Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mJongens pupillen A26-5-20193:55,33
40mJongens pupillen B21-4-20187,34
600mJongens pupillen B23-9-20182:23,58
60mJongens pupillen A15-6-201910,04
BalwerpenJongens pupillen A14-9-201915,92
BalwerpenJongens pupillen B21-4-201815,20
HoogspringenJongens pupillen B7-7-20180,95
KogelstotenJongens pupillen A29-6-20195,00
VerspringenJongens pupillen A14-9-20193,56
VerspringenJongens pupillen A15-6-20193,46

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.