Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mMeisjes pupillen A18-5-20193:56,32
1000mMeisjes pupillen C11-3-20174:18,00
1000mMeisjes pupillen B2-6-20184:02,90
100mMeisjes pupillen A5-4-201916.21
40mMeisjes pupillen C17-6-20177,41
40mMeisjes pupillen B2-6-20187.02
600mMeisjes pupillen B23-9-20182:16,04
600mMeisjes pupillen C30-9-20172:20’21
60mMeisjes pupillen A11-7-20209.26
BalwerpenMeisjes pupillen A14-9-201920.49
BalwerpenMeisjes pupillen C30-9-201717,77
HoogspringenMeisjes pupillen B7-7-20181.00
HoogspringenMeisjes pupillen A11-7-20201.30
KogelstotenMeisjes pupillen A11-7-20207.04
KogelstotenMeisjes pupillen B16-6-20184,55
KogelstotenMeisjes pupillen A29-6-20196.01
VerspringenMeisjes pupillen C30-9-20173,16
VerspringenMeisjes pupillen B2-6-20183.53
VerspringenMeisjes pupillen A14-9-20194.08

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mMeisjes pupillen A14-12-20194:09,40
40mMeisjes pupillen C24-1-20177,3
40mMeisjes pupillen A19-1-20206.5
600mMeisjes pupillen A8-3-30202:07,06
60mMeisjes pupillen A1-3-20209.24
HoogspringenMeisjes pupillen A14-12-20191.25
HoogspringenMeisjes pupillen C24-1-20170,90
KogelstotenMeisjes pupillen B9-12-20173.87
KogelstotenMeisjes pupillen C27-1-20174,29
VerspringenMeisjes pupillen A18-1-20203.90

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.