Instuifwedstrijd

16-08-2002

Hieronder volgt de uitslag van de instuif van vrijdagavond 16 augustus 2002. Wij werden deze avond toch wel verrast door de overweldigende belangstelling. Vorig jaar rond deze tijd werd de wedstrijd veel minder bezocht. Of het nu kwam door het mooie weer en/of het uitgebreide programma, wie zal het zeggen. Uiteraard liep het programma door de grote belangstelling uit. Er zullen atleten teleurgesteld zijn. Dat gaat ons aan het hart. Vanaf hier onze verontschuldigingen daarvoor. We hebben ook positieve geluiden ontvangen. Dat doet ons deugd. In ieder geval kunnen wij lering trekken uit de gang van zaken en ons programma voor volgend jaar daaraan aanpassen. De sprinters hadden een lichte tegenwind, later op de avond was het windstil.

Er zijn ook weer foto's te bekijken van de wedstrijd.

Meisjes junioren D

   60 meter
 1 Jaleasa Pocorni            Con. Sport   1989   8.3
 2 Britney                    Con. Sport   1989   8.7
 3 Nikki Rodenburg            DEM          1989   8.8
   Nienke Blom                Suomi        1990   8.8
 5 Thaisa Huis                Nea          1990   8.9
 6 Simone Rijpma              DEM          1989   9.0
 7 Marielle Klaassen          AVC          1989   9.1
 8 Sandra Spillekom           DEM          1990   9.2
 9 Mwana Ellis                Con. Sport   1989   9.3
   Inez Peters                Suomi        1989   9.3
   Mandy Bouwmeester          AAC          1990   9.3
12 Kitty Calis                DEM          1990   9.7
   Claudia Olivier            DEM          1989   9.7
14 Marielle Rijpma            DEM          1990   9.8
   Renate Arends              DEM          1989   9.8
16 Dionne van Hoolwerf        DEM          1989   10.3

   60 meter horden
 1 Melissa Boekelman          Achilles     1989   9.6
 2 Helen de Loor              Nea          1989   10.1
 3 Bianca Reuver              Nea          1989   10.2
 4 Krizia de Groot            Nea          1989   10.8
 5 Thaisa Huis                Nea          1990   11.1
 6 Nikki Rodenburg            DEM          1989   11.2
 7 Helga van Koppenhagen      Spirit       1989   11.5
 8 Nienke Blom                Suomi        1990   11.9
 9 Marielle Klaassen          AVC          1989   12.7
10 Maaike Zuiderwijk          DEM          1989   13.3

   600 meter
 1 Kautar el Addobi           AAC          1989   1.45.4
 2 InŤz Peters                Suomi        1989   1.49.5
 3 Nienke Blom                Suomi        1990   1.55.0
 4 Nicky van Leuveren         AAC          1990   1.56.4
 5 MariŽlle Klaassen          AVC          1989   1.58.7
 6 Simone Rijpma              DEM          1989   1.59.7
 7 Mandy Bouwmeester          AAC          1990   2.04.7
 8 Jade Hurkmans              AVC          1989   2.07.6
 9 Dionne van Hoolwerf        DEM          1989   2.08.5
10 Nikki Rodenburg            DEM          1989   2.09.6

   kogelstoten
 1 Melissa Boekelman          Achilles     1989   17.72
 2 Bianca Reuver              Nea          1989   12.06
 3 Nicole Berghouwer          SAV          1989   10.86
 4 Claudia Olivier            DEM          1988   9.94
 5 Nienke Blom                Suomi        1990   9.49
 6 Helen de Loor              Nea          1989   9.47
 7 Inez Peters                Suomi        1989   9.06
 8 Krizia de Groot            Nea          1989   8.50
 9 Nicky van Leuveren         AAC          1990   7.93
10 Dionne van Hoofwerff       DEM          1989   7.58
11 Cindy Kiekens              Hylas        1991   7.56
12 Renate Arends              DEM          1989   7.77
13 Mandy Bouwmeester          AAC          1990   7.39

   speerwerpen
 1 Melissa Boekelman          Achilles     1989   43.65
 2 Helen de Loor              Nea          1989   34.61
 3 Claudia Olivier            DEM          1989   32.39
 4 Helga van Koppenhagen      Spirit       1989   27.05
 5 Bianca Reuver              Nea          1989   24.49
 6 Nicole Berghouwer          SAV          1989   19.42
 7 Kitty Catis                DEM          1990   17.58
 8 Inez Peters                Suomi        1987   16.81
 9 Sandra Spillekom           DEM          1990   16.52
10 Maaike Zuiderwijk          DEM          1989   16.01
11 Marielle Rijpma            DEM          1990   13.40
12 K. de Groot                Nea          1989   12.24

   verspringen
 1 Nikki Rodenburg            DEM          1989   4.59
 2 Helen de Loor              Nea          1989   4.35
 3 Claudia Olivier            DEM          1989   4.10
 4 MariŽlle Klaassen          AVC          1989   4.09
 5 Helga van Koppenhagen      Spirit       1989   3.95
 6 Sandra Spillekom           DEM          1990   3.92
 7 Irene Anthonisse           Trias        1990   3.69
 8 Simone Rijpma              DEM          1989   3.65
 9 Renate Arends              DEM          1989   3.58
10 Jade Hurkmans              AVC          1989   3.56
11 Dionne van Hoolwerf        DEM          1989   3.21
12 Kitty Calis                DEM          1990   3.12
13 Maaike Zuiderwijk          DEM          1989   3.10
14 Marielle Rijpma            DEM          1990   2.94


Jongens junioren D

   80 meter
 1 Dennis Spillekom           DEM          1990   11.5
 2 Gijs van Harselaar         DEM          1989   11.7
 3 Matthijs van Buren         DEM                 12.1
 4 Roan Pijnacker             Suomi        1989   12.2
 5 Daan Lips                  Suomi        1989   12.2
 6 Jurgen van Dorp            Suomi        1989   12.3
 7 Jorick Sijsling            Spirit       1989   12.8
 8 Quinten Zwaga              Trias        1989   13.0
 9 Sander Schipper            DEM          1990   13.1
10 Daniel van der Veen        Lycurgus     1990   13.2
11 Daan Molenaar              Trias        1990   15.2

   80 meter horden
 1 Sjoerd Ponstein            Phanos       1990   14.9
 2 Paul van der Gragt         Hylas        1989   15.1
 3 Roan Pijnacker             Suomi        1989   15.3
 4 Kars van der Gragt         Hylas        1990   16.5
 5 Misha van de Maas          AAC          1990   17.4
   Bas Lok                    Lycurgus     1990   17.4
 7 Daniel van der Veen        Lycurgus     1990   18.1

   600 meter
 1 Iordache Douglas Voicu     AV de Gemzen 1989   1.41.4
 2 Brian Vriend               Lycurgus     1990   1.44.2
 3 Stefan Alkemade            Sportlust    1990   1.52.4
 4 Kaz Jansen                 AAC          1990   1.56.1
 5 Joris Moes                 Zaanland     1989   1.56.7
 6 Daan Lips                  Suomi        1989   1.59.4
 7 Bas Lok                    Lycurgus     1990   1.59.8
 8 Quinten Zwaga              Trias        1989   2.00.1
 9 Janiek                     Nea          1989   2.03.0
10 Roan Pijnacker             Suomi        1989   2.03.5
11 Daniel v.d. Veen           Lycurgus     1990   2.04.3
12 Jurgen van Dorp            Suomi        1989   2.12.1

   kogelstoten
 1 Thomas Kok                 AAC          1990   8.56
 2 Joris Moes                 Zaanland     1989   8.43
 3 Daan Lips                  Suomi        1989   8.29
 4 Gijs van Harselaar         DEM          1989   8.22
 5 Johan Haringhuizen         Trias        1989   8.11
 6 Jurgen van Dorp            Suomi        1989   8.08
 7 Sjoerd Ponstein            Phanos       1990   7.98
 8 Misha van de Maas          AAC          1990   7.41
 9 Kars van der Gragt         Hylas        1990   5.65
10 Daniel van der Veen        Lycurgus     1990   4.84

   speerwerpen
 1 Brian Vriend               Lycurgus     1990   33.88
 2 Daan Lips                  Suomi        1989   27.28
 3 Joris Moes                 Zaanland     1989   25.98
 4 Jorick Sysling             Spirit       1989   22.89
 5 Dennis Spillekom           DEM          1990   21.73
 6 Jurgen van Dorp            Suomi        1989   21.14
 7 Janiek                     Nea          1989   18.27
 8 Gijs van Harselaan         DEM          1989   15.20
 9 Daan Molenaar              Trias        1990   13.06
10 Sander Schipper            DEM          1990   11.40

   verspringen
 1 Brain Vriend               Lycurgus     1990   4.55
 2 Roan Pijnacker             Suomi        1989   4.19
 3 Johan Haringhuizen         Trias        1989   4.10
 4 Misha van de Maas          AAC          1990   3.89
 5 Dennis Spillekom           DEM          1990   3.87
 6 Bas Lok                    Lycurgus     1990   3.85
 7 Sjoerd Ponstein            Phanos       1990   3.75
 8 Sander Schipper            DEM          1990   3.67
 9 Quinten Zwaga              Trias        1989   3.66
10 Jorick Sysling             Spirit       1989   3.61
11 Niels Verwer               Trias        1989   3.51
12 Daan Molenaar              Trias        1990   2.71


Meisjes junioren C

   80 meter
 1 Dianthe Huis               Nea          1987   10.4
 2 Boudine Bouma              Nea          1987   10.5
 3 Florence Moorman           AVC          1988   11.6
 4 Floor van Dijk             Phoenix      1987   11.7
   Amal Achbab                AAC          1988   11.7
   Hanneke van het Maalpad    Trias        1988   11.7
 7 Ikram Belkassem            AAC          1988   11.9
   Marjolein Looije           Gouda        1988   11.9
 9 Liza de Vries              Trias        1988   12.2
10 Martiena Moes              Zaanland     1987   12.5
11 Judith Molenaar            Gouda        1988   13.6

   80 meter horden
 1 Dianthe Huis               Nea          1987   11.9
 2 Boudine Bouma              Nea          1987   12.1
 3 Danielle Luppers           Nea          1988   12.5
 4 Astrid Verhage             Hera         1988   13.0
 5 Lisanne Hoos               Hera         1987   14.2
 6 Michelle Kuiper            ACW'66       1987   14.4
 7 Floor van Dijk             Phoenix      1987   14.6
 8 Jolien de Haan             ACW'66       1987   15.5
 9 Moisa Dieters              Nea          1987   19.1

   300 meter horden
 1 Lindy Opmeer               Phanos       1987   48.0
 2 Paulette in 't Veld        Ilion        1987   50.9

   600 meter
 1 Raika Lenaarts             Hylas        1988   1.37.4
 2 Amal Achbab                AAC          1988   1.46.1
 3 Liza de Vries              Trias        1988   1.51.0

   kogelslingeren
 1 Martine van Beek           Hellas       1987   25.39

   kogelstoten
 1 Lisanne Hoos               Hera         1987   11.69
 2 Astrid Verhage             Hera         1988   11.44
 3 Raika Lenaarts             Hylas        1988   11.06
 4 Marjolein Looije           Gouda        1988   10.12
 5 Judith Molenaar            Gouda        1988   6.73

   speerwerpen
 1 Martiena Moes              Zaanland     1987   29.77
 2 Danielle Luppers           Nea          1988   27.80
 3 Jenny Dekker               SAV          1987   21.69
 4 Moisa Dieters              Nea          1987   14.60

   verspringen
 1 Boudine Bouma              Nea          1987   5.24
 2 Dianthe Huis               Nea          1987   5.17
 3 Michelle Kuiper            ACW'66       1987   4.64
 4 Martiena Moes              Zaanland     1987   4.16
 5 Jorien de Haan             ACW'66       1987   4.12
 6 Florence Moorman           AVC          1988   4.12
 7 Nathalie Hartog            Hylas        1987   3.99


Jongens junioren C

   100 meter
 1 Jochem van Engers          AAV'36       1987   12.6
 2 Jouke Gerritsen            Typhoon      1987   12.6
 3 Marco Niesten              DEM          1988   12.8
 4 Luciano Pocorni            Con. Sport   1988   13.1
 5 Tom Heijens                Hylas        1987   13.3
 6 Thomas Stoker              DEM          1988   13.5
 7 Maarten Munniks            Hylas        1987   13.8
 8 Oscar van Wagtendonk       Hylas        1988   14.1
 9 Harold de Boer             DEM          1987   14.2
10 Kristian van der Gragt     Hylas        1987   14.5
11 Dennis Adelaar             DEM          1988   14.6
12 Damir Alic                 Hylas        1987   14.7
13 Matthijs van Buren         DEM          1988   15.0
14 Matthijs van de Meet       Hylas        1987   16.9

   100 meter horden
 1 Sjoerd Lether              Haarlem      1987   16.1
 2 Tjerk Conijn               Lycurgus     1988   17.8
 3 Oscar van Wagtendonk       Hylas        1988   20.4

   300 meter horden
 1 Bart van der Gragt         Hylas        1987   41.4
 2 Jochem van Engers          AAV 36       1987   43.4
 3 Mike van Kruchten          Phanos       1987   43.4
 4 Jouke Gerritsen            Typhoon      1987   46.0
 5 Sjoerd Lether              Haarlem      1987   46.6
 6 Oskar Jansen               AAC          1988   46.7
 7 Maarten Munniks            Hylas        1987   48.4
 8 Remco Verveer              Hera         1987   48.8
 9 Bjorn van Doodewaard       Lycurgus     1989   53.2
10 Paul van der Gragt         Hylas        1989   59.2
11 Kars van der Gragt         Hylas        1990   1.02.0

   600 meter
 1 Martijn Bartelson          Nea          1987   1.28.2
 2 Tjerk Conijn               Lycurgus     1987   1.32.8
 3 Oscar van Wagtendonk       Hylas        1988   1.50.5
 4 Harold de Boer             DEM          1987   1.54.4
 5 Bas Pouw                   DEM          1988   1.57.0
 6 Loek Bellord               Hylas        1988   2.10.0

   kogelstoten
 1 Wout van Wengerden         Nea          1987   11.71
 2 Sjoerd Lether              Haarlem      1987   9.94
 3 Ruud Hoeben                Hylas        1988   8.42
 4 Marco Niesten              DEM          1988   8.35
 5 Matthijs van Buren         DEM          1988   7.40
 6 Jelle Conijn               Lycurgus     1988   7.12

   verspringen
 1 Tijmen Meijer              Nea          1988   5.31
 2 Marco Niesten              DEM          1988   4.74
 3 Thomas Stoker              DEM          1988   4.69
 4 Kristian van der Gragt     Hylas        1987   4.46
 5 Oscar van Wagtendonk       Hylas        1988   4.31
 6 Ruud Hoeben                Hylas        1988   4.06
 7 Matthijs van Buren         DEM          1988   4.05
 8 Harold de Boer             DEM          1987   3.93
 9 Ikram                      AAC          1988   3.85
10 Dennis Adelaar             DEM          1988   3.72
11 Bas Pouw                   DEM          1988   3.13

   speerwerpen
 1 Tijmen Meijer              Nea          1988   30.51
 2 Jochem van Engers          AAV 36       1987   30.10
 3 Jelle Conijn               Lycurgus     1988   22.25
 4 Oscar van Wagtendonk       Hylas        1988   18.68

   polsstokhoog
 1 Nils Mulder                Haag Atletiek1987   3.40
 2 Rody Kiekens               Hylas        1988   2.20


Meisjes junioren B

   100 meter
 1 Marjorie Groenfelt         Con. Sport   1987   12.6
 2 Amy Burger                 Hylas        1985   12.7
 3 Charissa Czech             Noordkop     1986   12.8
 4 Kyoma Wang                 Nea          1987   12.9
 5 Linda Swart                AV '55       1985   13.5
 6 Suzanne Thierry            DEM          1986   13.7
 7 Maud de Vries              DEM          1986   14.2
 8 Krirsty Mann               Hylas        1986   14.3

   100 meter horden
 1 Kirsty Mann                Hylas        1986   16.9

   300 meter horden
 1 Rianna Galiart             Lycurgus     1985   46.7
 2 Mirjam Revet               Gouda        1986   51.1
 3 Kim van Loon               Gouda        1985   51.3

   400 meter
 1 Charissa Czech             Noordkop     1986   59.0
 2 Yvonne Hak                 Hylas        1986   59.2
 3 Jolien in 't Veld          Ilion        1985   1.04.2

   1 engelse mijl
 1 Tanya ten Velden           Sportlust    1987   5.36.4

   kogelslingeren
 1 Laura Molenaar             Gouda        1986   29.15
 2 Kim van Loon               Gouda        1985   20.99
 3 Mirjam Revet               Gouda        1986   18.75

   kogelstoten
 1 Denise Kemkers             Hera         1985   15.63
 2 Elsemieke Fritzsche        Noordkop     1985   11.05
 3 Suzanne Thierry            DEM          1986   10.60
 4 Maud de Vries              DEM          1986   8.87
 5 Laura Molenaar             Gouda        1986   8.33

   polsstokhoog
 1 Rianna Galiart             Lycurgus     1985   2.90

   speerwerpen
 1 Esmay Vos                  Typhoon      1986   31.37
 2 Nenna de Boer              AV'55        1985   27.42
 3 Linda Swart                AV'55        1985   20.97

   verspringen
 1 Amy Burger                 Hylas        1985   4.79
 2 Suzanne Thierry            DEM          1986   4.57


Jongens junioren B

   100 meter
 1 Akwasi Frimpong            Con. Sport   1986   11.7
 2 Erik Veldhoen              Hylas        1986   12.0
 3 Rene Tijm                  Nova         1985   12.3
 4 Remco Bruin                Hylas        1986   12.4
   Mark Kroon                 Lycurgus     1985   12.4
 6 Johan Riteco               Noordkop     1986   12.5
 7 Kevin Visser               Noordkop     1986   12.6
 8 Matthijs Ruoff             Lycurgus     1985   13.2
 9 Gideon Kok                 Hera         1986   13.5
10 Michel de Ruiter           Hera         1986   13.6

   1 engelse mijl
 1 Tom Wiggers                Hylas        1987   4.41.0
 2 Melvin Disco               Sportlust    1986   4.49.9
 3 Jilles Wittebrood          Trias        1986   5.05.1
 4 Bob Hopman                 Hylas        1985   5.12.6
 5 Joost Commandeur           Hylas        1988   5.34.7

   300 meter horden
 1 Purcy Marte jr.            Nea          1986   46.5

   400 meter
 1 Jeffrey Baars              Zuidwal      1986   56.8
 2 Jilles Wittebrood          Trias        1986   57.3
 3 Michel de Ruiter           Hera         1986   58.2
 4 Gideon Kok                 Hera         1986   59.2
 5 Maarten Munniks            Hylas        1987   1.01.9
 6 Rody Kiekens               Hylas        1989   1.02.7

   kogelslingeren
 1 Vincent Onos               SAV          1986   53.25

   kogelstoten
 1 Kevin Visser               Noordkop     1986   13.23
 2 Mark de Rijk               Nea          1985   13.15
 3 Johan Riteco               Noordkop     1986   12.10

   polsstokhoog
 1 Tim van der Hoorn          Lycurgus     1985   2.90
 2 Hans van der Gragt         Hylas        1985   2.50

   speerwerpen
 1 Mark de Rijk               Nea          1985   47.87
 2 Kevin Visser               Noordkop     1986   41.02
 3 Matthijs Ruoff             Lycurgus     1985   40.38
 4 Hans van Wonderen          Nova         1986   34.07

   verspringen
 1 Erik Veldhoen              Hylas        1986   5.96
 2 Matthijf Ruoff             Lycurgus     1985   5.76
 3 Rene Tijm                  Nova         1985   5.70
 4 Mark Kroon                 Lycurgus     1985   5.47
 5 Remco Bruin                Hylas        1986   5.31


Meisjes junioren A

   100 meter
 1 Tine Veenstra              SAV          1983   12.6
 2 Marjolein Blits            AV '23       1983   16.4

   400 meter horden
 1 Margriet de Jong           Hylas        1983   1.11.3
 2 Jennefer Baars             Zuidwal      1983   1.14.6

   kogelslingeren
 1 Maaike Schetters           PSV          1983   49.45

   kogelstoten
 1 Maaike Schetters           PSV          1983   8.49

   speerwerpen
 1 Tine Veenstra              SAV          1983   41.65
 2 Marion Dekker              SAV          1983   29.32
 3 Maaike Schetters           PSV          1983   24.22

   verspringen
 1 Marjolein Blits            AV'23        1983   3.30


Jongens junioren A

   100 meter
 1 Machiel Moes               Zaanland     1984   12.4

   1 engelse mijl
 1 Albert Lucas               Hylas        1983   4.59.5
 2 Kees van Wonderen          Nova         1984   5.04.2

   3000 meter
 1 Robert Hettinga            Athlon       1983   9.36.1

   kogelslingeren
 1 Jeroen Riteco              Noordkop     1983   29.91
 2 Joost Laven                Noordkop     1984   21.26

   kogelstoten
 1 Jeroen Riteco              Noordkop     1983   14.23
 2 Joost Laven                Noordkop     1984   11.31
 3 Frank van Leeuwen          Gouda        1983   9.25

   verspringen
 1 Madliel Moes               Zaanland     1984   5.27


Dames senioren

   100 meter
 1 Caroline Oldenburg         Hera         1970   14.5
 2 Kim Disco                  Gouda        1979   14.7
 3 Agnes Nederhoff            Gouda        1982   15.4

   1 engelse mijl
 1 Stephenie Kortekaas        Sportlust    1981   5.42.4

   3000 meter
 1 Masja Klarenbeek           Phoenix      1973   10.54.4

   300 meter horden
 1 Wilma Verheul              Phoenix      1974   47.9

   400 meter
 1 Masha Kunst                Holland      1968   1.01.5
 2 Ingrid Grutters            Phoenix      1974   1.04.5

   400 meter horden
 1 Deborah van den Berg- den BPhanos       1975   1.08.1
 2 Mieke Baldee               Phoenix      1970   1.18.9

   kogelslingeren
 1 Johanneke Ernsting         Nea          1982   15.48
 2 Mirjam Smit                Nea          1976   15.01

   kogelstoten
 1 Kim Disco                  Gouda        1979   8.06
 2 Agnes Nederhoff            Gouda        1982   5.63

   polsstokhoog
 1 Martien van Rossum         Phanos       1970   3.40

   speerwerpen
 1 Johanneke Ernsting         Nea          1982   27.64
 2 Mirjam Smit                Nea          1976   22.92


Heren senioren

   100 meter
 1 Dave Elderenbosch          AAC          1969   11.6
 2 Bas Mulder                 AV'23        1982   12.0
   Maarten Broek              GAC          1981   12.0
 4 Matthijs de Groot          Nova         1979   12.1
 5 Michael Weber              AV'23        1978   12.2
 6 Timo van Essen             DEM          1976   12.5
 7 Martin Zwaal               GAC          1969   12.6
 8 Aswin Jagers               GAC          1976   12.7

   1 engelse mijl
 1 Rene van Dijke             Leiden Atleti1974   4.25.5
 2 Edgard Creemers            Leiden Atleti1975   4.25.9
 3 Remi Bouwmeester           Aku          1981   4.29.2
 4 Sasha MŁhlebark            Monnickendam 1977   4.30.5
 5 Arno van den Berg          Sportlust    1970   4.33.5
 6 Raymond Koen               Noordkop     1981   4.37.3
 7 Gerard van de Berg         Hylas        1969   4.52.4
 8 Matthijs de Groot          Nova         1979   4.52.9

   3000 meter
 1 Dennis Lambolk             Atos         1971   8.59.1
 2 Fridthjof Koomen           Trias        1962   9.02.5
 3 Pieter v.d. Luijt          Leiden Atleti1982   9.06.5
 4 Arno v.d. Berg             Sportlust    1970   9.12.1
 5 Wil Does                   Hylas        1965   9.13.8
 6 Jim Mooij                  Hollandia    1971   9.27.9
 7 Jan- Jouke Vos             Athlon       1982   9.43.0
 8 Anton Costeris             Athlon       1982   9.48.4
 9 Arno v.d. Vlugt            Lycurgus     1968   9.54.5
10 Michael Steenbakker        Atos         1968   10.04.5
11 Peter Derk Welex           Holland      1973   10.11.0
12 Vincent Plomp              Lycurgus     1971   10.45.6

   300 meter horden
 1 Dennis Reisener            AAC          1981   39.6
 2 Frank Stam                 Lycurgus     1979   39.9

   400 meter
 1 Raymond Koen               Noorkop      1981   51.2
 2 Bas Mulder                 AV'23        1982   52.1
 3 Erick Edgar Bouwer         AV'23        1979   54.9

   400 meter horden
 1 Gaby van Caulit            NSAV 't Haasj1970   1.03.5

   kogelslingeren
 1 Jeffrey Wassenburg         Noordkop     1981   39.20
 2 Alex van Zutphen           Gouda        1978   29.74
 3 Rudi Schavemaker           Nea          1974   18.60
 4 Jeroen Klein               Nea          1974   11.12

   kogelstoten
 1 Eddy Cardol                Hera         1978   16.81
 2 Jeffrey Wassenburg         Noordkop     1981   14.14
 3 Alex van Zutphen           Gouda        1978   9.88
   Jaco Hodzelmans            Gouda        1970   9.88
 4 Nico van Leeuwen           Gouda        1978   8.97

   polsstokhoog
 1 Alex van Zutphen           Gouda        1978   4.70
 2 Peter Schafer              AAC          1971   3.80
 3 Bart Breddek               Startbaan    1982   3.50
 4 Chris van de Blonk         Startbaan    1971   3.40
 5 Timo van Essen             DEM          1976   3.20

   speerwerpen
 1 Robin v.d. Berg            Phanos       1972   44.23

   verspringen
 1 Rudi Schavemaker           Nea          1974   5.07
 2 Jeroen Klein               Nea          1974   4.70


Dames veteranen

   1 engelse mijl
 1 Corina Dekker- Kruijer     Hera         1961   5.22.3
 2 Marja Mulder               Sportlust    1957   5.43.9

   3000 meter
 1 Ingrid Coster              Atos         1957   11.31.8

   kogelstoten
 1 Ineke Boekelman            Achilles     1961   9.67

   speerwerpen
 1 Henny van Kruchten         Phanos       1950   30.85


Heren veteranen

   100 meter
 1 Kees Kuiper                Hylas        1954   14.1

   1 engelse mijl
 1 Chris van der Neut         Startbaan    1961   4.50.4
 2 Ab Vos                     Noordkop     1957   5.10.2
 3 Arie Snoek                 Hera         1949   5.22.1

   3000 meter
 1 Pieter van de Wiel         AVW          1957   9.43.5
 2 John Coster                Atos         1959   10.26.1
 3 Kees Kuipers               Hylas        1954   12.44.2

   300 meter horden
 1 Purcy Marte sr.            Nea          1956   41.4

   400 meter
 1 Ben van Zuidhorst          Phoenix      1958   1.00.1

   kogelstoten
 1 Kees Meijer                Nea          1956   7.50

   speerwerpen
 1 Kees Meijer                Nea          1956   34.59

   verspringen
 1 Gerard Hurkmans            AVC          1961   5.46