Instuifwedstrijd

27 april 2001

100 meter H veteranen 40
1 List               Theo              Wieringermeer    19,1

 100 meter H senioren
1 Groen in 't Wout   Marco             Lycurgurs        11,6
2 Utteren            Jarno van         Hollandia        11,7
3 Groot              Matthijs de       Nova             11,8
4 Baltes             Frank             Hollandia        11,9
5 Hessing                              Hollandia        14,2

100 meter D senioren
1 Mensink            Jiska             Hera             16,6

100 meter Jongens junioren A
1 Gerssen            Matthijs          Noordkop         11,6
2 Mulder             Bas               AV 23            11,8
3 Hilberts           Frank             Tas 82           11,9
4 Danes              Theo              AV 23            12,0
5 Krom               Mark              Lycurgurs        12,2

100 meter Meisjes junioren A
1 Veenstra           Tine              Sav              12,7
2 Hoos               Laurien           Hera             12,7
3 Jong               Margriet de       Hylas            13,9
4 Graaf              Lieke van de      Hylas            15,1

100 meter Jongens junioren B
1 Westland           Bram              Hylas            12,1
2 Molenmaker         Welmer            Aro 88           12,2
2 Bronkhorst         Danny             NEA              12,2
4 Drijver            Ruben den         Hylas            12,3
4 Kroon              Mark              Lycurgurs        12,3
6 Gragt              Bart van der      Hylas            12,5
6 Veldhoen           Erik              Hylas            12,5
8 Bellord            Tom               Hylas            13,7

100 meter Meisjes junioren B
1 Burger             Amy               Hylas            13,2
2 Tesselaar          Maaike            Nova             13,3
3 Czech              Charissa          Noordkop         13,6
4 Schakenbos         Maaike            Hylas            14,3

1000 meter H veteranen 40
1 Grevenhof          Theo van          Dem            2,48,2
2 Snoek              Arie              Hera           3,02,5
  List               Theo              Wieringermeer  DNF

1000 meter H veteranen 50
1 Lenis              Anne              Hera           3,04,6

1000 meter Jongens junioren A
1 Witte              Jaap              Texel          2,47,4

1000 meter Meisjes junioren B
1 Visser             Tina              Sav            3,12,1

150 meter H senioren
1 Groot              Matthijs de       Nova             17,4
2 Baltes             Frank             Hollandia        18,2
3 Hessing                              Hollandia        21,6

150 meter D senioren
1 Pylina             Valentina         Hylas            21,6

150 meter Jongens junioren A
1 Gerssen            Matthijs          Noordkop         17,9

150 meter Meisjes junioren A
1 Hoos               Laurien           Hera             19,3
2 Jong               Margriet de       Hylas            20,6
3 Graaf              Lieke van de      Hylas            23,1

150 meter Jongens junioren B
1 Raggae             Monsels           Continental      17,6
2 Gragt              Bart van der      Hylas            18,9
3 Blom               Simeon            Continental      19,1

150 meter Meisjes junioren B
1 Groenfelt          Marjorie          Continental      18,7
2 Burger             Amy               Hylas            20,0
3 Czech              Charissa          Noordkop         20,0
4 Tesselaar          Maaike            Nova             20,3
5 Schakenbos         Maaike            Hylas            21,6
6 Zoonen             Eva van           Texel            21,8
7 Lenaarts           Raika             Hylas            25,4

3000 meter H veteranen 40
1 Slootheer          Eelke             Hylas          10,51,5
2 Bellord            Roger             Hylas          11,12,1

3000 meter H senioren
1 Eising             Rens              Zaanland       8,59,3
2 Berg               Gerard van de     Hylas          9,29,4
3 Mulder             Wiebe-Pieter      AV Horror      9,30,3
4 Schotten           Nico              Hylas          10,20,6
5 Klomp              Michel            Noordkop       10,28,0
6 Pronk              Peter             Nova           11,02,0
  Kliffen            Bob               Hera           DNF

Hoogspringen H veteranen 40
1 Giskes             Dirk Jan          Lycurgus         1,55

Hoogspringen Jongens junioren A
1 Nuijens            Martijn           Noordkop         1,96

Hoogspringen jongens junioren B
1 Gragt              Hans van der      Hylas            1,70
2 Veldhoen           Erik              Hylas            1,58
3 Schakenbos         Tommy             Hylas            1,55
4 Bellord            Tom               Hylas            1,49

Kogelstoten H veteranen 40
1 Vries              Hans de           Sav              8,48

Kogelstoten D veteranen 35
1 Kruchten           Henny van         Phanos           9,47

Kogelstoten Meisjes junioren A
1 Kemkers            Denise            Hera            12,98
2 Veenstra           Tine              Sav             12,46

Kogelstoten Meisjes junioren B
1 Kemkers            Denise            Hera            14,68
2 Tesselaar          Maaike            Nova             8,89

Kogelslingeren H veteranen 40
1 Velde              Gosse van de      Hylas           40,46
2 Vries              Hans de           Sav             21,98

Kogelslingeren H senioren
1 Wassenburg         Jeffrey           Noordkop        39,64

Kogelslingeren Jongens junioren A
1 Klaver             Olav              Hollandia       48,50
2 Stok               Sander            AV 23           26,44
3 Riteco             Jeroen            Noordkop        25,14

Speerwerpen H veteranen 40
1 Vries              Hans de           Sav             28,18

Speerwerpen D veteranen 35
1 Kruchten           Henny van         Phanos          31,57

Speerwerpen H senioren
1 Enthoven           Sjoerd            Suomi           51,42
2 Marchesano         Roberto           Sav             45,46
3 Systma             Kees              Hollandia       43,60
4 Delen              Tim               DEM             42,18
5 Roele              Niels             Hollandia       37,86

Speerwerpen D senioren
1 Zeilmaker          Ilona             Suomi           32,26

Speerwerpen Jongens junioren A
1 Danes              Theo              AV 23           46,74
2 Wolvers            Robbert           Hylas           40,94
3 Stok               Sander            AV 23           38,60
4 Lim                Jonathan          Texel           21,52

Speerwerpen Meisjes junioren A
1 Veenstra           Tinie             Sav             39,45

Speerwerpen Jongens junioren B
1 Westland           Bram              Hylas           48,60
2 Bronkhorst         Danny             NEA             45,02
3 Drijver            Ruben den         Hylas           43,26
4 Molenmaker         Welmer            Aro 88          33,07
5 Wolvers            Bart              Hylas           26,76

Verspringen H veteranen 40
1 Giskes             Dirk Jan          Lycurgus         4,57

Verspringen H senioren
1 Groen in 't Wout   Marco             Lycurgus         5,90
2 Dijkdrenth         Vincent           Suomi            5,77
3 Noom               Paul              Lycurgus         4,63

Verspringen D senioren
1 Valentina          Pylina            Hylas            4,75

Verspringen Jongens junioren A
1 Danes              Theo              AV 23            5,97
2 Gerssen            Matthijs          Noordkop         5,87
3 Mulder             Bas               AV 23            5,45
4 Hilberts           Frank             Tas 82           5,44
5 Krom               Mark              Lycurgus         5,33

Verspringen Meisjes junioren A
1 Hoos               Laurien           Hera             5,07
2 Boer               Lotte de          Lycurgus         4,58
3 Jong               Margriet de       Hylas            4,23
4 Graaf              Lieke van de      Hylas            3,85

Verspringen Jongens junioren B
1 Bronkhorst         Danny             NEA              5,49
2 Kroon              Mark              Lycurgus         5,08

Verspringen Meisjes junioren B
1 Berg               Marianne van den  SAV              4,49
2 Burger             Amy               Hylas            4,29
3 Schakenbos         Maaike            Hylas            3,95
4 Nuijens            Leonie            Noordkop         3,90

De weergoden waren ons goedgezind. Er stond een aardig zonnetje en de wind was zwak.