Persoonlijke records

Naam

Outdoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
3 kampJongens pupillen A23-9-19951989 pnt
300mMannen senioren14-8-201538,10
300mJongens junioren A1-4-200236,96
400mJongens junioren A10-8-200251,58
60mJongens pupillen A23-9-19958,4
DiscuswerpenMannen senioren4-7-201441,14
KogelslingerenMannen senioren13-8-201630,99
KogelstotenJongens pupillen A23-9-19959,44
KogelstotenMannen senioren18-6-201713,68
SpeerwerpenMannen senioren30-7-201555,44
VerspringenMannen senioren30-5-20086,49
VerspringenJongens pupillen A23-9-19954,52
VerspringenJongens junioren A27-7-20036,83

Indoor record's

OnderdeelCategorieDatumRecord
60mJongens junioren A16-12-20017.52
60mMannen senioren15-2-20157.70
KogelstotenMannen senioren7-3-201513,51
VerspringenJongens junioren A13-12-20036,60

Je eigen pr pagina!

Wil je ook een pagina met je persoonlijke records? Alle leden van Hylas kunnen hun persoonlijke records bijhouden op hun ledenpagina.