Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mJongens pupillen A15-6-20133.42.3
1000mJongens junioren D4-10-20153.30.62
100mJongens junioren C28-3-201614,24
100m hordenJongens junioren C13-5-201621,80
1500mJongens junioren D29-3-20145.43.60
150mJongens junioren D29-3-201423.26
3 kampJongens junioren A29-6-20131517 pnt
300m hordenJongens junioren D29-3-20141.04.16
4*80mJongens junioren D10-5-201446.53
5000mJongens junioren C3-4-201622,32min
600mJongens junioren D5-10-20141.57.84
60mJongens pupillen A29-6-20139.2
80mJongens junioren D13-9-201511.80
BalwerpenJongens pupillen A29-6-201327.95
DiscuswerpenJongens junioren D20-6-201518.09 m
DiscuswerpenJongens junioren C15-4-201627,26
HoogspringenJongens junioren D4-10-20151.30
HoogspringenJongens junioren C13-5-20161,35
HoogspringenJongens pupillen A13-4-20131.10
KogelstotenJongens junioren C13-5-20166,70
KogelstotenJongens pupillen A13-4-20136.21
KogelstotenJongens junioren D4-10-20157.29 m
SpeerwerpenJongens junioren D19-4-201520.43
SpeerwerpenJongens junioren C23-4-201624,57
VerspringenJongens pupillen A29-6-20134.05
VerspringenJongens junioren D5-10-20143.99
VerspringenJongens junioren C28-3-20164.59m

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
40mJongens junioren D15-2-20146.4
60mJongens junioren D14-12-20149,30
60m hordenJongens junioren D14-12-201312,35
HoogspringenJongens junioren D15-2-20141.20
HoogspringenJongens junioren D15-2-20141,20
KogelstotenJongens junioren D15-2-20145.70

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.