Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
10 kampMannen senioren25-9-20115121
100mMannen senioren13-5-201111.68
110m hordenMannen senioren7-6-201518.34
1500mMannen senioren25-9-20114.49.61
150mMannen senioren4-9-201117.69
200mMannen senioren5-6-201123.44
4*100mMannen senioren20-5-201243.91
4*200mMannen senioren28-9-20181.30.99
4*400mMannen senioren23-9-20123.40.59
400mMannen senioren26-6-201152.41
400m hordenMannen senioren9-5-201064.84
600mMannen senioren8-7-20111.28.55
DiscuswerpenMannen senioren25-9-201130.24
Hink stap spronMannen senioren2-4-201112.36
HoogspringenMannen senioren5-10-20141.64
KogelstotenMannen senioren26-5-20128.52
PolsstokhoogMannen senioren21-4-20132.90
SpeerwerpenMannen senioren15-6-201148.39
VerspringenMannen senioren24-9-20115.85
Zweedse estafetMannen senioren21-8-20152.04.76

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
200mMannen senioren15-1-201223.94
60mMannen senioren18-12-20117.53
Hink stap spronMannen senioren11-2-201212.21

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.