Instuifwedstrijd

28 april 2000

100 meter
Dames veteranen
1 Fontijn, Ingrid 58 Texel 15.3
2 Beertsen, Marion 57 SAV 15.7
Dames senioren
1 Huys, Annika 80 Hera 12.6
2 Arens, Fiona 77 Lycurgus 12.8
3 Boxhoorn, Mirjam 77 Noordkop 13.1
4 Beugeling, Janneke 79 Hera 13.5
5 Snip, Tanja 80 Lycurgus 13.6
6 Cardol, Jenny 75 Hera 13.8
Meisjes junioren B
1 Hoos, Laurien 83 Hera 12.7
2 Czech, Charissa 86 Noordkop 13.2
3 Jong, Magriet de 83 Hylas 13.8
Koningsbruggen, Daniëlla van 83 Noordkop 13.8
5 Schakenbos, Maaike 84 Hylas 14.2
6 Graaf, Lieke de 83 Hylas 15.0
Heren veteranen
1 List, Theo 55 Wieringermeer 18.4
Heren senioren
1 Etman, Ian M. 75 Lycurgus 11.2
2 Groen in īt Wout, Marco 72 Lycurgus 11.3
3 Jong, Walter de 77 Hollandia 11.7
4 Tholenaar, Sebastiaan 80 AV '47 11.8
5 Stok, Wim v/d 80 Noordkop 12.0
Jongens junioren A
1 Schellekens, Ruud 81 Noordkop 11.2
2 Waverijn, Gijs 82 Texel 11.6
3 Visscher, Jasper 81 Hollandia 12.3
4 Hoorn, Koen van der 81 Lycurgus 12.5
5 Norden, Kees van 82 Lycurgus 13.3
Jongens junioren B
1 Strunks, Jeffrey 83 Trias 11.7
2 Nuijens, Martijn 83 Noordkop 11.8
3 Gerssen, Matthijs 83 Noordkop 12.0
4 Halman, Camilo 83 Continental Sport 12.1
5 Liefting, Sijmen 84 Trias 12.2
6 Drijver, Ruben den 84 Hylas 12.3
Meyn, Renaldo 84 Lycurgus 12.3
8 Westland, Bram 84 Hylas 12.4
9 Krom, Mark 83 Lycurgus 12.6
10 Rood, Thijs 84 Hera 12.8
200 meter
Dames senioren
1 Dito, Marije 77 Noordkop 28.4
Meisjes junioren B
1 Hoos, Laurien 83 Hera 26.0
2 Czech, Charissa 86 Noordkop 27.1
3 Jong, Margriet de 83 Hylas 28.4
4 Schakenbos, Maaike 84 Hylas 29.2
5 Graaf, Lieke van de 83 Hylas 32.4
Heren veteranen
1 Reus, Dick 56 SAV 25.7
Heren senioren
1 Berg, Rogier van den 79 Sparta 23.5
2 Arens, Ramon 74 Lycurgus 23.9
3 Lit, Rutger 79 Hylas 24.3
4 Roelofsen, Sjon 79 Zaanland 24.4
5 Dijkdrenth, Vincent 80 Suomi 24.7
6 Verbeij, Patrick 80 AV '47 24.9
7 Doornbos, Leo 60 Hylas 25.7
Jongens junioren A
1 Hindriks, Jordy 81 Zaanland 22.6
2 Schellekens, Ruud 81 Noordkop 23.2
Jongens junioren B
1 Halman, Camilo 83 Continental Sport 25.3
2 Liefting, Sijmen 84 Trias 25.3
100 meter horden
Jongens junioren C
1 Bronkhorst, Danny 85 Atos 15.1
2 Schakenbos, Tommy 86 Hylas 19.6
3 Bruin, Remco 86 Hylas 20.8
80 meter horden
Jongens junioren D
1 Gragt, Bart van der 87 Hylas 12.6
2 Boots, Rick 87 DEM 13.7
3 Jong, Martien de 87 Noordkop 14.8
4 Onos, Marius 88 SAV 15.8
5 Kiekens, Rody 88 Hylas 15.9
6 Wagtendonk, Oscar van 88 Hylas 17.7
Meisjes junioren C
1 Rooymans, Sanne 85 DEM 12.7
2 Mann, Kirsty 86 Hylas 13.5
3 Burger, Amy 85 Hylas 13.9
4 Karen, Nancy 86 Trias 14.0
5 Vries, Maud de 86 DEM 14.2
6 Baljeu, Anne 85 Hylas 14.5
7 Hak, Yvonne 86 Hylas 15.8
60 meter horden
Meisjes junioren D
1 Dundas, Kimberly 87 Continental Sport 11.3
2 Vries, Lieke de 87 DEM 11.4
3 Callias, Ilona van 87 Continental Sport 11.5
Egmond, Cynthia van 87 DEM 11.5
4 Roo, Tanja de 87 Hylas 11.7
5 Lem, Marja van der 88 DEM 12.1
6 Berghuis, Harmke 87 Hylas 13.2
7 Carper, Gitta 87 Hylas 13.9
100 meter
Jongens junioren C
1 Bronkhorst, Danny 85 Atos 12.1
2 Strunks, Gary 86 Hylas 12.2
3 Lonwijk, Sedrik 85 Continental Sport 12.3
Flier, Ashwin van der 85 Hylas 12.3
5 Veldhoen, Erik 86 Hylas 13.1
6 Bellord, Tom 86 Hylas 13.6
7 Bruin, Remco 86 Hylas 13.8
8 Wittebrood, Jilles 86 Trias 13.9
9 Schakenbos, Tommy 86 Hylas 14.0
10 Gragt, Hans van der 85 Hylas 14.4
11 Wolvers, Bart 85 Hylas 14.7
80 meter
Jongens junioren D
1 Monsels, Raggae 87 Continental Sport 9.9
2 Pocorni, Edward 87 Continental Sport 10.6
3 Gragt, Bart van der 87 Hylas 10.7
4 Heijens, Tom 87 Hylas 11.0
5 Wagtendonk, Oscar van 88 Hylas 11.3
6 Klok, Timmy 88 DEM 11.4
7 Boots, Rick 87 DEM 11.6
8 Stoker, Thomas 88 DEM 12.2
Hoeben, Ruud 88 Hylas 12.2
Kiekens, Rody 88 Hylas 12.2
11 Buren, Matthijs van 88 DEM 12.5
12 Beentjes, Erik 87 DEM 12.9
Meisjes junioren C
1 Burger, Amy 85 Hylas 10.6
2 Lek, Marjolein 86 Hylas 10.8
Karels, Nancy 86 Trias 10.8
Thierry, Suzanne 86 DEM 10.8
5 Augustin, Meredith 86 Continental Sport 11.0
6 Baljeu, Anne 85 Hylas 11.2
7 Vries, Maud de 86 DEM 11.3
Mann, Kirsty 86 Hylas 11.3
9 Beijnes, Fleur 86 Hylas 11.4
10 Yvonne Hak 86 Hylas 11.6
Sutherland, Fleur 86 DEM 11.6
60 meter
Meisjes junioren D
1 Groenfelt, Marjorie 87 Continental Sport 7.9
2 Mac Donald, Chevanne 87 Continental Sport 8.2
3 Callias, Ilona van 87 Continental Sport 8.4
4 Dundas, Kimberly 87 Continental Sport 8.5
Vries, Lieke de 87 DEM 8.5
6 Pekel, Linda 87 DEM 8.6
7 Lenaarts, Raika 88 Hylas 8.9
8 Berghuis, Harmke 87 Hylas 9.0
9 Egmond, Cynthia van 87 DEM 9.1
10 Lem, Marja van de 88 DEM 9.2
11 Roo, Tanja de 87 Hylas 9.4
12 Carper, Gitta 87 Hylas 10.0
1.000 meter
Dames veteranen
1 Dekker-Kruijer, Corina 61 Hera 3.05.1
Meisjes junioren A
1 Grevenhof, Christa van 81 DEM 3.56.2
Meisjes junioren B
1 Hink, Margret 84 Nova 3.03.9
2 Zoonen, Eva van 84 Texel 3.11.8
3 Borst, Selma 83 Hera 3.18.0
4 Jong, Elina 83 Hollandia 3.18.2
5 Kesteren, Rhona van 83 Noordkop 3.38.4
6 Visser, Jessica 83 Noordkop 3.47.4
Heren veteranen
1 Hulst, Cock v.d. 60 Hera 2.44.6
2 Akkerman, Herman 57 Hollandia 2.47.0
3 Mijnals, Humphry 58 Noordkop 2.47.4
4 Grevenhof, Theo van 53 DEM 2.48.5
5 Meijer, Cees 52 SAV 2.50.4
6 Wessel, Rene 53 Phanos 2.52.2
7 Snoek, Arie 49 Hera 3.00.1
8 Elhorst, J.H. 48 Noordkop 3.01.7
9 Bouma, Bert 59 Hollandia 3.03.1
10 Slootheer, Eelke 50 Hylas 3.03.7
11 Velden, Jos ten 54 Noordkop 3.04.0
12 List, Theo 55 Wieringermeer 3.58.7
Heren senioren
1 Horst, Jasja v.d. 75 Hylas 2.44.6
2 Groot, Matthijs de 79 Nova 2.46.2
3 Ernst, Fabian 71 Haarlemmermeer 2.50.2
4 Rood, Ivar 79 Nova 2.53.7
5 Doornbos, Leo 60 Hylas 2.54.5
Jongens junioren A
1 Bakker, Martijn 82 Hylas 2.59.0
Jongens junioren B
1 Groen, Vincent 84 Hera 2.53.2
2 Everhardus, Djurre 83 Noordkop 2.56.9
3 Tijm, Rene 85 Nova 3.00.3
4 Nijs, Adrian de 83 Nova 3.09.6
3.000 meter
Dames veteranen
1 Coster, Ingrid 57 Atos 11.27.3
Dames senioren
1 Rood, Pauline 71 Hera 12.51.3
Heren veteranen
1 Portegijs, Kees 58 DOKEV 9.10.0
2 Peet, Egon van der 56 Hylas 9.38.7
3 Vlaarkamp, Peter 48 Castricum 9.47.3
4 Bellord, Roger 50 Hylas 10.43.3
5 Coster, John 59 Atos 10.58.2
6 Oosterveen, Gert-Jan 54 Hylas 11.10.5
7 Keizer, Peter 40 Atos 11.19.8
8 Wester, Teo 48 Hera 11.41.0
Heren senioren
1 Eijsing, Rens 69 Zaanland 9.06.1
2 Berg, Gerard v.d. 69 Hylas 9.54.0
3 Klomp, Michel 80 Noordkop 10.25.3
4 Broers, Jaap 61 Hera 10.27.0
5 Groen, Peter 65 Hylas 11.26.6
Kogelslingeren
Dames senioren
1 Vleerlaag, Yvette 72 SAV 29.56
Heren veteranen
1 Velde, Gosse van der 46 Hylas 43.21
2 Pronk, Jan 38 Trias 39.50
Heren senioren
1 Bot, Richard 67 SAV 48.63
2 Breeuwer, Ben 69 Lycurgus 30.41
3 Schlüter, Rob 64 AV Haarlem 24.44
Jongens junioren A
1 Onos, Gertjan 82 SAV 45.05
2 Wassenburg, Jeffrey 81 Noordkop 41.07
3 Boorsma, Paul 82 Hylas 34.16
Jongens junioren B
1 Riteco, Jeroen 83 Noordkop 29.88
2 Onos, Elfried 84 SAV 22.48
1.000 meter
Jongens junioren C
1 Gelder, Tim de 85 Hylas 2.53.8
2 Bellord, Tom 86 Hylas 3.01.3
3 Flier, Ashwin van der 85 Hylas 3.02.1
4 Bloemsma, Bart 85 Hylas 3.08.3
Kogelstoten
Dames veteranen
1 Kruchten, Henny van 50 Castricum 8.47
2 Fontijn, Ingrid 58 Texel 8.43
Dames senioren
1 Knetemann, Elise 80 Lycurgus 12.77
2 Dito, Marije 77 Noordkop 7.67
Meisjes junioren A
1 Grevenhof, Christa van 81 DEM 10.37
2 Bosma, Ciska 81 Noordkop 9.73
3 Beertsen, Carla 82 SAV 7.53
Meisjes junioren B
1 Kaan, Jolien 83 Noordkop 12.79
2 Hink, Margret 84 Nova 12.25
3 Jong, Suzanne īt 84 Noordkop 9.14
Speerwerpen
Dames veteranen
1 Kruchten, Henny van 50 Castricum 30.47
Dames senioren
1 Meijers, Zenja 75 Hollandia 32.97
Meisjes junioren A
1 Zeilmaker, Ilona 81 Suomi 31.82
2 Bosma, Ciska 81 Noordkop 25.55
3 Beertsen, Carla 82 SAV 22.49
Meisjes junioren B
1 Vries, Kirsten de 83 SAV 32.61
2 Kaan, Jolien 83 Noordkop 28.57
Heren senioren
1 Enthoven, Sjoerd 79 Suomi 45.23
2 Tholenaar, Sebastiaan 80 AV '47 44.43
3 Marchesano, Roberto 80 SAV 43.08
4 Diepen, Kees van 76 Hera 40.52
Jongens junioren A
1 Sinnige, Frits 81 SAV 45.47
2 Vries, Ruud de 82 SAV 44.43
3 Wolvers, Robbert 82 Hylas 34.58
Jongens junioren B
1 Liefting, Sijmen 84 Trias 36.55
2 Drijver, Ruben den 84 Hylas 35.90
3 Riteco, Jeroen 83 Noordkop 30.40
Verspringen
Heren senioren
1 Berg, Rogier van den 79 Sparta 6.34
2 Jong, Walter de 77 Hollandia 5.98
3 Stok, Wim v/d 80 Noordkop 5.95
4 Dijkdrenth, Vincent 80 Suomi 5.65
Jongens junioren A
1 Sinnige, Frits 81 SAV 6.07
2 Vries, Ruud de 82 SAV 6.06
3 Visscher, Jasper 81 Hollandia 5.56
4 Hoorn, Koen van der 81 Lycurgus 4.71
Jongens junioren B
1 Gerssen, Matthijs 83 Noordkop 6.05
2 Nuijens, Martijn 83 Noordkop 5.70
3 Westland, Bram 84 Hylas 5.44
4 Everhardus, Djurre 83 Noordkop 5.17
5 Halman, Camilo 83 Continental Sport 4.88
6 Rood, Thijs 84 Hera 4.85
Verspringen
Dames veteranen
1 Beertsen, Marion 57 SAV 3.19
Dames senioren
1 Boxhoorn, Mirjam 77 Noordkop 5.37
2 Pylina, Valentina 74 Hylas 4.78
3 Snip, Tanja 80 Lycurgus 4.37
Meisjes junioren A
1 Zeilmaker, Ilona 81 Suomi 4.48
2 Kroon, Carmen 82 Lycurgus 4.43
Meisjes junioren B
1 Vries, Kirsten de 83 SAV 4.53
2 Hijne, Elian 83 Lycurgus 4.48
3 Jong, Margriet de 83 Hylas 4.33
4 Graaf, Lieke van de 83 Hylas 4.12
5 Koningsbruggen, Daniëlla van 83 Noordkop 4.11
6 Schakenbos, Maaike 84 Hylas 3.72
Kogelstoten
Meisjes junioren C
1 Beijnes, Fleur 86 Hylas 12.69
2 Fritzsche, Elsemieke 85 Noordkop 11.00
3 Rooymans, Sanne 85 DEM 10.16
4 Thierry, Suzanne 86 DEM 9.74
5 Lek, Marjolein 86 Hylas 9.33
6 Augustin, Mesedith 86 Continental Sport 8.47
Meisjes junioren D
1 Pekel, Linda 87 DEM 11.46
2 Lenaarts, Raika 88 Hylas 10.85
3 Mac Donald, Chevanne 87 Continental Sport 10.38
4 Knetemann, Roxane 87 Lycurgus 9.00
5 Waterkott, Meral 87 Trias 7.61
Speerwerpen
Jongens junioren C
1 Bronkhorst, Danny 85 Atos 46.65
2 Vermij, Erik 85 AV '47 36.68
3 Asseler, Robbin 86 Hylas 34.84
4 Gragt, Hans van der 85 Hylas 33.98
5 Katers, Sven 85 Hylas 27.75
6 Wittebrood, Jilles 86 Trias 26.42
7 Schakenbos, Tommy 86 Hylas 24.84
8 Bruin, Remco 86 Hylas 21.20
Jongens junioren D
1 Kruchten, Mike van 87 Phanos 34.80
2 Heijens, Tom 87 Hylas 30.45
3 Jong, Martien de 87 Noordkop 29.08
4 Kiekens, Rody 88 Hylas 25.50
5 Beentjes, Erik 87 DEM 24.97
6 Onos, Marius 88 SAV 24.25
7 Klok, Timmy 88 DEM 23.70
8 Buren, Matthijs van 88 DEM 17.43
9 Stoker, Thomas 88 DEM 14.15
Speerwerpen
Meisjes junioren C
1 Rooymans, Sanne 85 DEM 27.47
2 Timmermans, Roosmarije 85 AV '47 26.27
3 Sutherland, Fleur 86 DEM 25.88
4 Fritzsche, Elsemieke 85 Noordkop 23.57
5 Vries, Maud de 86 DEM 21.99
6 Hak, Yvonne 86 Hylas 18.81
7 Baljeu, Anne 85 Hylas 18.76
Meisjes junioren D
1 Hoos, Lisanne 87 Hera 27.59
2 Pekel, Linda 87 DEM 25.05
3 Lenaarts, Raika 88 Hylas 21.85
4 Lem, Marja van der 88 DEM 19.56
5 Roo, Tanja de 87 Hylas 18.25
6 Carper, Gitta 87 Hylas 16.64
7 Berghuis, Harmke 87 Hylas 11.86
Discuswerpen
Jongens junioren C
1 Bronkhorst, Danny 85 Atos 40.11
2 Wolvers, Bart 85 Hylas 28.23
3 Gragt, Hans van der 85 Hylas 25.39
4 Katers, Sven 85 Hylas 18.75
Jongens junioren D
1 Kruchten, Mike van 87 Phanos 25.53
2 Jong, Martien de 87 Noordkop 21.77
3 Klok, Timmy 88 DEM 19.83
4 Onos, Marius 88 SAV 16.83
5 Kiekens, Rody 88 Hylas 15.74
Verspringen
Meisjes junioren C
1 Thierry, Suzanne 86 DEM 4.80
2 Rooymans, Sanne 85 DEM 4.51
3 Baljeu, Anne 85 Hylas 4.37
4 Lek, Marjolein 86 Hylas 4.30
5 Burger, Amy 85 Hylas 4.21
6 Czech, Charissa 86 Noordkop 4.12
7 Beijnes, Fleur 86 Hylas 4.09
8 Mann, Kirsty 86 Hylas 4.03
9 Karels, Nancy 86 Trias 3.97
10 Augustin, Meredith 86 Continental Sport 3.86
11 Hak, Yvonne 86 Hylas 3.76
12 Sutherland, Fleur 86 DEM 3.52
Meisjes junioren D
1 Vries, Lieke de 87 DEM 4.20
2 MacDonald, Chevanne 87 Continental Sport 4.15
3 Pekel, Linda 87 DEM 4.02
4 Berghuis, Harmke 87 Hylas 3.97
5 Egmond, Cynthia van 87 DEM 3.81
6 Lenaarts, Raika 88 Hylas 3.78
7 Groenfelt, Marjorie 87 Continental Sport 3.78
8 Lem, Marja van der 88 DEM 3.67
9 Roo, Tanja de 87 Hylas 3.67
10 Carper, Gitta 87 Hylas 3.40
Verspringen
Jongens junioren C
1 Lonwijk, Sedrik 85 Continental Sport 5.20
2 Strunks, Gary 86 Hylas 5.15
3 Asseler, Robbin 86 Hylas 4.85
4 Veldhoen, Erik 86 Hylas 4.68
5 Schakenbos, Tommy 86 Hylas 4.38
6 Schijf, Giedo 86 DEM 3.97
7 Bruin, Remco 86 Hylas 3.88
Jongens junioren D
1 Heijens, Tom 87 Hylas 4.57
2 Jong, Martien de 87 Noordkop 4.36
3 Pocornie, Edward 87 Continental Sport 4.30
4 Klok, Timmy 88 DEM 4.17
5 Gragt, Bart van der 87 Hylas 4.03
6 Wagtendonk, Oscar van 88 Hylas 3.93
7 Beentjes, Erik 88 DEM 3.92
8 Buren, Matthijs van 88 DEM 3.61
9 Stoker, Thomas 88 DEM 3.58
10 Hoeben, Ruud 88 Hylas 3.53
11 Bellord, Loek 88 Hylas 3.51
12 Onos, Marius 88 SAV 3.28
13 Mollema, Martijn 88 Hylas 2.92

Bijzonderheden
De wedstrijd mocht zich verheugen in een overweldigende belangstelling. In totaal 182 atleten hebben zich voor een of meer onderdelen ingeschreven. Ons nieuwe team voor de wedstrijdorganisatie was hier niet geheel op voorbereid. De wedstrijd liep dan ook, tot onze spijt, fors uit. Bij de aanvang van de wedstrijd waren de weersomstandigheden optimaal. Een lekker zonnetje, weinig wind en een aangename temperatuur. Later op de avond werd het killer Wij hopen een ieder terug te zien op onze instuif van 7 juli 2000. Ook op die avond hebben wij weer een aardig programma. De chronoloog van die wedstrijd kunt u reeds bekijken op onze Hylas-site op het internet.