Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mMeisjes pupillen A11-9-20114.18.46
100mMeisjes junioren B11-9-201614.51
100m hordenMeisjes junioren B26-6-201619.85
1500mMeisjes junioren D30-8-20136.11.70
200mMeisjes junioren B2-10-201630.09
400mMeisjes junioren D12-4-20131.20.77
5000mMeisjes junioren D1-4-201224.28
600mMeisjes junioren C6-10-20132.08.07
60mMeisjes junioren D8-9-20139.55
60m hordenMeisjes junioren C6-10-201312.46
800mMeisjes pupillen A4-4-20103.30
80m hordenMeisjes junioren C24-5-201416.86
DiscuswerpenMeisjes junioren C20-6-201518.31
HoogspringenMeisjes junioren C30-5-20141.35
KogelstotenMeisjes junioren B2-10-20168.06
PolsstokhoogMeisjes junioren B8-5-20162.00
SpeerwerpenMeisjes junioren B2-10-201622.52
VerspringenMeisjes junioren B2-10-20164.82

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mMeisjes pupillen A11-12-20104.08.90
600mMeisjes pupillen C8-12-20072.51.4
60mMeisjes junioren C14-12-20139.92
800mMeisjes junioren C14-12-20133.10.67
HoogspringenMeisjes junioren C14-12-20131.35
KogelstotenMeisjes pupillen A11-12-20105.09
VerspringenMeisjes junioren B28-1-20174.82

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.