Viaanse Molen Games

22-05-2005

Jongens junioren D

80m

 NaamVerenigingPrestatie
1Robin BoermanAV Hylas11.48 sec
2Jim KruiverAV NOVA11.72 sec
3Thomas van OphemAV Hylas11.74 sec
4Muus Eversav Hylas11.87 sec
5Stijn Burkelsav Hylas11.89 sec
6Matthijs RodenburgDEM11.89 sec
7Bram BerkhoutAV NOVA12.06 sec
8Maarten ElsenaarAV NOVA12.09 sec
9Menno Munsterav Hylas12.19 sec
10Maarten BuitelaarAV Hylas12.19 sec
11Jerno ViergeverAV Hylas12.35 sec
12Vincent Smitav Hylas12.72 sec
13Tim RoodAV Hylas13.56 sec

80m

 NaamVerenigingPrestatie
1Robin BoermanAV Hylas11.45 sec
2Matthijs RodenburgDEM11.80 sec
3Stijn Burkelsav Hylas11.83 sec
4Jim KruiverAV NOVA11.91 sec
5Thomas van OphemAV Hylas12.05 sec
6Muus Eversav Hylas12.37 sec

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Bram BerkhoutAV NOVA3.15.98 min
2Robin BoermanAV Hylas3.19.93 min
3Maarten ElsenaarAV NOVA3.24.40 min
4Yordi VerkroostAV Hylas3.26.28 min
5Arnoux Breekav Hera3.27.92 min
6Jim KruiverAV NOVA3.32.74 min
7Maarten BuitelaarAV Hylas3.45.54 min
8Tim RoodAV Hylas4.19.80 min

80mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Jerno ViergeverAV Hylas14.99 sec
2Thomas van OphemAV Hylas15.29 sec
3Matthijs RodenburgDEM16.16 sec
4Menno Munsterav Hylas16.74 sec
5Stijn Burkelsav Hylas16.80 sec
6Vincent Smitav Hylas18.70 sec

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Thomas van OphemAV Hylas4.23 m
2Stijn Burkelsav Hylas4.17 m
3Muus Eversav Hylas4.16 m
4Robin BoermanAV Hylas3.99 m
5Arnoux Breekav Hera3.83 m
6Vincent Smitav Hylas3.53 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Sjoerd DekkerSV Noordkop1.61 m
2Jerno ViergeverAV Hylas1.46 m
3Bram BerkhoutAV NOVA1.36 m
4Stijn Burkelsav Hylas1.31 m
5Matthijs RodenburgDEM1.31 m
6Muus Eversav Hylas1.21 m
7Maarten ElsenaarAV NOVA1.11 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Robin BoermanAV Hylas9.41 m
2Sjoerd DekkerSV Noordkop8.70 m
3Yordi VerkroostAV Hylas8.14 m
4Matthijs RodenburgDEM7.58 m
5Thomas van OphemAV Hylas7.50 m
6Arnoux Breekav Hera7.44 m
7Maarten BuitelaarAV Hylas7.26 m
8Vincent Smitav Hylas6.46 m
9Tim RoodAV Hylas5.26 m
10Muus Eversav Hylas5.19 m

Meisjes junioren D

60m

 NaamVerenigingPrestatie
1Coco van BuerenPhanos9.05 sec
2Lennie de Rooav Hylas10.62 sec
3Imca HenselsAV Hylas10.78 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Coco van BuerenPhanos1.54.09 min
2Anna LindayaAV Hylas1.57.51 min
3Lennie de Rooav Hylas2.14.58 min
4Imca HenselsAV Hylas2.25.07 min

60mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Coco van BuerenPhanos10.57 sec
2Anna LindayaAV Hylas12.16 sec
3Lisa BrandonAV Hylas13.65 sec

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Anna LindayaAV Hylas22.52 m
2Lisa BrandonAV Hylas21.19 m
3Natascha WijnkerAV Hera18.65 m
4Imca HenselsAV Hylas11.59 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Natascha WijnkerAV Hera11.23 m
2Coco van BuerenPhanos9.56 m
3Daphne van EsAV DOKEV8.93 m
4Lisa BrandonAV Hylas7.35 m
5Lennie de Rooav Hylas6.09 m

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Natascha WijnkerAV Hera4.16 m
2Lisa BrandonAV Hylas3.70 m
3Lennie de Rooav Hylas3.23 m

Jongens junioren C

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Hesdey FlandersAV Hylas12.73 sec
2Jannick RooijmansDEM13.55 sec
3Justin OryAV Hylas13.56 sec
4Stefan BreekAV Hera13.74 sec
5Kars v.d. GragtAV Hylas13.76 sec
6Kay OlofsenSAV13.97 sec
7Sander SchipperDEM14.19 sec
8Daan LeeuwenkampAV NOVA14.36 sec
9Mark VeldhoenAV Hylas14.74 sec
10Bart de Jongav Hylas14.96 sec
11Tim de RuijterDEM15.37 sec

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Hesdey FlandersAV Hylas12.88 sec
2Jannick RooijmansDEM13.52 sec
3Stefan BreekAV Hera13.70 sec
4Kay OlofsenSAV14.00 sec
5Kars v.d. GragtAV Hylas14.10 sec
6Justin OryAV Hylas14.24 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart Heijmansav Castricum2.24.34 min
2Daan LeeuwenkampAV NOVA2.25.16 min
3Juan Hoflandav Castricum2.28.38 min
4Michiel SpoelstraavCastricum2.30.34 min
5Kars v.d. GragtAV Hylas2.36.00 min
6Jannick RooijmansDEM2.38.19 min
7Kay OlofsenSAV2.38.37 min
8Tim VeldhoenAV Hylas2.58.79 min

100mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Jannick RooijmansDEM17.08 sec
2Kars v.d. GragtAV Hylas18.07 sec
3Mark VeldhoenAV Hylas18.60 sec
4Tim VeldhoenAV Hylas19.98 sec
5Sander SchipperDEM20.17 sec
6Bart de Jongav Hylas20.49 sec

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Kars v.d. GragtAV Hylas4.74 m
2Stefan BreekAV Hera4.72 m
3Hesdey FlandersAV Hylas4.68 m
4Tim VeldhoenAV Hylas4.22 m
5Paul GlasAV NOVA4.19 m
6Sander SchipperDEM4.10 m
7Justin OryAV Hylas4.02 m
8Tim de RuijterDEM3.56 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Kay OlofsenSAV12.72 m
2Paul GlasAV NOVA9.39 m
3Stefan BreekAV Hera8.49 m
4Thom CommadeurAV Hera7.03 m
5Mark VeldhoenAV Hylas6.89 m
6Kars v.d. GragtAV Hylas6.39 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Kay OlofsenSAV41.96 m
2Kars v.d. GragtAV Hylas25.82 m
3Thom CommadeurAV Hera23.29 m
4Tim de RuijterDEM20.21 m
5Tim VeldhoenAV Hylas17.49 m

Meisjes junioren C

80m

 NaamVerenigingPrestatie
1Lisanne HomanAV Wieringermeer10.73 sec
2Kiki van LangenAV Hollandia10.85 sec
3Desire MelchiotAV Hylas11.09 sec
4Roanne BruinAV Trias11.54 sec
5Sophie SchultePhanos12.11 sec
6Jolien MarsmanAV Hera12.23 sec
7Annelies v.d. VenAV Hylas12.43 sec
8Sharan CornelissenAV Hera13.06 sec

80m

 NaamVerenigingPrestatie
1Lisanne HomanAV Wieringermeer10.71 sec
2Kiki van LangenAV Hollandia10.89 sec
3Desire MelchiotAV Hylas11.18 sec
4Roanne BruinAV Trias11.32 sec
5Sophie SchultePhanos12.22 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Sophie SchultePhanos1.58.49 min
2Annelies v.d. VenAV Hylas2.20.74 min

80mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Desire MelchiotAV Hylas14.17 sec
2Cindy KiekensAV Hera15.05 sec
3Sophie SchultePhanos15.23 sec
4Jolien MarsmanAV Hera17.11 sec

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Desire MelchiotAV Hylas4.68 m
2Lisanne HomanAV Wieringermeer4.51 m
3Kiki van LangenAV Hollandia4.11 m
4Sophie SchultePhanos4.02 m
5Annelies v.d. VenAV Hylas3.81 m
6Tanja BeukmanAV Hollandia3.78 m
7Sharan CornelissenAV Hera3.52 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Desire MelchiotAV Hylas1.46 m
2Roanne BruinAV Trias1.36 m
3Cindy KiekensAV Hera1.31 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Cindy KiekensAV Hera11.32 m
2Kiki van LangenAV Hollandia9.89 m
3Tanja BeukmanAV Hollandia8.60 m
4Roanne BruinAV Trias8.01 m
5Jolien MarsmanAV Hera7.33 m

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Lianne Koopmanav Castricum2.33.92 min
2Danique Diemeerav Castricum2.40.16 min
3Diana Spaargarenav Castricum2.41.73 min
4Emke de Weerdav Castricum2.45.38 min
5Britt van Diepenav Castricum2.47.86 min
6Linda Polav Castricum2.51.38 min
7Dianne Kuijsav Castricum2.52.77 min
8Daphne de Pootav Castricum2.57.87 min
9Misja Kloostermanav Castricum3.03.55 min
10Tanja Colijnav Castricum3.04.37 min

Jongens junioren B

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marius KranendonkAV Typhoon11.55 sec
2Lu LuongAV Hylas11.68 sec
3Sean LindayaAV Hylas11.95 sec
4Paul vd GragtAV Hylas13.15 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart Warmelinkav Castricum2.10.71 min
2Maarten Tervoortav Castricum2.17.14 min
3Niels Verwerav Castricum2.18.31 min
4Paul vd GragtAV Hylas2.21.29 min
5Sebastiaan Khoav Castricum2.22.36 min
6Kees Welborenav Castricum2.25.59 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Maarten GoudaAV Trias4.30.85 min
2Niels van KaamAV Hylas4.32.23 min
3Oscar van WagtendonkAV Hera5.17.45 min
4Rody KiekensAV Hera5.18.28 min

110mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Marius KranendonkAV Typhoon15.08 sec
2Rik SchakenbosAV Hylas18.01 sec
3Paul vd GragtAV Hylas18.40 sec

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Paul OlofsenSAV39.71 m
2Roel BoorsmaAV Hylas21.59 m
3Paul vd GragtAV Hylas21.07 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Paul OlofsenSAV13.64 m
2Roel BoorsmaAV Hylas9.80 m
3Paul vd GragtAV Hylas7.78 m

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Lu LuongAV Hylas5.86 m
2Sean LindayaAV Hylas5.39 m
3Loek BellordAV Hylas5.16 m
4Rik SchakenbosAV Hylas5.03 m

Meisjes junioren B

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Nicole KroonenburgSAV13.31 sec
2Bianca ReuverAV NEA-Volharding13.35 sec
3Carla de KoningAV NEA-Volharding13.50 sec
4Rachelle BruinAV Trias13.85 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Saskia Blokkerav Castricum2.48.16 min
2Jolande van Velzenav Castricum2.48.40 min
3Cindy Thijsslingav Castricum2.49.98 min
4Enja Schijfav Castricum2.50.34 min
5Nikki RodenburgDEM2.52.01 min
6Nienke RijkeboerNova2.59.35 min

100mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Nicole KroonenburgSAV15.24 sec
2Nikki RodenburgDEM15.65 sec
3Carla de KoningAV NEA-Volharding16.55 sec

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Nicole KroonenburgSAV5.16 m
2Bianca ReuverAV NEA-Volharding5.14 m
3Rachelle BruinAV Trias4.28 m
4Nienke RijkeboerNova3.74 m
5Simone SchoutenNova3.64 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Bianca ReuverAV NEA-Volharding14.37 m
2Nicole BerghouwerSAV11.04 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Carla de KoningAV NEA-Volharding31.33 m
2Bianca ReuverAV NEA-Volharding31.15 m
3Nikki RodenburgDEM28.93 m
4Nicole BerghouwerSAV28.64 m

Jongens junioren A

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Melvin DiscoSV Sportlust2.07.76 min
2Jacco KootAV Castricum2.09.23 min

110mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Purcy MarteAV NEA-Volharding14.93 sec

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Melvin DiscoSV Sportlust4.32.03 min

Meisjes junioren A

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Boudine BoumaAV NEA-Volharding12.59 sec
2Nancy KarelsAAC12.84 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Mandy van EsAV DOKEV2.23.15 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Esther SchipperAV Hylas5.00.16 min
2Lisanne GroenAV NOVA5.18.58 min

100mh

 NaamVerenigingPrestatie
1Nancy KarelsAAC15.77 sec