Vroege Vogel wedstrijd

10-04-2005

De uitslagen voor de 1000 meter voor de pupillen B en de 300 meter voor de senioren ontbreken helaas. Op het Vroege Vogel gedeelte van het forum van Hylas kun je hier meer informatie over vinden.

Jongens pupillen C

Meerkamp

 Naam40mVerspringenBalwerpenPunten
1Arnoud Baars7.42.6225.661056 ptn
2Bryan Schoonheden7.72.8015.56897 ptn
3Joris van Schie8.22.4920.41826 ptn
4Ben Tesselaar8.32.309.27588 ptn
5Joep Oud9.02.3013.62573 ptn
6Jan Bakker9.82.3412.33465 ptn

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Arnoud BaarsAV Hylas2.22.2 min
2Bryan SchoonhedenNoordkop2.34.3 min
3Joris van SchieAV Hylas2.46.0 min
4Joep OudAV Hylas2.47.0 min
5Jan BakkerDokev2.58.2 min
6Ben TesselaarNoordkop3.02.7 min

Meisjes pupillen C

Meerkamp

 Naam40mVerspringenBalwerpenPunten
1Charlotte Hopman6.93.4022.121266 ptn
2Zoë Bosschaart7.72.7612.44836 ptn
3Nadia Diambudiaku7.72.7412.45833 ptn
4Evelien Molenaar8.02.409.42657 ptn
5Kathy Agas8.32.608.55632 ptn
6Erin Hamburg8.42.518.00587 ptn
7Mijra Koning8.81.888.99428 ptn

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Charlotte HopmanAV Trias2.13.4 min
2Nadia DiambudiakuAV Hylas2.26.9 min
3Kathy AgasTrias2.38.7 min
4Zoë BosschaartAV Trias2.41.0 min
5Erin HamburgNoordkop2.49.5 min
6Evelien MolenaarAV Hylas2.53.3 min
7Mijra KoningAV Hylas4.00.6 min

Jongens pupillen B

Meerkamp

 Naam40mVerspringenBalwerpenPunten
1Jesse van der Mee6.93.1714.881113 ptn
2Ambro Meijer7.42.9614.72969 ptn
3Dave Klaver7.52.7812.85883 ptn

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
Jesse van der MeeSV Noordkop min
Ambro MeijerNoordkop min
Dave KlaverAV Hylas min

Meisjes pupillen B

Meerkamp

 Naam40mVerspringenBalwerpenPunten
1Astrid Zwaag7.43.0511.04923 ptn
2Sherine Zwaga7.73.0512.20890 ptn
3Emma Venneker7.62.7912.85867 ptn
4Syl Brekelmans7.92.9613.04853 ptn
5Cheyenna Schlahmilch7.82.8110.99803 ptn
6Annika Ruyter8.32.757.39637 ptn

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
Syl BrekelmansAV DOKEV min
Annika RuyterDokev min
Astrid ZwaagDokev min
Sherine ZwagaAV Trias min
Daniëlle van DorthAV Hylas min
Emma VennekerAV Hylas min
Cheyenna SchlahmilchNoordkop min

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Mathé DuistermaatDokev3.41.9 min
2Koen BergenhenegouwenAV Hylas3.44.6 min
3Thijs StuartAV Hylas3.44.7 min
4Rutger RietveldNoordkop3.47.5 min
5Vincent van NielAV Hylas3.48.9 min
6Alwin van der MeerARV Illion3.52.1 min
7Jelle HopmanAV Trias4.00.2 min
8Vincent KersDokev4.04.4 min
9Damiën LensinkAV Hylas4.07.9 min
10Joep WittebroodAV Hylas4.07.9 min
11Danyon MichalewskiNoordkop4.31.6 min
12Tim TesselaarNoordkop4.35.0 min

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Nick Kievith8.93.987.281619 ptn
2Damiën Lensink9.53.795.731384 ptn
3Viktor Kelderman9.63.755.261330 ptn
4Vincent Kers9.53.615.171312 ptn
5Koen Bergenhenegouwen9.63.754.981311 ptn
6Mathé Duistermaat10.03.456.211269 ptn
7Thijs Stuart9.93.575.391256 ptn
8Joep Wittebrood9.73.414.971226 ptn
9Alwin van der Meer9.73.185.551219 ptn
10Jelle Hopman9.73.265.221213 ptn
11Rutger Rietveld10.43.236.051159 ptn
12Vincent van Niel10.33.214.501065 ptn
13Tim Tesselaar11.22.955.02936 ptn
14Danyon Michalewski11.32.734.01807 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Jordy Vijfschaft9.14.346.891632 ptn
2Jori Roosenburg9.33.986.191484 ptn
3Jasper de Bles9.54.005.671422 ptn
4Martijn van Ophem10.03.806.051329 ptn
5Matthijs Baars9.53.804.481302 ptn
6Julian Kunst9.63.645.161301 ptn
7Stefan Heijne10.23.386.471242 ptn
8Kees Bakker10.43.336.511207 ptn
9Danny van Lith10.33.255.201122 ptn
10Steijn Wullink11.53.146.531034 ptn
11Eric Nieuwenhuizen10.93.264.921027 ptn
12Jos de Groot12.02.824.04751 ptn

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jordy VijfschaftGroningen Atletiek3.24.4 min
2Jasper de BlesAV Hylas3.34.7 min
3Kees BakkerDokev3.42.5 min
4Jori RoosenburgAV Hylas3.50.5 min
5Martijn van OphemAV Hylas3.58.9 min
6Julian KunstAV Hylas3.59.7 min
7Matthijs BaarsAV Hylas4.06.5 min
Danny van LithAV Hylas4.19.5 min
9Steijn WullinkAV Hylas4.57.0 min

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Lentine Klaassen9.53.886.731463 ptn
2Lisa van Adrichem9.63.476.431347 ptn
3Manouk Oliemans9.83.274.731167 ptn
4Laura de Witte10.13.185.001122 ptn
5Janique Modder10.92.795.57976 ptn
6Ayla Agasi11.92.433.55645 ptn

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Lentine KlaassenAV Castricum4.07.0 min
2Laura de WitteAV Trias4.23.5 min
3Manouk OliemansNoordkop4.31.1 min
4Ayla AgasiTrias5.10.3 min

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Meerkamp

 Naam60mVerspringenKogelstotenPunten
1Feline Platzer9.14.036.401541 ptn
2Lianne Barnhoorn9.64.006.461455 ptn
3Roos ter Voort9.33.666.731452 ptn
4Liza de Koning9.83.736.951399 ptn
5Alissa Olofsen9.63.367.371380 ptn
6Emma Haas9.93.325.541216 ptn
7Nikki Flücht10.23.304.901125 ptn
8Grace Leeuwenburgh10.93.065.561029 ptn
9Marloes Lazet11.12.874.82917 ptn

1000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Nikki FlüchtAV NEA-Volharding3.49.3 min
2Lianne BarnhoornAV Trias3.57.3 min
3Alissa OlofsenSAV4.27.4 min
4Marloes LazetOSM'75 Maarssen4.27.9 min

Jongens junioren D(1e jrs)

80m

 NaamVerenigingPrestatie
1Pacal LeeuwenburghNoordkop11.1 sec
2Stijn BurkelsAV Hylas11.6 sec
3Muus EversAV Hylas11.8 sec
4Joris HollanderAV Castricum11.9 sec
5Rutger KoppelaarAV Parthenon12.0 sec
6Mike PrijsNoordkop12.2 sec
7Menno MunsterAV Hylas12.2 sec
8Jesper ZuurbierDokev12.4 sec
9Wessel de RijkAV Hylas12.4 sec
10Juliën GroeneveldAV Hylas12.6 sec
11Bert BosGroningen Atletiek13.2 sec
12Vincent SmitAV Hylas13.3 sec
13Jelmer de ReusAV Hylas13.4 sec

80m finale

 NaamVerenigingPrestatie
Pacal LeeuwenburghNoordkop10.9 sec
Stijn BurkelsAV Hylas11.5 sec
Mike PrijsNoordkop11.6 sec
Rutger KoppelaarAV Parthenon11.9 sec
Muus EversAV Hylas11.9 sec
Joris HollanderAV Castricum14.7 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Roy van KempenDokev1.53.5 min
2Juliën GroeneveldAV Hylas1.57.1 min
3Bert BosGroningen Atletiek1.58.7 min
4Muus EversAV Hylas2.03.5 min
5Wessel de RijkAV Hylas2.06.6 min
6Rutger KoppelaarAV Parthenon2.10.8 min
7Jesper ZuurbierDokev2.13.4 min
8Vincent SmitAV Hylas2.16.7 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Pacal LeeuwenburghNoordkop4.54 m
2Roy van KempenDokev4.37 m
3Joris HollanderAV Castricum4.32 m
4Stijn BurkelsAV Hylas4.10 m
5Jesper ZuurbierDokev4.05 m
6Wessel de RijkAV Hylas3.88 m
7Muus EversAV Hylas3.84 m
8Rutger KoppelaarAV Parthenon3.70 m
9Menno MunsterAV Hylas3.43 m
10Mike PrijsNoordkop3.39 m
11Bert BosGroningen Atletiek3.08 m
12Jelmer de ReusAV Hylas2.99 m
13Vincent SmitAV Hylas2.73 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Roy van KempenDokev8.03 m
2Pacal LeeuwenburghNoordkop7.29 m
3Menno MunsterAV Hylas7.27 m
4Joris HollanderAV Castricum7.19 m
5Tim ScholNea Volharding7.05 m
6Wessel de RijkAV Hylas6.23 m
7Muus EversAV Hylas5.73 m
8Vincent SmitAV Hylas5.70 m
9Jelmer de ReusAV Hylas4.52 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Muus EversAV Hylas22.02 m
2Wessel de RijkAV Hylas20.55 m
3Tim ScholNea Volharding19.65 m
4Rutger KoppelaarAV Parthenon19.12 m
5Mike PrijsNoordkop18.20 m
6Menno MunsterAV Hylas17.61 m
7Juliën GroeneveldAV Hylas17.56 m
8Vincent SmitAV Hylas17.12 m
9Joris HollanderAV Castricum13.69 m
10Jelmer de ReusAV Hylas13.26 m

Jongens junioren D(2e jrs)

80m

 NaamVerenigingPrestatie
Mark de RijkAV Hylas11.2 sec
Robin BoermanAV Hylas11.5 sec
Thomas van OphemAV Hylas11.6 sec
Julian van GinkelAV Trias11.7 sec
Davey KievithNoordkop11.8 sec
Jerno ViergeverAV Hylas12.1 sec
Maarten ButelaarAV Hylas12.2 sec
Yordi VerkroostAV Hylas12.6 sec
Remon KoopmanSV Noordkop12.9 sec
Richard NieuwenhuizenAV DOKEV13.4 sec
Tim RoodAV Hylas13.7 sec
Levi TanAV Hylas14.4 sec

80m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Mark de RijkAV Hylas11.0 sec
2Robin BoermanAV Hylas11.2 sec
3Thomas van OphemAV Hylas11.5 sec
4Davey KievithNoordkop11.6 sec
5Jerno ViergeverAV Hylas12.1 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Davey KievithNoordkop1.48.8 min
2Julian van GinkelAV Trias1.51.4 min
3Robin BoermanAV Hylas1.52.3 min
4Maarten ButelaarAV Hylas1.53.8 min
5Eric DignumAV DOKEV2.11.0 min
6Thomas van OphemAV Hylas2.12.2 min
7Remon KoopmanSV Noordkop2.16.1 min
8Tim RoodAV Hylas2.19.8 min
9Rinke ModderAV DOKEV2.21.6 min
10Yorik ModderAV DOKEV2.22.7 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Thomas van OphemAV Hylas4.26 m
2Robin BoermanAV Hylas3.99 m
3Mark de RijkAV Hylas3.99 m
4Julian van GinkelAV Trias3.85 m
5Remon KoopmanSV Noordkop3.59 m
6Levi TanAV Hylas3.51 m
7Eric DignumAV DOKEV3.25 m
8Rinke ModderAV DOKEV3.16 m
9Richard NieuwenhuizenAV DOKEV3.05 m
10Maarten ButelaarAV Hylas3.04 m
11Yorik ModderAV DOKEV3.00 m
12Tim RoodAV Hylas2.84 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Maarten ButelaarAV Hylas7.88 m
2Eric DignumAV DOKEV7.53 m
3Yordi VerkroostAV Hylas7.48 m
4Richard NieuwenhuizenAV DOKEV7.22 m
5Jerno ViergeverAV Hylas7.14 m
6Davey KievithNoordkop6.12 m
7Tim RoodAV Hylas4.99 m
8Levi TanAV Hylas4.81 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Jerno ViergeverAV Hylas24.06 m
2Thomas van OphemAV Hylas24.03 m
3Levi TanAV Hylas17.85 m
4Maarten ButelaarAV Hylas15.91 m
5Rinke ModderAV DOKEV13.94 m
6Richard NieuwenhuizenAV DOKEV11.32 m
7Yorik ModderAV DOKEV10.81 m

Meisjes junioren D(1e jrs)

60m

 NaamVerenigingPrestatie
1Lenneke BeeldmanAV Trias8.9 sec
2Mandy van der MeerARV Ilion8.9 sec
3Lenneke StamAV Trias9.5 sec
Natally TimmermanNoordkop9.5 sec
Naomi van DurenAV Hylas9.5 sec
6Nina WagemakerAV Trias9.7 sec
7Liz SchoutenDokev9.7 sec
8Chandra van der MeeAV Hylas9.9 sec
9Marleen MetzelaarAV Trias10.1 sec
10Annelies MolenaarAV Hylas10.2 sec
11Lotte HagemanAV Trias10.2 sec
12Lennie de RooAV Hylas10.4 sec
13Vivian van WijkAV Trias10.6 sec
14Karin HogenbirkAV Hylas10.9 sec

60m finale

 NaamVerenigingPrestatie
Lenneke BeeldmanAV Trias8.8 sec
Mandy van der MeerARV Ilion8.8 sec
Lenneke StamAV Trias9.0 sec
Liz SchoutenDokev9.3 sec
Natally TimmermanNoordkop9.4 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Lenneke BeeldmanAV Trias1.57.6 min
2Natally TimmermanNoordkop2.07.2 min
3Lennie de RooAV Hylas2.18.0 min
4Annelies MolenaarAV Hylas2.24.4 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Mandy van der MeerARV Ilion4.37 m
2Lisa LagrandAV Castricum4.10 m
3Nina WagemakerAV Trias3.88 m
4Lenneke StamAV Trias3.80 m
5Liz SchoutenDokev3.65 m
6Lotte HagemanAV Trias3.60 m
7Chandra van der MeeAV Hylas3.50 m
8Shelly ZonneveldAV Trias3.49 m
9Annelies MolenaarAV Hylas3.09 m
10Marleen MetzelaarAV Trias3.08 m
11Lennie de RooAV Hylas2.98 m
12Daniëlle BrasAV Trias2.66 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Mandy van der MeerARV Ilion8.76 m
2Lisa LagrandAV Castricum8.47 m
3Lenneke BeeldmanAV Trias7.88 m
4Shelly ZonneveldAV Trias7.50 m
5Natally TimmermanNoordkop7.41 m
6Vivian van WijkAV Trias7.07 m
7Annelies MolenaarAV Hylas6.53 m
8Chandra van der MeeAV Hylas6.39 m
9Lennie de RooAV Hylas5.40 m
10Daniëlle BrasAV Trias5.25 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Lisa LagrandAV Castricum20.05 m
2Vivian van WijkAV Trias19.96 m
3Lenneke StamAV Trias17.14 m
4Nina WagemakerAV Trias15.10 m
5Marleen MetzelaarAV Trias13.99 m
6Karin HogenbirkAV Hylas13.62 m
7Lotte HagemanAV Trias13.31 m
8Naomi van DurenAV Hylas12.39 m
9Shelly ZonneveldAV Trias9.03 m
10Daniëlle BrasAV Trias8.12 m

Meisjes junioren D(2e jrs)

60m

 NaamVerenigingPrestatie
Saskia LieftingAV Trias8.8 sec
Lisanne de WitteAV Trias8.8 sec
3Anna LindayaAV Hylas8.8 sec
4Suzanne BreedAV Trias8.9 sec
5Lisa BrandonAV Hylas9.4 sec
6Iris OomsAV Trias9.5 sec
7Michelle KretéSV Noordkop10.0 sec
8Jessica VisserSV Noordkop10.3 sec

60m finale

 NaamVerenigingPrestatie
Lisanne de WitteAV Trias8.4 sec
Anna LindayaAV Hylas8.6 sec
Suzanne BreedAV Trias9.1 sec
Saskia LieftingAV Trias9.1 sec
Iris OomsAV Trias9.5 sec
Lisa BrandonAV Hylas9.6 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Daphne van EsAV DOKEV1.50.4 min
2Ashley SchouwenaarSV Sportlust1.53.9 min
3Anna LindayaAV Hylas1.54.5 min
4Michelle KretéSV Noordkop2.05.6 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Saskia LieftingAV Trias4.22 m
2Anna LindayaAV Hylas4.22 m
3Lisanne de WitteAV Trias4.09 m
4Fayette KlaassenAV Castricum3.99 m
5Iris OomsAV Trias3.76 m
6Danique RietveldAV Trias3.74 m
7Suzanne BreedAV Trias3.66 m
8Lisa BrandonAV Hylas3.49 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Fayette KlaassenAV Castricum9.10 m
2Michelle KretéSV Noordkop9.04 m
3Daphne van EsAV DOKEV8.84 m
4Jessica VisserSV Noordkop8.38 m
5Lisa BrandonAV Hylas8.06 m
6Suzanne BreedAV Trias8.01 m
7Anna LindayaAV Hylas7.26 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Jessica VisserSV Noordkop25.51 m
2Lisa BrandonAV Hylas22.65 m
3Lisanne de WitteAV Trias22.46 m
4Anna LindayaAV Hylas20.11 m
5Saskia LieftingAV Trias18.02 m
6Iris OomsAV Trias13.35 m
7Danique RietveldAV Trias12.58 m

Jongens junioren C

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Arno van ZwietenAV DOKEV12.9 sec
2Bart van SchieAV Hylas13.1 sec
3Jeffrey van der ParkAV DOKEV13.3 sec
4Robin LagrandAV Castricum13.4 sec
5Kars v.d. GragtAV Hylas13.6 sec
6Peter KuinAV Trias13.6 sec
Dennis BarnhoornAV Trias13.7 sec
Mark VeldhoenAV Hylas13.7 sec
9Bart de JongAV Hylas13.9 sec
Tim VeldhoenAV Hylas14.3 sec
Anner KroonAV Lycurgus14.3 sec
12Justin OryAV Hylas14.6 sec
13Robin HeijneAV Lycurgus15.7 sec

100m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Arno van ZwietenAV DOKEV12.8 sec
2Robin LagrandAV Castricum12.9 sec
3Bart van SchieAV Hylas12.9 sec
4Peter KuinAV Trias13.5 sec
5Jeffrey van der ParkAV DOKEV13.7 sec
6Kars v.d. GragtAV Hylas13.9 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jeffrey van der ParkAV DOKEV2.28.5 min
2Kars v.d. GragtAV Hylas2.30.7 min
3Arno van ZwietenAV DOKEV2.36.5 min
4Ralph KlaasseSV Noordkop2.44.7 min
5Floris HagemanAV Hylas2.50.5 min
6Bart de JongAV Hylas2.57.4 min
7Tim VeldhoenAV Hylas2.58.4 min
8Mark VeldhoenAV Hylas3.08.4 min
9Justin OryAV Hylas3.09.0 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart van SchieAV Hylas5.07 m
2Arno van ZwietenAV DOKEV5.01 m
3Robin LagrandAV Castricum4.83 m
4Ralph KlaasseSV Noordkop4.60 m
5Peter KuinAV Trias4.50 m
6Kars v.d. GragtAV Hylas4.45 m
7Jeffrey van der ParkAV DOKEV4.31 m
8Dennis BarnhoornAV Trias4.28 m
9Tim VeldhoenAV Hylas4.12 m
10Anner KroonAV Lycurgus3.94 m
11Justin OryAV Hylas3.73 m
12Wim LutterArgo `773.63 m
13Robin HeijneAV Lycurgus3.54 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Tim VeldhoenAV Hylas1.45 m
2Ralph KlaasseSV Noordkop1.40 m
3Mark VeldhoenAV Hylas1.35 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart van SchieAV Hylas34.14 m
2Kars v.d. GragtAV Hylas22.49 m
3Robin HeijneAV Lycurgus20.52 m
4Arno van ZwietenAV DOKEV20.05 m
5Wim LutterArgo `7719.64 m
6Anner KroonAV Lycurgus19.26 m
7Niels HartogAV NEA-Volharding18.38 m
8Peter KuinAV Trias12.64 m

Meisjes junioren C

80m

 NaamVerenigingPrestatie
Sharda ZuurbierAV DOKEV10.5 sec
Tara van SchieAV Haarlem10.6 sec
Nicky LamAV Haarlemmermeer10.7 sec
Roanne BruinAV Trias11.1 sec
Kim FlchtAV NEA-Volharding11.1 sec
Desire MelchiotAV Hylas11.3 sec
Marijke ZwaagAV DOKEV11.5 sec
Luca PrinsAV Trias11.5 sec
Pien RoozenAV Haarlem11.6 sec
Zinzi WitsAV Hylas11.7 sec
Martje de JongAV Trias11.7 sec
Shabnam SarwarzadeAV Hylas11.8 sec
Annet OoijevaarAV Trias11.8 sec
Ronia MettenAV Haarlem11.9 sec
Annemiek de NooijerAV DOKEV12.1 sec
Annelies v.d. VenAV Hylas12.4 sec
Eileen GroenlandAV Trias12.7 sec
Anouk MolenaarAV Trias12.9 sec

80m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Tara van SchieAV Haarlem10.4 sec
2Nicky LamAV Haarlemmermeer10.5 sec
3Sharda ZuurbierAV DOKEV10.6 sec
4Kim FlchtAV NEA-Volharding11.0 sec
5Roanne BruinAV Trias11.4 sec

600m

 NaamVerenigingPrestatie
1Kristel van EsAV DOKEV1.46.7 min
2Nicky LamAV Haarlemmermeer1.50.6 min
3Pien RoozenAV Haarlem1.50.8 min
4Kim FlchtAV NEA-Volharding1.52.2 min
5Marloes ValkeringAV Trias1.58.2 min
6Annet OoijevaarAV Trias2.02.2 min
7Ronia MettenAV Haarlem2.02.7 min
8Anouk MolenaarAV Trias2.11.3 min
9Annelies v.d. VenAV Hylas2.16.4 min

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Kristel van EsAV DOKEV1.50 m
2Desire MelchiotAV Hylas1.45 m
3Maxime van RoodeAV NEA-Volharding1.40 m
4Roanne BruinAV Trias1.35 m
5Marloes ValkeringAV Trias1.30 m
6Anouk MolenaarAV Trias1.20 m
7Chanchal van der MeeSV Noordkop1.15 m
8Bodil SchermerhornAV Hylas1.15 m
9Zinzi WitsAV Hylas1.10 m
10Marlou StamAV Trias1.10 m
11Annelies v.d. VenAV Hylas1.10 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Maxime van RoodeAV NEA-Volharding23.45 m
2Kim FlchtAV NEA-Volharding14.71 m
3Marlou StamAV Trias12.71 m

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Tara van SchieAV Haarlem5.30 m
2Desire MelchiotAV Hylas4.71 m
3Sharda ZuurbierAV DOKEV4.44 m
4Ronia MettenAV Haarlem4.44 m
5Roanne BruinAV Trias4.30 m
6Annemiek de NooijerAV DOKEV4.16 m
7Martje de JongAV Trias4.08 m
8Marijke ZwaagAV DOKEV4.08 m
9Pien RoozenAV Haarlem4.00 m
10Eileen GroenlandAV Trias3.82 m
11Shabnam SarwarzadeAV Hylas3.57 m
12Annelies v.d. VenAV Hylas3.53 m
13Zinzi WitsAV Hylas3.47 m
14Bodil SchermerhornAV Hylas3.26 m

Jongens junioren B

100m

 NaamVerenigingPrestatie
Lu LuongAV Hylas11.6 sec
Luciano PocorniContinental Sport11.7 sec
Marco OplanicAV Lycurgus11.8 sec
Stein MettenAV Haarlem11.8 sec
Sean LindayaAV Hylas11.9 sec
Marc BarnhoornAV Trias12.2 sec
Robin de ManSV Noordkop12.2 sec
Ruud HoebenAV Hylas12.3 sec
Niels van KaamAV Hylas12.4 sec
Frank van der PeetAV Haarlem12.8 sec
Paul OlofsenSAV12.9 sec
Patrick SneevlietAV Hylas13.0 sec
Lars BoonSV Noordkop13.0 sec
Paul v.d. GragtAV Hylas13.0 sec

100m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Luciano PocorniContinental Sport11.5 sec
2Lu LuongAV Hylas11.6 sec
3Stein MettenAV Haarlem11.7 sec
4Sean LindayaAV Hylas11.8 sec
5Marco OplanicAV Lycurgus12.1 sec
6Marc BarnhoornAV Trias12.6 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Niels van KaamAV Hylas2.09.2 min
2Tibor PetersAV Attila2.10.1 min
3Tim van WechemPhanos2.10.5 min
4Jeffrey BoermanAV Hylas2.14.2 min
5Niels WellerAV Haarlem2.22.7 min
6Martijn LetherAV Haarlem3.00.6 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Stein MettenAV Haarlem4.48.3 min
2Ysahin van KesterenAV Haarlem5.23.3 min
3Quinten ZwagaAV Trias5.31.7 min

300

 NaamVerenigingPrestatie
1Luciano PocorniContinental Sport37.8 sec
2Paul v.d. GragtAV Hylas43.1 sec
3Paul OlofsenSAV45.0 sec

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Niels PijnakerAV Haarlem1.70 m
2Niels WellerAV Haarlem1.65 m
3Marc BarnhoornAV Trias1.65 m
4Martijn LetherAV Haarlem1.50 m
5Ruud HoebenAV Hylas1.50 m
6Loek BellordAV Hylas1.50 m
7Rik SchakenbosAV Hylas1.45 m
8Jeffrey BoermanAV Hylas1.45 m
9Quinten ZwagaAV Trias1.40 m

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Stein MettenAV Haarlem6.26 m
2Marco OplanicAV Lycurgus5.69 m
3Lu LuongAV Hylas5.61 m
4Niels WellerAV Haarlem5.57 m
5Ruud HoebenAV Hylas5.39 m
6Jeffrey BoermanAV Hylas5.29 m
7Sean LindayaAV Hylas5.26 m
8Patrick SneevlietAV Hylas4.97 m
9Yashin van KesterenAV Haarlem4.96 m
10Loek BellordAV Hylas4.93 m
11Niels van KaamAV Hylas4.69 m
12Rik SchakenbosAV Hylas4.67 m
13Martijn LetherAV Haarlem4.59 m

hss

 NaamVerenigingPrestatie
1Robin de ManSV Noordkop10.96 m
2Lars BoonSV Noordkop10.60 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Paul OlofsenSAV13.02 m
2Marco OplanicAV Lycurgus12.43 m
3Niels van KaamAV Hylas6.91 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Paul OlofsenSAV41.76 m
2Stein MettenAV Haarlem39.47 m
3Frank van der PeetAV Haarlem14.01 m

Meisjes junioren B

100m

 NaamVerenigingPrestatie
Laura de MoelTAS '8213.7 sec
Rachelle BruinAV Trias13.7 sec
Larissa ScholtenAV Haarlem14.1 sec
Malou OverbeekeAV Haarlem14.3 sec
Oline StokhofAV Haarlem14.7 sec
Semoira StompAV Haarlem14.8 sec
Eva van der ErfAV Haarlem14.8 sec
Portia KwashieAV Hylas15.4 sec

100m finale

 NaamVerenigingPrestatie
1Rachelle BruinAV Trias13.5 sec
2Laura de MoelTAS '8213.5 sec
3Larissa ScholtenAV Haarlem13.8 sec
4Malou OverbeekeAV Haarlem13.9 sec
5Semoira StompAV Haarlem14.2 sec
6Oline StokhofAV Haarlem14.4 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Laura van den HoutAV Attila2.28.5 min
2Kelly KoppelaarAV Sprint2.33.6 min
3Larissa ScholtenAV Haarlem2.35.7 min
4Anne van der ErfAV Haarlem3.19.8 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marieke BosGroningen Atletiek6.47.4 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Laura de MoelTAS '824.70 m
2Natacha GuinySV Noordkop4.48 m
3Malou OverbeekeAV Haarlem4.28 m
4Oline StokhofAV Haarlem4.18 m
5Portia KwashieAV Hylas3.16 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Natacha GuinySV Noordkop1.55 m
2Samantha KretéSV Noordkop1.35 m
3Anne van der ErfAV Haarlem1.15 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Maaike TesselaarSV Noordkop11.29 m
2Marielle KlaassenAV Castricum10.01 m
3Larissa ScholtenAV Haarlem9.49 m
4Marieke BosGroningen Atletiek7.93 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Lisanne ScholAV NEA-Volharding28.47 m
2Maaike TesselaarSV Noordkop24.49 m
3Marieke BosGroningen Atletiek19.36 m
4Samantha KretéSV Noordkop18.92 m
5Eva van der ErfAV Haarlem17.64 m
6Semoira StompAV Haarlem15.24 m
7Anne van der ErfAV Haarlem13.78 m

150 m

 NaamVerenigingPrestatie
1Maaike TesselaarSV Noordkop19.9 sec
2Lisanne ScholAV NEA-Volharding20.0 sec
3Marielle KlaassenAV Castricum20.3 sec
4Laura de MoelTAS '8220.7 sec
5Paulien SmitAV Hylas21.0 sec

300 m

 NaamVerenigingPrestatie
1Maaike TesselaarSV Noordkop44.0 sec
2Marielle KlaassenAV Castricum44.2 sec
3Laura de MoelTAS '8249.2 sec

Jongens junioren A

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart v.d. GragtAV Hylas11.2 sec
2Remco BruinAV Hylas11.6 sec
3Sjoerd LetherAV Haarlem12.0 sec
Ivo BouwmanAV Startbaan12.2 sec
Gary StrunksAV Hylas12.2 sec
6Tom BellordAV Hylas12.6 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jordy SmildeAV Attila2.06.5 min
2Ron SzigettiAV Attila2.06.8 min
3Melvin DiscoSV Sportlust2.11.2 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Rens HuybenAV Attila4.14.4 min
2Tom BellordAV Hylas4.20.7 min
3Melvin DiscoSV Sportlust4.28.9 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Remco BruinAV Hylas6.16 m
2Jochem van EngersAAV `365.97 m
3Gary StrunksAV Hylas5.79 m

hss

 NaamVerenigingPrestatie
1Sjoerd LetherAV Haarlem11.66 m
2Jochem van EngersAAV `3611.46 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
Tom HeijensAV Hylas m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Maarten PersoonAAV `3615.51 m
2Johan RitecoSV Noordkop11.75 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Maarten PersoonAAV `3650.64 m
2Johan RitecoSV Noordkop31.85 m

300 m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jochem van EngersAAV `3637.9 sec
2Remco BruinAV Hylas38.0 sec
3Sjoerd LetherAV Haarlem38.7 sec
4Ivo BouwmanAV Startbaan40.1 sec

Meisjes junioren A

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jirina van KesterenAV Haarlem2.34.1 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Leonie NuyensSV Noordkop4.92 m
2Jirina van KesterenAV Haarlem4.88 m
3Harmke BerghuisAV Hylas4.41 m
4Maaike KokAV Hylas4.20 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Harmke BerghuisAV Hylas1.52 m
2Maaike KokAV Hylas1.30 m

hss

 NaamVerenigingPrestatie
1Leonie NuyensSV Noordkop10.02 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Leonie NuyensSV Noordkop21.80 m

150 m

 NaamVerenigingPrestatie
Maaike KokAV Hylas20.9 sec

Mannen Senioren

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Rolf BruijnAV Haarlem12.1 sec
2Hans WreesmanSV Sportlust12.6 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Arno van den BergSV Sportlust2.12.4 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Jack van AvendonkAV Attila4.15.0 min
2Arno van den BergSV Sportlust4.26.4 min
3Fred KaamAV Hylas4.29.4 min
4Oscar WokkeAV Castricum4.43.4 min
5Adrie DiscoSV Sportlust5.29.1 min
6Peter MulderSV Sportlust5.37.5 min

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Jasper van BaarAV Trias12.28 m
2Ron ApeldoornAV Trias12.06 m
3Peter MarkwatAV Haarlem11.43 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Jasper van BaarAV Trias38.35 m
2Robbert WolversAV Hylas36.65 m
3Peter MarkwatAV Haarlem35.06 m
4Ron ApeldoornAV Trias33.87 m

300 m

 NaamVerenigingPrestatie
Jan van der GragtAV Hylas46.9 sec
Hans WreesmanSV Sportlust sec
Rolf BruijnAV Haarlem sec

Vrouwen Senioren

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Amy BurgerAV Hylas13.5 sec
2Gerry van de GragtAV Hylas15.4 sec
3Rosita PoldervaartSV Noordkop19.5 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marijke EnsingSV Sportlust2.45.9 min

1500m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marijke EnsingSV Sportlust5.13.7 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Rosita PoldervaartSV Noordkop2.93 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Ciska BosmaSV Noordkop10.10 m
2Rosita PoldervaartSV Noordkop6.67 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Ciska BosmaSV Noordkop30.40 m
2Rosita PoldervaartSV Noordkop17.89 m

150 m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marja Mulder-CornieljeSV Sportlust22.8 sec

300 m

 NaamVerenigingPrestatie
Marja Mulder-CornieljeSV Sportlust sec
Amy BurgerAV Hylas47.0 sec
Margriet de JongAV Hylas sec