Runnersworld Indoor Gala

10-12-2005

C-Pup. Jongens ,Meerkamp                 40 mtr         Hoog           Kogel          TOTAAL
   Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT        PNT
 1 Clavin Andringa      98 DEM            7.42  464      1.00  342      5.85  397       1203
 2 Danny van Sluijs     98 AV Trias       7.82  389      0.95  306      5.26  359       1054
 3 Jeltes de Weerd      98 Castricum      7.93  370      0.80  196      6.16  416        982
 4 Devi Vrijburg        98 Castricum      7.69  412      0.80  196      4.99  340        948
 5 Ivar Ligthart        98 TAS 82         8.31  307      0.85  232      5.74  390        929
 6 Django de Vreng      98 Hollandia      7.76  400      0.80  196      4.83  330        926
 7 Alexander Soethout   98 DEM            8.12  338      0.85  232      4.47  304        874
 8 Micha Plasmeijer     98 AKU            7.61  427      0.60   50      5.72  388        865
 9 Thomas Herder        98 DEM            7.99  359      0.85  232      3.94  265        856
10 Max Berkhout         98 Castricum      8.51  277      0.90  269      4.49  306        852
11 Sander Jansen        98 DEM            8.30  309      0.80  196      4.72  322        827
12 Ted Hofman           98 AV Hylas       8.29  310      0.80  196      4.57  311        817
13 Lars Katsma          98 AV Hera        8.45  286      0.75  159      4.80  327        772
14 Jesse de Haan        98 Castricum      8.32  306      0.80  196      3.50  230        732
15 Wessel Roodhof       98 Castricum      8.46  284      0.80  196      3.65  242        722
16 Jesper Petersen      -- AV Trias       8.57  268      0.75  159      3.73  249        676
17 Teun Grandiek        98 Castricum      9.06  199      0.70  122      5.03  343        664
18 Tobias Greven        98 AV Hylas       8.93  217      0.75  159      4.21  285        661
19 Sven Stal            98 DEM            9.02  205      0.70  122      4.61  314        641
20 Joost Schipper       99 ARO 88         8.30  309      0.65   87      3.43  225        621


C-Pup. Jongens ,600 mtr
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 Micha Plasmeijer     98 AKU          2.25.2
 2 Danny van Sluijs     98 AV Trias     2.33.1
 3 Clavin Andringa      98 DEM          2.36.6
 4 Ted Hofman           98 AV Hylas     2.38.0
 5 Max Berkhout         98 Castricum    2.39.8
 6 Django de Vreng      98 Hollandia    2.39.9
   Joost Schipper       99 ARO 88       2.39.9
 8 Jeltes de Weerd      98 Castricum    2.40.2
 9 Teun Grandiek        98 Castricum    2.40.5
10 Jesper Petersen      -- AV Trias     2.41.6
11 Devi Vrijburg        98 Castricum    2.45.9
12 Alexander Soethout   98 DEM          2.47.0
13 Ivar Ligthart        98 TAS 82       2.48.6
14 Sander Jansen        98 DEM          2.54.1
15 Lars Katsma          98 AV Hera      2.55.3
16 Tobias Greven        98 AV Hylas     3.09.8
17 Sven Stal            98 DEM          3.13.0
18 Wessel Roodhof       98 Castricum    3.13.3


C-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 40 mtr         Kogel          Hoog           TOTAAL
   Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT        PNT
 1 Jessica van Mol      98 AV Hera        7.89  377      5.86  397      0.95  306       1080
 2 Lotte Hassink        98 ARO 88         8.26  315      5.00  341      0.75  159        815
 3 Erin Hamburg         98 Noordkop       8.10  341      3.84  257      0.75  159        757
 4 Lois Bosschaart      98 AV Trias       8.36  299      3.56  235      0.75  159        693
 5 Naomi Diambudiaku    98 AV Hylas       9.19  182      4.45  303      0.70  122        607
 6 Britt Zwagerman      98 ARO 88         8.51  277      3.38  220      0.65   87        584
 7 Amber Ruijter        98 SAV            8.58  266      3.86  259      0.60   50        575
 8 Esme Kooistra        98 Startbaan      8.48  281      2.98  186      0.65   87        554
 9 Julia Ruijter        98 AV DOKEV       9.65  126      4.06  274      0.70  122        522


C-Pup. Meisjes ,600 mtr
   Naam                Gbj Club       Prest.
 1 Jessica van Mol      98 AV Hera      2.23.8
 2 Erin Hamburg         98 Noordkop     2.44.2
 3 Lois Bosschaart      98 AV Trias     2.57.8
 4 Naomi Diambudiaku    98 AV Hylas     2.58.3
 5 Amber Ruijter        98 SAV          3.06.8
 6 Julia Ruijter        98 AV DOKEV     3.07.6
 7 Lotte Hassink        98 ARO 88       3.21.9

Jongens pupillen B

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Sven BurgerNova3.56.6 min
2Sven SchoonebeekAV Castricum3.57.8 min
3Rogier LosDEM3.58.3 min
4Ryan ClarkeAV Castricum4.02.8 min
5Philip BagadjianAV Hylas4.16.2 min
6Jasper van ManenARV Ilion4.22.6 min
7Arnaud BaarsAV Hylas4.23.3 min
8Sean AndriessenDEM4.23.9 min
9Johan OuwehandAV Edam4.33.6 min
10Gijs KeesmanAV Castricum4.37.9 min
11Joris van SchieAV Hylas4.39.7 min
12David VosAV Hylas4.42.6 min
13Stefan KromAV Hylas4.46.0 min
14Justin TussenhoekAVC4.57.1 min

Meerkamp

 Naam40mHoogspringenKogelstotenPunten
1Marijn v.d. Bom7.481.156.771356 ptn
2Bryan Keevel7.321.055.711251 ptn
3Sven Burger7.251.054.691197 ptn
4Maarten Kwant7.300.955.011136 ptn
5Johan Ouwehand7.240.954.671124 ptn
6Ryan Clarke7.280.954.351093 ptn
7Sjoerd van Deudekom7.210.904.561086 ptn
8Jan Hofman7.580.954.801066 ptn
9Remy Ettema7.760.955.231063 ptn
10Philip Bagadjian7.480.904.911056 ptn
11Arnaud Baars7.380.953.761029 ptn
12Sven Schoonebeek7.140.754.38978 ptn
13Joris van Schie7.980.904.46933 ptn
14Sean Andriessen7.850.854.26905 ptn
15Jasper van Manen7.610.853.59896 ptn
16Martin Munnik8.050.903.05810 ptn
17Gijs Keesman8.140.704.46759 ptn
18Justin Tussenhoek8.320.803.69747 ptn
19Rogier Los1.054.70699 ptn
20Stefan Krom8.970.653.70543 ptn
21Pelle Ebels9.560.703.80513 ptn

Meisjes pupillen B

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Rosalie WijnkerAV Hera3.55.6 min
2Charlotte HopmanAV Trias4.27.1 min
3Nadia DiambudiakuAV Hylas4.28.6 min
4Lotte BartNEA Volharding4.29.0 min
5Daphne KorsmanAV Castricum4.34.6 min
6Bente van WelijNea Volharding4.35.5 min
7Astrid BeijAV Startbaan4.38.2 min
8Kathy AgasiAV Trias4.38.6 min
9Karlijn de JongARO'884.41.5 min
10Dewi CouwenbergAV Castricum4.46.3 min
11Demi KruijerAV Hylas4.49.6 min
12Kim BakkerAV Trias4.50.0 min
13Fien KievitAV Castricum4.58.0 min
14Fabienne KickAV Castricum5.00.6 min
15Lois GoedhartAV Castricum5.03.6 min
16Marloes SeebregtsAV Hera5.11.3 min
17Femke BrinkTrias5.12.8 min
18Sahileh WaitmanAV Startbaan5.24.7 min
19Pita MolAV Castricum5.35.0 min
20Celesta OudAKU5.36.5 min
21Joelle RoodAV Castricum5.40.5 min

Meerkamp

 Naam40mHoogspringenKogelstotenPunten
1Charlotte Hopman7.070.954.631158 ptn
2Rosalie Wijnker7.570.954.611055 ptn
3Karlijn de Jong7.490.954.291047 ptn
4Dewi Couwenberg7.700.954.371014 ptn
5Nadia Diambudiaku7.260.903.601003 ptn
6Marloes Seebregts7.700.904.701000 ptn
7Femke Brink7.290.853.49951 ptn
8Lois Goedhart8.200.954.24918 ptn
9Zo?Bosschaart7.790.903.48892 ptn
10Lotte Bart7.410.703.87848 ptn
11Kathy Agasi8.110.953.17848 ptn
12Bente van Welij7.390.802.87843 ptn
13Laqisha Gemerts7.740.803.30813 ptn
14Fabienne Kick8.120.853.56805 ptn
15Astrid Beij7.840.654.09747 ptn
16Pita Mol8.180.852.95744 ptn
17Kim Bakker8.150.803.10726 ptn
18Joelle Rood8.020.753.01702 ptn
19Demi Kruijer8.210.852.55702 ptn
20Roxanne Houter8.520.803.13670 ptn
21Daphne Korsman8.190.802.54668 ptn
22Luca Koenis8.600.902.42666 ptn
23Fien Kievit7.850.752.02637 ptn
24Celesta Oud8.890.702.71506 ptn
25Sahileh Waitman0.95306 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jesse van der MeeSV Noordkop3.41.4 min
2Niels ApeldoornAV Hera3.45.3 min
3Martijn PonsAKU3.46.5 min
4Joost HeinrichAKU3.51.2 min
5Aron van den OosterkampTAS'823.58.9 min
6Lucas LeemhuisAV Hera3.59.8 min
7Max van der TholenAV Trias4.06.1 min
8Tony van DiepenAV Hera4.06.3 min
9Roy RuijterSAV4.06.3 min
10Oliver KerstenAV Suomi4.10.9 min
11Fabian SneijderAKU4.13.6 min
12Bas KatsmaAV Hera4.14.0 min
13Koen KerstenAV Suomi4.17.8 min
14Walter AlkemadeSV Noordkop4.23.4 min
15Reijndert MehrerA.V. Castricum4.30.0 min
16Floris FrugteAV Startbaan4.44.1 min

Meerkamp

 Naam60mHoogspringenKogelstotenPunten
1Walter Alkemade9.761.306.831534 ptn
2Joost Heinrich10.361.256.831407 ptn
3Tony van Diepen10.251.256.301391 ptn
4Reijndert Mehrer10.071.255.231350 ptn
5Lucas Leemhuis10.041.156.211343 ptn
6Bas Katsma10.191.205.251296 ptn
7Aron van den Oosterkamp10.471.205.851295 ptn
8Jesse van der Mee9.511.055.251294 ptn
9Niels Apeldoorn9.891.005.241194 ptn
10Roy Ruijter10.701.055.151107 ptn
11Rutger Nijland10.941.005.391055 ptn
12Martijn Pons10.530.905.301031 ptn
13Dave Klaver10.810.955.171022 ptn
14Fabian Sneijder10.900.904.82949 ptn
15Floris Frugte10.980.954.11925 ptn
16Max van der Tholen10.540.854.07906 ptn
17Oliver Kersten11.190.904.33878 ptn
18Koen Kersten11.170.854.73872 ptn
19Luuk Stal11.730.954.61871 ptn
20Jenne Holman0.955.69693 ptn
21Ilan Langedijk0.95306 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Lars WagemakerAV Startbaan3.38.8 min
2Sem BendeAKU3.49.6 min
3Sjoerd HeemskerkAKU3.55.4 min
4Rob SwagtenAKU4.00.0 min
5Roy van SluisAV Trias4.06.0 min
6Max WiegersAV Trias4.13.6 min
7Tim HouterAV Hera4.19.9 min
8Peter SchrotenAKU4.23.9 min
9Selim FaroqueAV Hollandia4.38.0 min
10Tjardo SassenAV Castricum4.44.2 min
11Corliss WaitmanAV Startbaan4.48.4 min

Meerkamp

 Naam60mHoogspringenKogelstotenPunten
1Yannick Mahieu9.061.257.661666 ptn
2Corliss Waitman9.411.306.621579 ptn
3Levi Schuchard9.811.306.691518 ptn
4Thom Slot9.571.207.251516 ptn
5Lars Wagemaker9.601.206.591473 ptn
6Denzel Pocorni10.131.207.341432 ptn
7Joey Vork9.791.156.951426 ptn
8Selim Faroque9.691.105.681329 ptn
9Joep Wittebrood9.751.105.491307 ptn
10Tim Houter10.561.205.681272 ptn
11Wessel den Heeten9.840.906.671218 ptn
12Rob Swagten9.961.055.041207 ptn
13Oliver Boersma10.891.105.961171 ptn
14Max Wiegers10.491.006.221168 ptn
15Roy van Sluis10.221.054.991164 ptn
16Sjoerd Heemskerk9.860.954.941143 ptn
17Sem Bende10.321.005.231129 ptn
18Tom de Vries10.840.955.991070 ptn
19Tjardo Sassen10.550.855.42999 ptn
20Peter Schroten11.771.005.37955 ptn
21Evert Munnik11.520.856.02914 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Chante SamuelPhanos4.13.8 min
2Lieke DroogAV Castricum4.16.1 min
3Shanon WilleAV Castricum4.22.0 min
4Annemarijn BoksebeldGroningen Atletiek4.27.7 min
5Djessie LigthartTAS'824.28.9 min
6Jiska VorstmanAAC4.29.5 min
7Danielle van DorthAV Hylas4.33.9 min
8Emma VennekerAV Hylas4.34.9 min
9Inge KunstAV Hollandia4.37.2 min
10Demi ZwerverAV Trias4.39.2 min
11Chantal van WissenPhanos4.39.2 min
12Celine SenatorAAC4.39.3 min
13Vera ElgersmaVAV4.39.3 min
14Syl BrekelmansAV DOKEV4.40.7 min
15Thessa GotzAV Castricum4.41.4 min
16Tara HonschotenAV Startbaan4.46.1 min
17Elsa AtebaTAS'824.54.3 min
18Annika RuyterAV DOKEV4.54.5 min
19Femke KazemierVAV4.57.5 min
20Manon SchoutenAV Castricum5.35.4 min

Meerkamp

 Naam60mHoogspringenKogelstotenPunten
1Chante Samuel9.971.205.121321 ptn
2Lotte Heemstra10.021.154.321220 ptn
3Chantal van Wissen10.521.005.501118 ptn
4Nienke Huisman10.361.005.041111 ptn
5Demi Zwerver10.091.004.301098 ptn
6Jiska Vorstman10.351.004.451071 ptn
7Djessie Ligthart11.071.104.511052 ptn
8Ilona Poel10.060.954.071050 ptn
9Elsa Ateba10.670.905.581030 ptn
10Lieke Droog10.781.054.181029 ptn
11Annemarijn Boksebeld10.801.004.07981 ptn
12Tara Honschoten11.871.005.72966 ptn
13Celine Senator11.010.954.45946 ptn
14Thessa Gotz10.960.954.35944 ptn
15Gwennan Smitskamp11.110.954.16911 ptn
16Vera Elgersma11.370.954.47903 ptn
17Syl Brekelmans10.911.003.25902 ptn
18Michelle Suijk11.030.953.64882 ptn
19Emma Venneker10.690.853.47839 ptn
20Inge Kunst11.020.803.69777 ptn
21Danielle van Dorth11.650.903.67773 ptn
22Denise Flanders11.910.854.18747 ptn
23Annika Ruyter11.740.853.59719 ptn
24Femke Kazemier11.900.853.69710 ptn
25Raisa Loos0.804.92532 ptn
26Manon Schouten11.964.02497 ptn
27Shanon Wille12.430.752.06435 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Sharona PlasmeijerAKU3.53.2 min
2Lisanne van ManenARV Ilion3.56.1 min
3Lentine KlaassenAV Castricum3.56.4 min
4Shehrazade IjadaounAV Haarlemmermeer4.00.9 min
5Carlijn van EschAV Castricum4.01.1 min
6Kelly de WinterAV Castricum4.03.5 min
7Rianne LeegwaterAV Hylas4.05.3 min
8Rosa KnebelAV Castricum4.06.4 min
9Lotti TwiskAV Castricum4.08.2 min
10Melissa ZevenhekAV Hylas4.09.5 min
11Rachel MeinAV Suomi4.10.0 min
12Naomi MeijerAV Castricum4.10.5 min
13Roos TabakAV Castricum4.14.1 min
14Franke de HaanAV Castricum4.19.5 min
15Selina BakkerOnbekend4.20.0 min
16Ayla AgasiAV Trias4.25.2 min

Meerkamp

 Naam60mHoogspringenKogelstotenPunten
1Jip Mukanay9.611.157.321476 ptn
2Rosanna Tatti9.711.206.851470 ptn
3Lentine Klaassen9.501.106.921436 ptn
4Lisanne Vedder10.411.205.741296 ptn
5Andrea Beentjes9.931.055.191222 ptn
6Shehrazade Ijadaoun10.161.006.181213 ptn
7Laura de Witte9.931.005.491205 ptn
8Lisanne van Manen10.711.155.251186 ptn
9Sharona Plasmeijer10.130.955.451135 ptn
10Rosa Knebel10.471.005.571130 ptn
11Melissa Verhoeven10.091.004.661124 ptn
12Rianne Hoogvliet11.431.007.071098 ptn
13Carlijn van Esch10.741.005.371080 ptn
14Ayla Agasi10.601.004.931069 ptn
15Kelly de Winter10.011.003.701064 ptn
16S.D. Bak10.331.004.091047 ptn
17Janique Modder10.891.005.171047 ptn
18Lotti Twisk10.501.053.921047 ptn
19Rachel Mein10.711.004.491024 ptn
20Naomi Meijer10.940.954.91987 ptn
21Melissa Zevenhek11.081.004.31963 ptn
22Franke de Haan11.120.854.60868 ptn
23Rianne Leegwater11.320.854.12810 ptn
24Roos Tabak10.770.852.93782 ptn
25Hester Snijders10.960.803.38759 ptn

Jongens junioren D(1e jrs)

60m series

 NaamVerenigingPrestatie
1Marc LicumahuwaAV Lycurgus9.02 sec
2Filip van der HovenAV Hera9.05 sec
3Mattijs BaarsAV Hylas9.15 sec
4Max VisserAV Trias9.36 sec
5Chris BeemsterAro'889.38 sec
6Jorik van KootenVAV9.53 sec
7Cornelis KerstenAV Suomi9.60 sec
8Julian KunstAV Hylas9.69 sec
9Calvin BosAV Lycurgus9.73 sec
10Menno van der SteenAV Suomi9.75 sec
11Alexandros VisserA.V. Lyscurgus9.78 sec
12Martijn van OphemAV Hylas9.80 sec
13Zico KeevelAV NEA-Volharding9.81 sec
14Jeff van AsA.A.V.'639.86 sec
15Jasper de BlesAV Hylas9.86 sec
16Stefan HeijneAV Lycurgus9.91 sec
17Christiaan BrasAV Zaanland9.91 sec
18Daan KwantAV Lycurgus9.92 sec
19Jochem OorschotA.A.V.'639.94 sec
20Jan-Willem SimonsA.A.V.'639.96 sec
21Ruel BlomVAV10.04 sec
22Bart van KesselVAV10.08 sec
23Jeroen van MuiswinkelAV Hera10.10 sec
24Thomas LewisPhanos10.23 sec
25Yorick NoomenA.A.V.'6310.39 sec
26Jesse SwartAV Trias10.62 sec
27Eric NieuwenhuizenAV DOKEV10.63 sec
28Leon van der VeldenAV Lycurgus10.83 sec
29Guido OostermeijerAV Trias10.85 sec

60m halve finales

 NaamVerenigingPrestatie
1Filip van der HovenAV Hera8.85 sec
2Marc LicumahuwaAV Lycurgus9.05 sec
3Max VisserAV Trias9.08 sec
4Mattijs BaarsAV Hylas9.12 sec
5Chris BeemsterAro'889.39 sec
6Cornelis KerstenAV Suomi9.45 sec
7Menno van der SteenAV Suomi9.51 sec
8Jorik van KootenVAV9.54 sec
9Calvin BosAV Lycurgus9.76 sec
10Julian KunstAV Hylas9.79 sec
11Martijn van OphemAV Hylas9.80 sec
12Alexandros VisserA.V. Lyscurgus9.88 sec

60m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Marc LicumahuwaAV Lycurgus8.97 sec
2Mattijs BaarsAV Hylas9.11 sec
3Max VisserAV Trias9.23 sec
4Chris BeemsterAro'889.39 sec
5Cornelis KerstenAV Suomi9.41 sec

60mh series

 NaamVerenigingPrestatie
1Marc LicumahuwaAV Lycurgus11.72 sec
2Ruel BlomVAV11.77 sec
3Jorrit v.d. BomAV'4012.16 sec
4Jordy VijfschaftGroningen Atletiek12.17 sec
5Cornelis KerstenAV Suomi12.31 sec
6Alexandros VisserA.V. Lyscurgus12.35 sec
7Jasper de BlesAV Hylas12.43 sec
8Martijn van OphemAV Hylas12.49 sec
9Daan RetzAV Zaanland12.62 sec
10Chiel SchilderAV DOKEV12.64 sec
11Tijcho EggenhuizenVAV13.12 sec
12Christiaan BrasAV Zaanland13.13 sec
13Julian KunstAV Hylas14.03 sec
14Stijn BrandsmaVAV14.06 sec

60mh finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Ruel BlomVAV11.64 sec
2Jorrit v.d. BomAV'4011.86 sec
3Marc LicumahuwaAV Lycurgus12.00 sec
4Cornelis KerstenAV Suomi12.80 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jordy VijfschaftGroningen Atletiek1.58.4 min
2Jorrit v.d. BomAV'401.58.8 min
3Jorik van KootenVAV2.07.9 min
4Alexandros VisserA.V. Lyscurgus2.11.1 min
5Ruel BlomVAV2.12.7 min
6Tom SistermansA.V. Lyscurgus2.19.9 min
7Mattijs BaarsAV Hylas2.26.3 min
8Guido OostermeijerAV Trias2.54.6 min

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Filip van der HovenAV Hera3.39.8 min
2Jeroen van MuiswinkelAV Hera3.46.1 min
3Kees BakkerAV DOKEV3.48.0 min
4Chiel SchilderAV DOKEV3.49.2 min
5Daan RetzAV Zaanland3.49.9 min
6Jasper de BlesAV Hylas3.54.8 min
7Stijn BrandsmaVAV3.55.5 min
8Julian KunstAV Hylas3.59.7 min
9Christiaan BrasAV Zaanland4.03.0 min
10Tom SistermansA.V. Lyscurgus4.05.6 min
11Jan-Willem SimonsA.A.V.'634.15.1 min

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Chris BeemsterAro'888.72 m
2Menno van der SteenAV Suomi8.17 m
3Jorrit v.d. BomAV'407.74 m
4Tijcho EggenhuizenVAV7.52 m
5Jorik van KootenVAV7.00 m
6Marc LicumahuwaAV Lycurgus6.50 m
7Maarten WesterdijkAV Trias6.35 m
8Martijn van OphemAV Hylas6.18 m
9Zico KeevelAV NEA-Volharding6.06 m
10Kees BakkerAV DOKEV5.97 m
11Stefan HeijneAV Lycurgus5.90 m
Thomas LewisPhanos5.78 m
13Jeroen van MuiswinkelAV Hera5.46 m
14Yorick NoomenA.A.V.'635.40 m
15Leon van der VeldenAV Lycurgus5.37 m
16Tom SistermansA.V. Lyscurgus5.15 m
17Stijn BrandsmaVAV5.07 m
18Jasper de BlesAV Hylas5.03 m
19Eric NieuwenhuizenAV DOKEV4.90 m
20Julian KunstAV Hylas4.87 m
21Jesse SwartAV Trias4.51 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Filip van der HovenAV Hera1.30 m
2Jordy VijfschaftGroningen Atletiek1.30 m
3Jasper de BlesAV Hylas1.25 m
4Jeff van AsA.A.V.'631.25 m
5Tijcho EggenhuizenVAV1.25 m
6Menno van der SteenAV Suomi1.25 m
7Cornelis KerstenAV Suomi1.25 m
8Calvin BosAV Lycurgus1.20 m
9Stefan HeijneAV Lycurgus1.20 m
10Chris BeemsterAro'881.20 m
11Daan RetzAV Zaanland1.20 m
12Jorrit v.d. BomAV'401.20 m
13Kees BakkerAV DOKEV1.20 m
14Bart van KesselVAV1.20 m
15Jeroen van MuiswinkelAV Hera1.15 m
16Martijn van OphemAV Hylas1.15 m
17Christiaan BrasAV Zaanland1.15 m
18Jochem OorschotA.A.V.'631.15 m
19Jan-Willem SimonsA.A.V.'631.15 m
20Julian KunstAV Hylas1.10 m
21Thomas LewisPhanos1.10 m
22Stijn BrandsmaVAV1.10 m
23Maarten WesterdijkAV Trias1.10 m
24Max VisserAV Trias1.10 m
25Jesse SwartAV Trias1.10 m
26Zico KeevelAV NEA-Volharding1.10 m
27Eric NieuwenhuizenAV DOKEV1.05 m
28Bram van DierendonckAV Suomi1.00 m

Jongens junioren D(2e jrs)

60m series

 NaamVerenigingPrestatie
1Pascal LeeuwenburghSV Noordkop8.67 sec
2Cliff EllsworthA.V. Lycurgus8.72 sec
3Stijn BurkelsAV Hylas9.12 sec
4Jaap de Wita.v. DEM9.25 sec
5Muus EversAV Hylas9.26 sec
6Menno MunsterAV Hylas9.36 sec
7Yannick SmitA.A.V.'639.42 sec
8Wessel de RijkAV Hylas9.49 sec
9Jochem Evert WitteAV Hera9.53 sec
10Thomas Losa.v. DEM9.63 sec
11Tim UitslagerAV Zaanland9.66 sec
12Wessel KromAV Trias9.74 sec
13Julien GroeneveldAV Hylas9.76 sec
14Edwin KoemeesterAV Hollandia9.95 sec
15Thom SchurerAV Trias9.98 sec
16Vincent SmitAV Hylas10.06 sec
17Bastiaan VergouwAV Castricum10.14 sec
18Huib AppelmanAV Trias10.53 sec
19Olmo PaardekoperAV Trias10.56 sec
20Aram MukanayAKU10.92 sec

60m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Cliff EllsworthA.V. Lycurgus8.67 sec
2Pascal LeeuwenburghSV Noordkop8.69 sec
3Stijn BurkelsAV Hylas9.19 sec
4Muus EversAV Hylas9.41 sec
5Menno MunsterAV Hylas9.64 sec

60mh series

 NaamVerenigingPrestatie
1Joris HollanderAV Castricum10.82 sec
2Wesley ZchottcheAV Zaanland10.97 sec
3Pascal LeeuwenburghSV Noordkop11.41 sec
4Jaap de Wita.v. DEM11.75 sec
5Wessel de RijkAV Hylas11.77 sec
6Wouter HeinrichAKU11.81 sec
7Menno MunsterAV Hylas12.50 sec
8Tom EshuijsAV Zaanland12.61 sec
9Stijn BurkelsAV Hylas13.04 sec
10Julien GroeneveldAV Hylas13.08 sec
11Edwin KoemeesterAV Hollandia13.18 sec
12Thomas HoogerbruggeAV Lycurgus13.19 sec
13Wessel KromAV Trias13.21 sec
14Olmo PaardekoperAV Trias14.09 sec

60mh finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Pascal LeeuwenburghSV Noordkop10.63 sec
2Joris HollanderAV Castricum10.64 sec
3Wessel de RijkAV Hylas11.61 sec
4Wouter HeinrichAKU11.66 sec
5Menno MunsterAV Hylas12.10 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Wesley ZchottcheAV Zaanland1.48.2 min
2Cliff EllsworthA.V. Lycurgus1.53.8 min
3Menno MunsterAV Hylas1.56.3 min
4Thomas HoogerbruggeAV Lycurgus1.57.7 min
5Tim UitslagerAV Zaanland2.06.4 min
6Wessel de RijkAV Hylas2.07.2 min
7Tom EshuijsAV Zaanland2.08.4 min
8Vincent SmitAV Hylas2.08.6 min
9Thom SchurerAV Trias2.10.2 min
10Bastiaan VergouwAV Castricum2.18.3 min

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Koen BarbiersA.A.V.'633.24.5 min
2Wouter HeinrichAKU3.26.2 min
3Julien GroeneveldAV Hylas3.26.8 min
4Joris HollanderAV Castricum3.32.9 min
5Yannick SmitA.A.V.'633.39.7 min
6Thomas Losa.v. DEM3.40.1 min

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Stijn BurkelsAV Hylas1.40 m
2Wesley ZchottcheAV Zaanland1.40 m
3Joris HollanderAV Castricum1.35 m
4Menno MunsterAV Hylas1.35 m
5Cliff EllsworthA.V. Lycurgus1.30 m
6Wessel de RijkAV Hylas1.30 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Thomas HoogerbruggeAV Lycurgus9.42 m
2Tim UitslagerAV Zaanland8.90 m
3Muus EversAV Hylas8.44 m
4Menno MunsterAV Hylas8.12 m
5Martijn van DeldenAV Trias8.04 m
6Tom EshuijsAV Zaanland7.91 m
7Stijn BurkelsAV Hylas7.82 m
8Olmo PaardekoperAV Trias7.63 m
9Vincent SmitAV Hylas7.31 m
10Jochem Evert WitteAV Hera6.75 m
11Wessel de RijkAV Hylas6.62 m
12Huib AppelmanAV Trias6.35 m

Meisjes junioren D(1e jrs)

60m series

 NaamVerenigingPrestatie
1Irini Gialamatzisa.v. DEM9.17 sec
2Lisa WagemakerAV Startbaan9.17 sec
Linda van RossumAKU9.25 sec
4Elizabeth ZwerverAAC Amsterdam9.28 sec
5Marelle NiermansAV NEA-Volharding9.33 sec
6Patricia NooyenA.A.V.'369.34 sec
7Nicole BakkerSAV9.38 sec
8Roos ter VoortAV NEA-Volharding9.40 sec
9Laura den BoerPhanos9.40 sec
10Layla WagemakerAV Startbaan9.57 sec
11Lotte BrinkAV Trias9.58 sec
12Lisa van den Hoffa.v. DEM9.62 sec
13Fiona LindayaAV Hylas9.66 sec
14Sanne VeenboerAV Lycurgus9.70 sec
15Liza de KoningAV NEA-Volharding9.71 sec
16Randy BruinAV Trias9.72 sec
17Janneke PonsAKU9.73 sec
18Eline RuitenSV Noordkop9.78 sec
19Lisanne VerhoekVAV9.84 sec
20Leslie WiegelHercules9.92 sec
21Tessa MolenaarAV Trias9.99 sec
22Willemijn SchoutenAKU10.02 sec
23Esther Lubbersa.v. DEM10.05 sec
24Carolien ImmingAV Trias10.08 sec
25Lianne BarnhoornAV Trias10.16 sec
26Nikki FlchtAV NEA-Volharding10.19 sec
27Esmee HaverkortAV. Phanos10.21 sec
28Loeka JongejansAV. Phanos10.21 sec
29Danielle Meijera.v. DEM10.26 sec
30Sanne BakkerAV Trias10.33 sec
31Michelle SmitAV Lycurgus10.37 sec
32Sanne GravemakerAV Trias10.38 sec
33Manon HoogendoornA.A.V.'6310.47 sec
34Sanne Spring in 't VeldAV Trias10.58 sec
35Jolien TelAV Lycurgus10.62 sec
36Britt KnoppetA.A.V.'3610.65 sec
37Grace LeeuwenburghSV Noordkop10.69 sec
38Danique NordmannAV Lycurgus10.76 sec
39Channa van SetersAKU11.22 sec
40Jill MooyAV Lycurgus13.01 sec

60m halve finales

 NaamVerenigingPrestatie
1Irini Gialamatzisa.v. DEM9.08 sec
2Lisa WagemakerAV Startbaan9.13 sec
3Elizabeth ZwerverAAC Amsterdam9.14 sec
4Patricia NooyenA.A.V.'369.25 sec
5Linda van RossumAKU9.27 sec
6Marelle NiermansAV NEA-Volharding9.28 sec
7Nicole BakkerSAV9.31 sec
8Lotte BrinkAV Trias9.43 sec
9Layla WagemakerAV Startbaan9.44 sec
10Laura den BoerPhanos9.46 sec
11Lisa van den Hoffa.v. DEM9.48 sec
12Roos ter VoortAV NEA-Volharding9.51 sec
13Sanne VeenboerAV Lycurgus9.62 sec
14Fiona LindayaAV Hylas9.65 sec
15Randy BruinAV Trias9.67 sec
16Eline RuitenSV Noordkop9.74 sec
17Liza de KoningAV NEA-Volharding9.78 sec

60m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Irini Gialamatzisa.v. DEM9.05 sec
2Lisa WagemakerAV Startbaan9.12 sec
3Elizabeth ZwerverAAC Amsterdam9.23 sec
4Patricia NooyenA.A.V.'369.28 sec
5Nicole BakkerSAV9.54 sec
6Sanne VeenboerAV Lycurgus9.68 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Patricia NooyenA.A.V.'361.54.1 min
2Elizabeth ZwerverAAC Amsterdam2.02.9 min
3Lisanne VerhoekVAV2.11.6 min
4Laura den BoerPhanos2.13.2 min
5Linda van RossumAKU2.13.9 min
6Loeka JongejansAV. Phanos2.14.7 min
7Leslie WiegelHercules2.20.4 min
8Dion BoutAV Lycurgus2.22.0 min
9Sanne VeenboerAV Lycurgus2.22.3 min
10Lianne BarnhoornAV Trias2.23.4 min
11Esmee HaverkortAV. Phanos2.24.7 min
12Michelle SmitAV Lycurgus2.26.4 min
13Sanne BakkerAV Trias2.29.8 min
14Danielle Meijera.v. DEM2.35.8 min
15Sanne GravemakerAV Trias2.36.6 min
16Carolien ImmingAV Trias3.02.8 min

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Nicole BakkerSAV3.38.1 min
2Eline RuitenSV Noordkop3.42.1 min
3Lisa WagemakerAV Startbaan3.42.4 min
4Nikki FlchtAV NEA-Volharding3.46.7 min
5Jill KlaasseSV Noordkop3.56.0 min
6Esther Lubbersa.v. DEM4.08.8 min
7Britt KnoppetA.A.V.'364.12.9 min
8Yvette de KoningAV Lycurgus4.13.2 min
9Jolien TelAV Lycurgus4.25.0 min
10Puck VeelenturfA.A.V.'634.27.1 min
11Lotte BrinkAV Trias4.28.5 min

60mh series

 NaamVerenigingPrestatie
1Roos ter VoortAV NEA-Volharding12.62 sec
2Leslie WiegelHercules12.82 sec
3Marelle NiermansAV NEA-Volharding12.86 sec
4Nikki FlchtAV NEA-Volharding13.28 sec
5Liza de KoningAV NEA-Volharding13.57 sec
6Jill MooyAV Lycurgus13.93 sec
7Amber CommadeurAV Hera13.97 sec
8Danique NordmannAV Lycurgus14.60 sec
9Channa van SetersAKU14.78 sec

60mh finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Leslie WiegelHercules12.18 sec
2Marelle NiermansAV NEA-Volharding12.29 sec

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Lisa van den Hoffa.v. DEM1.35 m
2Roos ter VoortAV NEA-Volharding1.25 m
3Sanne VeenboerAV Lycurgus1.25 m
4Lisa WagemakerAV Startbaan1.25 m
5Laura den BoerPhanos1.25 m
6Irini Gialamatzisa.v. DEM1.25 m
7Nicole BakkerSAV1.25 m
8Linda van RossumAKU1.20 m
9Patricia NooyenA.A.V.'361.20 m
10Jill KlaasseSV Noordkop1.15 m
11Loeka JongejansAV. Phanos1.15 m
12Tessa MolenaarAV Trias1.15 m
13Carolien ImmingAV Trias1.15 m
14Amber CommadeurAV Hera1.10 m
15Yvette de KoningAV Lycurgus1.10 m
16Leslie WiegelHercules1.10 m
17Esther Lubbersa.v. DEM1.05 m
18Willemijn SchoutenAKU1.05 m
19Jolien TelAV Lycurgus1.05 m
20Esmee HaverkortAV. Phanos1.00 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Lisa van den Hoffa.v. DEM8.69 m
2Irini Gialamatzisa.v. DEM8.48 m
3Elizabeth ZwerverAAC Amsterdam8.44 m
4Laura den BoerPhanos8.11 m
5Liza de KoningAV NEA-Volharding8.01 m
6Lotte BrinkAV Trias7.82 m
7Fiona LindayaAV Hylas7.77 m
8Lianne BarnhoornAV Trias7.70 m
9Loeka JongejansAV. Phanos7.02 m
10Amber CommadeurAV Hera6.96 m
11Grace LeeuwenburghSV Noordkop6.70 m
12Sanne VeenboerAV Lycurgus6.50 m
13Yvette de KoningAV Lycurgus6.40 m
14Jolien TelAV Lycurgus6.40 m
15Dion BoutAV Lycurgus6.38 m
16Randy BruinAV Trias6.31 m
17Janneke PonsAKU6.23 m
18Michelle SmitAV Lycurgus6.21 m
19Eline RuitenSV Noordkop6.20 m
20Lisanne VerhoekVAV6.07 m
21Esther Lubbersa.v. DEM6.05 m
22Esmee HaverkortAV. Phanos5.92 m
23Sanne BakkerAV Trias5.44 m
24Britt KnoppetA.A.V.'365.09 m
25Puck VeelenturfA.A.V.'635.00 m
26Danique NordmannAV Lycurgus4.92 m

Meisjes junioren D(2e jrs)

60m series

 NaamVerenigingPrestatie
1Renee KapteijnAV NEA-Volharding8.83 sec
2Maaike TuinsmaTAS'829.08 sec
3Lenneke BeeldmanAV Trias9.09 sec
4Lisa LagrandAV Castricum9.12 sec
5Ilona WesselAV Trias9.36 sec
6Belinda Overesa.v. DEM9.51 sec
7Mayra WergesAV Trias9.55 sec
8Merei LigteringenAV Trias9.56 sec
9Nina WagemakerAV Trias9.78 sec
10Jiraya GoesVAV9.86 sec
11Githa de WildtAKU9.88 sec
12Loes van EschAV Castricum9.89 sec
13Naiomi Andringaa.v. DEM10.02 sec
14Judith VolkeVAV10.03 sec
15Crissy van WeertAV Trias10.09 sec
16Lotte HagemanAV Trias10.29 sec
17Donna TrompAV Trias10.33 sec
18Eefje VonkAV Castricum10.44 sec
19Chiara KuysAV Castricum10.89 sec

60m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Renee KapteijnAV NEA-Volharding7.00 sec
2Maaike TuinsmaTAS'828.00 sec
3Lenneke BeeldmanAV Trias9.00 sec
4Lisa LagrandAV Castricum10.00 sec
5Ilona WesselAV Trias11.00 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Belinda Overesa.v. DEM1.54.8 min
2Natahaly TimmermanAV Sportlust Julianadorp2.02.9 min
3Lindey EdelAV NEA-Volharding2.06.1 min
4Jiraya GoesVAV2.11.8 min
5Iris BloemsmaA.V. Lyscurgus2.25.4 min

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Lenneke BeeldmanAV Trias3.37.2 min
2Brigitte KremersAAC3.38.4 min
3Maaike TuinsmaTAS'823.41.0 min
4Manon GozelingAV Trias3.44.8 min
5Lesley VorkAV NEA-Volharding3.46.9 min

60mh series

 NaamVerenigingPrestatie
1Renee KapteijnAV NEA-Volharding10.52 sec
2Marije WeverAV NEA-Volharding10.82 sec
3Wendy Schelvisa.v. DEM11.38 sec
4Ilona WesselAV Trias11.84 sec
5Lesley VorkAV NEA-Volharding11.87 sec
6Judith VolkeVAV11.95 sec
7Mayra WergesAV Trias12.01 sec
8Merei LigteringenAV Trias12.28 sec
9Lindey EdelAV NEA-Volharding12.90 sec
10Nina WagemakerAV Trias13.12 sec
11Jiraya GoesVAV13.20 sec
12Lotte HagemanAV Trias13.38 sec

60mh finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Wendy Schelvisa.v. DEM11.45 sec
2Ilona WesselAV Trias11.75 sec
3Judith VolkeVAV11.94 sec

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Lisa LagrandAV Castricum1.35 m
2Merei LigteringenAV Trias1.35 m
3Eva ReindersGroningen Atletiek1.35 m
4Lenneke BeeldmanAV Trias1.30 m
5Mayra WergesAV Trias1.30 m
6Nina WagemakerAV Trias1.25 m
7Lotte HagemanAV Trias1.25 m
8Judith VolkeVAV1.25 m
9Maaike TuinsmaTAS'821.20 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Mandy GrootAV Edam14.00 m
2Eva ReindersGroningen Atletiek11.91 m
3Wendy Schelvisa.v. DEM10.24 m
4Lisa LagrandAV Castricum9.51 m
5Marije WeverAV NEA-Volharding8.99 m
6Joyce EdelAV NEA-Volharding8.47 m
7Brigitte KremersAAC8.23 m
8Githa de WildtAKU7.83 m
9Donna TrompAV Trias7.53 m
10Janneke MaasAV Hollandia5.03 m
11Naiomi Andringaa.v. DEM4.94 m

Jongens junioren C

60m series

 NaamVerenigingPrestatie
1Robin LagrandAV Castricum8.12 sec
2Elmer van der BruggenAV Startbaan8.21 sec
3Rob SmitAV Lycurgus8.29 sec
4Almo DavedAAC8.35 sec
5Mike RumpingDEM8.46 sec
6Martijn RutgersAAC Amsterdam8.71 sec
7Jasper HuismanAV NEA-Volharding8.72 sec
8Jeffrey van der ParkAV DOKEV8.73 sec
9Brian BosAV Lycurgus8.74 sec
10Jesse SchuchardAV NEA-Volharding8.82 sec
11Mark de RijkAV Hylas8.84 sec
Rik BrantjesAV Lycurgus8.87 sec
Dennis BarnhoornAV Trias8.87 sec
14Jeroen VergouwAV Castricum8.87 sec
15Stef van de SchaafVAV9.00 sec
16Koen SmetPhanos9.12 sec
17Danny HoningAV Lycurgus9.12 sec
18Maarten CornelissenAAC9.13 sec
19Gerrit Jan de KleuverVAV9.29 sec
20Nick KramerAV Lycurgus9.30 sec
21Thomas van OphemAV Hylas9.46 sec
22Rutger van VredendaalAV Lycurgus9.48 sec
23Dick NieuwendijkAKU9.59 sec
24Mark KeldermanVAV9.63 sec
25Krijn SchagenAV Castricum9.74 sec
26Derrick KazemierVAV9.75 sec
27Jerno ViergeverAV Hylas9.79 sec
28Richard NieuwenhuizenAV DOKEV9.81 sec
29Jerry de JongAV Lycurgus9.94 sec
30Tim VeldhoenAV Hylas9.94 sec
31Willem-Jan KeuningA.V. Lycurgus11.49 sec

60m halve finales

 NaamVerenigingPrestatie
1Elmer van der BruggenAV Startbaan8.08 sec
2Robin LagrandAV Castricum8.11 sec
3Rob SmitAV Lycurgus8.18 sec
4Almo DavedAAC8.42 sec
5Mike RumpingDEM8.49 sec
6Jeffrey van der ParkAV DOKEV8.58 sec
7Brian BosAV Lycurgus8.60 sec
8Mark de RijkAV Hylas8.70 sec
9Jasper HuismanAV NEA-Volharding8.86 sec
10Jeroen VergouwAV Castricum8.91 sec
11Jesse SchuchardAV NEA-Volharding8.93 sec
12Martijn RutgersAAC Amsterdam9.64 sec

60m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Robin LagrandAV Castricum8.09 sec
2Elmer van der BruggenAV Startbaan8.12 sec
3Rob SmitAV Lycurgus8.30 sec
4Almo DavedAAC8.41 sec
5Jeffrey van der ParkAV DOKEV8.90 sec

60mh series

 NaamVerenigingPrestatie
1Elmer van der BruggenAV Startbaan9.92 sec
2Robin BakAV NEA-Volharding10.14 sec
3Stef van de SchaafVAV10.88 sec
4Julian van GinkelAV Trias11.10 sec
5Rutger van VredendaalAV Lycurgus11.15 sec
6Jerno ViergeverAV Hylas11.21 sec
7Koen SmetPhanos11.27 sec
8Tim VeldhoenAV Hylas11.99 sec
9Matisse de BoerAV Horror12.45 sec
10Mark de RijkAV Hylas12.66 sec
11Thom CommadeurAV Hera12.76 sec

60mh finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Elmer van der BruggenAV Startbaan9.68 sec
2Robin BakAV NEA-Volharding9.92 sec
3Julian van GinkelAV Trias10.89 sec
4Stef van de SchaafVAV10.90 sec
5Jerno ViergeverAV Hylas11.47 sec

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Robin BakAV NEA-Volharding1.65 m
2Stef van de SchaafVAV1.50 m
3Tim VeldhoenAV Hylas1.45 m
4Jerno ViergeverAV Hylas1.35 m
5Ralph KlaasseSV Noordkop1.35 m
6Mark de RijkAV Hylas1.25 m
7Derrick KazemierVAV1.25 m
8Mike KeldermanVAV1.20 m
9Rik van de GraafVAV1.15 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Robin LagrandAV Castricum12.48 m
2Robin BakAV NEA-Volharding11.04 m
3Maarten CornelissenAAC10.02 m
4Jasper HuismanAV NEA-Volharding8.97 m
5Thom CommadeurAV Hera8.35 m
6Jeffrey LarosAAV'367.94 m
7Tim VeldhoenAV Hylas7.01 m
8Richard NieuwenhuizenAV DOKEV6.97 m
9Jesse SchuchardAV NEA-Volharding6.83 m
10Yordi VerkroostAV Hylas6.78 m
11Rob SmitAV Lycurgus6.74 m
12Jerry de JongAV Lycurgus6.64 m
13Thomas van OphemAV Hylas6.50 m
14Jerno ViergeverAV Hylas6.20 m
15Danny HoningAV Lycurgus6.16 m
16Dick NieuwendijkAKU5.06 m

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jeffrey van der ParkAV DOKEV2.19.4 min
2Julian van GinkelAV Trias2.32.1 min
3Rik BrantjesAV Lycurgus2.32.5 min
4Jeroen VergouwAV Castricum2.32.9 min
5Mark de RijkAV Hylas2.33.1 min
6Brian BosAV Lycurgus2.35.8 min
7Bram BerkhoutAV NOVA2.37.1 min
8Derrick KazemierVAV2.42.0 min
9Stef van de SchaafVAV2.42.2 min
10Maarten ElsenaarNOVA2.45.6 min
11Mark KeldermanVAV2.49.1 min
12Tim VeldhoenAV Hylas2.50.3 min
13Gerrit Jan de KleuverVAV2.51.5 min
14Marc Slikker041652.52.0 min
15Mike RumpingDEM3.01.4 min
16Nick KramerAV Lycurgus3.01.9 min
17Joshua Veldboer041653.03.1 min
18Danny HoningAV Lycurgus3.08.6 min
19Thomas van OphemAV Hylas3.14.2 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Ralph KlaasseSV Noordkop5.21.3 min
2Yordi VerkroostAV Hylas5.24.9 min
3Krijn SchagenAV Castricum5.31.3 min
4Rik van de GraafVAV5.31.9 min

Meisjes junioren C

60m series

 NaamVerenigingPrestatie
1Jamile SamuelPhanos8.01 sec
2Carola van WagtendonkAV Hera8.30 sec
3Jarmilla van StralenAAV `368.50 sec
4Lisa SenatorAAC8.68 sec
5Sharda ZuurbierAV DOKEV8.73 sec
6Melline van de WeerdhofVAV8.76 sec
Heike EgbertsAAV `368.76 sec
8Lotte BouwensAV Hera8.83 sec
9Desire MelchiotAV Hylas8.86 sec
10Michelle CapteinAAV `368.89 sec
11Lisanne de WitteAV Trias8.91 sec
12Anna LindayaAV Hylas8.93 sec
13Coco van BuerenPhanos8.96 sec
Daphne van EsAV DOKEV8.96 sec
14Kim FlchtAV NEA-Volharding9.02 sec
15Eva LubbersAKU9.07 sec
Roanne BruinAV Trias9.07 sec
17Kelly ThijssenAV Suomi9.11 sec
18Lois LicumahuwaA.V. Lyscurgus9.13 sec
19Maureen EllsworthAV Lycurgus9.14 sec
20Saskia LieftingAV Trias9.17 sec
21Noah GroenAV Lycurgus9.18 sec
22Jessica de JongAAV `369.19 sec
23Anneke van MaaneneVAV9.23 sec
24Suzanne BreedAV Trias9.28 sec
Jeske WalgersAV Castricum9.28 sec
26Natascha WijnkerAV Hera9.29 sec
27M MelchiotAV Hylas9.37 sec
28Anne HurkmansAKU9.44 sec
29Marisa TattiDEM9.57 sec
30Denise SeignetteAV Castricum9.65 sec
31Laurien van der MaasDEM9.73 sec
32Helen van RossumAKU9.78 sec
33Anoeska HomanAKU9.89 sec
34Susan DriessenAKU10.10 sec
35Claudia KazemierVAV10.29 sec

60m halve finales

 NaamVerenigingPrestatie
1Jamile SamuelPhanos8.01 sec
2Carola van WagtendonkAV Hera8.04 sec
3Sharda ZuurbierAV DOKEV8.41 sec
4Lisa SenatorAAC8.62 sec
5Jarmilla van StralenAAV `368.66 sec
6Heike EgbertsAAV `368.78 sec
7Melline van de WeerdhofVAV8.80 sec
8Lotte BouwensAV Hera8.82 sec
9Michelle CapteinAAV `368.89 sec
10Daphne van EsAV DOKEV8.90 sec
11Desire MelchiotAV Hylas8.92 sec
12Roanne BruinAV Trias8.93 sec
13Anna LindayaAV Hylas9.02 sec
14Lisanne de WitteAV Trias9.08 sec
15Coco van BuerenPhanos9.09 sec
16Eva LubbersAKU9.13 sec
17Kelly ThijssenAV Suomi9.15 sec
18Kim FlchtAV NEA-Volharding9.25 sec

60m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Jamile SamuelPhanos8.03 sec
2Carola van WagtendonkAV Hera8.07 sec
3Sharda ZuurbierAV DOKEV8.29 sec
4Lisa SenatorAAC8.72 sec
5Daphne van EsAV DOKEV8.79 sec
6Melline van de WeerdhofVAV8.84 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Eline SpoelstraAV Lycurgus1.48.6 min
2Jacky van SplunterenAV Zaanland1.49.6 min
3Maureen EllsworthAV Lycurgus1.50.0 min
4Jarmilla van StralenAAV `361.52.6 min
5Yvonne ApeldoornAV Hylas1.53.0 min
6Intan PoolAV Hera1.53.4 min
7Anna LindayaAV Hylas1.54.2 min
8Daphne van EsAV DOKEV1.55.6 min
9Lisanne de WitteAV Trias1.57.6 min
10Anouk MolenaarAV Trias1.58.3 min
11Laurien van der MaasDEM1.59.2 min
12Lotte KrauseAKU1.59.5 min
13Kim FlchtAV NEA-Volharding1.59.6 min
14Saskia LieftingAV Trias2.00.6 min
15Eva van den BornAV `402.02.3 min
16Valery BrandseAAC2.02.9 min
17Denise SeignetteAV Castricum2.08.0 min
18M MelchiotAV Hylas2.08.5 min
19Helen van RossumAKU2.09.1 min
20Susan DriessenAKU2.13.6 min
21Eva LubbersAKU2.24.8 min

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jip VeelenturfAAV `363.28.4 min
2Martje de JongAV Trias3.29.6 min
3Ashley Schouwenaar041653.32.9 min
4Lotte KrauseAKU3.34.3 min
5Anne HurkmansAKU3.46.6 min
6Danique RietveldAV Trias3.48.9 min
7Josephine Veldboer041653.53.3 min
8Mirte BalkeAKU4.00.2 min
9Anoeska HomanAKU4.22.4 min

60mh series

 NaamVerenigingPrestatie
1Jamile SamuelPhanos9.27 sec
2Kelly ThijssenAV Suomi10.19 sec
3Aafke VerhagenAV Lycurgus10.28 sec
4Lisa SenatorAAC10.46 sec
5Coco van BuerenPhanos10.57 sec
Cornelia de JongAV Horror10.73 sec
7Lotte BouwensAV Hera10.79 sec
8Yvonne ApeldoornAV Hylas10.90 sec
9Stella LeemhuisAV Hera10.92 sec
10Anneke van MaaneneVAV10.98 sec
11Eva van den BornAV `4011.44 sec
12Marloes ValkeringAV Trias11.47 sec
13Karin van GentAAV `3612.11 sec
Helen van RossumAKU12.13 sec
Saskia LieftingAV Trias12.13 sec
16Anouk MolenaarAV Trias12.14 sec
17Lois LicumahuwaA.V. Lyscurgus12.22 sec
18Wendy van der VeldenAV Lycurgus12.27 sec
19Jacky van SplunterenAV Zaanland12.60 sec
20Susan DriessenAKU13.14 sec

60mh finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Jamile SamuelPhanos9.34 sec
2Kelly ThijssenAV Suomi10.07 sec
3Cornelia de JongAV Horror10.48 sec
4Coco van BuerenPhanos10.50 sec

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Jamile SamuelPhanos1.60 m
2Carola van WagtendonkAV Hera1.50 m
3Jeske WalgersAV Castricum1.50 m
4Yfke JansenVAV1.50 m
5Kelly ThijssenAV Suomi1.45 m
6Desire MelchiotAV Hylas1.45 m
7Eva LubbersAKU1.45 m
8Fayette KlaassenAV Castricum1.40 m
9Jarmilla van StralenAAV `361.40 m
10Lisa SenatorAAC1.35 m
11Stella LeemhuisAV Hera1.35 m
12Inge FolkersDEM1.35 m
13Heike EgbertsAAV `361.35 m
14Nikki SchilderAV DOKEV1.35 m
15Marielle RozetAAC1.35 m
16Cindy KiekensAV Hera1.30 m
17Michelle CapteinAAV `361.30 m
18Mirte BalkeAKU1.30 m
19Danique RietveldAV Trias1.25 m
20Suzanne BreedAV Trias1.25 m
21Noah GroenAV Lycurgus1.25 m
22Karin van GentAAV `361.20 m
23Claudia KazemierVAV1.20 m
24Anna LindayaAV Hylas1.20 m
25Lisanne de WitteAV Trias1.20 m
26Eva van den BornAV `401.15 m
27Lisa BrandonAV Hylas1.10 m
28Anoeska HomanAKU1.05 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Cindy KiekensAV Hera11.65 m
2Stella LeemhuisAV Hera10.48 m
3Martje de JongAV Trias10.36 m
4Cornelia de JongAV Horror9.92 m
5Eline SpoelstraAV Lycurgus9.91 m
6Sharda ZuurbierAV DOKEV9.82 m
7Natascha WijnkerAV Hera9.73 m
8Aafke VerhagenAV Lycurgus9.61 m
9Jarmilla van StralenAAV `368.98 m
10Jacky van SplunterenAV Zaanland8.63 m
11Jip VeelenturfAAV `368.50 m
12Karin van GentAAV `368.49 m
13Marielle RozetAAC8.34 m
14Mirte BalkeAKU8.27 m
15Roanne BruinAV Trias8.24 m
16Eva van den BornAV `408.09 m
17Lois LicumahuwaA.V. Lyscurgus8.03 m
18Coco van BuerenPhanos7.98 m
19Fayette KlaassenAV Castricum7.94 m
20M MelchiotAV Hylas7.78 m
21Yfke JansenVAV7.61 m
22Lisa BrandonAV Hylas7.52 m
23Anoeska HomanAKU7.52 m
24Kim FlchtAV NEA-Volharding7.45 m
25Anna LindayaAV Hylas7.27 m
26Daphne van EsAV DOKEV6.96 m
27Suzanne BreedAV Trias6.57 m
28Marisa TattiDEM6.19 m
29Denise SeignetteAV Castricum6.13 m

Jongens junioren B

60m series

 NaamVerenigingPrestatie
1Tom BuysAV Zaanland7.63 sec
2Michiel SpoelstraAV Lycurgus7.98 sec
3Michael BakAV NEA-Volharding8.03 sec
4Johan HaringhuizenTrias8.04 sec
5Peter VisserVAV8.23 sec
6Peter KuinTrias8.23 sec
7Arno van ZwietenAV DOKEV8.27 sec
8Bart van SchieAV Hylas8.30 sec
9Hesdey FlandersAV Hylas8.40 sec
10Edward AppelmanTrias8.48 sec
11Kars v.d. GragtAV Hylas8.64 sec
12Rik VeenboerAV Lycurgus8.71 sec
13Bram VeenboerAV Lycurgus8.85 sec
14Marvin TimmermanVAV9.03 sec
15Dennis MeijerVAV9.77 sec

60m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Tom BuysAV Zaanland7.82 sec
2Michiel SpoelstraAV Lycurgus7.98 sec
3Johan HaringhuizenTrias8.01 sec
4Michael BakAV NEA-Volharding8.08 sec
5Peter KuinTrias8.48 sec

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Tom BuysAV Zaanland1.65 m
2Johan HaringhuizenTrias1.55 m
3Marvin TimmermanVAV1.45 m
4Erik-Jan van GelderenVAV1.35 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart van SchieAV Hylas11.43 m
2Tom BuysAV Zaanland10.88 m
3Michael BakAV NEA-Volharding10.10 m
4Bjorn VennemaAAC9.66 m
5Arno van ZwietenAV DOKEV8.79 m
6Kars v.d. GragtAV Hylas7.30 m
7Peter VisserVAV7.12 m
8Hesdey FlandersAV Hylas6.98 m
9Rik VeenboerAV Lycurgus6.42 m
10Dennis MeijerVAV6.40 m
11Bram VeenboerAV Lycurgus5.88 m

60mh series

 NaamVerenigingPrestatie
1Bjorn VennemaAAC9.76 sec
2Tom BuysAV Zaanland9.84 sec
3Paul v.d. GragtAV Hylas9.95 sec
4Erik-Jan van GelderenVAV10.57 sec
5Peter KuinTrias10.62 sec
6Michiel SpoelstraAV Lycurgus11.47 sec

60mh finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Paul v.d. GragtAV Hylas9.54 sec
2Tom BuysAV Zaanland9.56 sec
3Peter KuinTrias10.72 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Edward AppelmanTrias2.20.0 min
2Bjorn VennemaAAC2.23.9 min
3Bjorn BlauwhofAV NEA-Volharding2.25.4 min
4Bart van SchieAV Hylas2.25.8 min
5Rik VeenboerAV Lycurgus2.30.9 min
6Kars v.d. GragtAV Hylas2.37.3 min
7Arno van ZwietenAV DOKEV2.38.8 min
8Peter VisserVAV2.41.0 min
9Bram VeenboerAV Lycurgus2.41.5 min
10Dennis MeijerVAV3.10.1 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Erik-Jan van GelderenVAV4.57.1 min
2Koen KootenVAV5.06.1 min
3Rik VeenboerAV Lycurgus5.30.6 min

Meisjes junioren B

60m

 NaamVerenigingPrestatie
1Nicole KroonenburgSAV8.49 sec
2Tiffany BoersmaAAC8.81 sec
3Yvonne de JongAV Olympus `708.85 sec
4Inge MuntjewerffDEM8.97 sec
5Danja DonkervoortAKU9.65 sec
6Annelies v.d. VenAV Hylas10.24 sec

60mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Nicole KroonenburgSAV9.45 sec
2Nicole HoeymansAV Valkenswaard9.94 sec
3Rianne MesmanDEM10.78 sec
4T. DekkerAV Suomi10.80 sec
5Marieke van BreukelenAV Wieringermeer11.02 sec
6Yvonne de JongAV Olympus `7011.21 sec

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Nicole HoeymansAV Valkenswaard1.50 m
2Marieke van BreukelenAV Wieringermeer1.45 m
3T. DekkerAV Suomi1.45 m
4Tiffany BoersmaAAC1.45 m
5Yvonne de JongAV Olympus `701.45 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Natacha GuinySV Noordkop9.29 m
2Nienke TjalmaAV Wieringermeer8.75 m
3Inge MuntjewerffDEM7.73 m
4Rianne MesmanDEM7.42 m

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Nienke TjalmaAV Wieringermeer3.12.7 min
2Annelies v.d. VenAV Hylas3.34.2 min

600meter

 NaamVerenigingPrestatie
1Danja DonkervoortAKU2.04.5 min

Jongens junioren A

60m series

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart CortjensAV Startbaan7.45 sec
2Bart v.d. GragtAV Hylas7.53 sec
3Sean LindayaAV Hylas7.73 sec
4Oscar van WagtendonkAV Hera7.82 sec
5Jannik KlumpenaarVAV7.90 sec
6Lars GrootTrias8.02 sec
7Loek BellordAV Hylas9.18 sec

60m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart CortjensAV Startbaan7.41 sec
2Bart v.d. GragtAV Hylas7.45 sec
3Sean LindayaAV Hylas7.66 sec
4Oscar van WagtendonkAV Hera7.88 sec
5Jannik KlumpenaarVAV7.91 sec
6Lars GrootTrias7.95 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Stephan HoeymansAV Valkenswaard2.12.8 min
2Jos KluwenAV Passaat2.14.7 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Alex BouwmeesterAV Zaanland4.48.2 min

60mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart v.d. GragtAV Hylas8.81 sec
2Bart CortjensAV Startbaan8.89 sec
3Marc BarnhoornTrias9.51 sec
4Jannik KlumpenaarVAV9.68 sec
5Stephan HoeymansAV Valkenswaard9.86 sec

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Jannik KlumpenaarVAV1.80 m
2Bart v.d. GragtAV Hylas1.75 m
3Marc BarnhoornTrias1.70 m
4Loek BellordAV Hylas1.65 m
5Stephan HoeymansAV Valkenswaard1.60 m
6Lars GrootTrias1.55 m

Meisjes junioren A

60m

 NaamVerenigingPrestatie
1Corinne van den BergAV Castricum8.47 sec
2Marieke KokSAV8.56 sec
3Karin van WierenAV Wieringermeer9.29 sec

60mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Corinne van den BergAV Castricum9.87 sec
2Marieke KokSAV10.09 sec

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Marieke KokSAV1.45 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Corinne van den BergAV Castricum8.89 m
2Karin van WierenAV Wieringermeer8.76 m
3Inge RolAV Castricum6.94 m

Mannen Senioren

60m

 NaamVerenigingPrestatie
Ivo BouwmanAV Startbaan8.03 sec
Carlo van de WeerdVAV8.47 sec
Rick DuifhuisAKU8.74 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Ivo BouwmanAV Startbaan2.23.1 min
2Rick DuifhuisAKU2.28.6 min

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Marc de VriesPhanos1.90 m
2Patrick LeppersVAV1.60 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Ron ApeldoornAV Trias12.88 m
2Marc de VriesPhanos12.08 m
3Nico de VriesAV Zaanland10.35 m
4Jos MullerAV Wieringermeer10.35 m
5Thom de WildtAKU9.53 m

Vrouwen Senioren

60m

 NaamVerenigingPrestatie
1Laura KoldeweijAKU8.99 sec
2Marjolein DiekhuisAV Wieringermeer10.22 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Maaike KoopstraAKU2.45.7 min

60mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Laura KoldeweijAKU11.72 sec
2Maaike KoopstraAKU11.83 sec

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Dana Gunthera.v. DEM11.95 m
2Desiree de HaanAV Zaanland11.32 m
3Marjolein DiekhuisAV Wieringermeer7.02 m

Mannen Veteranen

60m

 NaamVerenigingPrestatie
Theo van RossumAKU9.05 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1J.K. CapponVAV2.38.9 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Benjamin RomkesAV Zaanland4.20.1 min
2Theo van RossumAKU4.36.2 min
3R.J.C. BouwmeesterAV Zaanland4.38.0 min
4Joop LusthofLionitas4.47.0 min
5Pierre Tissot van PatotHaag atletiek5.56.7 min

Vrouwen Veteranen

60m

 NaamVerenigingPrestatie
1Hanneke Reinders-VasseArgo `779.31 sec
2Rosita PoldervaartSV Noordkop11.74 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marja Mulder-Cornielje041652.46.0 min
2Lucia BertijnHaag atletiek2.46.8 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marja Mulder-Cornielje041655.29.2 min

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Hanneke Reinders-VasseArgo `7711.14 m
2Hanny BarnhoornTrias9.16 m
3Jolanda BrasserTrias8.41 m