Vroege Vogel Wedstrijd

01-04-2006

Jongens pupillen C

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Calvin AndringaAV DEM2.32.2 min
2Ted HofmanAV Hylas2.42.2 min

Meerkamp

 Naam40mVerspringenBalwerpenPunten
1Calvin Andringa7.53.1515.801006 ptn
2Thomas Herder7.93.069.78812 ptn
3Ian Blind8.02.9010.90786 ptn
4Alexander Soethout8.22.9711.44779 ptn
5Ted Hofman8.52.7313.10717 ptn
6Tim Blind11.01.417.2192 ptn

Meisjes pupillen C

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Julia RuijterAV Hylas3.00.0 min
2Inge Portegijsav dokev3.04.1 min
3Naomi DiambudiakuAV Hylas3.08.1 min
4Michelle van DorthAV Hylas3.27.6 min

Meerkamp

 Naam40mVerspringenBalwerpenPunten
1Inge Portegijs9.32.587.80479 ptn
2Naomi Diambudiaku9.22.547.15468 ptn
3Julia Ruijter9.22.109.19425 ptn
4Michelle van Dorth9.72.127.91343 ptn

Jongens pupillen B

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jan HofmanAV Hylas4.30.3 min
2Jim JansenAV Hylas4.37.9 min
3Stefan KromAV Hylas5.00.1 min

Meerkamp

 Naam40mVerspringenBalwerpenPunten
1Jan Hofman7.73.2723.991111 ptn
2Jim Jansen7.93.0620.71991 ptn
3Stefan Krom8.82.5411.80615 ptn

Meisjes pupillen B

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Charlotte HopmanAV Trias4.16.4 min
2Lotte BartNEA-Volharding4.26.4 min
3Nadia DiambudiakuAV Hylas4.35.7 min
4Marlene BruhlAV Hylas5.01.2 min
5Myra KoningAV Hylas5.21.2 min
6Femke BrinkAV Trias5.31.3 min

Meerkamp

 Naam40mVerspringenBalwerpenPunten
1Charlotte Hopman6.93.7621.201325 ptn
2Femke Brink7.03.8513.501205 ptn
3Nadia Diambudiaku7.43.4620.901162 ptn
4Lotte Bart7.63.2819.651072 ptn
5Myra Koning8.03.0212.70843 ptn
6Marlene Bruhl8.13.0510.80799 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Bas PortegijsAV Dokev4.16.7 min
2Jarno van LeeuwenAV Hylas5.03.5 min

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1L. Gilissen10.93.355.811103 ptn
2Bas Portegijs10.73.584.451083 ptn
3Luuk Stal10.83.105.511046 ptn
4Jarno van Leeuwen10.93.324.471007 ptn
5Kelvin Rijkens11.03.334.37989 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m

Meerkamp

 NaamVerenigingPrestatie
1Remco van LeeuwenAV Hylas4.20.1 min
Thijs StewartAV Hylas min
 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Remco van Leeuwen11.43.125.27963 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Romy Spruit9.93.625.491273 ptn
2Sarah Danner10.23.345.041143 ptn
3Xanthe de Bont10.03.264.821141 ptn
4Ilona Poel9.93.174.761134 ptn
5Emma Venneker10.63.273.68976 ptn
6Annika Ruijter11.62.703.74746 ptn
7Danielle van Dorth12.12.784.07736 ptn
8Denise Flanders12.12.474.45702 ptn

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Romy SpruitDEM3.53.8 min
2Ilona PoelDEM4.11.3 min
3Emma Vennekerav hylas4.24.6 min
4Xanthe de BontPhanos4.27.0 min
5Sarah DannerPhanos4.34.5 min

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Melissa ZevenhekAV Hylas4.01.2 min
2L. JongewaardAV Lycurgus4.01.7 min
3Janique ModderAV DOKEV4.14.4 min

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Lentine Klaassen9.34.106.891549 ptn
2Rosanna Tatti9.43.866.811480 ptn
3L. Jongewaard10.13.575.851256 ptn
4Melissa Zevenhek10.23.484.451130 ptn
5Janique Modder10.22.546.811094 ptn

Jongens junioren D(1e jrs)

80m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jori RoosenburgAV Hylas11.9 sec
2Jules de BontPhanos11.9 sec
3Joshua GulPhanos11.9 sec
4Matthijs BaarsAV Hylas12.2 sec
5Maurice WesselPhanos12.2 sec
6Martijn van OphemAV Hylas12.6 sec
7Jasper de BlesAV Hylas12.6 sec
8Thomas LewisAV Hylas12.7 sec
9Julian KunstAV Hylas12.7 sec
10Pjotr BuysPhanos12.8 sec
11Dean KappenPhanos12.9 sec
12Eric Nieuwenhuizenav dokev13.6 sec
13Matthijs GrevenAV Hylas13.9 sec
14Tom KleistPhanos13.9 sec

80m finale

Plaats Startnr Naam Vereniging Resultaat
1 740 Baars, Matthijs Hylas 11.8
2 770 Bont , Jules de Phanos 11.8
3 744 Roosenburg, Jori Hylas 12.0
4 777 Wessel , Maurice Phanos 12.0
5 771 Gul , Joshua Phanos 12.3
6 743 Ophem, Martijn van Hylas 12.5

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Tobias van ZethovenPhanos2.02.2 min
2Jori RoosenburgAV Hylas2.06.4 min
3Joshua GulPhanos2.10.4 min
4Thomas LewisAV Hylas2.12.8 min
5Julian KunstAV Hylas2.14.0 min
6Jasper de BlesAV Hylas2.17.9 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Joshua GulPhanos4.20 m
2Jules de BontPhanos4.04 m
3Jori RoosenburgAV Hylas3.94 m
4Martijn van OphemAV Hylas3.77 m
5Matthijs BaarsAV Hylas3.76 m
6Jasper de BlesAV Hylas3.76 m
7Julian KunstAV Hylas3.64 m
8Kjell VerschurenPhanos3.59 m
9Thomas LewisAV Hylas3.50 m
10Dean KappenPhanos3.47 m
11Eric Nieuwenhuizenav dokev3.31 m
12Pjotr BuysPhanos3.28 m
13Tom KleistPhanos3.19 m
14Tobias van ZethovenPhanos3.10 m
15Maurice WesselPhanos3.09 m
16Matthijs GrevenAV Hylas2.70 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Joshua GulPhanos7.16 m
2Pjotr BuysPhanos6.44 m
3Thomas LewisAV Hylas6.32 m
4Jori RoosenburgAV Hylas6.15 m
5Kjell VerschurenPhanos6.06 m
6Tom KleistPhanos5.80 m
7Julian KunstAV Hylas5.52 m
8Maurice WesselPhanos5.37 m
9Jasper de BlesAV Hylas4.30 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Martijn van OphemAV Hylas25.18 m
2Jules de BontPhanos21.60 m
3Tobias van ZethovenPhanos17.54 m
4Jori RoosenburgAV Hylas16.61 m
5Dean KappenPhanos13.90 m
6Matthijs BaarsAV Hylas10.96 m
7Eric Nieuwenhuizenav dokev10.60 m
8Matthijs GrevenAV Hylas7.70 m
9Jasper de BlesAV Hylas7.51 m

Jongens junioren D(2e jrs)

80m

 NaamVerenigingPrestatie
1Arthus der WeduwenPhanos11.1 sec
2Styn BurkelsAV Hylas11.3 sec
3Julien GroeneveldAV Hylas12.0 sec
4Jelmer de ReusAV Hylas12.3 sec
5Jesper ZuurbierAV DOKEV12.5 sec
6Menno MunsterAV Hylas12.7 sec

80m finale

Plaats Startnr Naam Vereniging Resultaat
1 768 Weduwen, Arthur der Phanos 11.1
2 735 Burkels, Styn Hylas 11.2
3 846 Groeneveld, Julien Hylas 12.2
4 808 Zuurbier, Jesper Dokev 12.7
5 746 Reus, Jelmer de Hylas 12.7
6 845 Munster, Menno Hylas 14.0

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Menno MunsterAV Hylas1.58.6 min
2Arthus der WeduwenPhanos2.01.4 min
3Julien GroeneveldAV Hylas2.03.9 min
4Muus EversAV Hylas2.12.0 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Styn BurkelsAV Hylas4.48 m
2Julien GroeneveldAV Hylas4.21 m
3Arthus der WeduwenPhanos4.19 m
4Muus EversAV Hylas4.02 m
5Menno MunsterAV Hylas3.76 m
6Jelmer de ReusAV Hylas3.70 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1David DannerPhanos9.11 m
2Muus EversAV Hylas8.10 m
3Menno MunsterAV Hylas7.57 m
4Jelmer de ReusAV Hylas5.77 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1David DannerPhanos31.91 m
2Muus EversAV Hylas29.95 m
3Jesper ZuurbierAV DOKEV21.27 m
4Menno MunsterAV Hylas19.71 m
5Julien GroeneveldAV Hylas18.55 m

Meisjes junioren D(1e jrs)

60m

 NaamVerenigingPrestatie
1Fiona LindayaAV Hylas9.0 sec
2Tshiela TshipandaPhanos9.1 sec
3Lotte BrinkAV Trias9.1 sec
4Pevla LettePhanos9.4 sec
5Lianne Barnhoorntrias9.8 sec
6Ruby KeyzerPhanos9.8 sec
7Annemarijn ClementPhanos10.1 sec
8Loeka JongejansPhanos10.3 sec

60m finale

Plaats Startnr Naam Vereniging Resultaat
1 752 Brink, Lotte Trias 9.0
2 807 Lindaya, Fiona Hylas 9.2
3 785 Tshipanda, Tshile Phanos 9.4
4 783 Lette, Pevla Phanos 9.6
5 759 Barnhoor, Lianne Trias 9.6
6 786 Keyzer, Ruby Phanos 9.9

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Tshiela TshipandaPhanos2.06.5 min
2Laura den BoerPhanos2.08.4 min
3Ruby KeyzerPhanos2.10.9 min
4Loeka JongejansPhanos2.16.1 min
5Lotte BrinkAV Trias2.18.6 min
6Annemarijn ClementPhanos2.27.4 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Tshiela TshipandaPhanos3.96 m
2Laura den BoerPhanos3.70 m
3Lianne Barnhoorntrias3.64 m
4Lotte BrinkAV Trias3.63 m
5Ruby KeyzerPhanos3.46 m
6Pevla LettePhanos3.45 m
7Loeka JongejansPhanos3.37 m
8Annemarijn ClementPhanos3.17 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Fiona LindayaAV Hylas8.19 m
2Pevla LettePhanos7.90 m
3Lotte BrinkAV Trias7.90 m
4Lianne Barnhoorntrias7.56 m
5Laura den BoerPhanos7.25 m
6Amber CommadeurAV Hera7.20 m
7Loeka JongejansPhanos7.17 m
8Ruby KeyzerPhanos5.99 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Amber CommadeurAV Hera16.01 m
Lianne Barnhoorntrias m

Meisjes junioren D(2e jrs)

60m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marloes DuijnSAV8.3 sec
2Esther de KrijgerAV Haarlemmermeer8.4 sec
3Britt DuynSAV8.7 sec
4Lisa HogersPhanos8.9 sec
5Bonne de BoerPhanos9.3 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Britt DuynSAV2.03.0 min
2Marloes DuijnSAV2.07.1 min
3Lisa HogersPhanos2.09.4 min
4Bonne de BoerPhanos2.14.0 min
5Esther de KrijgerAV Haarlemmermeer2.17.6 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Mandy van der MeerCAV Energie4.64 m
2Britt DuynSAV4.42 m
3Marloes DuijnSAV4.30 m
4Esther de KrijgerAV Haarlemmermeer4.20 m
5Bonne de BoerPhanos4.20 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Lisa HogersPhanos10.45 m
2Mandy van der MeerCAV Energie10.24 m
3Esther de KrijgerAV Haarlemmermeer9.42 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Lisa HogersPhanos27.62 m
2Mandy van der MeerCAV Energie23.89 m
3Esther de KrijgerAV Haarlemmermeer20.70 m