Cross

07-03-2009

Mannen masters - 4500 meter

1 Roger Bellord 20:19
2 Theo van der Schaaf 21:07



Jongens junioren A - 4500 meter

1 Emiel Lijbrink 20:13



Jongens junioren B - 4500 meter

1 Menno Munster 17:19
2 Coene Wouters 18:52
3 Tim Rood 20:12



Meisjes junioren B - 3000 meter

1 Rosa Hidsma 6:55
2 René de Feyter 7:23



Jongens junioren C - 3000 meter

1 Thijs Stuart 11:53
2 Marco Ghiglioni 12:37
3 Jasper de Bles 12:56
4 Julian Kunst 13:47
5 Matthijs Baars 14:09
6 Koen Bergenhenegouwen 16:43
7 Mitchell Dalgliesh 16:43
8 Martijn van Ophem 16:44



Meisjes junioren C - 3000 meter

1 Maaike Thio 6:59
2 Britt van de Heuvel 7:03
3 Eline Jansen 7:52
4 Demi van de Langenberg 8:52



Jongens junioren D2 - 1500 meter

1 Tyko Kieskamp 5:34
2 Kelvin Rijkens 5:47
3 Niek Reijmers 5:48
4 Jasper Woudenberg 6:37



Meisjes junioren D2 - 1500 meter

1 Daniëlle van Dorth 5:57
2 Emma Venneker 6:06
3 Demi Floor 6:47
4 Noortje Wittink 7:25
5 Melissa Kooy 7:44
6 Eva Boersma 8:14



Jongens junioren D1 - 1500 meter

1 Floris Doedens 5:56
2 Arnoud Baars 6:25
3 David Vos 6:42
4 Aidan Splinter 6:53



Meisjes junioren D1 - 1500 meter

1 Demi Kruijer 6:22
2 Ilse Bakkelo 6:38
3 Nadia Diambudiaku 6:47
4 Tessa de Jong 8:15



Jongens pupillen A2 - 1500 meter

b.m. Kevin Floor 6:15
1 Simon Swinkels 6:17
2 Thijs Langendijk 6:23
3 Nino Perez Perez 6:27
4 Tijmen de Hart 6:32
5 Matthew Boerman 7:03
6 Daaf Pinkster 7:40
7 Stijn Swart 8:28



Meisjes pupillen A2 - 1500 meter

1 Manon Masteling 6:41
2 Maaike Wittink 6:42
3 Evelien Molenaar 7:39
4 Lucia Buijs 8:48
5 Hester Tolk 9:44



Jongens pupillen A1 - 1500 meter

1 Willem Grapendaal 6:21
2 Sem Verweij 6:27
3 Matthijs Blom 6:31
5 Huib Blokland 7:14
6 Mathijs de Wolf 7:38
7 Mark Dijkstra 9:07



Meisjes pupillen A1 - 1500 meter

1 Julia Vinnitchenko 7:11



Jongens pupillen B - 1000 meter

1 Jeroen de Wolf 5:18



Meisjes pupillen B - 1000 meter

1 Evelien Bouma 4:44
2 Michelle van Dorth 5:03
3 Mette Volkers 5:09
4 Lisanne de Wilde 5:24
5 Levi 5:47
6 Sharice van der Schaaf 6:04
7 Jane Stoker 6:38



Jongens pupillen C - 1000 meter

1 Alain Janssen 5:01
2 Mats Dekker 6:07



Meisjes pupillen C - 1000 meter

1 Marit Groenman 4:56
2 Zoë Emmanouilides 5:42
3 Maaike Groot 6:08
4 Nynke Bart 6:09



Jongens mini pupillen

1 Koen Grapendaal 5:43
2 Karsten de Roo 5:44
3 Justin Groot 6:18



Meisjes mini pupillen

1 Eva Smit 6:38
2 Ida Blokland 6:42