Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
1000mMeisjes pupillen B2-6-20184:02,90
1000mMeisjes pupillen C11-3-20174:18,00
1000mMeisjes pupillen A18-5-20193:56,32
40mMeisjes pupillen C17-6-20177,41
40mMeisjes pupillen B2-6-20187.02
600mMeisjes pupillen B23-9-20182:16,04
600mMeisjes pupillen C30-9-20172:20’21
60mMeisjes pupillen A18-5-20199.52
BalwerpenMeisjes pupillen C30-9-201717,77
HoogspringenMeisjes pupillen B7-7-20181.00
HoogspringenMeisjes pupillen A18-5-20191.20
KogelstotenMeisjes pupillen B16-6-20184,55
KogelstotenMeisjes pupillen A31-3-20195.23
VerspringenMeisjes pupillen C30-9-20173,16
VerspringenMeisjes pupillen B2-6-20183.53
VerspringenMeisjes pupillen A31-3-20193.77

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
40mMeisjes pupillen C24-1-20177,3
600mMeisjes pupillen A3-3-20192:16,01
60mMeisjes pupillen A3-3-20199,62
HoogspringenMeisjes pupillen A8-12-20181.00
HoogspringenMeisjes pupillen C24-1-20170,90
KogelstotenMeisjes pupillen A3-3-20195.18
KogelstotenMeisjes pupillen B9-12-20173.87
KogelstotenMeisjes pupillen C27-1-20174,29
VerspringenMeisjes pupillen A22-12-20183.86

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.