Clubkampioenschappen

03-10-2004

Jongens pupillen C

Meerkamp

 Naam40m600mVerspringenBalwerpenPunten
1tom de rijk7.42.12.12.9725.301525 ptn
2Nathan Diambudiaku7.62.30.63.1523.041346 ptn
3Kees van Erp7.82.42.72.7319.431098 ptn
4arnoud baars7.92.36.42.3917.661027 ptn
5Joris van Schie8.92.3010.53530 ptn
6Naud Evers10.03.58.52.5510.69456 ptn

Meisjes pupillen C

Meerkamp

 Naam40m600mVerspringenBalwerpenPunten
1Emma Venneker7.82.32.42.8417.831164 ptn
2Nadia Diambudiaku7.82.51.82.8514.931002 ptn
3DaniŽlle van Dorth8.83.03.22.539.41631 ptn
4Marlene BrŁhl8.73.03.52.597.83621 ptn
5Evelien Molenaar8.83.01.41.977.26480 ptn
6Kalixa Evers3.01.22.238.77365 ptn

Jongens pupillen B

Meerkamp

 Naam40m1000mVerspringenBalwerpenPunten
1viktor kelderman6.74.14.43.6123.451718 ptn
2Rik Rulman6.94.02.43.3724.761697 ptn
3damiŽn lensink6.74.12.43.4022.471672 ptn
4Koen Bergenhenegouwen7.23.59.13.2227.611657 ptn
5Thijs Stuart7.53.53.23.3923.021606 ptn
6wouter de bles6.94.16.03.2220.511551 ptn
7Vincent van Niel7.54.01.73.3222.691546 ptn
8Bram Genet7.24.20.63.1524.361508 ptn
9Joep Wittebrood6.93.3427.411321 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Meerkamp

 Naam60m1000mVerspringenKogelstotenPunten
1jasper de bles9.73.41.54.026.121933 ptn
2Jori Roosenburg9.73.55.53.626.071776 ptn
3Coen Zuurbier?9.84.07.73.706.601751 ptn
4Martijn van Ophem10.43.48.13.535.751675 ptn
5matthijs baars9.84.08.93.493.791515 ptn
6Steijn Wullink11.85.49.42.966.291006 ptn
7Matthijs Greven11.73.194.12863 ptn
8Roy vd Kuijt3.635.71832 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Meerkamp

 Naam60m1000mVerspringenKogelstotenPunten
1Menno Munster9.43.28.54.078.692213 ptn
2Styn Burkels9.03.42.04.248.182209 ptn
3Muus Evers9.43.39.04.197.002082 ptn
4Julien Groeneveld9.93.48.43.816.521848 ptn
5wessel de rijk9.93.53.13.856.591836 ptn
6Vincent Smit10.04.06.53.536.671696 ptn
7jelmer de reus10.24.03.23.385.801600 ptn
8Oscar Hofstee10.24.10.43.205.771530 ptn
9Richard Ruinard11.84.33.32.854.001049 ptn

Meisjes pupillen B

Meerkamp

 Naam40m1000mVerspringenBalwerpenPunten
1Juliette Guittet7.63.0025.061088 ptn
2Melissa Zevenhek7.62.88679 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Meerkamp

 Naam60m1000mVerspringenKogelstotenPunten
1fiona lindaya10.04.15.43.505.731594 ptn
2Talitha Cool10.64.20.23.313.381284 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Meerkamp

 Naam60m1000mVerspringenKogelstotenPunten
1lennie de roo10.34.01.33.175.241517 ptn
2Annelies Molenaar10.44.23.13.355.921488 ptn
3Imca Hensels11.24.26.32.954.981234 ptn
4Karin Hogenbirk11.34.27.52.913.981137 ptn
5Tessa Marras11.54.40.22.973.471039 ptn

Jongens junioren D(1e jrs)

Meerkamp

 Naam80m600m80mhVerspringenSpeerwerpenPunten
1mark de rijk11.21.48.416.04.4920.102271 ptn
2Thomas van Ophem12.12.04.217.34.2523.351882 ptn
3Robin Boerman11.81.58.417.64.1917.071837 ptn
4jesse lensink11.82.15.917.64.3317.301696 ptn

Jongens junioren D(2e jrs)

Meerkamp

 Naam80m600m80mhHoogspringenSpeerwerpenPunten
1Tom Heiblom11.62.05.216.11.3025.552048 ptn
2Mark Veldhoen11.92.06.215.01.2515.781856 ptn
3Tim Veldhoen12.32.02.116.11.3512.131755 ptn
4Ronald van der Gragt11.92.15.417.21.2522.571751 ptn

Meisjes junioren D(1e jrs)

Meerkamp

 Naam60m600mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenPunten
1anna lindaya9.12.01.74.077.1922.382070 ptn
2lisa brandon10.02.10.33.437.0618.421628 ptn
3inge doornbos10.92.22.13.396.8816.881355 ptn

Jongens junioren C

Meerkamp

 Naam100m600m100mhHoogspringenKogelstotenPunten
1Jeffrey Boerman13.21.35.916.31.5510.753180 ptn
2Dion Kramer13.61.39.016.11.457.922869 ptn
3Paul van der Gragt13.51.47.816.11.407.342677 ptn
4rik schakenbos14.01.54.416.81.557.862624 ptn
5Alois Bode14.11.47.518.41.508.322577 ptn
6Niels van Kaam13.31.47.118.61.357.562505 ptn
7Julian van Oort14.51.53.320.21.306.612094 ptn
8Bart de Jong14.72.08.421.01.155.421682 ptn

Meisjes junioren C

Meerkamp

 Naam80m600m80mhHoogspringenKogelstotenPunten
1desiree melchiot11.51.59.613.91.456.082302 ptn
2Nina de Groote12.82.01.217.41.357.391855 ptn
3Zinzi Wits12.82.08.517.01.306.281702 ptn
4Annelies van de Ven12.42.16.721.31.104.371193 ptn

Jongens junioren B

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart van Schieavhylas13.2 sec
2Ruud Hoebenavhylas13.5 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
Bart van der Gragtavhylas2.42.0 min

3000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Yordi Verkroostavhylas12.18.3 min
2Tim Roodavhylas14.27.1 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Ruud Hoebenavhylas5.26 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Tom Heijensavhylas1.91 m
2Loek Bellordavhylas1.45 m
3Martijn Mollemaavhylas1.40 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Bart van der Gragtavhylas10.68 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1Loek Bellordavhylas29.53 m
2Martijn Mollemaavhylas21.50 m

Jongens junioren A

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Tommy Schakenbosavhylas12.2 sec
2tom bellordav hylas12.5 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
Ashwin van de Vlieravhylas2.19.6 min

5000m

 NaamVerenigingPrestatie
1tom bellordav hylas17.16.6 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Tommy Schakenbosavhylas5.97 m

Meisjes junioren A

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1amy burgerav hylas13.1 sec
2Esther de Nijsnova14.6 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1amy burgerav hylas2.58.2 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1amy burgerav hylas4.61 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1amy burgerav hylas1.40 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1amy burgerav hylas6.47 m

Mannen Senioren

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Rob Rietdijkavhylas12.2 sec
2Bouke van der Schaafavhylas13.0 sec
3Gurbe van der Schaafavhylas13.8 sec
4Kees Kuiperavhylas14.0 sec
5Willem Veldhoenavhylas15.0 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Fred van Kaamavhylas2.11.8 min
2Albert Lucasavhylas2.18.7 min
3Rob Rietdijkavhylas2.23.6 min
4Bouke van der Schaafavhylas2.28.4 min
5Gurbe van der Schaafavhylas2.38.9 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1bram westlandav hylas6.48 m
2Thijs Nagelavhylas5.77 m
3Rob Rietdijkavhylas5.59 m
4Bouke van der Schaafavhylas5.40 m
5Gurbe van der Schaafavhylas4.41 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Rob Rietdijkavhylas1.55 m
2Thijs Nagelavhylas1.50 m
3Bouke van der Schaafavhylas1.50 m
4Fred van Kaamavhylas1.45 m
5Gurbe van der Schaafavhylas1.45 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1bram westlandav hylas11.88 m
2Rob Rietdijkavhylas9.73 m
3Thijs Nagelavhylas9.30 m
4Robbert Wolversavhylas9.15 m
5Gerard Henselsavhylas8.81 m
6Bouke van der Schaafavhylas8.72 m
7leo doornbosavhylas8.10 m
8Fred van Kaamavhylas7.75 m
9Gurbe van der Schaafavhylas6.56 m

discus

 NaamVerenigingPrestatie
1Robbert Wolversavhylas35.55 m
2bram westlandav hylas33.22 m
3Thijs Nagelavhylas29.82 m
4Rob Rietdijkavhylas28.05 m
5Bouke van der Schaafavhylas27.75 m
6Gurbe van der Schaafavhylas21.48 m
7Gerard Henselsavhylas18.50 m

speer

 NaamVerenigingPrestatie
1bram westlandav hylas45.90 m
2Rob Rietdijkavhylas40.31 m
3Robbert Wolversavhylas38.44 m
4Thijs Nagelavhylas34.76 m
5leo doornbosavhylas32.46 m
6Gerard Henselsavhylas31.86 m
7Bouke van der Schaafavhylas29.99 m
8Gurbe van der Schaafavhylas21.75 m

Vrouwen Senioren

100m

 NaamVerenigingPrestatie
1Lieke van de graafav hylas16.1 sec

800m

 NaamVerenigingPrestatie
1Lieke van de graafav hylas3.16.3 min

ver

 NaamVerenigingPrestatie
1Lieke van de graafav hylas4.10 m
2P Evershylas1.97 m

hoog

 NaamVerenigingPrestatie
1Lieke van de graafav hylas1.40 m

kogel

 NaamVerenigingPrestatie
1Lieke van de graafav hylas7.25 m

Mannen (alle categorieen)

3000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Johan ScheffenAV Hylas12.29.7 min
2Ben Heiblomhylas13.28.8 min
3Marc KosterAV Hylas13.48.2 min
4Freek PalmersAV Hylas13.52.4 min
5Hillebrand VerkroostAV Hylas14.07.2 min
6Dick EvenhuisAV Hylas14.21.8 min
7Pieter de HeerAV Hylas14.55.1 min
8Hans Bodeavhylas15.09.4 min
9Edward Huschkaav hylas20.31.8 min

5000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Marcel Spanjaardavhylas17.05.7 min
2Egon van de PeetAV Hylas17.12.2 min
3Marco Tazelaaravhylas17.18.4 min
4Sietse van der Weijdeavhylas17.29.8 min
5Albert Lucasavhylas18.43.2 min
6Cees ZuurbierAV Hylas18.57.5 min
7Peter LuijkAV Hylas19.41.4 min
8Frans TjallingiiAV hylas20.01.4 min
9F MarrasAV Hylas20.29.1 min
10Antoine Verwaaijenavhylas21.00.8 min
11Gert van Dorthavhylas21.12.8 min
12Johan JoinkinkAV hylas21.14.7 min
13Peter de GreeuwAV Hylas21.16.8 min
14Claes van Ederenavhylas21.19.7 min
15Ronald de Waardavhylas21.28.8 min
16pieter keldermanavhylas21.37.6 min
17Hans Schipperavhylas22.00.5 min
18Geert Muggenavhylas22.00.7 min
19Kees Kuiperavhylas22.21.4 min
20Rits BaronAV Hylas23.10.9 min
21Hans van Nielavhylas23.19.2 min
22Tom WijkhuizenAV Hylas23.34.5 min
23Kees Hoebenavhylas26.00.8 min

Vrouwen (alle categorieen)

3000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Laura HakAV Hylas13.04.0 min
2Mirte van Veenavhylas13.42.1 min
3Suzanne DekkerAV Hylas14.03.0 min
4Cora Lindayaavhylas14.23.6 min
5Marleen RamlerAV hylas14.59.5 min
6Barbara Helversteijnavhylas15.04.4 min
7Saide HashemiAV Hylas15.15.1 min
8Jacqueline Karmanavhylas15.15.5 min
9Wytske SybrandyAV Hylas15.33.9 min
10Wiepi BrouwerAV Hylas15.45.9 min
11Brigitte Schakenbosavhylas15.54.8 min
12Antje Olthofavhylas16.05.5 min
13Mattea JoinkinkAV Hylas16.45.1 min
14Margriet Veldhoenavhylas17.10.6 min
15Janine LuijkAV Hylas20.13.2 min

5000m

 NaamVerenigingPrestatie
1Gerdien Eilanderhylas21.27.9 min
2Ineke OpstalAV hylas22.23.2 min
3Audri van DuinAV Hylas23.07.2 min
4A. MarrasAV Hylas25.45.7 min
5Claudette van Batenburgavhylas26.01.0 min

Werpdriekamp

Werpdriekamp
Discus Kogel Speer Totaal (meter) Klassering
Robbert Wolvers M SEN 35,55 9,15 38,44 83,14 1
Bart van Schie J JUN C 28,28 10,72 32,46 71,46 2
Gerard Hensels M VET 18,5 8,81 31,86 59,17 3
Kars van der Gragt J JUN C 19,12 4,79 27,88 51,79 4
Linda van Polen M JUN C 16,85 7,29 22,87 47,01 5
Leo Doornbos M VET
8,1 32,46 40,56 6
Tim Rood J JUN D1 13,3 4,64 10,01 27,95 7
Lisa Brandon M JUN D1 18,72 7,06
25,78 8

Sprintdriekamp

Sprintdriekamp
100 meter 150 m 200 m Totaal (sec) Klassering
Bart van der Gragt J JUN B 11,3 17,3 24,6 53,2 1
Remco Bruin J JUN A 12 18,1 24,6 54,7 2
Maarten Munniks J JUN B 12,3 18,5 25,2 56 3
Gary Strunks J JUN A 12,6 18,6 26,4 57,6 4
Tom Engelbrecht J JUN C 13,2 19,1 27,5 59,8 5
Valeria Coronel M JUN C 15,2 23,4 33,5 72,1 6