Open kampioenschap regio 4

1 juli 2000

      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Casper Zomerdijk     88 Hollandia      12.5
       2 Patrick v Meggelen   88 Trias          13.6
         Jozef Pieter Buysman 88 Texel          13.6
       4 Raphael Bourdon      88 Hylas          14.2


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maikel Alkemade      88 Hylas          12.0
       2 Rody Kiekens         88 Hylas          12.3
       3 Jeroen Zijlstra      88 Hylas          13.6
       4 Patrick Zijm         88 Texel          14.0


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Luciano Pocorni      88 Bijlmer        11.6
       2 Lars Groot           88 Trias          11.9
       3 Frank Dekker         88 Hollandia      12.0
       4 Loek Bellord         88 Hylas          13.5


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr 4e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Baptiste Korff       88 Bijlmer        11.6
       2 Sebastiaan Kho       88 Trias          11.7
       3 Jan Groot            88 Hollandia      12.6
       4 Itienne Pocorni      88 Bijlmer        12.8
       5 Martijn Mollema      88 Hylas          14.2
         Hans van Franeker    88 Texel          14.2


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Baptiste Korff       88 Bijlmer        11.4
       2 Luciano Pocorni      88 Bijlmer        11.6
       3 Lars Groot           88 Trias          11.9
       4 Sebastiaan Kho       88 Trias          12.1
         Maikel Alkemade      88 Hylas          12.1


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maikel Alkemade      88 Hylas        3.40.3
       2 Baptiste Korff       88 Bijlmer      3.48.0
       3 Itienne Pocorni      88 Bijlmer      3.48.6
       4 Patrick Zijm         88 Texel        3.50.5
       5 Patrick v Meggelen   88 Trias        4.01.0
       6 Casper Zomerdijk     88 Hollandia    4.10.2
       7 Hans van Franeker    88 Texel        4.27.5
       8 Oscar Vlaming        88 Zaanland           


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rody Kiekens         88 Hylas          15.8
       2 Casper Zomerdijk     88 Hollandia      16.1
         Luciano Pocorni      88 Bijlmer        16.1


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,80 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Itienne Pocorni      88 Bijlmer        16.3
       2 Jan Groot            88 Hollandia      17.8


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Luciano Pocorni      88 Bijlmer        4.31
       2 Maikel Alkemade      88 Hylas          4.14
       3 Rody Kiekens         88 Hylas          4.12
         Sebastiaan Kho       88 Trias          4.12
       5 Lars Groot           88 Trias          3.99
       6 Frank Dekker         88 Hollandia      3.97
       7 Casper Zomerdijk     88 Hollandia      3.86
       8 Thomas Wouterse      -- Haarlem        3.84
       9 Oscar Vlaming        88 Zaanland       3.74
      10 Hendrik Tromp        88 Texel          3.57
      11 Jan Groot            88 Hollandia      3.46
      12 Baptiste Korff       88 Bijlmer        3.44
      13 Loek Bellord         88 Hylas          3.31
      14 Martijn Mollema      88 Hylas          3.20
      15 Jeroen Zijlstra      88 Hylas          3.15
      16 Jozef Pieter Buysman 88 Texel          3.07
         Hans van Franeker    88 Texel          3.07
      18 Patrick v Meggelen   88 Trias          3.05
      19 Raphael Bourdon      88 Hylas          3.02
      20 Patrick Zijm         88 Texel          2.69


      D-Jun. Jongens 1e jrs ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rody Kiekens         88 Hylas          8.00
       2 Hendrik Tromp        88 Texel          7.66
       3 Thomas Wouterse      -- Haarlem        7.57
       4 Maikel Alkemade      88 Hylas          7.07
       5 Lars Groot           88 Trias          6.90
       6 Sebastiaan Kho       88 Trias          6.86
       7 Itienne Pocorni      88 Bijlmer        6.29
       8 Casper Zomerdijk     88 Hollandia      6.17
       9 Luciano Pocorni      88 Bijlmer        5.88
      10 Loek Bellord         88 Hylas          5.52
      11 Martijn Mollema      88 Hylas          4.68
      12 Jeroen Zijlstra      88 Hylas          3.96


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,80 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tom Heijens          87 Hylas          11.5
       2 Rick Boots           87 DEM            11.9
       3 Julian van Pelt      87 Bijlmer        12.3
       4 Kevin MacDonald      87 Bijlmer        12.5


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,80 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Regilio Gaander      87 Bijlmer        10.9
       2 Bart van der Gragt   87 Hylas          11.9
       3 Erik Beentjes        87 DEM            12.2
       4 Daniel Beydals       87 Bijlmer        13.9


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,80 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tom Heijens          87 Hylas          11.2
         Regilio Gaander      87 Bijlmer        11.2
       3 Bart van der Gragt   87 Hylas          11.7
       4 Rick Boots           87 DEM            12.0
       5 Erik Beentjes        87 DEM            12.2
       6 Julian van Pelt      87 Bijlmer        12.4


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,1000 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tom Heijens          87 Hylas        3.16.0
       2 Mitchell Claassen    87 Haarlem      3.28.8
       3 Bart van der Gragt   87 Hylas        3.52.7


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,80 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bart van der Gragt   87 Hylas          13.5
       2 Rick Boots           87 DEM            14.6
       3 Sven Toering         87 Hollandia      15.2
       4 Bjorn Brouwer        -- Trias          16.2
       5 Daniel Beydals       87 Bijlmer        19.1


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,80 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Erik Beentjes        87 DEM            16.1


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Rick Boots           87 DEM            4.42
       2 Mitchell Claassen    87 Haarlem        4.37
       3 Sven Toering         87 Hollandia      4.18
       4 Julian van Pelt      87 Bijlmer        4.15
       5 Kevin MacDonald      87 Bijlmer        4.08
       6 Regilio Gaander      87 Bijlmer        4.05
       7 Erik Beentjes        87 DEM            3.65
       8 Bart van der Gragt   87 Hylas          3.38
       9 Daniel Beydals       87 Bijlmer        3.16


      D-Jun. Jongens 2e jrs ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Regilio Gaander      87 Bijlmer       10.09
       2 Tom Heijens          87 Hylas          9.94
       3 Bart van der Gragt   87 Hylas          9.53
       4 Sven Toering         87 Hollandia      9.52
       5 Bjorn Brouwer        -- Trias          9.39
       6 Mitchell Claassen    87 Haarlem        6.88
       7 Julian van Pelt      87 Bijlmer        6.51
       8 Kevin MacDonald      87 Bijlmer        6.43
       9 Daniel Beydals       87 Bijlmer        5.74


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maaike Tesselaar     88 Nova            9.0
       2 Yasmiin Omar         88 Bijlmer         9.2
       3 Wietske Bijl         88 Haarlem        10.2
       4 Sanne Kunsel         88 Hylas          10.9
       5 Cherinda Stengs      88 DEM            11.0


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Linda Cornelisse     88 Hollandia       9.3
       2 Yvonne Baay          88 Hylas           9.8
         Laura Brandon        88 Hylas           9.8
       4 Punya Hoek           88 Bijlmer        10.0
         Jolien Schipper      88 Hollandia      10.0
       6 Anne van der Erf     88 Haarlem        11.1


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Maaike Tesselaar     88 Nova            9.0
       2 Yasmiin Omar         88 Bijlmer         9.3
       3 Yvonne Baay          88 Hylas           9.8
       4 Linda Cornelisse     88 Hollandia       9.9
       5 Laura Brandon        88 Hylas          10.3


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,600 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Yasmiin Omar         88 Bijlmer      2.01.4
       2 Laura Brandon        88 Hylas        2.13.6
       3 Maaike Tesselaar     88 Nova         2.15.1
       4 Sanne Kunsel         88 Hylas        2.18.4


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,60 mtr horden
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Raika Lenaarts       88 Hylas          12.2
       2 Linda Cornelisse     88 Hollandia      12.5
       3 Yasmiin Omar         88 Bijlmer        12.8
       4 Punya Hoek           88 Bijlmer        13.7
       5 Wietske Bijl         88 Haarlem        13.9


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Raika Lenaarts       88 Hylas          4.19
       2 Yasmiin Omar         88 Bijlmer        4.13
       3 Maaike Tesselaar     88 Nova           3.85
       4 Linda Cornelisse     88 Hollandia      3.80
       5 Yvonne Baay          88 Hylas          3.53
       6 Wietske Bijl         88 Haarlem        3.46
       7 Laura Brandon        88 Hylas          3.40
       8 Cherinda Stengs      88 DEM            3.16
       9 Jolien Schipper      88 Hollandia      3.13
      10 Sanne Kunsel         88 Hylas          3.06
      11 Anne van der Erf     88 Haarlem        3.05


      D-Jun. Meisjes 1e jrs ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Raika Lenaarts       88 Hylas          9.75
       2 Linda Cornelisse     88 Hollandia      9.33
       3 Yvonne Baay          88 Hylas          8.12
       4 Maaike Tesselaar     88 Nova           7.91
       5 Jolien Schipper      88 Hollandia      6.25
       6 Laura Brandon        88 Hylas          5.49


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,60 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lieke de Vries       87 DEM             8.8
       2 Amber Dickmann       87 Haarlem         9.1
       3 Veerle van Balen     87 Edam            9.3
      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,60 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marijn Hoijtink      87 Trias           8.5
       2 Ingrid Siemonsma     87 Hylas           9.0
       3 Margot Sengers       87 Trias           9.1
       4 Jirina van Kesteren  87 Haarlem         9.2
       5 Cynthia van Egmond   87 DEM             9.4
       6 Gitta Carper         87 Hylas          10.2


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,60 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lieke de Vries       87 DEM             8.6
         Marijn Hoijtink      87 Trias           8.6
       3 Amber Dickmann       87 Haarlem         9.1
         Ingrid Siemonsma     87 Hylas           9.1
       5 Margot Sengers       87 Trias           9.5
         Jirina van Kesteren  87 Haarlem         9.5


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,600 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Veerle van Balen     87 Edam         1.51.4
       2 Amber Dickmann       87 Haarlem      1.54.8
       3 Jirina van Kesteren  87 Haarlem      1.55.2
       4 Lieke de Vries       87 DEM          1.58.4
       5 Cynthia van Egmond   87 DEM          2.06.8
       6 Roxanne Rusch        87 Hollandia    2.12.6


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,60 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lisanne Hoos         87 Hera           11.1
       2 Cynthia van Egmond   87 DEM            11.4
       3 Ingrid Siemonsma     87 Hylas          12.8


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,60 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lieke de Vries       87 DEM            11.3
       2 Gitta Carper         87 Hylas          12.9
       3 Roxanne Rusch        87 Hollandia      14.2


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Marijn Hoijtink      87 Trias          4.62
       2 Lisanne Hoos         87 Hera           4.53
       3 Lieke de Vries       87 DEM            4.51
       4 Jirina van Kesteren  87 Haarlem        4.04
         Cynthia van Egmond   87 DEM            4.04
       6 Amber Dickmann       87 Haarlem        3.95
       7 Veerle van Balen     87 Edam           3.82
       8 Margot Sengers       87 Trias          3.73
       9 Gitta Carper         87 Hylas          3.38
      10 Annemarie Sturkenboo 87 Bijlmer        3.16


      D-Jun. Meisjes 2e jrs ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Lisanne Hoos         87 Hera          11.80
       2 Margot Sengers       87 Trias          8.24
       3 Annemarie Sturkenboo 87 Bijlmer        8.01
         Ingrid Siemonsma     87 Hylas          8.01
       5 Roxanne Rusch        87 Hollandia      7.42
       6 Gitta Carper         87 Hylas          6.44


      C-Jun. Jongens ,100 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bart Daalhuisen      85 Hollandia      13.7
       2 Bart Riegman         86 Texel          13.8
       3 Hans van der Gragt   85 Hylas          14.6
       4 Tommy Schakenbos     86 Hylas          15.0


      C-Jun. Jongens ,100 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tim van Ommen        86 Hellas Utr     13.1
       2 Bas Reijnders        85 Hollandia      13.7
       3 Jort Hammer          85 Texel          14.1
       4 Remco Bruin          86 Hylas          15.1


      C-Jun. Jongens ,100 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tim van Ommen        86 Hellas Utr     12.9
       2 Bart Daalhuisen      85 Hollandia      13.4
       3 Bas Reijnders        85 Hollandia      13.6
       4 Bart Riegman         86 Texel          13.7
       5 Jort Hammer          85 Texel          14.2
       6 Hans van der Gragt   85 Hylas          14.6


      C-Jun. Jongens ,800 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Joris Ellen          86 Texel        2.32.4
       2 Hans van der Gragt   85 Hylas        2.41.9
       3 Hendrik Arendsen     86 Texel        2.45.3
       4 Tommy Schakenbos     86 Hylas        2.47.1
       5 Remco Bruin          86 Hylas        2.47.7

      C-Jun. Jongens ,100 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Jip van Zoonen       86 Texel          16.5
       2 Hendrik Arendsen     86 Texel          18.5
       3 Tommy Schakenbos     86 Hylas          19.8


      C-Jun. Jongens ,100 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tim van Ommen        86 Hellas Utr     15.9
       2 Bart Daalhuisen      85 Hollandia      16.1
       3 Hans van der Gragt   85 Hylas          18.7
       4 Remco Bruin          86 Hylas          20.7


      C-Jun. Jongens ,100 mtr horden ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tim van Ommen        86 Hellas Utr     15.9
         Bart Daalhuisen      85 Hollandia      15.9
       3 Jip van Zoonen       86 Texel          17.5
       4 Hendrik Arendsen     86 Texel          18.4
       5 Hans van der Gragt   85 Hylas          19.3
       6 Tommy Schakenbos     86 Hylas          20.4


      C-Jun. Jongens ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Tim van Ommen        86 Hellas Utr     5.12
       2 Bart Daalhuisen      85 Hollandia      4.77
       3 Jort Hammer          85 Texel          4.70
       4 Hans van der Gragt   85 Hylas          4.67
       5 Jip van Zoonen       86 Texel          4.55
       6 Maarten Steenvoort   86 Texel          4.52
       7 Tommy Schakenbos     86 Hylas          4.26
       8 Remco Bruin          86 Hylas          3.62
       9 Joris Ellen          86 Texel          3.42


      C-Jun. Jongens ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Bart Wolvers         85 Hylas         12.30
       2 Bas Reijnders        85 Hollandia     10.51
       3 Bart Daalhuisen      85 Hollandia     10.21
       4 Jip van Zoonen       86 Texel          9.77
       5 Bart Riegman         86 Texel          8.69
       6 Hans van der Gragt   85 Hylas          8.46
       7 Remco Bruin          86 Hylas          7.43


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Suzanne Thierry      86 DEM            11.3
         Christel Godijn      85 Hollandia      11.3
       3 Sanne Immer          85 Haarlem        11.8
       4 Fleur Sutherland     86 DEM            12.1


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Nancy Karels         86 Trias          11.1
       2 Wytske Boelens       85 Hollandia      11.3
       3 Gorske Helena Wegman 86 Hollandia      11.8
       4 Karlijn vd Putten    86 DEM            12.2
       5 Sabine Munk          85 Haarlem            


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr 3e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Delia Appelman       85 DEM            10.6
       2 Laura Niesten        86 DEM            11.4
       3 Davida Hartman       85 Hollandia      11.7
       4 Puck Winnubst        86 Haarlem        12.2
       5 Iris Zuidhoek        85 Hylas          12.5


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Delia Appelman       85 DEM            10.6
       2 Christel Godijn      85 Hollandia      11.0
       3 Wytske Boelens       85 Hollandia      11.2
         Suzanne Thierry      86 DEM            11.2
       5 Nancy Karels         86 Trias          11.4
       6 Laura Niesten        86 DEM            11.6


      C-Jun. Meisjes ,600 mtr
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Suzanne Thierry      86 DEM          1.41.2
       2 Maud de Vries        86 DEM          1.47.6
       3 Christel Godijn      85 Hollandia    1.50.5
       4 Karlijn vd Putten    86 DEM          1.52.0
       5 Iris Zuidhoek        85 Hylas        1.57.5
       6 Wytske Boelens       85 Hollandia    1.59.3
       7 Gorske Helena Wegman 86 Hollandia    2.03.1


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr horden 1e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Sanne Immer          85 Haarlem        13.4
       2 Maud de Vries        86 DEM            13.7
       3 Kirsty Mann          86 Hylas          14.0
       4 Suzanne Thierry      86 DEM            14.5
       5 Davida Hartman       85 Hollandia      15.0


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr horden 2e Serie
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Sanne Rooymans       85 DEM            12.5
       2 Nancy Karels         86 Trias          13.1
       3 Delia Appelman       85 DEM            13.4
       4 Puck Winnubst        86 Haarlem        14.7
       5 Fleur Sutherland     86 DEM            15.8
       6 Synthia Veenstra     86 Hollandia      16.1


      C-Jun. Meisjes ,80 mtr horden ,Finale
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Sanne Rooymans       85 DEM            12.5
       2 Nancy Karels         86 Trias          13.2
       3 Delia Appelman       85 DEM            13.4
       4 Sanne Immer          85 Haarlem        13.7
         Maud de Vries        86 DEM            13.7
       6 Kirsty Mann          86 Hylas          13.8


      C-Jun. Meisjes ,Verspringen
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Femke Storm          85 Hollandia      4.78
       2 Sanne Rooymans       85 DEM            4.59
       3 Sanne Immer          85 Haarlem        4.57
       4 Christel Godijn      85 Hollandia      4.53
       5 Delia Appelman       85 DEM            4.48
         Laura Niesten        86 DEM            4.48
       7 Davida Hartman       85 Hollandia      4.41
       8 Irene vd Gulik       85 Hollandia      4.04


      C-Jun. Meisjes ,Kogelstoten
         Naam                Gbj Club       Prest.
       1 Wytske Boelens       85 Hollandia     10.27
       2 Sanne Rooymans       85 DEM           10.19
       3 Davida Hartman       85 Hollandia      9.72
       4 Christel Godijn      85 Hollandia      9.55
       5 Suzanne Thierry      86 DEM            9.16
       6 Tessa Spanjer        86 DEM            9.06
       7 Fleur Sutherland     86 DEM            9.04
       8 Irene vd Gulik       85 Hollandia      8.99
       9 Laura Niesten        86 DEM            8.78
      10 Karlijn vd Putten    86 DEM            5.77

Bij de aanvang van de wedstrijd vielen er enige spetters. Naarmate de dag vorderde begon het steeds harder te regenen. Gelukkig stond er weinig wind. Desondanks werden er nog goede prestaties geleverd. Hopelijk zijn de weergoden ons bij een volgende wedstrijd beter gezind.