Trainingsrooster

18:00 - 21:00
Krachttraining Junioren A/B en Senioren (selectie) (toelichting)

Joop Wiersema

18:00 - 19:30
Pupillen A1 & A2

Jeroen Swinkels

19:30 - 21:00
Looptraining recreanten

Paula vd Leygraaf

19:30 - 21:00
Vetverbrandingsloop (toelichting)

Ilse Hoogland-kuitwaard en Elisabeth Kerkmeester

19:30 - 21:00
Looptraining recreanten, hersteltraining (toelichting)

Suzanne Faasse en Jan Oudejans

18:00 - 19:30
Junioren D Algemene training

Yordi Verkroost en Pieter de Heer

18:00 - 19:30
Junioren C Algemene training

Yordi Verkroost

19:30 - 21:00
Looptraining recreanten

Roger Bellord

19:30 - 21:00
Sprinttraining (toelichting)

Jorge Luis Salazar Duany

19:30 - 21:00
Middenlange afstand (wedstrijdgroep)

Wil Does

19:30 - 21:00
Sprint 400 meter (wedstrijdgroep)

Kars van der Gragt

19:30 - 21:00
Looptraining recreanten

Frans van der Gragt en Paul Biersteker

09:00 - 10:00
Recreanten duintraining (Duinvermaak Bergen)

Annerieke Osinga

14:30 - 15:30
Pupillen C en Mini (toelichting)

Wim Grapendaal en Rob Mulder

15:45 - 16:45
Pupillen B (toelichting)

Wim Grapendaal en Rob Mulder

18:30 - 19:45
Krachttraining Junioren A+B en Senioren (toelichting)

Frank de Jong

19:30 - 21:00
Looptraining recreanten (snel)

Claudette van Batenburg

19:30 - 21:00
Sportboules en verzuringsloop (toelichting)

Paul Biersteker

19:30 - 21:00
Looptraining recreanten (toelichting)

Jan Oudejans en Marco Klaver

19:30 - 20:45
Duurloop buiten de baan (toelichting)

Ron Kabel

18:00 - 19:30
Springtraining (ver/hoog/hinkstap)

Robin Korving

18:00 - 19:30
Junioren D Algemene training

Yordi Verkroost en Pieter de Heer

18:00 - 19:30
Pupillen A1 & A2

Jeroen Swinkels

18:00 - 19:30
Junioren C Algemene training (toelichting)

Yordi Verkroost

19:15 - 21:00
Sprint - en Hordentraining

Robin Korving

19:30 - 21:00
Looptraining recreanten (zomers Nivonhuis Bergen aan Zee) (toelichting)

Peter Bootsman

19:30 - 21:00
Looptraining recreanten

Roger Bellord

19:30 - 21:00
Werptraining (toelichting)

Jorge Luis Salazar Duany

19:30 - 21:00
Middenlange afstand (wedstrijdgroep) (toelichting)

Wil Does

19:30 - 21:00
Looptraining recreanten

Frans van der Gragt

18:00 - 21:00
Krachttraining Junioren A/B en Senioren (selectie) (toelichting)

Joop Wiersema

09:00 - 11:00
Looptraining recreanten Groep 1 snelste (Duinvermaak Bergen) (toelichting)

Jos Kraakman en Peter Bootsman

09:00 - 11:00
Looptraining recreanten Groep 2 snel (Duinvermaak Bergen) (toelichting)

Brigitta Commandeur en Mark Bleekemolen

09:00 - 10:30
Looptraining recreanten Groep 5 (Duinvermaak) (toelichting)

Jan Oudejans

09:00 - 11:00
Looptraining recreanten Groep 3 gemiddeld (Duinvermaak) (toelichting)

Bert Wolven en Claudette van Batenburg

09:00 - 11:00
Looptraining recreanten Groep 4 gemiddeld (Duinvermaak) (toelichting)

Suzanne Faasse

09:30 - 11:00
Looptraining recreanten op de baan (toelichting)

Paul Biersteker en Ron Kabel

09:30 - 11:00
Start2Run (toelichting)

Marcel van Zon en Elisabeth Kerkmeester

09:45 - 11:00
Pupillen Mini, C en B (toelichting)

Wim Grapendaal en Koen Grapendaal

10:00 - 12:00
Baan- of duintraining sprint, horden en technisch

Frank Hilberts

Voor de jeugd is de groepsindeling op geboortejaar:

2012 of jongerMini pupillen
2011Pupillen C
2010Pupillen B
2009Pupillen A1
2008Pupillen A2
2007Junioren D1
2006Junioren D2
2005Junioren C1
2004Junioren C2
2003Junioren B1
2002Junioren B2
2001Junioren A1
2000Junioren A2