Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mJongens pupillen A29-6-20194:08,97
1000mJongens pupillen A18-5-20194:19,84
1000mJongens pupillen A31-8-20194:09,60
1000mJongens pupillen A10-11-20184:34
1000mJongens pupillen A15-6-20194:11,20
1000mJongens pupillen B8-4-20184:39,70
1000mJongens pupillen A13-4-20194:23, 73
1500mJongens pupillen B11-2-20186.13
1609mJongens pupillen A29-5-201906:49
1609mJongens pupillen C24-5-20178:10
1609mJongens pupillen B9-5-201808:02
3 kampJongens pupillen C17-6-20171097
3 kampJongens pupillen C30-9-20171249
3 kampJongens pupillen A13-4-20191202
3 kampJongens pupillen C2-7-20171140
3 kampJongens pupillen A14-9-20191487
3 kampJongens pupillen A15-6-20191358
3 kampJongens pupillen A18-5-20191246
4*60mJongens pupillen A14-9-201936,91
4*60mJongens pupillen A22-9-201937,47
40mJongens pupillen C17-6-20177.73
40mJongens pupillen C13-5-20177.77
40mJongens pupillen C30-9-20177.58
40mJongens pupillen C8-4-20177.92
40mJongens pupillen B8-4-20187.29
40mJongens pupillen B15-9-20187,19
40mJongens pupillen C2-7-20177.52
600mJongens pupillen B23-9-20182:28,63
600mJongens pupillen C30-9-20172:32,16
600mJongens pupillen C17-6-20172:48,43
600mJongens pupillen A31-3-20192:23,58
600mJongens pupillen C8-4-20172:43,62
600mJongens pupillen A22-9-20192:12,54
60mJongens pupillen A13-4-201910,63
60mJongens pupillen A18-5-201910,05
60mJongens pupillen A29-6-201910,23
60mJongens pupillen A31-8-20199,96
60mJongens pupillen A14-9-201910,04
60mJongens pupillen A22-9-201910,34
60mJongens pupillen A31-3-201910,57
BalwerpenJongens pupillen C30-9-201725.33
BalwerpenJongens pupillen A14-9-201933,07
BalwerpenJongens pupillen B23-9-201827,52
BalwerpenJongens pupillen C13-5-201717.56
BalwerpenJongens pupillen C2-7-201722.8
BalwerpenJongens pupillen A22-9-201929, 53
BalwerpenJongens pupillen C17-6-201725.29
BalwerpenJongens pupillen A18-5-201923,10
BalwerpenJongens pupillen C8-4-201717.4
HoogspringenJongens pupillen A18-5-20191,10
HoogspringenJongens pupillen B8-4-20180.95
HoogspringenJongens pupillen A29-6-20191,05
HoogspringenJongens pupillen A31-8-20191,10
KogelstotenJongens pupillen A31-3-20195,44
KogelstotenJongens pupillen B15-9-20185,56
KogelstotenJongens pupillen A29-6-20196,13
KogelstotenJongens pupillen B8-4-20184.8
KogelstotenJongens pupillen A13-4-20195,66
KogelstotenJongens pupillen A15-6-20196,18
KogelstotenJongens pupillen A31-8-20196,08
VerspringenJongens pupillen C30-9-20173.55
VerspringenJongens pupillen A22-9-20193,81
VerspringenJongens pupillen A13-4-20193,56
VerspringenJongens pupillen C13-5-20172.75
VerspringenJongens pupillen A31-3-20193,43
VerspringenJongens pupillen C8-4-20172.9
VerspringenJongens pupillen A15-6-20193,83
VerspringenJongens pupillen C17-6-20172.93
VerspringenJongens pupillen A14-9-20194,09
VerspringenJongens pupillen C2-7-20173.12

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
60mJongens pupillen A8-12-201810, 10
HoogspringenJongens pupillen A8-12-20181,00
KogelstotenJongens pupillen A8-12-20185,55

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.