Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mJongens pupillen B11-4-20154.15
3 kampJongens pupillen B6-6-20151414
4*40mJongens pupillen B27-6-201527.55
4*60mJongens pupillen A16-9-201737,11
40mJongens pupillen B11-4-20156.7
600mJongens pupillen B4-10-20152.08,96
600mJongens pupillen C5-10-20142.18.37
60mJongens pupillen A8-4-20179,66
BalwerpenJongens pupillen A17-9-201628,65
BalwerpenJongens pupillen B4-10-201528.53
HoogspringenJongens pupillen A8-4-20171.15
KogelstotenJongens pupillen B19-9-20155.33
KogelstotenJongens pupillen A16-9-20177,18
VerspringenJongens pupillen A17-9-20163,75
VerspringenJongens pupillen B4-10-20153.74

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mJongens pupillen B13-12-20144.12.60
3 kampJongens pupillen C14-12-2013853
40mJongens pupillen B13-12-20147.39
40mJongens pupillen C14-12-20137.75
600mJongens pupillen C14-12-20132.38.68
HoogspringenJongens pupillen B13-12-20140.95
HoogspringenJongens pupillen C14-12-20130.80
KogelstotenJongens pupillen B13-12-20144.96
KogelstotenJongens pupillen C14-12-20133.83

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.