Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mJongens pupillen A9-5-20093.46.99
100mJongens junioren C21-6-201412.26
100mJongens junioren B22-5-201511.76
110m hordenJongens junioren B12-6-201615.21
1500mJongens junioren B4-10-20165:00,59
150mJongens junioren B14-8-201517.53
150mJongens junioren C5-10-201418.36
200mJongens junioren B15-4-201623.40
300mJongens junioren B14-8-201536.68
4*100mJongens junioren C21-6-201449.63
400mJongens junioren B29-5-201649.80
600mJongens junioren C5-10-20141.31.98
60mJongens pupillen A5-6-20109.08
80mJongens junioren D23-6-201211.43
BalwerpenJongens pupillen A26-6-201028.03
HoogspringenJongens junioren D26-5-20121.40
HoogspringenJongens junioren B10-5-20151,85
HoogspringenJongens junioren C21-6-20141,70
KogelstotenJongens junioren C5-10-201411,05
SpeerwerpenJongens junioren C5-10-201427,14
VerspringenJongens pupillen A26-6-20104.22
VerspringenJongens junioren C5-10-20145,29

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1500mJongens junioren C19-1-20144.53.53
200mJongens junioren B6-2-201623,71
400mJongens junioren B21-2-201651.32
60mJongens junioren B20-2-20167.38
60mJongens junioren C19-1-20147.90
60m hordenJongens junioren B13-12-201410.03
800mJongens junioren B28-2-20152.09.25
800mJongens junioren C19-1-20142.23.08

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.