Open baankampioenschappen

07-04-2002

       C-Pup. Jongens ,Meerkamp                 40 mtr         Ver            Balwerpen     TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Wouter Vaneker       94 DEM             8.0  318      2.68  254     22.48  351       923
       2 Rienk de Weerd       94 Castricum       7.7  368      2.64  246     13.45  216       830
       3 Jasper de Bles       94 Hylas           8.3  272      2.75  268     15.64  252       792
       4 Matthijs Damm        94 Hylas           8.0  318      2.23  164     17.72  284       766
       5 Max Meertens         94 DEM             8.8  202      2.29  176     16.75  270       648
       6 Julian Kunst         94 Hylas           8.5  243      2.49  216     11.05  173       632
       7 Niels Dapper         94 AAC             8.4  257      2.37  192     10.20  156       605
       8 Bjorn Muskee         95 DEM             8.9  189      2.26  170     11.76  186       545
 

      C-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 40 mtr         Ver            Balwerpen     TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Fiona Lindaya        94 Hylas           8.2  287      2.74  266     13.66  220       773
       2 Rosanne Tatti        95 DEM             8.2  287      2.40  198     13.21  212       697
       3 Lisa vd Hoff         94 DEM             8.8  202      2.81  280     11.68  185       667
       4 Roos Vriesde         94 DEM             9.4  127      2.53  224     13.94  224       575
       5 Abbie Bucham         95 Hylas           8.5  243      1.95  108      9.31  138       489


      B-Pup. Jongens ,Meerkamp                 40 mtr         Ver            Balwerpen     TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Lennox Vellema       93 DEM             6.9  521      3.37  392     29.09  434      1347
       2 Menno Munster        93 Hylas           7.0  500      3.30  378     22.92  357      1235
       3 Mike Boekhoff        93 Hylas           7.4  422      2.87  292     18.95  302      1016
       4 Stijn Burkels        93 Hylas           7.4  422      2.90  298     18.12  290      1010
       5 Rik Hartsink         93 Hylas           7.3  440      2.76  270     17.96  288       998
       6 Rob Hartsink         93 Hylas           7.6  385      2.76  270     20.80  329       984
       7 Don Tebbertman       93 Hylas           7.9  334      2.85  288     18.89  302       924
       8 Tim Meertens         93 DEM             7.9  334      2.74  266     15.42  249       849
       9 Youri van Son        93 Hylas           7.7  368      2.36  190     11.79  187       745
      10 Daan Miserus         93 AAC             8.1  303      2.39  196     11.33  178       677


      B-Pup. Meisjes ,Meerkamp                 40 mtr         Ver            Balwerpen     TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Miriah Groenfelt     93 Continentl      6.6  587      3.59  436     12.99  208      1231
       2 Lisa Langrand        93 DEM             7.1  480      3.15  348     23.42  364      1192
       3 Cherelle Mijnals     93 AAC             6.9  521      3.41  400     16.37  264      1185
       4 Esme van Leuveren    93 AAC             7.2  460      3.15  348     12.19  194      1002
       5 Ellie Bucham         93 Hylas           7.1  480      2.75  268     10.79  168       916
       6 Simone Ruckert       93 Hylas           7.8  351      2.55  228      9.94  151       730
       7 Danielle Vazquez     93 Hylas           8.3  272      2.47  212     12.11  192       676
       8 Amanda Juutilainen   93 Hylas           8.5  243      2.34  186     10.30  158       587
       9 Lennie de Roo        93 Hylas           8.5  243      2.39  196      8.85  129       568
      10 Lisanne Vermeulen    93 Texel           8.3  272      2.38  194      7.20   93       559
      11 Linda Juutilainen    93 Hylas           8.5  243      2.13  144     10.94  171       558
      12 Kyra van der Keyl    93 Hylas           8.9  189      2.08  134      8.07  112       435


      A-Pup. Jongens 1e jrs ,Meerkamp          60 mtr         Ver            Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Mike Rumping         92 DEM             9.8  472      3.90  498      6.61  443      1413
       2 Max Verlint          92 Phanos          9.9  457      3.64  446      7.53  495      1398
       3 Mark de Rijk         92 Hylas           9.7  487      3.52  422      5.86  397      1306
       4 Jerno Viergever      92 Trias          10.2  413      3.65  448      5.87  398      1259
       5 Jesse Lensink        92 Hylas           9.7  487      3.36  390      5.26  359      1236
       6 Sibren de Weerd      92 Castricum      10.7  346      3.30  378      6.37  429      1153
       7 Maurice van Oort     92 Hylas          10.7  346      3.48  414      5.74  390      1150
       8 Robin Boerman        92 Hylas          10.9  321      2.98  314      5.58  379      1014
       9 Floris-Jan Kerkhof   92 DOKEV          10.8  333      3.14  346      4.38  298       977
      10 Yordi Verkroost      92 Hylas          11.2  285      3.00  318      5.30  361       964
      11 Eric Dignum          92 DOKEV          11.7  228      3.07  332      5.87  398       958
      12 Ron Does             92 Castricum      10.9  321      3.00  318      4.52  308       947
      13 Floris Stevens       92 Hylas          10.8  333      2.85  288      4.73  323       944
      14 Kay Abbink           92 DOKEV          11.8  218      3.00  318      5.11  349       885
      15 Giedo Bakker         92 Hylas          12.2  177      2.90  298      5.91  400       875
      16 RichardNieuwenhuizen 92 DOKEV          11.7  228      3.00  318      3.94  265       811
      17 Ivo Sprinkkuizen     92 DEM            10.2  413              0      5.77  392       805
      18 Rik Evers            92 Hylas          12.0  197      2.60  238      4.36  296       731
      19 Joshua Veldboer      92 Hylas          12.6  138      2.61  240      4.85  331       709


      A-Pup. Jongens 2e jrs ,Meerkamp          60 mtr         Ver            Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Robin Langrand       91 DEM             9.0  604      4.24  566     10.42  642      1812
       2 Jamal Hofwijks       91 Continentl      9.4  535      3.80  478      7.91  516      1529
       3 Ezra Romeyn          91 Trias           9.7  487      4.04  526      7.69  504      1517
       4 Tom Heiblom          91 Hylas           9.5  519      3.71  460      6.71  449      1428
       5 Jeffrey van der Park 91 DOKEV           9.9  457      3.60  438      6.77  452      1347
       6 Buddy Oosterman      91 Hylas           9.8  472      3.72  462      5.86  397      1331
       7 Jeroen Meringa       91 Hylas           9.7  487      3.36  390      6.66  446      1323
       8 Mark Veldhoen        91 Hylas           9.9  457      3.62  442      5.55  378      1277
       9 Sven v d Zaken       91 Castricum      10.6  359      3.52  422      6.44  433      1214
      10 Justin Ory           91 Hylas          10.2  413      3.39  396      4.99  340      1149
      11 Ricardo Olivier      91 DEM            10.9  321      3.38  394      5.94  402      1117
      12 Tim Veldhoen         91 Hylas          10.9  321      3.28  374      5.61  381      1076
      13 Floris Hageman       91 Hylas          10.9  321      3.11  340      4.66  318       979
      14 Niels Vaneker        91 DEM            11.6  239      2.82  282      5.63  383       904
      15 Klaas Harselaar      91 DEM            11.4  262      2.45  208      5.44  370       840
      16 Thomas Bes           91 Hylas                  0      3.10  338      5.52  376       714


      A-Pup. Meisjes 1e jrs ,Meerkamp          60 mtr         Ver            Kogel         TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Alissa Neefs         92 Hylas           9.9  457      3.44  406      4.45  303      1166
       2 Kirsten Visser       92 DEM            10.1  427      3.30  378      4.74  323      1128
       3 Jeske Walgers        92 Castricum      10.4  386      3.37  392      4.54  309      1087
       4 Maura van der Molen  92 Hylas          10.4  386      3.30  378      3.82  256      1020
       5 Sara Jane Remak      92 AAC            10.8  333      3.07  332      5.00  341      1006
       6 Freya Klarenbeek     92 Hylas          10.5  372      3.08  334      4.21  285       991
       7 Esmee Frederiks      92 Hylas          10.9  321      3.10  338      4.20  284       943
       8 Marissa Tatti        92 DEM            11.5  250      3.15  348      4.79  327       925
       9 Laurien vd Maas      92 DEM            11.4  262      2.95  308      4.47  304       874
      10 Lisa Brandon         92 Hylas          11.3  273      2.69  256      3.89  261       790
      11 Inge Doornbos        92 Hylas          12.2  177      2.47  212      3.96  266       655
      12 Josephine Veldboer   92 Hylas          12.4  157      2.55  228      3.95  266       651


      A-Pup. Meisjes 2e jrs ,Meerkamp          Kogel          Ver            60 mtr        TOTAAL
         Naam                Gbj Club         Prest.  PNT    Prest.  PNT    Prest.  PNT       PNT
       1 Carola v. Wagtendonk 91 Hylas          6.42  432      4.11  540       9.0  604      1576
       2 Cindy Kiekens        91 Hylas          7.63  501      3.73  464      10.1  427      1392
       3 Yvonne Apeldoorn     91 Hylas          5.74  390      3.80  478       9.5  519      1387
       4 Desire Melchiot      91 Hylas          5.17  353      3.83  484      10.2  413      1250
       5 Danique de Ruiter    91 DEM            6.36  428      3.17  352      10.6  359      1139
       6 Kristel Eggink       91 DEM            6.00  406      3.24  366      10.7  346      1118
       7 Syreeta Linger       91 Hylas          4.93  336      3.24  366      10.7  346      1048
       8 Melissa Joosten      91 DEM            5.32  363      2.96  310      11.1  296       969
       9 Anouk vd Maas        91 DEM            5.42  369      2.92  302      11.1  296       967
      10 Miranda Noom         91 DEM            4.37  297      2.70  258      12.4  157       712


      C-Pup. Jongens ,600 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rienk de Weerd       94 Castricum    2.25.5
       2 Max Meertens         94 DEM          2.30.7
       3 Jasper de Bles       94 Hylas        2.33.9
       4 Matthijs Damm        94 Hylas        2.38.8
       5 Niels Dapper         94 AAC          2.57.0
       6 Julian Kunst         94 Hylas        2.58.4


      C-Pup. Meisjes ,600 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Fiona Lindaya        94 Hylas        2.39.6
       2 Abbie Bucham         95 Hylas        2.48.5
       3 Lisa vd Hoff         94 DEM          2.52.1
       4 Roos Vriesde         94 DEM          2.55.5


      B-Pup. Jongens ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Menno Munster        93 Hylas        3.51.8
       2 Tim Meertens         93 DEM          3.58.9
       3 Lennox Vellema       93 DEM          4.06.8
       4 Rik Hartsink         93 Hylas        4.14.7
       5 Rob Hartsink         93 Hylas        4.15.6
       6 Mike Boekhoff        93 Hylas        4.20.4
       7 Youri van Son        93 Hylas        5.00.9


      B-Pup. Meisjes ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Ellie Bucham         93 Hylas        3.57.0
       2 Esme van Leuveren    93 AAC          4.10.2
       3 Cherelle Mijnals     93 AAC          4.35.7
       4 Lennie de Roo        93 Hylas        4.45.1
       5 Simone Ruckert       93 Hylas        4.48.9
       6 Linda Juutilainen    93 Hylas        5.19.2


      A-Pup. Jongens 1e jrs ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Max Verlint          92 Phanos       3.39.1
       2 Jerno Viergever      92 Trias        3.46.0
       3 Sibren de Weerd      92 Castricum    3.47.3
       4 Mark de Rijk         92 Hylas        3.48.7
       5 Yordi Verkroost      92 Hylas        3.59.9
       6 Mike Rumping         92 DEM          4.02.7
       7 Floris Stevens       92 Hylas        4.10.9
       8 Maurice van Oort     92 Hylas        4.17.7
       9 Giedo Bakker         92 Hylas        4.18.6
      10 Kay Abbink           92 DOKEV        4.20.4
      11 Robin Boerman        92 Hylas        4.20.8
      12 Ron Does             92 Castricum    4.21.6
      13 Eric Dignum          92 DOKEV        4.29.0
      14 Joshua Veldboer      92 Hylas        4.29.5
      15 Jesse Lensink        92 Hylas        4.41.3
      16 Rik Evers            92 Hylas        5.07.2
      17 RichardNieuwenhuizen 92 DOKEV        5.14.0


      A-Pup. Jongens 2e jrs ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Ezra Romeyn          91 Trias        3.40.9
       2 Tom Heiblom          91 Hylas        3.50.4
       3 Mark Veldhoen        91 Hylas        3.51.0
       4 Ricardo Olivier      91 DEM          3.54.6
       5 Floris Hageman       91 Hylas        3.58.7
       6 Jeffrey van der Park 91 DOKEV        4.08.6
       7 Buddy Oosterman      91 Hylas        4.09.4
       8 Justin Ory           91 Hylas        4.17.9
       9 Jeroen Meringa       91 Hylas        4.28.0
      10 Tim Veldhoen         91 Hylas        4.47.6


      A-Pup. Meisjes 1e jrs ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Kirsten Visser       92 DEM          3.54.2
       2 Alissa Neefs         92 Hylas        4.08.1
       3 Maura van der Molen  92 Hylas        4.09.4
       4 Josephine Veldboer   92 Hylas        4.10.2
       5 Lisa Brandon         92 Hylas        4.19.5
       6 Laurien vd Maas      92 DEM          4.19.9
       7 Freya Klarenbeek     92 Hylas        4.20.5
       8 Esmee Frederiks      92 Hylas        4.28.0
       9 Sara Jane Remak      92 AAC          5.18.5
      10 Inge Doornbos        92 Hylas        5.24.5


      A-Pup. Meisjes 2e jrs ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Carola v. Wagtendonk 91 Hylas        3.35.0
       2 Yvonne Apeldoorn     91 Hylas        3.42.1
       3 Kristel Eggink       91 DEM          4.01.9
       4 Anouk vd Maas        91 DEM          4.09.8
       5 Melissa Joosten      91 DEM          4.28.6
       6 Miranda Noom         91 DEM          4.48.5


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Huib Sutherland      90 DEM            11.5
       2 Maarten Farenhorst   90 Hylas          11.8
       3 Daan Hamaker         90 Castricum      12.5
       4 Ruud van Balen       90 DEM            12.9
       5 Lourens Stevens      90 Hylas          14.2


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Dion Kramer          90 Hylas          12.3
       2 Julian van Oort      90 Hylas          12.6
       3 Joost Bout           90 Hylas          13.3
       4 Joren Zwaan          90 Texel          13.8


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Stefan Alkemade      90 Sportlust      11.6
       2 Stevo Todorovic      90 Castricum      13.2
       3 Kars van der Gragt   90 Hylas          13.6
       4 Roy Schoenmaker      90 Castricum      14.1
       5 Thomas v d Sluis     90 Texel          15.6


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Erik Weiss           90 Hylas          12.1
       2 Geert Weel           90 DOKEV          12.5
       3 Hesdey Flanders      90 Hylas          12.8
       4 Kevin Rotgers        90 Hylas          14.0
       5 Leroy Vermeulen      90 Texel          14.5


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Huib Sutherland      90 DEM            11.3
       2 Stefan Alkemade      90 Sportlust      11.7
       3 Maarten Farenhorst   90 Hylas          11.7
       4 Dion Kramer          90 Hylas          12.1
       5 Erik Weiss           90 Hylas          12.3
       6 Geert Weel           90 DOKEV          12.5
     

      D-Jun. Jongens 1e jrs ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Stefan Alkemade      90 Sportlust    3.17.9
       2 Julian van Oort      90 Hylas        3.18.6
       3 Dion Kramer          90 Hylas        3.19.6
       4 Scott Claassen       90 Haarlem      3.21.5
       5 Stevo Todorovic      90 Castricum    3.32.9
       6 Koen Amse            90 DEM          3.34.6
       7 Erik Weiss           90 Hylas        3.46.1
       8 Roy Schoenmaker      90 Castricum    3.49.7
       9 Lourens Stevens      90 Hylas        4.14.5
      10 Kevin Rotgers        90 Hylas        4.20.2


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Huib Sutherland      90 DEM            1.30
       2 Joost Bout           90 Hylas          1.30
       3 Maarten Farenhorst   90 Hylas          1.25
       4 Dion Kramer          90 Hylas          1.20
       5 Geert Weel           90 DOKEV          1.20
       6 Daan Hamaker         90 Castricum      1.20
       7 Joren Zwaan          90 Texel          1.15
       8 Kars van der Gragt   90 Hylas          1.00
     

      D-Jun. Jongens 1e jrs ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Julian van Oort      90 Hylas          4.21
       2 Dion Kramer          90 Hylas          4.10
       3 Maarten Farenhorst   90 Hylas          4.04
       4 Koen Amse            90 DEM            3.99
       5 Geert Weel           90 DOKEV          3.93
       6 Scott Claassen       90 Haarlem        3.79
       7 Stevo Todorovic      90 Castricum      3.67
       8 Kars van der Gragt   90 Hylas          3.65
       9 Erik Weiss           90 Hylas          3.60
      10 Ruud van Balen       90 DEM            3.51
      11 Joost Bout           90 Hylas          3.35
      12 Roy Schoenmaker      90 Castricum      3.33
      13 Joren Zwaan          90 Texel          3.24
      14 Leroy Vermeulen      90 Texel          3.04
      15 Hesdey Flanders      90 Hylas          2.98
      16 Thomas v d Sluis     90 Texel          2.90
      17 Kevin Rotgers        90 Hylas          2.71


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Huib Sutherland      90 DEM            8.84
       2 Koen Amse            90 DEM            7.06
       3 Maarten Farenhorst   90 Hylas          6.62
       4 Dion Kramer          90 Hylas          6.58
       5 Leroy Vermeulen      90 Texel          6.47
       6 Joost Bout           90 Hylas          6.39
       7 Geert Weel           90 DOKEV          6.28
       8 Daan Hamaker         90 Castricum      6.15
       9 Scott Claassen       90 Haarlem        5.78
      10 Ruud van Balen       90 DEM            5.32
      11 Stevo Todorovic      90 Castricum      5.25
      12 Hesdey Flanders      90 Hylas          4.98
      13 Kars van der Gragt   90 Hylas          4.94


     D-Jun. Jongens 2e jrs ,80 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Gijs van Harselaar   89 DEM            11.7
         Floris v Schaik      89 Texel          11.7
       3 Niels Weller         89 Haarlem        12.4
       4 Alwin Groen          89 Nova           12.5


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,80 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jean-Paul Jonkers    89 AVA'81         11.5
       2 Jeffrey Boerman      89 Hylas          12.1
       3 Rik Schakenbos       89 Hylas          12.4
       4 Roel Boorsma         89 Hylas          12.5
       5 Chris van Roon       89 DEM            14.6


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,80 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Duvan Metten         89 Haarlem        11.1
       2 Niels van Kaam       89 Hylas          12.2
       3 Paul van der Gragt   89 Hylas          12.3
       4 Sidney Wijker        89 DEM            12.7
       5 Yashin van Kesteren  89 Haarlem        12.8


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,80 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Duvan Metten         89 Haarlem        11.1
       2 Jean-Paul Jonkers    89 AVA'81         11.7
       3 Gijs van Harselaar   89 DEM            11.7
       4 Floris v Schaik      89 Texel          11.8
       5 Niels van Kaam       89 Hylas          12.2
       6 Jeffrey Boerman      89 Hylas          12.2


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Duvan Metten         89 Haarlem      3.14.2
       2 Niels van Kaam       89 Hylas        3.16.9
       3 Alwin Groen          89 Nova         3.20.0
       4 Jelle Lubach         89 Texel        3.23.3
       5 Paul van der Gragt   89 Hylas        3.34.2
       6 Niels Pijnaker       89 Haarlem      3.54.5
       7 Rik Schakenbos       89 Hylas        4.01.8
       8 Yashin van Kesteren  89 Haarlem      4.04.9
       9 Roel Boorsma         89 Hylas        4.26.2


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Niels Pijnaker       89 Haarlem        1.45
       2 Jelle Lubach         89 Texel          1.40
       3 Floris v Schaik      89 Texel          1.35
         Sidney Wijker        89 DEM            1.35
       5 Niels Weller         89 Haarlem        1.25
         Paul van der Gragt   89 Hylas          1.25
       7 Rik Schakenbos       89 Hylas          1.20
         Roel Boorsma         89 Hylas          1.20
     

      D-Jun. Jongens 2e jrs ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jean-Paul Jonkers    89 AVA'81         4.17
       2 Gijs van Harselaar   89 DEM            4.14
       3 Jeffrey Boerman      89 Hylas          3.98
       4 Floris v Schaik      89 Texel          3.96
       5 Sidney Wijker        89 DEM            3.85
       6 Rik Schakenbos       89 Hylas          3.61
       7 Yashin van Kesteren  89 Haarlem        3.55
       8 Niels Weller         89 Haarlem        3.52
      

     D-Jun. Jongens 2e jrs ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jeffrey Boerman      89 Hylas          8.58
       2 Duvan Metten         89 Haarlem        8.58
       3 Jelle Lubach         89 Texel          8.15
       4 Jean-Paul Jonkers    89 AVA'81         8.05
       5 Gijs van Harselaar   89 DEM            7.69
       6 Roel Boorsma         89 Hylas          7.63
       7 Paul van der Gragt   89 Hylas          6.67
       8 Rik Schakenbos       89 Hylas          6.06
       9 Niels van Kaam       89 Hylas          5.94
      10 Chris van Roon       89 DEM            5.22
      11 Yashin van Kesteren  89 Haarlem        4.93

    
     D-Jun. Meisjes 1e jrs ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nicky v Leuveren     90 AAC             9.1
       2 Sandra Spillekom     90 DEM             9.4
       3 Kristel v Es         90 DOKEV           9.8
         Marielle Rijpma      90 DEM             9.8
       5 Kim Gaarthuis        90 Castricum      11.8


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lianne Koopman       90 Castricum       8.7
       2 Tara van Schie       90 Haarlem         9.4
       3 Jessie Geel          90 DEM             9.7
       4 Kitty Calis          90 DEM             9.9
       5 Annelies van de Ven  90 Hylas          10.5


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,60 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Mandy Bouwmeester    90 AAC             8.7
       2 Miranda Schrama      90 DEM             9.5
       3 Emke de Weerd        90 Castricum       9.7
       4 Robin Bremer         90 Castricum      10.0
       5 Jolien Neefs         90 Hylas          10.1


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lianne Koopman       90 Castricum       8.8
       2 Nicky v Leuveren     90 AAC             8.8
       3 Mandy Bouwmeester    90 AAC             8.8
       4 Tara van Schie       90 Haarlem         9.1
       5 Miranda Schrama      90 DEM             9.4
       6 Sandra Spillekom     90 DEM             9.5


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,600 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nicky v Leuveren     90 AAC          1.49.7
       2 Lianne Koopman       90 Castricum    1.50.2
       3 Kristel v Es         90 DOKEV        2.00.4
       4 Jessie Geel          90 DEM          2.07.8
       5 Sandra Spillekom     90 DEM          2.08.2
       6 Marielle Rijpma      90 DEM          2.11.6
       7 Tara van Schie       90 Haarlem      2.16.1
       8 Marije Kruit         90 DOKEV        2.18.0
       9 Emke de Weerd        90 Castricum    2.21.7
      10 Robin Bremer         90 Castricum    2.22.0
      11 Kitty Calis          90 DEM          2.26.2
      12 Kim Gaarthuis        90 Castricum    2.28.9
      13 Annelies van de Ven  90 Hylas        2.37.1


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Sandra Spillekom     90 DEM            1.20
         Nicole Spoolder      90 DOKEV          1.20
         Miranda Schrama      90 DEM            1.20
         Mandy Bouwmeester    90 AAC            1.20
         Marije Kruit         90 DOKEV          1.20
       6 Marielle Rijpma      90 DEM            1.15
         Emke de Weerd        90 Castricum      1.15
       8 Kristel v Es         90 DOKEV          1.10
       9 Annelies van de Ven  90 Hylas          1.00
      10 Jolien Neefs         90 Hylas          0.95


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lianne Koopman       90 Castricum      4.16
       2 Tara van Schie       90 Haarlem        3.89
       3 Sandra Spillekom     90 DEM            3.69
       4 Jessie Geel          90 DEM            3.59
       5 Mandy Bouwmeester    90 AAC            3.56
       6 Miranda Schrama      90 DEM            3.44
       7 Kitty Calis          90 DEM            3.44
       8 Marielle Rijpma      90 DEM            3.41
       9 Marije Kruit         90 DOKEV          3.26
      10 Jolien Neefs         90 Hylas          2.78


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tara van Schie       90 Haarlem        8.11
       2 Nicole Spoolder      90 DOKEV          8.05
       3 Robin Bremer         90 Castricum      8.00
       4 Marije Kruit         90 DOKEV          7.22
       5 Kristel v Es         90 DOKEV          6.94
       6 Kim Gaarthuis        90 Castricum      5.86
       7 Jolien Neefs         90 Hylas          5.68
       8 Annelies van de Ven  90 Hylas          5.67


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Simone Rijpma        89 DEM             8.9
       2 Eva van der Erf      89 Haarlem         9.4
       3 Joelle Walgers       89 Castricum       9.5
       4 Renate Arends        89 DEM            10.1


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jalaesa Pocorni      89 Continentl      8.2
       2 Nikki Rodenburg      89 DEM             8.8
       3 Mwana Ellis          89 Continentl      8.9
       4 Moniek Schrijver     89 Nova            9.2
       5 Claudia Olivier      89 DEM             9.8


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jalaesa Pocorni      89 Continentl      8.5
       2 Nikki Rodenburg      89 DEM             9.0
       3 Mwana Ellis          89 Continentl      9.1
       4 Simone Rijpma        89 DEM             9.1
       5 Moniek Schrijver     89 Nova            9.3
       6 Eva van der Erf      89 Haarlem         9.3
      

      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,600 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Simone Rijpma        89 DEM          1.56.3
       2 Claudia Olivier      89 DEM          2.22.6


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Natascha Guiny       89 Noordkop       1.45
       2 Moniek Schrijver     89 Nova           1.40
       3 Joelle Walgers       89 Castricum      1.35
       4 Simone Rijpma        89 DEM            1.30
       5 Nikki Rodenburg      89 DEM            1.25
       6 Renate Arends        89 DEM            1.25


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nikki Rodenburg      89 DEM            4.22
       2 Natascha Guiny       89 Noordkop       4.15
       3 Claudia Olivier      89 DEM            3.89
       4 Simone Rijpma        89 DEM            3.89
       5 Eva van der Erf      89 Haarlem        3.64


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Moniek Schrijver     89 Nova           9.91
       2 Claudia Olivier      89 DEM            8.93
       3 Joelle Walgers       89 Castricum      7.41
       4 Renate Arends        89 DEM            6.91
       5 Eva van der Erf      89 Haarlem        6.64


     C-Jun. Jongens ,100 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Wycher v Vliet       87 Castricum      13.6
       2 Rody Kiekens         88 Hylas          13.8
       3 Maarteb Munniks      87 Hylas          13.9
       4 Bart Schalkwijk      87 Nova           15.0


      C-Jun. Jongens ,100 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bart van der Gragt   87 Hylas          12.6
       2 Sjoerd Lether        87 Haarlem        13.0
       3 Maarten Bonsema      87 DOKEV          13.6
       4 Darryl Vriesde       88 Hylas          13.8
       5 Oscar van Wagtendonk 88 Hylas          14.2


      C-Jun. Jongens ,100 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tom Heijens          87 Hylas          13.0
       2 Stein Metten         88 Haarlem        13.3
       3 Thomas Stoker        88 DEM            13.4
       4 Ruud Hoeben          88 Hylas          14.9
       5 Joost Commandeur     88 Hylas          15.8
       6 Martijn Mollema      88 Hylas          16.5


      C-Jun. Jongens ,100 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bart van der Gragt   87 Hylas          12.6
       2 Sjoerd Lether        87 Haarlem        13.0
       3 Stein Metten         88 Haarlem        13.3
       4 Thomas Stoker        88 DEM            13.3
       5 Tom Heijens          87 Hylas          13.5
       6 Wycher v Vliet       87 Castricum      13.9


      C-Jun. Jongens ,200 mtr 
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bart van der Gragt   87 Hylas          25.3
       2 Sjoerd Lether        87 Haarlem        26.2
       3 Mitchell Claassen    87 Haarlem        26.7
       4 Luciano Pocorni      88 Continentl     26.8
       5 Maarten Bonsema      87 DOKEV          28.0
       6 Darryl Vriesde       88 Hylas          28.1


      C-Jun. Jongens ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Mitchell Claassen    87 Haarlem      2.24.6
       2 Paul Smit            88 Castricum    2.25.9
       3 Thomas Stoker        88 DEM          2.38.2
       4 Bart Schalkwijk      87 Nova         2.47.1
       5 Loek Bellord         88 Hylas        2.56.6


      C-Jun. Jongens ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Mitchell Claassen    87 Haarlem        5.17
       2 Thomas Stoker        88 DEM            4.93
       3 Paul Smit            88 Castricum      4.82
       4 Wycher v Vliet       87 Castricum      4.58
       5 Rody Kiekens         88 Hylas          4.50
       6 Ruud Hoeben          88 Hylas          3.92
       7 Hans v Franeker      88 Texel          3.80
       8 Martijn Mollema      88 Hylas          3.58


      C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jorik van der Laar   87 Noordkop      12.65
       2 Stein Metten         88 Haarlem       11.82
       3 Bart van der Gragt   87 Hylas         11.38
       4 Sjoerd Lether        87 Haarlem        9.79
       5 Jop Admiraal         88 Castricum      9.22
       6 Rody Kiekens         88 Hylas          9.17
       7 Maarten Bonsema      87 DOKEV          8.27
       8 Hans v Franeker      88 Texel          7.48
       9 Bart Schalkwijk      87 Nova           6.03
     

      C-Jun. Jongens ,Speerwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bart van der Gragt   87 Hylas         42.71
       2 Rody Kiekens         88 Hylas         32.54
       3 Stein Metten         88 Haarlem       32.52
       4 Maarten Bonsema      87 DOKEV         29.05
       5 Jop Admiraal         88 Castricum     28.75
       6 Jorik van der Laar   87 Noordkop      27.71
       7 Wycher v Vliet       87 Castricum     23.89
       8 Loek Bellord         88 Hylas         22.52
       9 Hans v Franeker      88 Texel         22.40
      10 Thomas Stoker        88 DEM           20.34
      11 Joost Commandeur     88 Hylas         17.07
      12 Martijn Mollema      88 Hylas         15.65
      13 Bart Schalkwijk      87 Nova          15.17


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Fleur van Galen      88 Haarlem        11.7
       2 Nathalie Hartog      87 Hylas          11.8
       3 Inge Rol             87 Castricum      12.0
       4 Leonie Kootstra      87 DEM            12.1
       5 Laura Brondon        88 Hylas          12.7
       6 Stephanie de Ruijter 88 Haarlem        12.9


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maaike Tesselaar     88 Nova           11.3
       2 Jirina van Kesteren  87 Haarlem        11.4
       3 Lisanne Groen        87 Nova           12.4
         Manon Kruijver       88 Nova           12.4
       5 Sanne Kunzel         88 Hylas          12.9


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nina de Ridder       87 DEM            10.8
       2 Raika Lenaarts       88 Hylas          11.3
       3 Imre van Paridon     88 DOKEV          11.4
         Lieke de Vries       87 DEM            11.4
       5 Isabel Zwaag         87 Hylas          11.7
         Amal Achbab          88 AAC            11.7


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Raika Lenaarts       88 Hylas          10.9
       2 Nina de Ridder       87 DEM            11.0
       3 Maaike Tesselaar     88 Nova           11.3
       4 Lieke de Vries       87 DEM            11.3
       5 Jirina van Kesteren  87 Haarlem        11.4
       6 Imre van Paridon     88 DOKEV          11.4
         

      C-Jun. Meisjes ,200 mtr 
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Raika Lenaarts       88 Hylas          28.2
       2 Nathalie Hartog      87 Hylas          29.5
       3 Hannah Verstoep      87 AAC            29.8
       4 Tessa Bos            87 AAC            29.9
       5 Florence Moorman     88 Castricum      30.2
       6 Tanya ten Velden     87 Sportlust      31.5


      C-Jun. Meisjes ,600 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Larissa Scholten     88 Haarlem      1.48.1
       2 Nina de Ridder       87 DEM          1.49.3
       3 Amal Achbab          88 AAC          1.51.2
       4 Jirina van Kesteren  87 Haarlem      1.52.8
       5 Harmke Berghuis      87 Hylas        1.53.5
       6 Imre van Paridon     88 DOKEV        1.55.9
       7 Manon Kruijver       88 Nova         1.57.4
       8 Hannah Verstoep      87 AAC          1.57.9
       9 Tessa Bos            87 AAC          1.58.8
      10 Tanya ten Velden     87 Sportlust    1.59.8
      11 Lisanne Groen        87 Nova         2.02.1


      C-Jun. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nina de Ridder       87 DEM            4.60
       2 Raika Lenaarts       88 Hylas          4.58
       3 Lieke de Vries       87 DEM            4.55
       4 Leonie Nuyens        87 Noordkop       4.46
       5 Imre van Paridon     88 DOKEV          4.45
       6 Linda Pekel          87 DEM            4.34
       7 Jirina van Kesteren  87 Haarlem        4.26
       8 Leonie Kootstra      87 DEM            4.25
       9 Hannah Verstoep      87 AAC            4.14
      10 Tessa Bos            87 AAC            4.10
      11 Inge Rol             87 Castricum      4.10
      12 Florence Moorman     88 Castricum      4.00
      13 Isabel Zwaag         87 Hylas          3.97
      14 Ilske Lutter         88 Haarlem        3.95
      15 Larissa Scholten     88 Haarlem        3.88
      16 Cynthia van Egmond   87 DEM            3.87
      17 Amal Achbab          88 AAC            3.70
      18 Laura Brandon        88 Hylas          3.36
      19 Manon Kruijver       88 Nova           3.05
 

      C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Linda Pekel          87 DEM           11.35
       2 Maaike Tesselaar     88 Nova          10.86
       3 Raika Lenaarts       88 Hylas         10.67
       4 Leonie Kootstra      87 DEM            8.79
       5 Inge Rol             87 Castricum      8.32
       6 Cynthia van Egmond   87 DEM            7.24
       7 Florence Moorman     88 Castricum      6.85
       8 Ilske Lutter         88 Haarlem        6.81
       9 Laura Brondon        88 Hylas          6.72
      10 Anne vd Erf          88 Haarlem        5.83
      11 Fleur van Galen      88 Haarlem        5.68
      12 Stephanie de Ruijter 88 Haarlem        5.62
      13 Manon Kruijver       88 Nova           5.12


      C-Jun. Meisjes ,Speerwerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Raika Lenaarts       88 Hylas         31.92
       2 Linda Pekel          87 DEM           29.03
       3 Jirina van Kesteren  87 Haarlem       22.84
       4 Imre van Paridon     88 DOKEV         22.44
       5 Cynthia van Egmond   87 DEM           19.70
       6 Inge Rol             87 Castricum     19.47
       7 Fleur van Galen      88 Haarlem       15.20
       8 Ilske Lutter         88 Haarlem       14.37
       9 Stephanie de Ruijter 88 Haarlem       10.63


      B-Jun. Jongens ,100 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rens Gronenschild    85 DOKEV          12.2
         Rene Tijm            85 Nova           12.2
       3 Gary Strunks         86 Hylas          12.6
       4 Leon Dekker          86 Hylas          12.8
       5 Hans van der Gragt   85 Hylas          13.5


      B-Jun. Jongens ,100 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Erik Veldhoen        86 Hylas          12.0
       2 Robbin Asseler       86 Hylas          12.4
       3 Remco Bruin          86 Hylas          12.5
       4 Leroy Jansen         86 Castricum      13.0
         Tom Bellord          86 Hylas          13.0


      B-Jun. Jongens ,100 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rene Tijm            85 Nova           12.1
       2 Rens Gronenschild    85 DOKEV          12.2
       3 Erik Veldhoen        86 Hylas          12.2
       4 Remco Bruin          86 Hylas          12.4


      B-Jun. Jongens ,200 mtr 
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Alwasi Frimpong      86 Continentl     24.2
       2 Rene Tijm            85 Nova           24.9
       3 Rens Gronenschild    85 DOKEV          25.6
       4 Melvin Disco         86 Sportlust      27.4


      B-Jun. Jongens ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tom Bellord          86 Hylas        2.10.8
       2 Melvin Disco         86 Sportlust    2.14.7
       3 Bob Hopman           85 Hylas        2.15.3
       4 Mark Smit            85 Castricum    2.16.0
       5 Leon Dekker          86 Hylas        2.17.0


      B-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rene Tijm            85 Nova           1.75
       2 Robbin Asseler       86 Hylas          1.70
       3 Erik Hopman          86 Castricum      1.70
       4 Mark Smit            85 Castricum      1.65
       5 Hans van der Gragt   85 Hylas          1.65
       6 Erik Veldhoen        86 Hylas          1.65
       7 Remi Guiny           85 Noordkop       1.55
       8 Tommy Schakenbos     86 Hylas          1.55
         

      B-Jun. Jongens ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Erik Veldhoen        86 Hylas          5.45
       2 Remco Bruin          86 Hylas          5.24
       3 Erik Hopman          86 Castricum      5.19
       4 Mark Smit            85 Castricum      4.95
       5 Hans van der Gragt   85 Hylas          4.94
       6 Leroy Jansen         86 Castricum      4.76
       7 Tommy Schakenbos     86 Hylas          4.57
       8 Rens Gronenschild    85 DOKEV          4.51


      B-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bart Wolvers         85 Hylas         11.32
       2 Gary Strunks         86 Hylas         10.95
       3 Rens Gronenschild    85 DOKEV         10.58
       4 Sven Katers          85 Hylas         10.52
       5 Erik Hopman          86 Castricum      9.02
       6 Leroy Jansen         86 Castricum      8.81
       7 Erik Veldhoen        86 Hylas          8.65


      B-Jun. Jongens ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bart Wolvers         85 Hylas         35.06
       2 Hans van der Gragt   85 Hylas         30.78
       3 Sven Katers          85 Hylas         25.41
       4 Mark Smit            85 Castricum     25.13
       5 Hans van Wonderen    86 Nova          25.07
       6 Erik Hopman          86 Castricum     19.13
       7 Leroy Jansen         86 Castricum     18.17


      B-Jun. Meisjes ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Amy Burger           85 Hylas          12.7
       2 Kirsty Mann          86 Hylas          13.3
       3 Yvonne Hak           86 Hylas          13.4
       4 Carmen Stevens       86 Hylas          15.7


      B-Jun. Meisjes ,200 mtr 
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marjorie Groenfelt   87 Continentl     25.8
       2 Marjolein Lek        86 Hylas          27.1
       3 Amy Burger           85 Hylas          27.1
       4 Siegnerilla Flaneur  86 Continentl     30.7
     

      B-Jun. Meisjes ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Charissa Czech       86 Noordkop     2.17.9
       2 Yvonne Hak           86 Hylas        2.21.9


      B-Jun. Meisjes ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Kirsty Mann          86 Hylas          1.65


      B-Jun. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marjolein Lek        86 Hylas          4.90
       2 Kirsty Mann          86 Hylas          4.51
       3 Carmen Stevens       86 Hylas          3.84


      B-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Carmen Stevens       86 Hylas          6.88


      A-Jun. Jongens ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bram Westland        84 Hylas          11.6
       2 Robert Filson        84 Hylas          12.0
       3 Ruben den Drijver    84 Hylas          12.2


      A-Jun. Jongens ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jonathan G. Matos    84 Continentl     26.2
       2 Jeroen Effing        84 Sportlust      29.2


      A-Jun. Jongens ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Albert Lucas         83 Hylas        2.12.1
       2 Kees van Wonderen    84 Nova         2.13.0
       3 Nick Dekker          83 Hylas        2.14.2
       4 Jeroen Effing        84 Sportlust    2.29.8


      A-Jun. Jongens ,Hoogspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Martijn Nuyens       83 Noordkop       1.95
       2 Willem Bas           83 Nova           1.55


      A-Jun. Jongens ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bram Westland        84 Hylas          6.24
       2 Robert Filson        84 Hylas          5.28


      A-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bram Westland        84 Hylas         12.83


      A-Jun. Jongens ,Discuswerpen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Kees van Wonderen    84 Nova          26.48


      A-Jun. Meisjes ,100 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lieke van de Graaf   83 Hylas          14.8


      A-Jun. Meisjes ,200 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lieke van de Graaf   83 Hylas          31.0


      A-Jun. Meisjes ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Margriet de Jong     82 Hylas        2.27.3
       2 Eva van Zonen        83 Hylas        3.49.8


    4 x 100 meter

      1. Hylas Jongens junioren A     45.8
      2. Hylas Jongens junioren C     50.7
      3. Hylas Meisjes junioren B     51.0
      4. Hylas Meisjes junioren C     55.2
      5. Nova  Meisjes junioren combi 59.5
  
Nawoord:

Het zonnetje liet ons danig in de steek. Het was tamelijk fris. Pas op het einde van de dag kwam het zonnetje een beetje door. De wind was matig en stond dwars over de baan.