Clubkampioenschappen

02-10-2005

Jongens pupillen C

Meerkamp

 Naam40m600mVerspringenBalwerpenPunten
1Jan Hofman7.52.18.93.0626.561479 ptn
2Arnoud Baars7.42.24.42.9421.011359 ptn
3Philip Bagadjian7.62.26.43.0119.001292 ptn
4Mark van Leeuwen7.72.38.42.4812.58984 ptn
5Matthew Boerman8.22.39.42.2612.99860 ptn
6Wence Lauwman8.72.52.52.4512.35738 ptn
7Ismael Wijnsma8.43.24.12.6013.89719 ptn
8Ted Hofman8.72.43.02.1910.48706 ptn
9Naud Evers9.23.38.02.1911.26484 ptn
10Stefan Krom9.72.59.52.288.45469 ptn
11Tobias Greven9.93.21.52.0415.19443 ptn

Meisjes pupillen C

Meerkamp

 Naam40m600mVerspringenBalwerpenPunten
1Nadia Diambudiaku7.32.27.63.2618.581382 ptn
2Cerise Kraak7.62.38.22.939.941043 ptn
3Demy Kruijer7.72.46.13.089.12991 ptn
4Marlene Bruhl7.82.36.52.6910.43982 ptn
5Eveliene Molenaar8.02.42.02.4710.37869 ptn
6Kalixa Evers8.02.55.12.6510.19827 ptn
7Janne Voorend8.52.58.82.649.52718 ptn
8Naomi Diambudiaku8.92.53.22.3210.41647 ptn
9Sanne Bruinenberg8.93.15.92.339.29518 ptn
10Rosalie Kraak9.54.10.11.875.29252 ptn

Jongens pupillen B

Meerkamp

 Naam40m1000mVerspringenBalwerpenPunten
1Tom de Rijk6.83.46.03.3025.321794 ptn
2Jarno van Leeuwen7.24.55.12.8014.871177 ptn
3Mathijs Mol7.54.45.42.6017.171148 ptn
4Kelvin Rijkens7.94.33.52.8011.141060 ptn
5Jim Jansen7.93.0118.97957 ptn
6Simon Schwidder7.92.7014.19821 ptn

Meisjes pupillen B

Meerkamp

 Naam40m1000mVerspringenBalwerpenPunten
1Lotte Heemstra7.14.25.42.9622.301443 ptn
2Emma Venneker7.14.34.32.9615.631313 ptn
3Nienke vd Zee7.65.08.12.9011.761029 ptn
4Danielle Dorth7.94.47.62.6010.59960 ptn
5Denise Flander8.06.42.22.6516.15826 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Meerkamp

 Naam60m1000mVerspringenKogelstotenPunten
1Viktor Kelderman9.13.50.44.146.542035 ptn
2Koen Bergenhenegouwen9.43.42.03.996.912019 ptn
3Vincent van Niel9.73.51.23.975.211813 ptn
4Joep Wittebrood9.44.02.23.805.621799 ptn
5Mitchell Dalgliesh9.74.19.83.545.641623 ptn
6Roan Siebring10.74.18.02.934.941321 ptn
7Joris Kraak10.94.26.92.984.591247 ptn
8Remco van Leeuwen11.24.37.83.114.521191 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Meerkamp

 Naam60m1000mVerspringenKogelstotenPunten
1Jori Roosenburg9.03.40.24.246.802143 ptn
2Martijn van Ophem9.63.54.83.896.481874 ptn
3Matthijs Baars9.04.21.84.125.081812 ptn
4Coen Zuurbier10.04.14.03.627.291717 ptn
5Steijn Wullink11.45.09.63.156.621208 ptn

Jongens junioren D(1e jrs)

Meerkamp

 Naam80m600m80mhVerspringenSpeerwerpenPunten
1Muus Evers11.72.01.116.23.8826.742022 ptn
2Wessel de Rijk12.02.03.515.34.1721.801993 ptn
3Menno Munster12.21.55.616.23.8118.271851 ptn
4Julien Groeneveld12.11.59.717.04.1417.421815 ptn
5Rogier Duijff13.22.05.817.43.5815.321438 ptn
6Vincent Smit12.42.13.83.6625.051435 ptn

Jongens junioren D(2e jrs)

Meerkamp

 Naam80m600m80mhHoogspringenSpeerwerpenPunten
1Mark de Rijk10.81.41.815.81.2517.952309 ptn
2Robin Boerman11.11.47.616.01.2525.602304 ptn
3Thomas van Ophem11.52.01.615.51.3027.902181 ptn
4Jerno Viergever12.32.09.214.11.4024.812135 ptn
5Tim de Jager11.62.08.816.01.0520.541747 ptn

LAC 3000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Yordi VerkroostAV Hylas11.56.8 min
2Maarten ButelaarAV Hylas11.59.7 min
3Tim RoodAV Hylas14.27.6 min

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Meerkamp

 Naam60m1000mVerspringenKogelstotenPunten
1Maaike Thio10.04.20.33.275.051484 ptn
2Melissa Verhoeven10.04.18.73.045.181452 ptn
3Melissa Zevenhek10.14.18.03.274.031405 ptn
4Juliette Gutiett10.64.40.32.925.801303 ptn
5Kimberley de Haas11.35.29.12.823.58894 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Meerkamp

 Naam60m1000mVerspringenKogelstotenPunten
1Suzanne van de Maarel9.44.20.73.464.741591 ptn
2Talitha Cool9.94.16.63.614.941574 ptn
3Fiona Lindaya9.53.596.941417 ptn

Meisjes junioren D

Meerkamp

 Naam60m600mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenPunten
Anna Lindaya8.61.56.04.457.9623.862373 ptn
Lisa Brandon9.62.04.63.599.4121.661964 ptn
Annelies Molenaar9.92.11.43.416.7410.331427 ptn
Karin Hogenbirk10.12.10.83.125.8211.461318 ptn
Lennie de Roo10.62.09.93.056.799.191242 ptn
Inge Doornbos10.62.39.12.897.2115.361160 ptn
Leonie Douma11.52.923.72500 ptn

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Lisa BrandonAV Hylas17.02 m

Jongens junioren C

Meerkamp

 Naam100m600m100mhHoogspringenKogelstotenPunten
Bart van Schie12.81.39.516.41.6012.773295 ptn
Dion Kramer13.01.34.914.71.558.463253 ptn
Hesdey Flanders12.41.38.618.41.158.552682 ptn
Kars v.d. Gragt13.31.49.917.51.458.132652 ptn
Tim Veldhoen13.91.58.020.51.457.062240 ptn
Bart de Jong14.22.05.521.21.156.471824 ptn
Jelle Verhoeven14.62.01.623.81.105.671623 ptn

Meisjes junioren C

Meerkamp

 Naam80m600m80mhHoogspringenKogelstotenPunten
Annelies v.d. Ven12.62.21.81.155.781223 ptn
Marieke vd Zee13.22.32.619.11.205.021193 ptn
Desire Melchiot1.45582 ptn

Jongens junioren B

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Derek vd HovenAV Hylas11.5 sec
2Sean LindayaAV Hylas11.9 sec
3Ruud HoebenAV Hylas12.3 sec
4Paul v.d. GragtAV Hylas12.7 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jeffrey BoermanAV Hylas2.13.8 min
2Sean LindayaAV Hylas2.18.3 min
3Loek BellordAV Hylas2.37.2 min

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Loek BellordAV Hylas1.65 m
2Paul v.d. GragtAV Hylas1.50 m
3Rik SchakenbosAV Hylas1.50 m

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Ruud HoebenAV Hylas5.31 m
2Sean LindayaAV Hylas5.30 m
3Rik SchakenbosAV Hylas4.81 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Paul v.d. GragtAV Hylas22.04 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Loek BellordAV Hylas31.03 m

Meisjes junioren B

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Paulien SmitAV Hylas13.8 sec
2Lianne WeijerAV Hylas14.9 sec

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Desire MelchiotAV Hylas4.62 m

Jongens junioren A

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart v.d. GragtAV Hera11.3 sec
2Remco BruinAV Hylas11.6 sec
3Gary StrunksAV Hylas12.0 sec

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Remco BruinAV Hylas6.03 m
2Bart v.d. GragtAV Hera5.11 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Tom HeijensAV Hylas1.80 m
2Bart v.d. GragtAV Hera1.65 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart v.d. GragtAV Hera10.65 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart v.d. GragtAV Hera28.80 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Tom HeijensAV Hylas47.45 m
2Bart v.d. GragtAV Hera39.42 m

5000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Tom BellordAV Hylas16.44.2 min

Mannen Senioren

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Frank HilbertsAV Hylas11.9 sec
2Hans van der GragtAV Hylas12.4 sec
3Jan van der GragtAV Hylas13.0 sec
4Leo DoornbosAV Hylas13.2 sec
5Wiebe vd ZeeAV Hylas14.3 sec
6Theo v.d. SchaafAV Hylas14.5 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Fred KaamAV Hylas2.11.1 min
2Oscar WokkeAV Castricum2.13.0 min
3Leo DoornbosAV Hylas2.13.8 min
4Frank HilbertsAV Hylas2.23.0 min
5Theo v.d. SchaafAV Hylas2.42.3 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Hans van der GragtAV Hylas5.82 m
2Edwin van de SchaafAV Hylas5.73 m
3Frank HilbertsAV Hylas5.62 m
4Wiebe vd ZeeAV Hylas4.00 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Hans van der GragtAV Hylas1.80 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Leo DoornbosAV Hylas7.88 m
2Theo v.d. SchaafAV Hylas7.77 m
3Hans van der GragtAV Hylas7.52 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Robbert WolversAV Hylas38.18 m
2Hans van der GragtAV Hylas24.05 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Robbert WolversAV Hylas42.61 m
2Hans van der GragtAV Hylas38.75 m
3Edwin van de SchaafAV Hylas35.95 m
4Leo DoornbosAV Hylas33.43 m
5Theo v.d. SchaafAV Hylas30.11 m
6Frank HilbertsAV Hylas26.90 m
7Wiebe vd ZeeAV Hylas22.28 m
8Remco WellemanAV Hylas17.77 m

3000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Remco WellemanAV Hylas15.31.9 min
2Edward HuschkaAV Hylas21.11.4 min

5000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Piet KeldermanAV Hylas22.44.5 min
2Harry de BlesAV Hylas23.08.8 min

Vrouwen Senioren

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Amy BurgerAV Hylas12.8 sec
2Margriet de JongAV Hylas14.2 sec
3Gerry van der GragtAV Hylas15.2 sec
4Lieke van de GraafAV Hylas16.2 sec
5Cora LindayaAV Hylas16.3 sec
6Evelien HamelinkAV Hylas18.7 sec
7Petra EversAV Hylas20.8 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Margriet de JongAV Hylas2.29.1 min
2Lieke van de GraafAV Hylas3.25.4 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Gerry van der GragtAV Hylas3.52 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Margriet de JongAV Hylas1.45 m
2Lieke van de GraafAV Hylas1.40 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Lieke van de GraafAV Hylas7.25 m
2Margriet de JongAV Hylas6.93 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Petra EversAV Hylas16.08 m
2Gerry van der GragtAV Hylas10.97 m
3Evelien HamelinkAV Hylas10.91 m
4Cora LindayaAV Hylas7.36 m

3000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Cora LindayaAV Hylas13.55.1 min