Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mJongens pupillen B6-9-20144:13:96
1000mJongens pupillen A4-10-20154.08.49
3 kampJongens mini pupillen13-10-2012957
3 kampJongens pupillen C7-4-20131156
400mJongens mini pupillen29-4-20121.44.00
40mJongens pupillen C7-4-20137.37
40mJongens pupillen B24-8-20147.26
40mJongens mini pupillen16-6-20128.04
50mJongens mini pupillen29-4-201210.10
600mJongens mini pupillen13-10-20122.37.95
600mJongens pupillen C18-5-20132.29.26
60mJongens pupillen A4-10-201510.04
80mJongens junioren D6-5-201713.21
BalwerpenJongens mini pupillen18-4-201222.40
BalwerpenJongens pupillen A4-10-201528.97
BalwerpenJongens pupillen C6-10-201332.10
DiscuswerpenJongens junioren D27-5-201715.38
HoogspringenJongens pupillen A28-3-20161.05
HoogspringenJongens pupillen C18-5-20130.90
HoogspringenJongens mini pupillen16-6-20120.75
HoogspringenJongens pupillen B6-4-20140.95
KogelstotenJongens pupillen A28-3-20167.33
KogelstotenJongens junioren D27-5-20176.63
KogelstotenJongens pupillen B6-4-20145.63
SpeerwerpenJongens junioren D6-5-201722.16
VerspringenJongens pupillen B7-9-20143.33
VerspringenJongens pupillen A4-10-20153.55
VerspringenJongens pupillen C6-10-20133.22
VerspringenJongens mini pupillen13-10-20122.83

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
35mJongens pupillen C26-10-20137.05
35mJongens pupillen B25-10-20146.83
40mJongens mini pupillen27-10-20128.2
40mJongens pupillen C27-10-20137.79
40mJongens pupillen A29-10-20167.1
40mJongens pupillen B26-10-20147.66
600mJongens mini pupillen27-10-20122.57.8
600mJongens pupillen A29-10-20162:16.6
BalwerpenJongens pupillen C27-10-201327.56
BalwerpenJongens mini pupillen28-10-201219.42
HoogspringenJongens pupillen A29-10-20161.15
HoogspringenJongens mini pupillen27-10-20120.75
HoogspringenJongens pupillen C26-10-20130.95
KogelstotenJongens pupillen B25-10-20146.33
KogelstotenJongens mini pupillen27-10-20125.79
KogelstotenJongens pupillen A29-10-20167.87

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.