Meerkampen pup. en jun.

26-06-2005

Jongens pupillen C

Meerkamp

 Naam40mVerspringenBalwerpenPunten
1Ivar Moinat7.43.2824.541174 ptn
2Arnoud Baars7.42.7621.441029 ptn
3Philip Bagadjian7.62.8521.201007 ptn
4Jan Hofman7.82.8023.59995 ptn
5Bryan Schoonheden7.73.0217.41970 ptn
6Joris van Schie7.82.8020.22950 ptn
7Abdulsame Azimi7.82.1816.71774 ptn
8Ben Tesselaar8.22.549.58657 ptn
9Matthew Boerman8.52.578.34593 ptn
10Ted Hofman8.61.959.84486 ptn
11Thomas Zeinstra11.51.554.3043 ptn

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Ivar MoinatAV Haarlemmermeer2.12.2 min
2Jan HofmanAV Hylas2.19.0 min
3Arnoud BaarsAV Hylas2.22.7 min
4Bryan SchoonhedenSV Noordkop2.28.7 min
5Abdulsame AzimiSV Noordkop2.33.8 min
6Joris van SchieAV Hylas2.34.7 min
7Matthew Boermanav Hylas2.39.9 min
8Philip BagadjianAV Hylas2.43.2 min
9Thomas ZeinstraSV Noordkop3.33.6 min

Meisjes pupillen C

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Yasmine SchelfhoutSV Noordkop2.19.6 min
2Jessica van MolAV Hera2.24.6 min
3Nadia Diambudiakaav Hylas2.28.3 min
4Janne VoorendAV Hylas2.48.6 min
5Lynn LugtenburgSV Noordkop2.50.3 min
6Mijra KoningAV Hylas2.52.7 min
7Britt ZwagermanARO,882.53.2 min

Meerkamp

 Naam40mVerspringenBalwerpenPunten
1Nadia Diambudiaka7.62.8516.03931 ptn
2Jessica van Mol7.92.9512.49841 ptn
3Yasmine Schelfhout7.62.7710.62822 ptn
4Susanne Visbeen7.52.768.49794 ptn
5Lynn Lugtenburg8.62.5910.15620 ptn
6Mijra Koning8.42.199.52556 ptn
7Janne Voorend8.72.338.89529 ptn
8Britt Zwagerman8.81.9112.55502 ptn

Jongens pupillen B

Meerkamp

 Naam40mHoogspringenBalwerpenPunten
1Walter Alkemade6.71.1528.271441 ptn
2Hemayatullah Azimi7.00.9522.711160 ptn
3Tony van Diepen7.11.0518.801159 ptn
4Jesse van der Mee7.01.0018.901144 ptn
5Dave Klaver7.40.9518.041017 ptn
6Jesse van der Wensch7.51.0016.261007 ptn
7Jarno van Leeuwen7.30.9515.25992 ptn
8Ambro Meijer7.50.9016.16933 ptn
9Joey Steenvoorden8.00.9513.14835 ptn

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jesse van der MeeSV Noordkop3.33.9 min
2Tony van DiepenAV Hera3.56.9 min
3Hemayatullah AzimiSV Noordkop4.02.5 min
4Ambro MeijerSV Noordkop4.04.6 min
5Jesse van der WenschSV Noordkop4.14.8 min
6Joey SteenvoordenSV Noordkop4.26.9 min
7Jarno van LeeuwenAV Hylas4.39.2 min
8Dave KlaverAV Hylas4.44.5 min
9Walter AlkemadeSV Noordkop5.27.8 min

Meisjes pupillen B

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Emma VennekerAV Hylas4.21.8 min
2Sanne OldewarrisDEM4.30.2 min
3DaniŽlle DorthAV Hylas5.06.4 min

Meerkamp

 Naam40mHoogspringenBalwerpenPunten
1Sanne Oldewarris7.30.9019.581021 ptn
1Michelle Suyk7.31.0014.801021 ptn
3Emma Venneker7.30.9018.261001 ptn
4Jackey Rey-Mayordoma8.10.8514.46768 ptn
5DaniŽlle Dorth8.40.9010.74693 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Thijs Stuartav Hylas3.30.7 min
2S. MeijerAV Lycurgus3.32.7 min
3Rutger RietveldSV Noordkop3.35.8 min
4Koen Bergenhenegouwenav Hylas3.43.4 min
5Ruwen GouwenbergSV Noordkop3.47.0 min
6Nick KievithSV Noordkop3.55.6 min
7Vincent van Nielav Hylas3.59.3 min
8Viktor Keldermanav Hylas4.00.1 min
9DamiŽn LensinkAV Hylas4.12.0 min
10Selim FaroqueAV Hollandia4.14.2 min

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Nick Kievith9.14.147.901649 ptn
2Viktor Kelderman9.14.066.201535 ptn
3Koen Bergenhenegouwen9.33.896.091460 ptn
4DamiŽn Lensink9.54.016.181456 ptn
5Thijs Stuart10.03.596.531316 ptn
6Rutger Rietveld10.03.526.581305 ptn
7Vincent van Niel9.73.615.451298 ptn
8S. Meijer10.43.346.701220 ptn
9Ruwen Gouwenberg10.03.285.791209 ptn
10Selim Faroque9.63.224.931201 ptn
11Bjorn Muskee10.63.395.491129 ptn
12Tim Tesselaar11.12.875.14939 ptn
13Danyon Michalewski10.72.884.21925 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jasper de BlesAV Hylas3.35.0 min
2Jori RoosenburgAV Hylas3.45.3 min
3Martijn van OphemAV Hylas3.49.6 min
4Matthijs BaarsAV Hylas4.05.0 min
5Robin ZeinstraSV Noordkop4.15.9 min
6Steijn Wullinkav Hylas4.40.5 min

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Hielkema Jonathan9.43.817.491508 ptn
2Matthijs Baars9.14.175.371505 ptn
3Jori Roosenburg9.14.055.711503 ptn
4Jasper de Bles9.54.196.041483 ptn
5Martijn van Ophem9.74.036.771463 ptn
6Coen Zuurbier9.93.696.981377 ptn
7Steijn Wullink11.13.136.831096 ptn
8Robin Zeinstra10.92.953.91892 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Sophie Klumper9.14.096.491559 ptn
2Rosanna Tatti9.43.797.081481 ptn
3Lentine Klaassen9.33.796.311453 ptn
4Britt Lugtenburg9.53.365.241266 ptn
5Michelle Hoeben9.93.206.231235 ptn
6Rosa Knebel10.13.366.131231 ptn
7Britt van Steen9.83.374.201148 ptn
8Carlijn van Esch10.53.355.221116 ptn
9Juliette Guittet10.63.245.341089 ptn
10Melissa Zevenhek10.63.113.65941 ptn

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Sophie KlumperLuzern3.47.3 min
2Carlijn van Eschav Castricum3.56.8 min
3Lentine Klaassenav Castricum4.00.3 min
4Rosa Knebelav Castricum4.04.5 min
5Rosanna TattiDEM4.13.0 min
6Britt van SteenSV Noordkop4.13.5 min
7Britt LugtenburgSV Noordkop4.19.6 min
8Juliette Guittetav Hylas4.53.3 min
9Melissa ZevenhekAV Hylas5.04.6 min

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marjolein ReitsmaDEM3.27.8 min
2Lisa van den HofDEM3.35.6 min
3Karlijn DekkerAV Hera3.36.4 min
4Eline RuitenSV Noordkop3.36.9 min
5Talitha Coolav Hylas3.53.3 min
6Danique van TilburgDEM3.59.7 min
7Irini GialamatzisDEM3.59.7 min

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Karlijn Dekker8.74.307.241717 ptn
2Lisa van den Hof9.24.017.761597 ptn
3Roos Visbeen8.93.925.691512 ptn
4Irini Gialamatzis9.43.916.801489 ptn
5Marjolein Reitsma9.73.786.951424 ptn
6Eline Ruiten9.53.585.601334 ptn
7Danique van Tilburg9.53.645.361330 ptn
8Suzanne v/d Maarel9.93.504.821204 ptn
9Talitha Cool10.23.353.901063 ptn

Jongens junioren D(1e jrs)

Meerkamp

 Naam80m1000mVerspringenKogelstotenPunten
1Wessel de Rijk12.13.34.54.056.291626 ptn
2Muus Evers12.13.35.04.105.821604 ptn
3Thomas Los12.13.24.13.945.121595 ptn
4JuliŽn Groeneveld12.23.30.33.965.451568 ptn
5Menno Munster7.49393 ptn

Jongens junioren D(2e jrs)

Meerkamp

 Naam80m1000mVerspringenKogelstotenPunten
1Robin Boerman11.33.19.54.318.822027 ptn
2Mark de Rijk11.33.17.24.457.932024 ptn
3Thomas van Ophem11.83.40.74.317.791768 ptn
4Davey Kievith11.93.21.53.986.751748 ptn
5Tim Rood14.14.23.73.065.01880 ptn
6Maarten Buitelaar0 ptn

Meisjes junioren D(1e jrs)

Meerkamp

 Naam60m1000mHoogspringenKogelstotenPunten
1Belinda Overes9.23.20.91.207.081767 ptn
2Annelies Molenaar10.14.14.61.206.471300 ptn
3Felicia Los10.03.55.51.056.461292 ptn
4Nathaly Timmerman9.11.158.331278 ptn
5Imca Hensels11.21.105.22757 ptn

Meisjes junioren D(2e jrs)

Meerkamp

 Naam60m1000mHoogspringenKogelstotenPunten
1Kirsten Visser8.83.19.51.459.622176 ptn
2Fayette Klaassen9.33.44.41.409.241873 ptn
3Michelle Kretť9.13.50.41.208.621693 ptn
4Laurien van der Maas9.43.32.61.207.061657 ptn
5Lisa Brandon9.64.00.81.009.011430 ptn

Jongens junioren C

Meerkamp

 Naam100m800mVerspringenKogelstotenPunten
1Bart van Schie13.02.23.65.0912.502531 ptn
2Tom Limmen13.52.27.94.689.402196 ptn
3Maxim Moinat13.22.25.74.557.722144 ptn
4Kars v.d. Gragt13.82.35.54.786.711962 ptn
5Tim Veldhoen14.32.52.24.246.201626 ptn
6Bart de Jong14.12.54.14.215.881611 ptn
7Justin Ory13.82.55.04.025.601585 ptn
8Ezra Romeijn14.04.427.251386 ptn

Meisjes junioren C

Meerkamp

 Naam80m600mHoogspringenKogelstotenPunten
1Yvonne Apeldoorn11.61.51.01.359.482020 ptn
2Desire Melchiot11.31.59.76.631307 ptn
3Annelies v.d. Ven12.62.24.01.105.431148 ptn