Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mJongens pupillen B8-4-20184:39,70
1500mJongens pupillen B11-2-20186.13
1609mJongens pupillen C24-5-20178:10
3 kampJongens pupillen C2-7-20171140
3 kampJongens pupillen C30-9-20171249
3 kampJongens pupillen C17-6-20171097
40mJongens pupillen B8-4-20187.29
40mJongens pupillen B15-9-20187,19
40mJongens pupillen C17-6-20177.73
40mJongens pupillen C13-5-20177.77
40mJongens pupillen C8-4-20177.92
40mJongens pupillen C2-7-20177.52
40mJongens pupillen C30-9-20177.58
600mJongens pupillen C8-4-20172:43,62
600mJongens pupillen B23-9-20182:28,63
600mJongens pupillen C17-6-20172:48,43
600mJongens pupillen C30-9-20172:32,16
BalwerpenJongens pupillen C2-7-201722.8
BalwerpenJongens pupillen B23-9-201827,52
BalwerpenJongens pupillen C13-5-201717.56
BalwerpenJongens pupillen C30-9-201725.33
BalwerpenJongens pupillen C8-4-201717.4
BalwerpenJongens pupillen C17-6-201725.29
HoogspringenJongens pupillen B8-4-20180.95
KogelstotenJongens mini pupillen15-9-20185,56
KogelstotenJongens pupillen B8-4-20184.8
VerspringenJongens pupillen C2-7-20173.12
VerspringenJongens pupillen C30-9-20173.55
VerspringenJongens pupillen C13-5-20172.75
VerspringenJongens pupillen C17-6-20172.93
VerspringenJongens pupillen C8-4-20172.9

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.