Viaanse Molen Games

11-04-2004

Jongens junioren D(1e jrs)
80m
Rood, Tim AV Hylas14.0 sec
Nieuwenhuizen, Richard Dokev13.9 sec
Hondema, Bastiaan Lycurgus13.1 sec
Koopmans, Jesse Lycurgus12.9 sec
Ophem, Thomas vanAV Hylas12.3 sec
Oort, Maurice vanAV Hylas12.3 sec
Boerman, Robin AV Hylas12.2 sec
Berkhout, Bram AV NOVA12.2 sec
Schipper, Martijn AV Hollandia12.1 sec
Elsenaar, Maarten AV NOVA11.9 sec
Klomp, Jordi AV NEA Volharding11.7 sec
Lensink, Jesse AV Hylas11.6 sec
Dekker, Sjoerd SV Noordkop11.5 sec
Smit, Rob Lycurgus11.4 sec
Rijk, Mark deAV Hylas11.3 sec
Finale 80m
Elsenaar, Maarten AV NOVA12.3 sec
Klomp, Jordi AV NEA Volharding11.8 sec
Dekker, Sjoerd SV Noordkop11.5 sec
Smit, Rob Lycurgus11.4 sec
Lensink, Jesse AV Hylas11.4 sec
Rijk, Mark deAV Hylas11.2 sec
80mh
Lensink, Jesse AV Hylas17.6 sec
Viergever, Jerno Trias17.3 sec
Veenker, Dennis Lionitas17.2 sec
Dekker, Sjoerd SV Noordkop15.8 sec
Finale 80mh
Lensink, Jesse AV Hylas17.4 sec
Viergever, Jerno Trias17.0 sec
Veenker, Dennis Lionitas16.7 sec
Dekker, Sjoerd SV Noordkop15.9 sec
1000m
Hondema, Bastiaan Lycurgus4.36.4 min
Rood, Tim AV Hylas4.28.3 min
Groot, Pelle Lycurgus4.05.0 min
Douma, Auke AAV'363.53.0 min
Veenker, Dennis Lionitas3.52.3 min
Boerman, Robin AV Hylas3.45.4 min
Elsenaar, Maarten AV NOVA3.40.7 min
Koopmans, Jesse Lycurgus3.34.2 min
Viergever, Jerno Trias3.31.7 min
Rijk, Mark deAV Hylas3.30.5 min
Verkroost, Yordi AV Hylas3.25.8 min
Berkhout, Bram AV NOVA3.24.7 min
Klomp, Jordi AV NEA Volharding3.15.3 min
Verspringen
Rood, Tim AV Hylas2.65m
Groot, Pelle Lycurgus2.80m
Nieuwenhuizen, Richard Dokev2.85m
Douma, Auke AAV'363.02m
Hondema, Bastiaan Lycurgus3.14m
Smit, Rob Lycurgus3.28m
Koopmans, Jesse Lycurgus3.31m
Veenker, Dennis Lionitas3.40m
Boerman, Robin AV Hylas3.85m
Viergever, Jerno Trias3.86m
Ophem, Thomas vanAV Hylas3.94m
Schipper, Martijn AV Hollandia3.96m
Lensink, Jesse AV Hylas4.03m
Rijk, Mark deAV Hylas4.16m
Dekker, Sjoerd SV Noordkop4.44m
Kogelstoten
Rood, Tim AV Hylas4.34m
Douma, Auke AAV'364.70m
Nieuwenhuizen, Richard Dokev4.96m
Smit, Rob Lycurgus5.94m
Ophem, Thomas vanAV Hylas6.42m
Viergever, Jerno Trias6.73m
Verkroost, Yordi AV Hylas7.16m
Oort, Maurice vanAV Hylas7.34m
Boerman, Robin AV Hylas7.39m
Rijk, Mark deAV Hylas7.52m
Schipper, Martijn AV Hollandia8.49m
Discuswerpen
Rood, Tim AV Hylas11.11m
Nieuwenhuizen, Richard Dokev11.57m
Verkroost, Yordi AV Hylas12.96m
Schipper, Martijn AV Hollandia15.78m
   
Jongens junioren D(2e jrs)
80m
Veldhoen, Tim AV Hylas12.8 sec
Ruijter, Tim deDEM12.4 sec
Heijne, Robin AV Lycurgus12.3 sec
Veldhoen, Mark AV Hylas12.2 sec
Ory, Justin AV Hylas12.0 sec
Olofsen, Kay SAV12.0 sec
Gragt, Ronald van derHylas12.0 sec
Schouten, Menno AV Lycurgus11.9 sec
Zomerdijk, Willy DEM11.4 sec
Park, Jeffrey van derAV Dokev11.3 sec
Bos, Brian AV Lycurgus11.1 sec
Lagrand, Robin Castricum11.0 sec
Bijsterveld, Joris AAV'3610.9 sec
Finale 80m
Schouten, Menno AV Lycurgus12.1 sec
Park, Jeffrey van derAV Dokev11.9 sec
Lagrand, Robin Castricum11.2 sec
Bijsterveld, Joris AAV'3611.0 sec
Bos, Brian AV Lycurgus11.0 sec
80mh
Klaasse, Ralph SV Noordkop20.7 sec
Comandeur, Thom AV Hera20.0 sec
Olivier, Ricardo DEM17.0 sec
Veldhoen, Tim AV Hylas17.0 sec
Ruijter, Tim deDEM16.1 sec
Veldhoen, Mark AV Hylas15.2 sec
Schouten, Menno AV Lycurgus15.1 sec
Bos, Brian AV Lycurgus14.1 sec
Bijsterveld, Joris AAV'3613.6 sec
Kranendonk, Jasper Typhoon13.5 sec
Finale 80mh
Schouten, Menno AV Lycurgus16.5 sec
Ruijter, Tim deDEM16.4 sec
Veldhoen, Mark AV Hylas15.6 sec
Bos, Brian AV Lycurgus14.6 sec
Bijsterveld, Joris AAV'3614.5 sec
Kranendonk, Jasper Typhoon13.7 sec
1000m
Comandeur, Thom AV Hera4.22.3 min
Veldhoen, Mark AV Hylas3.50.6 min
Olivier, Ricardo DEM3.38.6 min
Olofsen, Kay SAV3.37.7 min
Bos, Brian AV Lycurgus3.35.5 min
Kranendonk, Jasper Typhoon3.23.3 min
Schouten, Menno AV Lycurgus3.19.2 min
Bijsterveld, Joris AAV'363.17.1 min
Verspringen
Gragt, Ronald van derHylas3.25m
Harselaar, Klaas vanDEM3.28m
Heijne, Robin AV Lycurgus3.43m
Comandeur, Thom AV Hera3.51m
Ory, Justin AV Hylas3.53m
Ruijter, Tim deDEM3.67m
Veldhoen, Tim AV Hylas3.88m
Park, Jeffrey van derAV Dokev4.00m
Zomerdijk, Willy DEM4.17m
Schouten, Menno AV Lycurgus4.19m
Bijsterveld, Joris AAV'364.55m
Kranendonk, Jasper Typhoon4.55m
Lagrand, Robin Castricum4.63m
Kogelstoten
Ory, Justin AV Hylas5.89m
Veldhoen, Tim AV Hylas6.35m
Veldhoen, Mark AV Hylas6.50m
Comandeur, Thom AV Hera6.54m
Gragt, Ronald van derHylas6.79m
Heijne, Robin AV Lycurgus7.31m
Harselaar, Klaas vanDEM7.60m
Park, Jeffrey van derAV Dokev7.79m
Bijsterveld, Joris AAV'368.30m
Zomerdijk, Willy DEM10.65m
Olofsen, Kay SAV11.42m
Discuswerpen
Veldhoen, Tim AV Hylas10.38m
Olivier, Ricardo DEM13.15m
Veldhoen, Mark AV Hylas13.21m
Comandeur, Thom AV Hera14.94m
Heijne, Robin AV Lycurgus16.26m
Harselaar, Klaas vanDEM19.76m
Olofsen, Kay SAV25.45m
   
Meisjes junioren D(1e jrs)
Speerwerpen
Brandon, Lisa AV Hylas13.73m
Doornbos, Inge AV Hylas15.22m
Veelenturf, Jip AAV'3621.67m
Kogelstoten
Licumahuwa, Los Lycurgus6.14m
Schilder, Nikki Dokev6.38m
Es, Daphne vanDokev6.66m
Vonk, Stacey AV Hera6.74m
Rijn, Maaike vanLycurgus6.88m
Klaarenbeek, Freya AV Hylas7.03m
Lok, Iris Lycurgus7.37m
Frederiks, Esmee AV Hylas7.46m
Melchiot, Marcia AV Hylas7.60m
Spoelstra, Eline Lycurgus7.93m
Wijnker, Natascha AV Hera8.89m
Verspringen
Licumahuwa, Los Lycurgus3.30m
Frederiks, Esmee AV Hylas3.47m
Schilder, Nikki Dokev3.51m
Klaarenbeek, Freya AV Hylas3.61m
Melchiot, Marcia AV Hylas3.78m
Rijn, Maaike vanLycurgus3.81m
Lok, Iris Lycurgus3.83m
Walgers, Jeske Castricum3.99m
Lindaya, Anna AV Hylas4.08m
Pool, Intan AV Hera4.22m
Schoute, Nicole Lycurgus4.22m
60m
Schilder, Nikki Dokev10.1 sec
Velden, Wendy van derLycurgus10.0 sec
Klaarenbeek, Freya AV Hylas9.8 sec
Licumahuwa, Los Lycurgus9.8 sec
Frederiks, Esmee AV Hylas9.7 sec
Lok, Iris Lycurgus9.7 sec
Walgers, Jeske Castricum9.4 sec
Vonk, Stacey AV Hera9.3 sec
Groen, Noah Lycurgus9.3 sec
Melchiot, Marcia AV Hylas9.3 sec
Es, Daphne vanDokev9.2 sec
Lindaya, Anna AV Hylas9.0 sec
Spoelstra, Eline Lycurgus8.9 sec
Schoute, Nicole Lycurgus8.9 sec
Pool, Intan AV Hera8.8 sec
Wijnker, Natascha AV Hera8.7 sec
Finale 60m
Es, Daphne vanDokev9.2 sec
Spoelstra, Eline Lycurgus9.1 sec
Pool, Intan AV Hera8.9 sec
Wijnker, Natascha AV Hera8.8 sec
Schoute, Nicole Lycurgus8.8 sec
1000m
Doornbos, Inge AV Hylas4.47.1 min
Brandon, Lisa AV Hylas3.59.7 min
Veelenturf, Jip AAV'363.59.3 min
Vonk, Stacey AV Hera3.50.6 min
Rijn, Maaike vanLycurgus3.41.7 min
Wijnker, Natascha AV Hera3.40.4 min
Velden, Wendy van derLycurgus3.32.6 min
Pool, Intan AV Hera3.32.2 min
Schoute, Nicole Lycurgus3.28.2 min
Es, Daphne vanDokev3.27.6 min
60mh
Groen, Noah Lycurgus20.2 sec
Licumahuwa, Los Lycurgus13.7 sec
Velden, Wendy van derLycurgus13.5 sec
Walgers, Jeske Castricum12.5 sec
Schoute, Nicole Lycurgus11.4 sec
Spoelstra, Eline Lycurgus11.4 sec
Finale 60mh
Groen, Noah Lycurgus15.5 sec
Velden, Wendy van derLycurgus13.9 sec
Licumahuwa, Los Lycurgus13.5 sec
Walgers, Jeske Castricum12.0 sec
Schoute, Nicole Lycurgus11.6 sec
Spoelstra, Eline Lycurgus11.1 sec
   
Meisjes junioren D(2e jrs)
60m
Kroonenburg, Angela SAV9.7 sec
Sarwarzade, Shabnam AV Hylas9.3 sec
Verhagen, Aafke AV Lycurgus9.0 sec
Apeldoorn, Yvonne AV Hera8.9 sec
Wehrman, Joyce AV Wieringermeer8.8 sec
Melchiot, Desire AV Hylas8.8 sec
Flcht, Kim NEA Volharding8.6 sec
Tjepkema, Birgit AV Lycurgus8.6 sec
Bouwens, Lotte AV Hera8.5 sec
Zuurbier, Sharda Dokev8.2 sec
Wagtendonk, Carola AV Hera8.1 sec
Finale 60m
Melchiot, Desire AV Hylas9.0 sec
Flcht, Kim NEA Volharding8.7 sec
Tjepkema, Birgit AV Lycurgus8.5 sec
Bouwens, Lotte AV Hera8.4 sec
Zuurbier, Sharda Dokev8.2 sec
Wagtendonk, Carola AV Hera7.9 sec
60mh
Tjepkema, Birgit AV Lycurgus13.0 sec
Bouwens, Lotte AV Hera12.2 sec
Wagtendonk, Carola AV Hera10.8 sec
Verhagen, Aafke AV Lycurgus10.6 sec
Reuver, Tanja NEA Volharding10.4 sec
Roode, Maxime vanNEA Volharding9.9 sec
Finale 60mh
Bouwens, Lotte AV Hera12.2 sec
Wagtendonk, Carola AV Hera10.6 sec
Verhagen, Aafke AV Lycurgus10.6 sec
Reuver, Tanja NEA Volharding10.2 sec
Roode, Maxime vanNEA Volharding9.7 sec
1000m
Blom, Laura AAV'364.13.8 min
Apeldoorn, Yvonne AV Hera3.30.0 min
Flcht, Kim NEA Volharding3.26.6 min
Verspringen
Kroonenburg, Angela SAV3.25m
Wehrman, Joyce AV Wieringermeer3.77m
Sarwarzade, Shabnam AV Hylas3.83m
Kiekens, Cindy AV Hera3.93m
Apeldoorn, Yvonne AV Hera4.20m
Reuver, Tanja NEA Volharding4.26m
Bouwens, Lotte AV Hera4.42m
Melchiot, Desire AV Hylas4.45m
Roode, Maxime vanNEA Volharding4.49m
Zuurbier, Sharda Dokev4.51m
Wagtendonk, Carola AV Hera4.77m
Kogelstoten
Blom, Laura AAV'366.86m
Sarwarzade, Shabnam AV Hylas7.57m
Wehrman, Joyce AV Wieringermeer8.09m
Apeldoorn, Yvonne AV Hera8.88m
Beukman, Tanja AV Hollandia8.94m
Verhagen, Aafke AV Lycurgus10.52m
Zuurbier, Sharda Dokev10.80m
Kiekens, Cindy AV Hera10.85m
Speerwerpen
Kroonenburg, Angela SAV16.15m
Blom, Laura AAV'3616.33m
Beukman, Tanja AV Hollandia17.69m
Kiekens, Cindy AV Hera19.89m
Roode, Maxime vanNEA Volharding20.62m
Reuver, Tanja NEA Volharding23.91m
Wagtendonk, Carola AV Hera25.76m
Zuurbier, Sharda Dokev28.45m
   
Jongens junioren C(1e jrs)
Kogelstoten
Kroon, Anner Lycurgus6.27m
Blom, Kjeld AAV'367.16m
Verhagen, Bob Castricum8.17m
Stieglis, Yoeri Phanos8.51m
Agema, Jermo SV Noordkop9.90m
Schie, Bart vanAV Hylas10.59m
Verspringen
Doodewaerd, Sven vanLycurgusm
Veen, Daniel van deLycurgusm
Moerland, Mark Lycurgus3.38m
Kroon, Anner Lycurgus3.59m
Blom, Kjeld AAV'363.95m
Ponstein, Sjoerd Phanos4.16m
Flanders, Hesdey AV Hylas4.18m
Oort, Julian vanAV Hylas4.37m
Kramer, Dion AV Hylas4.48m
Gragt, Kars van derAV Hylas4.58m
Verhagen, Bob Castricum4.59m
Stieglis, Yoeri Phanos4.81m
Schie, Bart vanAV Hylas4.81m
Hoogspringen
Veen, Daniel van deLycurgusm
Doodewaerd, Sven vanLycurgus1.45m
Schie, Bart vanAV Hylas1.50m
Agema, Jermo SV Noordkop1.50m
Vriend, Brian Lycurgus1.60m
100mh
Veen, Daniel van deLycurgus sec
Doodewaerd, Sven vanLycurgus24.4 sec
Kuin, Peter Trias20.8 sec
Blom, Kjeld AAV'3619.9 sec
Ponstein, Sjoerd Phanos17.9 sec
Kramer, Dion AV Hylas16.7 sec
Vriend, Brian Lycurgus16.6 sec
Finale 100mh
Kuin, Peter Trias21.5 sec
Blom, Kjeld AAV'3619.5 sec
Vriend, Brian Lycurgus19.3 sec
Kramer, Dion AV Hylas17.0 sec
800m
Gragt, Kars van derAV Hylas2.45.8 min
Kuin, Peter Trias2.36.6 min
Ponstein, Sjoerd Phanos2.34.4 min
Oort, Julian vanAV Hylas2.29.3 min
100m
Moerland, Mark Lycurgus15.9 sec
Kroon, Anner Lycurgus15.8 sec
Oort, Julian vanAV Hylas14.5 sec
Verhagen, Bob Castricum14.0 sec
Kramer, Dion AV Hylas13.8 sec
Schie, Bart vanAV Hylas13.3 sec
Flanders, Hesdey AV Hylas12.9 sec
Stieglis, Yoeri Phanos12.9 sec
Vriend, Brian Lycurgus12.7 sec
Finale 100m
Verhagen, Bob Castricum14.1 sec
Schie, Bart vanAV Hylas13.5 sec
Stieglis, Yoeri Phanos13.2 sec
Vriend, Brian Lycurgus12.9 sec
Flanders, Hesdey AV Hylas12.9 sec
   
Jongens junioren C(2e jrs)
100m
Geest, Bas van deAV Wieringermeer16.1 sec
Schakenbos, Rik AV Hylas14.5 sec
Bode, Alos AV Hylas14.3 sec
Lether, Martijn AV Haarlem14.2 sec
Kesteren, Yashin vanAV Haarlem14.0 sec
Gragt, Paul van derAV Hylas14.0 sec
Weller, Niels AV Haarlem13.5 sec
Olofsen, Paul SAV13.5 sec
Twilt, Jos AV Lycurgus13.4 sec
Boerman, Jeffrey AV Hylas13.3 sec
Haringhuizen, Johan Trias13.3 sec
Kaam, Niels vanAV Hylas13.1 sec
Bastiaansen, David Trias13.1 sec
Gerritsen, Mirko AV Lycurgus12.8 sec
Luong, Lu AV Hylas12.6 sec
Steinbuch, Wouter AAV'3612.4 sec
Finale 100m
Haringhuizen, Johan Trias13.2 sec
Bastiaansen, David Trias13.1 sec
Gerritsen, Mirko AV Lycurgus12.8 sec
Luong, Lu AV Hylas12.6 sec
Steinbuch, Wouter AAV'3612.4 sec
100mh
Zwaga, Quinten Trias19.9 sec
Schakenbos, Rik AV Hylas17.3 sec
Gragt, Paul van derAV Hylas17.2 sec
Steinbuch, Wouter AAV'3617.1 sec
Twilt, Jos AV Lycurgus16.6 sec
Dooderwaerd, Bjorn vanAV Lycurgus16.3 sec
Oplanic, Marco AV Lycurgus15.9 sec
800m
Lether, Martijn AV Haarlem2.49.4 min
Bode, Alos AV Hylas2.37.3 min
Gragt, Paul van derAV Hylas2.32.7 min
Kaam, Niels vanAV Hylas2.26.0 min
Verspringen
Bastiaansen, David Trias4.50m
Kaam, Niels vanAV Hylas4.57m
Schakenbos, Rik AV Hylas4.86m
Pijnacker, Niels AV Haarlem4.97m
Olofsen, Paul SAV4.98m
Oplanic, Marco AV Lycurgus5.05m
Luong, Lu AV Hylas5.07m
Boerman, Jeffrey AV Hylas5.15m
Steinbuch, Wouter AAV'365.18m
Hoogspringen
Bode, Alos AV Hylas1.25m
Kaam, Niels vanAV Hylas1.35m
Kesteren, Yashin vanAV Haarlem1.40m
Steinbuch, Wouter AAV'361.40m
Luong, Lu AV Hylas1.40m
Schakenbos, Rik AV Hylas1.40m
Agema, Sonny SV Noordkop1.40m
Boerman, Jeffrey AV Hylas1.40m
Haringhuizen, Johan Trias1.45m
Bastiaansen, David Trias1.45m
Zwaga, Quinten Trias1.45m
Twilt, Jos AV Lycurgus1.50m
Weller, Niels AV Haarlem1.55m
Pijnacker, Niels AV Haarlem1.60m
Dooderwaerd, Bjorn vanAV Lycurgus1.65m
Kogelstoten
Agema, Sonny SV Noordkop8.52m
Haringhuizen, Johan Trias8.76m
Gerritsen, Mirko AV Lycurgus9.99m
Boerman, Jeffrey AV Hylas10.36m
Steinbuch, Wouter AAV'3610.69m
Geest, Bas van deAV Wieringermeer10.80m
Oplanic, Marco AV Lycurgus12.18m
Olofsen, Paul SAV12.90m
   
Meisjes junioren C(1e jrs)
Kogelstoten
Miltenburg, Omaira AV Wieringermeer7.17m
Kruglak, Margaritha AV Wieringermeer7.22m
Bouwmeester, Mandy AAC8.48m
Breedijk, Rianne Lycurgus8.63m
Homan, Lisanne AV Wieringermeer8.93m
Schie, Tara vanAV Haarlem9.41m
Laan, Annelies AV Hollandia9.50m
Verspringen
Kruglak, Margaritha AV Wieringermeer3.64m
Ven, Annelies van deAV Hylas3.83m
Homan, Lisanne AV Wieringermeer4.22m
Boersma, Tiffany AAC4.51m
Schie, Tara vanAV Haarlem5.17m
Hoogspringen
Ven, Annelies van deAV Hylas1.20m
Bouwmeester, Mandy AAC1.35m
Miltenburg, Omaira AV Wieringermeer1.35m
Breedijk, Rianne Lycurgus1.35m
Melchiot, Desire AV Hylas1.45m
Es, Kristel vanDokev1.57m
80mh
Bouwmeester, Mandy AAC15.2 sec
Boersma, Tiffany AAC14.6 sec
Laan, Annelies AV Hollandia13.0 sec
600m
Ven, Annelies van deAV Hylas2.24.3 min
Miltenburg, Omaira AV Wieringermeer2.07.5 min
Boersma, Tiffany AAC1.58.7 min
Geel, Jessie DEM1.50.5 min
Laan, Annelies AV Hollandia1.49.5 min
Es, Kristel vanDokev1.42.7 min
80m
Kruglak, Margaritha AV Wieringermeer12.8 sec
Ven, Annelies van deAV Hylas12.3 sec
Breedijk, Rianne Lycurgus11.5 sec
Schie, Tara vanAV Haarlem10.8 sec
Homan, Lisanne AV Wieringermeer10.5 sec
Finale 80m
Kruglak, Margaritha AV Wieringermeer12.9 sec
Ven, Annelies van deAV Hylas12.2 sec
Breedijk, Rianne Lycurgus11.4 sec
Schie, Tara vanAV Haarlem10.8 sec
Homan, Lisanne AV Wieringermeer10.5 sec
   
Meisjes junioren C(2e jrs)
80m
Kwashie, Portia AV Hylas12.4 sec
Coronel, Valeria AV Hylas11.9 sec
Pover, Marlies AV Hylas11.9 sec
Visser, Mila AV Startbaan11.8 sec
Smit, Paulien AV Hylas11.6 sec
Schrijnders, Britt AV Lycurgus11.3 sec
Guiny, Natacha SV Noordkop11.2 sec
Visser, Lara AV Startbaan11.0 sec
Graaff, Linda deDokev10.9 sec
Reuver, Bianca NEA Volharding10.8 sec
Fonville, Esther AV Startbaan10.5 sec
Finale 80m
Visser, Lara AV Startbaan11.4 sec
Guiny, Natacha SV Noordkop11.4 sec
Schrijnders, Britt AV Lycurgus11.4 sec
Reuver, Bianca NEA Volharding10.9 sec
Graaff, Linda deDokev10.9 sec
Fonville, Esther AV Startbaan10.5 sec
80mh
Coronel, Valeria AV Hylas17.9 sec
Visser, Mila AV Startbaan17.0 sec
Pover, Marlies AV Hylas16.6 sec
Visser, Lara AV Startbaan14.6 sec
Schrijnders, Britt AV Lycurgus14.1 sec
Rodenburg, Nikki DEM13.8 sec
Fonville, Esther AV Startbaan13.2 sec
Koning, Carla deNEA Volharding13.1 sec
Kroonenburg, Nicole SAV12.7 sec
Finale 80mh
Schrijnders, Britt AV Lycurgus14.5 sec
Visser, Lara AV Startbaan14.3 sec
Rodenburg, Nikki DEM13.8 sec
Fonville, Esther AV Startbaan13.4 sec
Koning, Carla deNEA Volharding13.0 sec
Kroonenburg, Nicole SAV12.7 sec
600m
Walgers, Jolle Castricum2.03.3 min
Groote, Nina deAV Hylas2.02.2 min
Kwashie, Portia AV Hylas2.01.8 min
Visser, Mila AV Startbaan1.58.2 min
Verspringen
Coronel, Valeria AV Hylas3.45m
Groote, Nina deAV Hylas3.77m
Visser, Lara AV Startbaan4.47m
Graaff, Linda deDokev4.47m
Fonville, Esther AV Startbaan4.73m
Kroonenburg, Nicole SAV4.78m
Rodenburg, Nikki DEM4.78m
Koning, Carla deNEA Volharding4.89m
Hoogspringen
Visser, Mila AV Startbaan1.30m
Groote, Nina deAV Hylas1.35m
Fonville, Esther AV Startbaan1.40m
Kroonenburg, Nicole SAV1.45m
Walgers, Jolle Castricum1.45m
Visser, Lara AV Startbaan1.50m
Rodenburg, Nikki DEM1.50m
Guiny, Natacha SV Noordkop1.55m
Kogelstoten
Rodenburg, Nikki DEM9.83m
Reuver, Bianca NEA Volharding12.79m
   
Jongens junioren B
110mh
Schipper, Jeroen AV Hollandia17.7 sec
Engers, Jochem vanAAV'3617.1 sec
Kiekens, Rody AV Hera16.7 sec
Kranendonk, Marius Typhoon16.2 sec
Metten, Stein AV Haarlem16.1 sec
Gragt, Bart van derAV Hera15.0 sec
100m
Bellord, Loek AV Hylas15.3 sec
Geerts, Hugo AV Hylas13.5 sec
Egmond, Joeri vanAAV'3613.4 sec
Rasp, Marc AAV'3613.2 sec
Bonsema, Maarten AV Dokev12.9 sec
Groot, Jan AV Hollandia12.8 sec
Rombout, Tim AV Haarlem12.5 sec
Metten, Stein AV Haarlem12.3 sec
Munniks, Maarten AV Hylas12.2 sec
Schipper, Jeroen AV Hollandia12.1 sec
Lether, Sjoerd AV Haarlem12.1 sec
Lange, Jasper deAAV'3611.9 sec
Kuin, Ronald Trias11.7 sec
Dekker, Frank AV Hollandia11.6 sec
Gragt, Bart van derAV Hera11.4 sec
Finale 100m
Lether, Sjoerd AV Haarlem12.3 sec
Lange, Jasper deAAV'3612.1 sec
Dekker, Frank AV Hollandia11.8 sec
Kuin, Ronald Trias11.8 sec
Gragt, Bart van derAV Hera11.6 sec
400m
Rasp, Marc AAV'3666.7 sec
Egmond, Joeri vanAAV'3661.6 sec
Metten, Stein AV Haarlem59.9 sec
Lether, Sjoerd AV Haarlem56.4 sec
Kranendonk, Marius Typhoon54.0 sec
Kuin, Ronald Trias52.2 sec
Verspringen
Rasp, Marc AAV'364.09m
Egmond, Joeri vanAAV'364.36m
Man, Robin deSV Noordkop4.86m
Groot, Jan AV Hollandia4.87m
Geerts, Hugo AV Hylas4.93m
Schipper, Jeroen AV Hollandia5.34m
Bonsema, Maarten AV Dokev5.47m
Kiekens, Rody AV Hera5.69m
Engers, Jochem vanAAV'365.72m
Kuin, Ronald Trias5.75m
Dekker, Frank AV Hollandia5.80m
Lange, Jasper deAAV'366.10m
Hoogspringen
Bellord, Loek AV Hylas1.45m
Metten, Stein AV Haarlem1.55m
Lether, Sjoerd AV Haarlem1.60m
Kiekens, Rody AV Hera1.75m
Heijens, Tom AV Hylas1.85m
Lange, Jasper deAAV'361.85m
Speerwerpen
Bellord, Loek AV Hylas28.02m
Man, Robin deSV Noordkop32.90m
Rombout, Tim AV Haarlem37.15m
Schipper, Jeroen AV Hollandia39.66m
Metten, Stein AV Haarlem41.41m
Kiekens, Rody AV Hera43.83m
Kranendonk, Marius Typhoon43.91m
Heijens, Tom AV Hylas49.81m
   
Meisjes junioren B
100mh
Tesselaar, Maaike SV Noordkop21.6 sec
Nuijens, Leonie SV Noordkop19.9 sec
Schoenmaker, Jose AV Lycurgus18.2 sec
Blom, Amanda AAV'3617.7 sec
Hoos, Lisanne AV Hera17.1 sec
Berg, Corinne van deCastricum15.9 sec
Finale 100mh
Tesselaar, Maaike SV Noordkop27.5 sec
Hoos, Lisanne AV Hera18.8 sec
Schoenmaker, Jose AV Lycurgus18.6 sec
Blom, Amanda AAV'3618.2 sec
Nuijens, Leonie SV Noordkop17.8 sec
Berg, Corinne van deCastricum16.6 sec
400m
Kaland, Vicky AAV'3671.4 sec
Kesteren, Jirina vanAV Haarlem64.8 sec
Verspringen
Sijbrands, Sabine AV Haarlem3.23m
Erf, Anne van derAV Haarlem3.63m
Schoenmaker, Jose AV Lycurgus4.08m
Galen, Fleur vanAV Haarlem4.13m
Overbeeke, Malou AV Haarlem4.29m
Blom, Amanda AAV'364.38m
Nuijens, Leonie SV Noordkop5.13m
Hoogspringen
Erf, Anne van derAV Haarlem1.20m
Berg, Corinne van deCastricum1.60m
Speerwerpen
Sijbrands, Sabine AV Haarlem12.15m
Overbeeke, Malou AV Haarlem12.35m
Galen, Fleur vanAV Haarlem13.71m
Ruijter, Stephanie deAV Haarlem19.79m
Kaland, Vicky AAV'3620.55m
Man, Desiree deSV Noordkop21.17m
Kesteren, Jirina vanAV Haarlem27.23m
Bernhard, Debby Phanos28.34m
Koning, Carla deNEA Volharding32.10m
Hoos, Lisanne AV Hera36.46m
100m
Erf, Anne van derAV Haarlem16.4 sec
Sijbrands, Sabine AV Haarlem15.8 sec
Ruijter, Stephanie deAV Haarlem14.7 sec
Kaland, Vicky AAV'3614.7 sec
Schoenmaker, Jose AV Lycurgus14.6 sec
Overbeeke, Malou AV Haarlem14.5 sec
Blom, Amanda AAV'3614.5 sec
Galen, Fleur vanAV Haarlem14.0 sec
Kesteren, Jirina vanAV Haarlem13.5 sec
Bernhard, Debby Phanos13.2 sec
Finale 100m
Overbeeke, Malou AV Haarlem14.7 sec
Blom, Amanda AAV'3614.5 sec
Schoenmaker, Jose AV Lycurgus14.5 sec
Kesteren, Jirina vanAV Haarlem14.2 sec
Galen, Fleur vanAV Haarlem14.2 sec
Bernhard, Debby Phanos13.5 sec
   
Jongens junioren A
100m
Bellord, Tom AV Hylas12.6 sec
Geest, Coen van deAV Wieringermeer12.5 sec
Wester, Nick Trias12.3 sec
Strunks, Gary AV Hylas12.3 sec
Bruin, Remco AV Hylas11.9 sec
Finale 100m
Geest, Coen van deAV Wieringermeer12.5 sec
Wester, Nick Trias12.4 sec
Strunks, Gary AV Hylas12.2 sec
Bruin, Remco AV Hylas11.9 sec
Verspringen
Geest, Coen van deAV Wieringermeer4.89m
Bruin, Remco AV Hylas5.77m
Schakenbos, Tommy AV Hylas5.91m
Kogelstoten
Geest, Coen van deAV Wieringermeer8.98m
400m
Bruin, Remco AV Hylas59.2 sec
Bellord, Tom AV Hylas57.0 sec
   
Meisjes junioren A
100m
Zegers, Kim AV Wieringermeer14.2 sec
Burger, Amy AV Hylas13.1 sec
Verspringen
Zegers, Kim AV Wieringermeer4.08m
Kogelstoten
Zegers, Kim AV Wieringermeer8.09m