Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mMeisjes pupillen B11-4-20152:36,6
1000mMeisjes pupillen A28-3-20164:14,65
3 kampMeisjes pupillen B4-10-20151814
3 kampMeisjes pupillen C20-9-20141480
3 kampMeisjes pupillen B11-4-20151398
4*40mMeisjes pupillen C20-9-201430.66
4*60mMeisjes pupillen A28-5-201638.32
40mMeisjes pupillen B11-4-20156,7
40mMeisjes pupillen C17-5-20146.8
40mMeisjes pupillen B4-10-20157,02
40mMeisjes mini pupillen29-6-20137:24
600mMeisjes mini pupillen29-6-20132.28.6
600mMeisjes pupillen B4-10-20152:16:32
600mMeisjes pupillen C5-10-20142.17.76
600mMeisjes mini pupillen6-10-20132,29,24
60mMeisjes pupillen A28-3-20169.85
60mMeisjes pupillen A28-5-20169,67
BalwerpenMeisjes pupillen B4-10-201525,35
BalwerpenMeisjes pupillen C20-9-201429,42
BalwerpenMeisjes pupillen A28-5-201629.36
BalwerpenMeisjes pupillen B11-4-201523,05
BalwerpenMeisjes pupillen A28-3-201627 meter
BalwerpenMeisjes mini pupillen6-10-201324,79
BalwerpenMeisjes mini pupillen15-9-201318,86
HoogspringenMeisjes pupillen A28-5-20161.10
VerspringenMeisjes pupillen B4-10-20153,98 mt
VerspringenMeisjes mini pupillen6-10-20133,42
VerspringenMeisjes pupillen B11-4-20153,78
VerspringenMeisjes pupillen C20-9-20143.79
VerspringenMeisjes pupillen A28-3-20164,15
VerspringenMeisjes mini pupillen29-6-20133,33

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mMeisjes pupillen B13-12-20154:33,41
1000mMeisjes pupillen A12-12-20154:15,97
3 kampMeisjes pupillen A12-12-20151213
3 kampMeisjes pupillen B13-12-20141216
40mMeisjes mini pupillen14-12-20127.55
40mMeisjes pupillen C8-12-20137.45
40mMeisjes pupillen B12-12-20146.98
600mMeisjes mini pupillen14-12-20122.42.58
600mMeisjes mini pupillen8-12-20132.39.84
60mMeisjes pupillen A12-12-20159,99
HoogspringenMeisjes pupillen A12-12-20151,00
HoogspringenMeisjes pupillen B13-12-20140,95
HoogspringenMeisjes mini pupillen14-12-20120.80
HoogspringenMeisjes pupillen C8-12-20130.85
KogelstotenMeisjes pupillen A12-12-20155,76
KogelstotenMeisjes pupillen B13-12-20155,19
KogelstotenMeisjes mini pupillen14-12-20123.82
KogelstotenMeisjes pupillen C8-12-20135.37

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.