias4.19.66
Marielle LangeveldDe Spartaan4.34.92
Abbey VisserAV Startbaan4.38.09
Eline KoenzAV Trias4.38.28
Lucia BuijsAV Hylas4.45.85
Marloes ClementAV Hera4.56.93
Robin KokAV Trias5.13.00

Meisjes junioren D(1e jrs) : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Zoë de JongAV Trias9.44
Josie KandehAV Startbaan9.45
Salome BeekersAV Castricum9.46
Lotte ManshandenAV Hollandia9.51
Naomi WiegelDK en AV Hercules9.54
Iris WaasdorpSAV9.56
Renee van RookhuizenDEM9.59
Rianne OostendorpSAV9.62
Hanna VoorbergAV Lycurgus9.69
Amy VermeerDEM9.71
Janna VisserAV Startbaan9.73
Ilse BakkerSAV9.86
Veerle EijsbroekAV Suomi9.99
Robin KokAV Trias10.04
Roos van der LeeARV Achilles10.17
Noelle KreijsigDEM10.18
Jessica van MolAV Hera10.30
Abbey VisserAV Startbaan10.35
Evren GoestenAKU10.61
Eline KoenzAV Trias10.70
Dana de WitSAV10.78
Caitlin KettingSAV11.02
Irene FaasDe Spartaan11.05
Marloes ClementAV Hera11.12
Floor NoelsAV Hylas11.27
Lucia BuijsAV Hylas11.27

Meisjes junioren D(1e jrs) : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Salome BeekersAV Castricum11.78
Amy VermeerDEM12.10
Naomi WiegelDK en AV Hercules12.36
Iris WaasdorpSAV12.59
Lee-Ann van der GeugtenAV Lycurgus12.80
Janna VisserAV Startbaan12.82
Lotte ManshandenAV Hollandia12.85
Renee van RookhuizenDEM12.95
Ilse BakkerSAV13.12
Romy IJsbrandijAV Hollandia13.19
Jeanine OudSAV13.30
Dana de WitSAV13.30
Maaike WittinkAV Hylas13.33
Luca van EttenAV Hollandia13.36
Eline KoenzAV Trias13.53
Floor NoelsAV Hylas13.65
Melanie van der MostAV Trias13.72
Robin KokAV Trias13.76
Jessica van MolAV Hera13.85
Rianne OostendorpSAV13.85
Demi WagemakerSAV14.84
Evren GoestenAKU15.05
Caitlin KettingSAV15.98
Marielle LangeveldDe Spartaan16.26
Nikki KraaijeveldDEMDNF

Meisjes junioren D(1e jrs) : 60mh - finale

NaamVerenigingPrestatie
Salome BeekersAV Castricum11.66
Amy VermeerDEM11.86
Naomi WiegelDK en AV Hercules12.30
Iris WaasdorpSAV12.51
Janna VisserAV Startbaan12.88

Meisjes junioren D(1e jrs) : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Robin KokAV Trias1.25
Josie KandehAV Startbaan1.25
Romy IJsbrandijAV Hollandia1.25
Naomi WiegelDK en AV Hercules1.25
Amy VermeerDEM1.20
Iris WaasdorpSAV1.20
Zoë de JongAV Trias1.20
Maaike WittinkAV Hylas1.20
Melanie van der MostAV Trias1.20
Jeanine OudSAV1.15
Roos van der LeeARV Achilles1.15
Abbey VisserAV Startbaan1.15
Luca van EttenAV Hollandia1.15
Jetske van KampenAV Hollandia1.10
Jessica van MolAV Hera1.10
Dana de WitSAV1.10
Salome BeekersAV Castricum1.10
Noelle KreijsigDEM1.05
Maartje van AsseltAV Suomi1.05
Rianne OostendorpSAV1.05
Marloes ClementAV Hera1.00
Demi WagemakerSAV1.00
Inge PortegijsAV DOKEV1.00
Floor NoelsAV Hylas1.00
Marielle LangeveldDe Spartaan0.95
Evren GoestenAKUDNF

Meisjes junioren D(1e jrs) : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Lisa GoossenAV '4012.03
Romy IJsbrandijAV Hollandia9.75
Melanie van der MostAV Trias8.60
Roos van der LeeARV Achilles8.48
Ilse BakkerSAV7.75
Naomi WiegelDK en AV Hercules7.58
Hanna VoorbergAV Lycurgus7.48
Josie KandehAV Startbaan7.42
Caitlin KettingSAV7.38
Jessica van MolAV Hera7.36
Amy VermeerDEM7.08
Salome BeekersAV Castricum6.89
Maaike WittinkAV Hylas6.66
Veerle EijsbroekAV Suomi6.49
Maartje van AsseltAV Suomi6.41
Lucia BuijsAV Hylas6.40
Abbey VisserAV Startbaan6.26
Janna VisserAV Startbaan6.15
Eline KoenzAV Trias5.86
Irene FaasDe Spartaan5.61
Floor NoelsAV Hylas5.51
Demi WagemakerSAV5.40
Robin KokAV Trias5.36
Renee van RookhuizenDEM5.26
Inge PortegijsAV DOKEV4.98
Marloes ClementAV Hera4.66

Meisjes junioren D(2e jrs) : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Floortje van KampenAV Hollandia3.15.85
Rosalie WijnkerAV Hera3.20.15
Sabine RuttenVAV3.24.48
Francis SikkengaAV Hollandia3.35.44
Charlotte HopmanAV Hera3.49.21
Annemarie ten KateDe Spartaan3.57.36
Heleen de VreedeAV NEA-Volharding4.00.11
Demi KruijerAV Hylas4.13.69
Fien KivitAV Castricum4.19.06
Stella MuthertAV Castricum4.23.37
Katina KaagSV Noordkop4.31.53
Daphne LieversAV Castricum4.36.72
Melissa KlapAV Lycurgus4.41.19
Anne JoorSV Noordkop4.50.62

Meisjes junioren D(2e jrs) : 60m

NaamVerenigingPrestatie
Gabriëlla van der WijckAV Edam8.43
Eva DijkstraAV Horror8.89
Francis SikkengaAV Hollandia9.10
Aniek BakkerAV Suomi9.15
Marieke TurkesteenVAV9.16
Emma van der PalAV Trias9.22
Femke BrinkAV Trias9.38
Charlotte HopmanAV Hera9.39
Laqisha GemertsAV NEA-Volharding9.40
Yasmin KeppelSV Noordkop9.45
Sabine RuttenVAV9.47
Sanne VermeijDe Spartaan9.51
Heleen de VreedeAV NEA-Volharding9.74
Bente van WelijAV NEA-Volharding9.74
Zyna van de PoelDe Spartaan9.84
Annemarie ten KateDe Spartaan10.07
Mariska van BoheemenAV Wieringermeer10.07
Fien KivitAV Castricum10.14
Marloes SeebregtsAV Hera10.48
Rosalie WijnkerAV Hera10.51
Claire BoogaardAV Startbaan10.73
Stella MuthertAV Castricum10.85
Anne JoorSV Noordkop11.33
Katina KaagSV Noordkop11.53
Daphne LieversAV Castricum12.11

Meisjes junioren D(2e jrs) : 60m - finale

NaamVerenigingPrestatie
Gabriëlla van der WijckAV Edam8.39
Eva DijkstraAV Horror8.89
Francis SikkengaAV Hollandia8.98
Aniek BakkerAV Suomi9.08
Marieke TurkesteenVAV9.11
Emma van der PalAV Trias9.19

Meisjes junioren D(2e jrs) : 60mh

NaamVerenigingPrestatie
Francis SikkengaAV Hollandia10.99
Sanne VermeijDe Spartaan11.28
Charlotte HopmanAV Hera11.67
Maaike SchouteAV Lycurgus11.73
Aniek BakkerAV Suomi11.97
Isabella de WitAV Hylas12.19
Mirte ScheperAV Startbaan12.20
Zyna van de PoelDe Spartaan12.42
Laqisha GemertsAV NEA-Volharding12.53
Emma van der PalAV Trias12.66
Bente van WelijAV NEA-Volharding12.81
Marloes SeebregtsAV Hera13.28
Femke BrinkAV Trias13.59
Zoë BosschaartAV Trias13.60
Merel LosAV Hera13.62
Fien KivitAV Castricum14.66
Claire BoogaardAV Startbaan14.66
Melissa KlapAV Lycurgus14.89
Stella MuthertAV Castricum15.48
Daphne LieversAV Castricum16.26

Meisjes junioren D(2e jrs) : 60mh - finale

NaamVerenigingPrestatie
Francis SikkengaAV Hollandia11.03
Charlotte HopmanAV Hera11.07
Sanne VermeijDe Spartaan11.18
Maaike SchouteAV Lycurgus11.57
Aniek BakkerAV Suomi11.73
Isabella de WitAV Hylas12.37

Meisjes junioren D(2e jrs) : hoog

NaamVerenigingPrestatie
Marieke TurkesteenVAV1.45
Mirte ScheperAV Startbaan1.40
Emma van der PalAV Trias1.40
Laqisha GemertsAV NEA-Volharding1.35
Anna BeukemaSV Noordkop1.30
Sanne VermeijDe Spartaan1.30
Zyna van de PoelDe Spartaan1.30
Bente van WelijAV NEA-Volharding1.25
Sade van OphemAV Hollandia1.25
Isabella de WitAV Hylas1.25
Marloes SeebregtsAV Hera1.20
Claire BoogaardAV Startbaan1.15
Merel LosAV Hera1.15
Yasmin KeppelSV Noordkop1.15
Femke BrinkAV Trias1.15
Mariska van BoheemenAV Wieringermeer1.10
Zoë BosschaartAV Trias1.05
Fien KivitAV Castricum1.05
Stella MuthertAV Castricum1.05
Daphne LieversAV Castricum1.00

Meisjes junioren D(2e jrs) : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Mirte ScheperAV Startbaan9.88
Eva DijkstraAV Horror9.77
Laqisha GemertsAV NEA-Volharding9.71
Gabriëlla van der WijckAV Edam9.41
Marloes SeebregtsAV Hera9.39
Yasmin KeppelSV Noordkop8.83
Zyna van de PoelDe Spartaan8.82
Rosalie WijnkerAV Hera8.32
Emma van der PalAV Trias8.16
Zoë BosschaartAV Trias7.82
Sanne VermeijDe Spartaan7.66
Heleen de VreedeAV NEA-Volharding7.41
Annemarie ten KateDe Spartaan7.27
Stella MuthertAV Castricum6.76
Mariska van BoheemenAV Wieringermeer6.56
Sade van OphemAV Hollandia6.34
Anne JoorSV Noordkop5.69
Melissa KlapAV Lycurgus5.42
Katina KaagSV Noordkop5.36
Daphne LieversAV Castricum5.04
Fien KivitAV Castricum5.00

meisjes pup. C : 600m

NaamVerenigingPrestatie
Robina NegenmanKAV Holland2.24.86
Lisa GenetAV Trias2.25.45
Nikki TaagKAV Holland2.30.46
Joëlle WagemakerSAV2.33.79
Tosca van der FlierAV Hera2.35.78
Yvonne van den EeckhoutAV Suomi2.36.12
Mirre GielenTAS '822.39.55
Mila KneefelDEM2.40.81
Emma StroesAV Startbaan2.42.11
Lysanne ZaalAV Hera2.42.15
Britt LaanAV Hollandia2.42.17
Femke DrijfhoutAV Lycurgus2.44.31
Loes RozingAV Trias2.46.05
Jip de WaardAV Trias2.47.27
Luna BakkerAV Hera2.51.29
Saana TaalAV '402.51.39
Indy GrootAAC2.55.35
Merel van DiepenAV Lycurgus3.07.11
Ilse BoonAAC3.07.29
Eva DegenTAS '823.09.29
Chiara SchramDEM3.13.03
Ramona de BoerDEM3.13.77

meisjes pup. C : meerkamp

NaamVereniging40mHoogKogelPunten
Tosca van der FlierAV Hera7.420.707.931103 ptn
Robina NegenmanKAV Holland7.610.905.031039 ptn
Jip de WaardAV Trias7.990.806.03963 ptn
Nikki TaagKAV Holland7.880.854.46913 ptn
Lysanne ZaalAV Hera7.950.853.79851 ptn
Mirre GielenTAS '827.970.804.27849 ptn
Saana TaalAV '407.930.853.71849 ptn
Lisa GenetAV Trias8.060.655.04778 ptn
Loes RozingAV Trias7.870.753.57775 ptn
Mila KneefelDEM8.300.803.72753 ptn
Joëlle WagemakerSAV8.100.753.66743 ptn
Nora VerweijAV Hylas7.890.752.91716 ptn
Eva DegenTAS '829.360.804.99697 ptn
Emma StroesAV Startbaan8.410.753.69696 ptn
Ramona de BoerDEM8.510.704.07674 ptn
Indy GrootAAC8.320.703.44653 ptn
Britt LaanAV Hollandia8.580.703.69633 ptn
Luna BakkerAV Hera8.390.653.12579 ptn
Ella Cramer van den BogaartAV Startbaan8.990.753.21574 ptn
Yvonne van den EeckhoutAV Suomi8.000.553.17573 ptn
Chiara SchramDEM9.190.654.34563 ptn
Julia Cramer van den BoogaartAV Startbaan8.410.702.54560 ptn
Merel van DiepenAV Lycurgus9.110.604.65559 ptn
Ilse BoonAAC8.690.602.17408 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs) : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Lisanne SchoonebeekAV Castricum3.47.78
Kiki RozemeijerAV Suomi3.54.74
Diewertje van KampenAV Hollandia3.59.19
Pascalle van WesteropAV Castricum4.02.90
Joyce van KanKAV Holland4.03.00
Melanie DirkerSV Noordkop4.06.96
Nikki van WeesAV NEA-Volharding4.09.12
Lotte RuniaSAV4.17.88
Esmée de JongAV Trias4.20.46
Merit SchuurmanAAC4.22.99
Isabelle KlapAV Lycurgus4.24.47
Sarah DekkerAV Trias4.24.87
Evelien BoumaAV Hylas4.26.57
June SchmidtAAC4.26.79
Isis BeentjesDEM4.27.64
Kim van der AarDEM4.29.52
Fleur ChatillonAV Hera4.31.98
Puck de WaardAV Trias4.32.48
Anne KuperusAV Haarlem4.33.19
Allisha SchoutenAV NEA-Volharding4.33.38
Judie JonkerAV Hera4.34.41
Isa KorsenAV Suomi4.35.65
Coosje BoomAV Trias4.36.02
Manon ButerTAS '824.36.22
Shanna MolAV Lycurgus4.40.33
Tamara van LingenAKU4.43.53
Michelle van DorthAV Hylas4.44.61
Mette VolkersAV Hylas4.45.50
Mabel KreijsigDEM4.45.60
Eline VerweijAV Startbaan5.00.22
Silke EbelsAV Castricum5.02.31
Fabienne de VriesAKU5.09.01
Annemarijn de JongAV Wieringermeer5.28.83

Meisjes pupillen A(1e jrs) : meerkamp

NaamVereniging60mHoogKogelPunten
Lisanne SchoonebeekAV Castricum9.601.156.221414 ptn
Kiki RozemeijerAV Suomi9.721.105.851335 ptn
Pauline HondemaAV Lycurgus9.821.155.011300 ptn
June SchmidtAAC9.580.954.881184 ptn
Pascalle van WesteropAV Castricum10.431.055.351159 ptn
Merit SchuurmanAAC10.261.054.741141 ptn
Anouk SchouteAV Lycurgus10.211.005.091135 ptn
Shanna MolAV Lycurgus10.871.154.741130 ptn
Anne KuperusAV Haarlem10.881.055.831128 ptn
Isis BeentjesDEM11.001.154.731113 ptn
Mette VolkersAV Hylas10.681.055.181112 ptn
Puck de WaardAV Trias10.441.005.131105 ptn
Judie JonkerAV Hera10.211.004.601101 ptn
Lotte RuniaSAV10.470.955.521091 ptn
Melanie DirkerSV Noordkop10.481.054.461090 ptn
Nikki van WeesAV NEA-Volharding10.881.055.081080 ptn
Isa KorsenAV Suomi10.801.005.281066 ptn
Diewertje van KampenAV Hollandia10.611.004.881065 ptn
Fleur ChatillonAV Hera10.401.004.241048 ptn
Romy OudshoornAV Suomi10.721.004.541026 ptn
Isa HoedjesARO '8810.771.004.621025 ptn
Fabienne de VriesAKU10.770.954.851005 ptn
Coosje BoomAV Trias10.940.905.54992 ptn
Esmée de JongAV Trias10.891.004.34989 ptn
Evelien BoumaAV Hylas10.701.053.44981 ptn
Joyce van KanKAV Holland10.310.953.63979 ptn
Kim van der AarDEM10.561.003.44964 ptn
Sarah DekkerAV Trias10.570.854.67945 ptn
Manon ButerTAS '8211.000.854.43871 ptn
Allisha SchoutenAV NEA-Volharding11.190.904.20868 ptn
Emma GeerseAV Hera10.990.903.64850 ptn
Michelle van DorthAV Hylas11.160.903.69832 ptn
Eline VerweijAV Startbaan12.170.904.32766 ptn
Silke EbelsAV Castricum11.940.853.63701 ptn
Mabel KreijsigDEM12.330.903.62697 ptn
Tamara van LingenAKU12.580.953.46696 ptn
Isabelle KlapAV Lycurgus12.080.754.04644 ptn
Annemarijn de JongAV Wieringermeer13.140.804.32600 ptn
Merel StroesAV Startbaan12.320.753.58585 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs) : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Lotte de JongBAV3.44.64
Mariska PoelDEM3.45.62
Nora WinterAV Lycurgus3.59.23
Zola ZwerverAAC3.59.37
Maaike SchenkAV Lycurgus3.59.66
Ilse KuijfAAV '364.00.85
Jessica BuschmanAV DOKEV4.08.07
Larissa van der MostAV Trias4.10.06
Celeste MensoAV Suomi4.11.96
Loes EssenSAV4.11.97
Britt OoijevaarAV Trias4.13.85
Erisca SinnigeSAV4.16.62
Nienke van SanteAV Lycurgus4.16.93
Esmee BakkerDEM4.17.75
Jette SchiebergenAV Trias4.20.30
Rosalinde ToAV Hollandia4.20.62
Abigail RoesAV NEA-Volharding4.21.79
Kiki VeldmanAV DOKEV4.22.74
Carlijn BouwerAV Trias4.25.86
Rochelle EntiusAV Hylas4.28.36
Merel SinnigeSAV4.28.93
Wies VosAV Trias4.34.09
Nienke ToolSAV4.37.91
Danielle GeelAV Wieringermeer4.39.88
Madelijn BelleAV Trias4.41.93
Melanie ZoerAV DOKEV4.42.61
Ichelle BrandsAV Hera4.51.02
Andrea van LangerakAV Wieringermeer4.53.72
Marisca van PaassenSAV4.53.75
Marjolein ZuidemaAV Wieringermeer4.58.26
Robin PostAV Wieringermeer5.00.50
Anne de WitAV DOKEV5.18.50
Iris KomenAV Haarlem5.37.93

Meisjes pupillen A(2e jrs) : meerkamp

NaamVereniging60mHoogKogelPunten
Merel SinnigeSAV9.591.307.801616 ptn
Ilse KuijfAAV '369.811.356.951570 ptn
Britt OoijevaarAV Trias9.411.255.791493 ptn
Nienke ToolSAV10.041.207.831473 ptn
Judy van der DriftAV Haarlemmermeer10.251.207.811441 ptn
Maaike SchenkAV Lycurgus9.801.206.481433 ptn
Julia VinnichenkoAV Hylas9.701.156.521416 ptn
Zola ZwerverAAC9.771.156.381395 ptn
Mariska PoelDEM9.661.106.121361 ptn
Abigail RoesAV NEA-Volharding10.061.106.811340 ptn
Nora WinterAV Lycurgus10.231.205.431302 ptn
Lotte de JongBAV10.091.105.481253 ptn
Wies VosAV Trias10.601.155.831238 ptn
Nienke van SanteAV Lycurgus10.281.154.801215 ptn
Sofie BruggemannAV Haarlem10.351.055.801198 ptn
Marjolein ZuidemaAV Wieringermeer11.161.205.501181 ptn
Celeste MensoAV Suomi10.131.054.941174 ptn
Loes EssenSAV10.521.006.311169 ptn
Josje PutmanAV Lycurgus10.381.005.881163 ptn
Annika van GastelenAKU10.461.055.431159 ptn
Marit van den HovenAV Hera10.951.056.221144 ptn
Rosalinde ToAV Hollandia10.751.105.131137 ptn
Rochelle EntiusAV Hylas10.151.054.241121 ptn
Melanie ZoerAV DOKEV10.661.055.241119 ptn
Kiki VeldmanAV DOKEV10.471.005.061096 ptn
Daphne SchollinkAV Suomi10.921.055.101076 ptn
Dianne ConijnAV DOKEV10.801.005.311068 ptn
Jette SchiebergenAV Trias10.840.955.931067 ptn
Erisca SinnigeSAV10.471.004.261040 ptn
Jessica BuschmanAV DOKEV10.881.004.821025 ptn
Dion KiesDEM10.911.004.551002 ptn
Madelijn BelleAV Trias10.900.954.83987 ptn
Larissa van der MostAV Trias11.561.054.78976 ptn
Mariëlle de BoerDEM11.450.906.20970 ptn
Esmee BakkerDEM10.560.904.40965 ptn
Floortje VerboomAV Trias10.900.855.11932 ptn
Danielle GeelAV Wieringermeer11.680.954.71884 ptn
Iris KomenAV Haarlem12.220.955.34869 ptn
Ichelle BrandsAV Hera11.790.905.12863 ptn
Ilse KieftenbeldAV Suomi11.290.904.20855 ptn
Robin PostAV Wieringermeer11.940.855.82855 ptn
Andrea van LangerakAV Wieringermeer11.410.854.33814 ptn
Anne de WitAV DOKEV12.300.954.63813 ptn
Carlijn BouwerAV Trias11.670.854.29781 ptn
Marisca van PaassenSAV12.910.805.22684 ptn

Meisjes pupillen B : 1000m

NaamVerenigingPrestatie
Nina van DiepenAV Hera4.08.98
Yanniek BouwerAV Trias4.13.89
Julia KrajenbrinkAV Hylas4.14.99
Noor HendriksAV Startbaan4.16.61
Jasmijn BaptistAV Texel4.23.60
Zoë van DijkTAS '824.30.75
Amber van NoortAV Lycurgus4.31.34
Frouke BeukemaSV Noordkop4.35.33
Aniska SinnigeSAV4.35.48
Mirte JansenAV DOKEV4.40.77
Femke JanssenDEM4.42.26
Anna RoelofsAV Suomi4.43.86
Milou de RuijterAV Texel4.45.37
Maayke BeukemaSV Noordkop4.47.74
Jaimy MeyerAV Wieringermeer4.49.57
Yannick SijtsmaAV Wieringermeer4.49.87
Amy BakkerSAV4.51.26
Maxime VersterreAV Castricum4.55.16
Manon de JongAV Trias4.55.95
Beau van RheeAV Wieringermeer5.14.19
Quinta van SchellenAV Lycurgus5.15.82
Amber VelleAV Wieringermeer5.17.68
Amber LelieveldAV Trias5.18.10
Mitzy DirkzwagerAV Lycurgus5.18.14
Dalisay de BoerAV Wieringermeer5.20.41
Amber HoffAV Wieringermeer5.23.44
Laura van GalenAV Hylas5.23.78

Meisjes pupillen B : meerkamp

NaamVereniging40mHoogKogelPunten
Anna RoelofsAV Suomi7.151.004.251149 ptn
Noor HendriksAV Startbaan7.501.004.461093 ptn
Inez BouwenAV Lycurgus7.510.954.591065 ptn
Yannick SijtsmaAV Wieringermeer7.481.003.481023 ptn
Amy BakkerSAV7.560.854.63985 ptn
Marie VisserAV Startbaan7.660.904.08963 ptn
Julia KrajenbrinkAV Hylas7.430.853.66937 ptn
Frouke BeukemaSV Noordkop7.780.805.01934 ptn
Nina van DiepenAV Hera7.700.903.78933 ptn
Yanniek BouwerAV Trias7.590.952.95921 ptn
Aniska SinnigeSAV7.920.854.62918 ptn
Jasmijn BaptistAV Texel7.690.854.04916 ptn
Manon de JongAV Trias7.790.853.88886 ptn
Amber van NoortAV Lycurgus7.760.754.68878 ptn
Femke JanssenDEM7.810.853.27834 ptn
Amber VelleAV Wieringermeer8.250.903.44811 ptn
Maayke BeukemaSV Noordkop8.090.853.50805 ptn
Milou de RuijterAV Texel8.060.803.78797 ptn
Mirte JansenAV DOKEV8.350.803.77749 ptn
Annouschka van StiphoutAV Castricum8.090.703.98733 ptn
Beau van RheeAV Wieringermeer8.340.803.49728 ptn
Quinta van SchellenAV Lycurgus8.430.754.08724 ptn
Laura van GalenAV Hylas8.930.853.76700 ptn
Amber LelieveldAV Trias8.650.803.09648 ptn
Dalisay de BoerAV Wieringermeer8.470.753.21648 ptn
Jaimy MeyerAV Wieringermeer8.730.803.14641 ptn
Zoë van DijkTAS '828.200.653.49640 ptn
Maxime VersterreAV Castricum8.190.702.97633 ptn
Amber HoffAV Wieringermeer8.320.752.28586 ptn
Mitzy DirkzwagerAV Lycurgus9.220.702.67459 ptn

mini jongens : 600m

NaamVerenigingPrestatie
Luca van DiepenAV Hera2.23.13
Tobias VrolijkAV Castricum2.32.37
Kalle VeldhuizenAV Castricum2.40.61
Koen GrapendaalAV Hylas2.44.82
Isar OveresAKU2.47.47
Sahid HaddacheDEM2.53.92
Jac HuibersAV Hylas3.05.09
Mike GeelAV Wieringermeer3.12.77

mini jongens : meerkamp

NaamVereniging40mHoogKogelPunten
Luca van DiepenAV Hera7.870.904.47953 ptn
Koen GrapendaalAV Hylas8.370.805.05839 ptn
Tobias VrolijkAV Castricum8.220.853.42778 ptn
Kalle VeldhuizenAV Castricum8.470.704.85736 ptn
Isar OveresAKU8.420.704.61726 ptn
Jac HuibersAV Hylas8.760.603.76540 ptn
Sahid HaddacheDEM8.970.603.50490 ptn
Mike GeelAV Wieringermeer10.040.552.67253 ptn

mini meisjes : 600m

NaamVerenigingPrestatie
Bo van der AarDEM2.46.07
Skye van DoornDEM2.51.78
Mirte JanssenDEM2.58.20
Danique SchramDEM3.04.32
Amber TuinstraDEM3.06.97
Aimée van RheeAV Wieringermeer3.27.73
Kelsy TuinstraDEM3.52.45
Tessa van der WulpSV Noordkop4.06.24

mini meisjes : meerkamp

NaamVereniging40mHoogKogelPunten
Bo van der AarDEM8.500.753.21643 ptn
Tessa van der WulpSV Noordkop8.710.652.60485 ptn
Skye van DoornDEM8.910.702.44477 ptn
Mirte JanssenDEM9.230.603.23434 ptn
Amber TuinstraDEM10.060.602.52273 ptn
Danique SchramDEM9.700.552.27252 ptn
Kelsy TuinstraDEM10.060.552.23208 ptn
Aimée van RheeAV Wieringermeer10.180.551.54119 ptn

Vrouwen Masters : kogel

NaamVerenigingPrestatie
Mirjam Aberkrom-de GrootAV Edam10.25
Diana van Manen-Van MeerendonkAV Fivelstreek8.05

Vrouwen Senioren : 800m

NaamVerenigingPrestatie
Annika MontowskiPhanos2.39.88