Schadenberg instuif

28-04-2006

Jongens junioren B

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Dennis SpillekomDEM11.2 sec
2Lu LuongAV Hylas11.5 sec
3Marco OplanicAV Lycurgus11.7 sec
4Johan HaringhuizenAV Trias11.9 sec
5M. SpoelstraAV Lycurgus12.1 sec
6Koen AmseDEM12.1 sec
7Jasper BrasAV Aalsmeer12.2 sec
8Hesdey FlandersAV Hylas12.4 sec
9Edward AppelmanAV Trias12.5 sec
10Bart van SchieAV Hylas12.6 sec
11Kars v.d. GragtAV Hylas12.8 sec
12Rik BrantjesAV Lycurgus13.2 sec
13Julian van GinkelAV Trias13.8 sec
14Menno SchoutenAV Lycurgus14.4 sec

200m

 NaamVerenigingPrestatie
1Dennis SpillekomDEM22.6 sec
2Johan HaringhuizenAV Trias24.1 sec
3M. SpoelstraAV Lycurgus24.7 sec
4Paul v.d. GragtAV Hylas24.8 sec
5Jasper BrasAV Aalsmeer25.3 sec
6Edward AppelmanAV Trias25.3 sec
7Hesdey FlandersAV Hylas25.9 sec
8Julian van GinkelAV Trias28.2 sec

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Niels van KaamAV Hylas2.44.4 min
2Dion KramerAV Hylas2.48.3 min
3Bjorn BlauwhofAV NEA-Volharding2.54.4 min
4Frank de GrootSV Noordkop3.05.7 min
5Quinten ZwagaAV Trias3.07.6 min
6Julian van GinkelAV Trias3.07.9 min
7Daniel van der VeenLycurgus3.10.4 min
8Rik BrantjesAV Lycurgus3.15.4 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
Rik SchakenbosAV Hylas5.20 m
Kay OlofsenSAV4.21 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Koen AmseDEM1.60 m
2Daniel van der VeenLycurgus1.35 m

hss

 NaamVerenigingPrestatie
1Bas LokAV Lycurgus12.07 m
2Rik SchakenbosAV Hylas11.75 m
3Peter KuinAV Trias10.57 m
4Jorich QuaxAV Noordkop10.33 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Paul OlofsenSAV13.47 m
2Bart van SchieAV Hylas12.40 m
3Kay OlofsenSAV11.98 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Marco OplanicAV Lycurgus46.90 m
2Kay OlofsenSAV43.34 m
3Paul OlofsenSAV43.25 m
4Johan HaringhuizenAV Trias40.98 m
5Dennis SpillekomDEM38.01 m
6Kars v.d. GragtAV Hylas37.22 m
7Jorich QuaxAV Noordkop32.74 m

Meisjes junioren B

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Tiffany BoersmaAAC12.9 sec
2Annelies LaanAV Hollandia13.1 sec
3E. SpoelstraAV Lycurgus13.2 sec
4Anna LindayaAV Hylas13.5 sec
5Martje de JongAV Trias13.5 sec
6Paulien SmitAV Hylas14.0 sec
7Eileen GroenlandAV Trias14.6 sec
8Sabina HienkensAV Hylas14.9 sec

200m

 NaamVerenigingPrestatie
1Martje de JongAV Trias27.6 sec
2Marielle KlaassenAV Castricum27.7 sec
3Desire MelchiotAV Hylas28.2 sec
4Eileen GroenlandAV Trias30.8 sec

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Natacha GuinySV Noordkop1.45 m
2Marieke van BreukelenAV Wieringermeer1.40 m
3Desire MelchiotAV Hylas1.40 m
4Cindy KiekensAV Hera1.35 m

hss

 NaamVerenigingPrestatie
1Tiffany BoersmaAAC10.77 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Cindy KiekensAV Hera11.17 m
2Lisa BrandonAV Hylas7.68 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Karin LeberAV Edam35.50 m
2Annelies LaanAV Hollandia32.44 m
3Marielle KlaassenAV Castricum26.51 m
4Natacha GuinySV Noordkop25.13 m
5Martje de JongAV Trias24.59 m
6Lisa BrandonAV Hylas23.52 m
7Anna LindayaAV Hylas18.95 m

Jongens junioren A

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jarmo LeeuwerinkAAC11.1 sec
2Luciano PocorniContinental Sport11.3 sec
3Oskar JansenAAC11.4 sec
4Sean LindayaAV Hylas11.5 sec
5Mark BarnhoornAV Trias11.9 sec

200m

 NaamVerenigingPrestatie
1Oskar JansenAAC22.9 sec
2Luciano PocorniContinental Sport23.2 sec
3Sean LindayaAV Hylas24.2 sec
4Mark BarnhoornAV Trias24.5 sec

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1T. OnderwaterAV Lycurgus2.54.8 min
2Kevin v.d. StroomAV Lycurgus3.02.9 min

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Martijn NuijensNoordkop1.95 m
2Jarmo LeeuwerinkAAC1.65 m
3Loek BellordAV Hylas1.65 m
4Thom CommadeurHera1.45 m

hss

 NaamVerenigingPrestatie
1Ronald KuinAV Kronos12.13 m
2Bart v.d. GragtAV Hylas12.07 m
3Loek BellordAV Hylas11.99 m
4Lars GrootAV Trias11.00 m

Meisjes junioren A

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Leonie NuyensSV Noordkop1.55 m
2Karin van WierenAV Wieringermeer1.40 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Karin van WierenAV Wieringermeer8.46 m
2Anouk JellemaSV Noordkop7.81 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Samantha Kret?/td>SV Noordkop24.53 m
2Anouk JellemaSV Noordkop20.85 m

hss

 NaamVerenigingPrestatie
1Leonie NuyensSV Noordkop10.37 m

Mannen Senioren

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Niels KrullerAAC10.7 sec
2Sven OotjersAV Trias11.2 sec
3Remco BruinAV Hylas11.5 sec
4Eric WitpeerdAV Aalsmeer12.0 sec
5Rolf BruijnAV Haarlem12.1 sec
6Ruud StamAV Lycurgus12.1 sec
7Gary StrunksAV Hylas12.1 sec
8Remy CornetAV Haarlem12.2 sec
9Corne VerheyAV Marvel12.6 sec
10Richard GuitAV Haarlem13.1 sec

200m

 NaamVerenigingPrestatie
1Sven OotjersAV Trias22.9 sec
2Remco BruinAV Hylas23.3 sec
3Eric WitpeerdAV Aalsmeer24.2 sec
4Rolf BruijnAV Haarlem24.5 sec
5Ruud StamAV Lycurgus24.9 sec
6Gertjan OnosSAV25.0 sec
7Duco HuitemaAV Lycurgus26.4 sec

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Iain MurdochAV Hylas2.32.5 min
2Andre DiemeerDEM2.33.4 min
3Erik NegermanPhanos2.40.1 min
4Tom BellordAV Hylas2.41.1 min
5Jacco HeyblokDEM2.51.8 min
6Oscar WokkeAV Castricum2.54.4 min
7Ruben RomkesAV Zaanland3.01.2 min
8Duco HuitemaAV Lycurgus3.11.4 min
9Eelco MllerPhanos3.14.1 min

3000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Erik NegermanPhanos08.47.8 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Edwin van der SchaafAV Hylas5.70 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Marc de VriesAV Zaanland1.80 m

hss

 NaamVerenigingPrestatie
1Niels KrullerAAC12.82 m
2Marc de VriesAV Zaanland12.48 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Martijn BaartAV Edam11.79 m
2Gertjan OnosSAV11.29 m
3Joost Lav?SV Noordkop11.11 m
4Niels RoeleAV Hollandia11.05 m
5Johan RitecoSV Noordkop9.82 m
6Coen van der GeestAV Wieringermeer9.00 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Niels RoeleAV Hollandia44.03 m
2Martijn BaartAV Edam35.42 m
3Joost Lav?SV Noordkop33.83 m
4Johan RitecoSV Noordkop28.77 m

Vrouwen Senioren

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Amy BurgerAV Hylas13.0 sec

200m

 NaamVerenigingPrestatie
1Amy BurgerAV Hylas27.6 sec

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Ilona LievaartOlympus '703.10.5 min

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Desiree de HaanAV Zaanland11.61 m
2Ciska BosmaSV Noordkop9.14 m
3Marjolein DiekhuisAV Wieringermeer6.40 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Desiree de HaanAV Zaanland27.18 m
2Ciska BosmaSV Noordkop24.70 m

Mannen Veteranen

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Andre van WortNEA Volharding12.1 sec
2Michel DrijfhoutAV Lycurgus12.6 sec
3Marco Bena BrandimiSportlust13.0 sec

200m

 NaamVerenigingPrestatie
1Andre van WortNEA Volharding25.1 sec
2Uli FluchtNEA Volharding26.2 sec
3Michel DrijfhoutAV Lycurgus26.4 sec
4Robbert JakSportlust26.5 sec
5Marco Bena BrandimiSportlust27.0 sec
6Wim MetselaarAV Aalsmeer30.6 sec

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Ronald WieringAV Zaanland2.43.5 min
2Christiaan DaanenAV Phoenix2.53.3 min
3Robbert JakSportlust3.03.2 min
4Erik StrikkerSportlust3.06.7 min
5Piet AardenburgAV Hollandia3.09.6 min
6B. BakkerAV Lycurgus3.10.6 min
7Theo van der SchaafAV Hylas3.19.1 min

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Frits MartensAV Hollandia11.45 m
2Erwin BokenkampAV Edam11.29 m
3Uli FluchtNEA Volharding8.11 m
4Theo van der SchaafAV Hylas7.14 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Frank van DijkAV Edam41.80 m
2Erwin BokenkampAV Edam35.91 m
3Frits MartensAV Hollandia28.86 m

Vrouwen Veteranen

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jacqueline Koenis-DrentAV Hera14.6 sec

200m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jacqueline Koenis-DrentAV Hera29.6 sec
2Marja Mulder-CornieljeSportlust30.6 sec

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marja Mulder-CornieljeSportlust3.15.4 min
2Marijke KroonAV Phoenix3.35.3 min