Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mJongens pupillen B12-5-20124.09.10
1000mJongens pupillen A29-3-20143.41.17
1000mJongens mini pupillen10-10-20104.17.00
100mJongens junioren C6-5-201714.87
100m hordenJongens junioren C27-5-201721.27
150mMeisjes junioren C27-5-201721.57
3 kampJongens mini pupillen26-6-20101014
3 kampJongens pupillen C21-5-20111140
3 kampJongens pupillen B9-6-20121189
3 kampJongens pupillen A12-4-20141379
400mJongens mini pupillen25-4-20091.38.55
400mJongens pupillen B29-4-20121.29.32
40mJongens mini pupillen9-10-20107.7
40mJongens pupillen C21-5-20117,61
40mJongens pupillen B16-6-20127.44
50mJongens pupillen B29-4-20129.53
600mJongens mini pupillen26-6-20102.23.24
60mJongens pupillen A24-8-20149.69
80mJongens junioren D28-3-201612.30
BalwerpenJongens pupillen A24-8-201430.85
BalwerpenJongens pupillen C2-4-201127.30
BalwerpenJongens pupillen B18-4-201225.46
BalwerpenJongens mini pupillen26-6-201022.17
HoogspringenJongens pupillen C4-6-20111.00
HoogspringenJongens pupillen A12-4-20141.20
KogelstotenJongens pupillen A17-5-20147.45
KogelstotenJongens pupillen B16-6-20125.31
SpeerwerpenJongens junioren D28-3-201625.51
SpeerwerpenJongens junioren C27-5-201723.71
VerspringenJongens pupillen C21-5-20113.18
VerspringenJongens mini pupillen22-8-20102.85
VerspringenJongens pupillen A29-3-20143.75
VerspringenJongens junioren D28-3-20163.96

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
3 kampJongens mini pupillen30-10-2010952
3 kampJongens pupillen C11-12-20101003
35mJongens pupillen A25-10-20146.34
40mJongens junioren D29-10-20166.6
40mJongens pupillen B27-10-20127.2
40mJongens mini pupillen31-10-20107.7
40mJongens pupillen C12-2-20117.69
50mJongens mini pupillen7-11-200910.05
600mJongens mini pupillen30-10-20102.33.7
600mJongens pupillen C11-12-20102.26.03
600mJongens pupillen B27-10-20122.20.16
60mJongens pupillen A26-10-20149.95
60mJongens junioren D30-10-20169.57
BalwerpenJongens pupillen C12-2-201119.79
BalwerpenJongens mini pupillen31-10-201019.49
HoogspringenJongens pupillen A25-10-20141.20
HoogspringenJongens mini pupillen7-3-20100.85
HoogspringenJongens junioren D29-10-20161.30
HoogspringenJongens pupillen B27-10-20120.95
KogelstotenJongens junioren D30-10-20167.35
KogelstotenJongens pupillen C11-12-20106.00
KogelstotenJongens mini pupillen30-10-20105.99
KogelstotenJongens pupillen B27-10-20126.57
KogelstotenJongens pupillen A26-10-20147.50
SpeerwerpenJongens mini pupillen2-1-20109.92
VerspringenJongens mini pupillen30-1-20102.56
VerspringenJongens pupillen C12-2-20112.59

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.