Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
10 kampMannen senioren26-9-20104577
100mMannen senioren29-5-201411.69
110m hordenMannen senioren19-4-201515.42
110m hordenJongens junioren A1-6-200816.30
1500mMannen senioren26-9-20105.02.73
150mMannen senioren25-4-201417.56
150mMannen senioren31-8-201816.78
200mMannen senioren7-7-201722.77
300mMannen senioren25-4-201437.18
300m hordenMannen senioren3-4-201043.78
4*100mMannen senioren25-5-201443.76
4*200mMannen senioren28-9-20181:30.99
4*400mMannen senioren18-6-20173:21.87
400mMannen senioren20-7-201850.07
400m hordenMannen senioren14-7-201852.88
600mMannen senioren23-9-20181:25.11
800mMannen senioren6-10-20132:15.22
DiscuswerpenMannen senioren2-10-201626.17
HoogspringenMannen senioren6-10-20131.65
KogelstotenMannen senioren23-9-20188.79
PolsstokhoogMannen senioren26-9-20102.10
SpeerwerpenMannen senioren2-10-201631.58
VerspringenMannen senioren25-9-20105.61
Zweedse estafetMannen senioren9-9-20182:00.04

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
200mMannen senioren7-1-201823.57
300mMannen senioren28-12-201338.28
400mMannen senioren28-12-201451.69
60m hordenMannen senioren12-1-20148.78

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.