Eerste instuifwedstrijd regio 4

26-04-2002

   100 meter Dames
 1 Kruijer      Afra     Hera          14,9
 2 Koenis       JacquelinHera          15,2

   100 meter Dames veteranen
 1 Beertsen     Marion   SAV           16,7

   100 meter Heren
 1 Tjonameeuw   Reguillo Continent     12,1
 2 Gerssen      J        Noordkop      12,3
 3 Hessing      Leon     Hollandia     14,9

   100 meter Heren veteranen
 1 Kuiper       Kees     Hylas         13,9

   100 meter Jongens junioren A
 1 Gerssen      Matthijs Noordkop      11,9
 2 Hilberts     Frank    Nova          12,0
 3 Everhardus   Djurre   Noordkop      12,5

   100 meter jongens junioren B
 1 Frimpong     Akwasi   Continent     12,0
 2 Rijk, de     Mark     NEA           12,2
 3 Tijm         René     Nova          12,2
 4 Bruin        Remco    Hylas         12,4
 5 Strunks      Gary     Hylas         12,6

   100 meter meisjes junioren A
 1 Graaf, van deLieke    Hylas         16,0

   100 meter meisjes junioren B
 1 Burger       Amy      Hylas         13,0
 2 Czech        Charissa Noordkop      13,1
 3 Mann         Kirsty   Hylas         13,5
 4 Tesselaar    Maaike   Nova          14,1
 5 Beertsen     Tessa    SAV           14,7
 6 Zuidhoek     Iris     Hylas         15,4

   1.000 meter Dames veteranen
 1 Mulder       Marja    Sportlust  3.19,4

   1.000 meter Heren
 1 Willems      Patrick  Phanos     2.30,9
 2 Koen         Raymond  Noordkop   2.31,7
 3 Tesselaar    Mike     Hera       2.32,2
 4 Jeeninga     Ronnie   Lionitas   2.39,7
 5 Slagten      Niels    SAV        2.41,6
 6 Groot, de    Matthijs Nova       2.42,9
 7 Berg, v/d    Arno     Sportlust  2.44,5
 8 Klomp        Michel   Noordkop   2.55,5

   1.000 meter Heren veteranen
 1 Berg, v/d    Edwin    Phoenix    2.43,3
 2 Bouma        Bert     Hollandia  2.57,3
 3 Vos          Ab       Noordkop   3.00,5

   1.000 meter jongens junioren A
 1 Dekker       Nick     Hylas      2.56,6

   1.000 meter jongens junioren B
 1 Munster, van Ronnie   Phanos     2.47,3
 2 Disco        Melvin   Sportlust  2.53,0
 3 Heijens      Tom      Hylas      3.05,7
 4 Schalkwijk   Bart     Nova       3.31,8

   1.000 meter meisjes junioren A
 1 Schakenbos   Maaike   Hylas      3.28,8

   1.000 meter meisjes junioren B
 1 Veldboer     Hestia   Sportlust  3.22,8
 2 Schipper     Esther   Hylas      3.23,9

   200 meter Dames veteranen
 1 Koenis       JacquelinHera          30,4
 2 Kruijer      Afra     Hera          31,5

   200 meter Heren
 1 Groot, de    Matthijs Nova          24,6
 2 Hessing      Leon     Hollandia     31,6

   200 meter Heren veteranen
 1 Lenis        Anne     Hera          26,8
 2 Gragt, van deJan      Hylas         29,5
 3 List         Theo     AVW           39,9

   200 meter jongens junioren A
 1 Hilberts     Frank    Nova          24,7
 2 Everhardus   Djurre   Noordkop      25,8

   200 meter jongens junioren B
 1 Frimpong     Akwasi   Continent     24,5
 2 Gragt, van deBart     Hylas         24,6
 3 Tijm         René     Nova          24,9
 4 Dekker       Leon     Hylas         25,8

   200 meter meisjes junioren A
 1 Graaf, van deLieke    Hylas         31,8

   200 meter meisjes junioren B
 1 Czech        Charissa Noordkop      26,5
 2 Burger       Amy      Hylas         27,6
 3 Veldboer     Hestia   Sportlust     32,5

   3.000 meter Heren
 1 Berg, v/d    Arno     Sportlust  9.21,3
 2 Rooding      Marc     Lionitas  10.22,1

   3.000 meter Heren veteranen
   Slootheer    Eelke    Hylas         DNF

   3.000 meter Meisjes junioren B
 1 Beertsen     Tessa    SAV       13.01,7

   Kogelstoten Dames
 1 Beertsen     Carla    SAV           8,68

   Kogelstoten Heren
 1 Dekker       Arjan    SAV           8,34

   Kogelstoten Heren veteranen
 1 Vries, de    Hans     SAV           8,78
 2 Schaaf, van dTheo     Hylas         7,38

   Kogelstoten jongens junioren A
 1 Riteco       Jeroen   Noordkop     12,53

   Kogelstoten jongens junioren B
 1 Rijk, de     Mark     NEA          13,31
 2 Onos         Vincent  SAV          11,93
 3 Kiekens      Rody     Hylas         9,13

   Kogelstoten meisjes junioren B
 1 Kemkers      Denise   Hera         14,96
 2 Beijnes      Fleur    Hylas        13,12
 3 Tesselaar    Maaike   Nova          9,98
 4 Schrijver    Moniek   Nova          7,55

   Kogelslingeren Heren
 1 Wassenburg   Jeffrey  Noordkop     38,80

   Kogelslingeren Heren veteranen
 1 Oly          Richard  AVW          28,58
 2 Vries, de    Hans     SAV          23,97

   Kogelslingeren jongens junioren A
 1 Klaver       Olaf     Hollandia    53,86
 2 Riteco       Jeroen   Noordkop     30,01

   Kogelslingeren jongens junioren B
 1 Onos         Vincent  SAV          47,75

   Kogelslingeren Meisjes junioren A
 1 Boorsma      Linda    Hylas        26,32

   Speerwerpen Dames
 1 Beertsen     Carla    SAV          24,28

   Speerwerpen jongens junioren B
 1 Rijk, de     Mark     NEA          46,55
 2 Gragt, van deHans     Hylas        36,86
 3 Visser       Kevin    Noordkop     35,68
 4 Schakenbos   Tommy    Hylas        26,05

   Speerwerpen meisjes junioren A
 1 Dekker       Marion   SAV          30,45

   Speerwerpen meisjes junioren B
 1 Dekker       Jenny    SAV          20,28

   Verspringen Dames
 1 Pylina       ValentinaHylas         5,07

   Verspringen Dames veteranen
 1 Beertsen     Marion   SAV           3,04

   Verspringen jongens junioren B
 1 Boon         Axel     Noordkop      5,00
 2 Bruin        Remco    Hylas         4,92

   Verspringen meisjes junioren B
 1 Mann         Kirsty   Hylas         4,51
 2 Berghuis     Harmke   Hylas         4,08
 3 Kok          Maaike   Hylas         4,06
 4 Zuidhoek     Iris     Hylas         3,93
 5 Zwaag        Isabel   Hylas         3,84
 6 Smits        Marije   Hollandia     2,52