Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mMeisjes pupillen A13-5-20174:26,51
40mMeisjes pupillen B17-9-20167,84
600mMeisjes pupillen B2-10-20162:36,75
60mMeisjes pupillen A21-4-201810,72
60mMeisjes pupillen A2-6-201810,63
60mMeisjes pupillen A8-4-201710,83
BalwerpenMeisjes pupillen A13-5-201717,67
BalwerpenMeisjes pupillen B16-4-201616,63
HoogspringenMeisjes pupillen A13-5-20170,95
HoogspringenMeisjes pupillen A21-4-20181,05
HoogspringenMeisjes pupillen B2-7-20160,80
KogelstotenMeisjes pupillen A21-4-20185,01
KogelstotenMeisjes pupillen A2-6-20185,49
KogelstotenMeisjes pupillen A8-4-20174,79
KogelstotenMeisjes pupillen B17-9-20164,26
VerspringenMeisjes pupillen A2-6-20183,24
VerspringenMeisjes pupillen B2-10-20162,82

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.