Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1609mJongens pupillen C24-5-20178:10
3 kampJongens pupillen C17-6-20171097
3 kampJongens pupillen C30-9-20171249
3 kampJongens pupillen C2-7-20171140
40mJongens pupillen C2-7-20177.52
40mJongens pupillen C17-6-20177.73
40mJongens pupillen C30-9-20177.58
40mJongens pupillen C13-5-20177.77
40mJongens pupillen C8-4-20177.92
600mJongens pupillen C30-9-20172:32,16
600mJongens pupillen C17-6-20172:48,43
600mJongens pupillen C8-4-20172:43,62
BalwerpenJongens pupillen C8-4-201717.4
BalwerpenJongens pupillen C13-5-201717.56
BalwerpenJongens pupillen C17-6-201725.29
BalwerpenJongens pupillen C30-9-201725.33
BalwerpenJongens pupillen C2-7-201722.8
VerspringenJongens pupillen C2-7-20173.12
VerspringenJongens pupillen C30-9-20173.55
VerspringenJongens pupillen C17-6-20172.93
VerspringenJongens pupillen C13-5-20172.75
VerspringenJongens pupillen C8-4-20172.9

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.